Opinie o LPP S.A. Mohito w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy LPP S.A. Mohito. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie LPP S.A. Mohito o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. Mohito w Legnica

Hania Nowy wpis

Niewiele.

bartf Nowy wpis

Hej, mam pytanko ile zarabiacie w tym sklepie na cały etat na stanowisku kasjer-sprzedawca?

Zainteresowana

W jaki sposób można dołączyć do zespołu Mohito w Legnicy? Niby ogłoszenie o pracę na stronie widnieje tylko czy odpowiedzą na CV? Lepiej wysłać czy przejść się osobiście? Jakie są warunki pracy? Czy osoba która tam zarządza pracownikami jest ludzka czy zwykłym leniem, który siedzi na zapleczu a ma wymagania co do pracowników? Ja wiem że to jednak sklep i praca jest typowa dla tej branży, że zarobki to najniższa krajowa, chciałabym tam spróbować swoich sił nie mając doświadczenia, wiem że takie osoby na luzie przyjmują. Czy są premie? Jak z ubiorem pracowników? Czytałam że dają swoje ubranka ale trzeba mieć usta na czerwono pomalowane.

Iwona
@Zainteresowana

Skąd wiesz ze zarobki to najniższa krajowa? Kiepsko jeśli to prawda, chyba już pracodawcy powoli ogarniają tak to, ze trzeba czymś więcej zachęcić ludzi…

@Iwona

No nie oszukujmy się ale jako początkująca w branży nie zarobisz kokosów, no chyba że jest inaczej to będę wdzięczna gdy były lub obecny pracownik da znać jak wygląda sytuacja w tej marce. Ja wiem że te obecne 2360 netto może być małe przy panującej inflacji ale cóż poradzić.

Krystyna Nowy wpis
@Zainteresowana

A to nie wprowadzili jakiś podwyżek inflacyjnych czy czegoś innego przypadkiem?

Zainteresowana

Jak wygląda atmosfera obecnie w Mohito lub Sinsayu w Legnicy? Chodzi mi o pracowników i kierownika. Duże braki w zespole? Bo widzę że ogłoszenie do obu sklepów jest aktualne na olx jak i lpp.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Klara

Czy to możliwe , że w Legnicy firma zawiesiła działalność, czy to efekt lockdownu?

Dzień dobry Czy ktoś orientuje się jakie panują warunki na stanowisku projektanta w Mohito (pensja, atmosfera) ? Ogłoszenie leci non stop, nie wiem co o tym myśleć.

Agata

Trochę martwi mnie to, że od stycznia nikt nie pozostawił tu żadnej opinii na temat pracy w LPP S.A. Mohito. Wypadałoby zatem to zmienić. Zachęcam zatem pracowników wspomnianej firmy do opowiedzenia innym o aktualnych warunkach pracy w niej. Jak to jest z osiąganym tam wynagrodzeniem? Czy składa się one jedynie z samej podstawy, czy można także liczyć na prowizję? Proszę, rozwińcie ten temat.

Emila

Fajna praca w przyjemnej atmosferze, polecam. Udane 3 lata pracy.

@Emila

Opinie pisane z perspektywy byłych pracowników potrafią być bardzo pomocne. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na ten temat? Jakie zmiany można było dostrzec w LPP Mohito na przestrzeni tych trzech lat? Czy można powiedzieć, że firma idzie z duchem czasu?

Iza
@Emila

mam podobne odczucia, choć pracowałam tylko rok, nigdy nie robili mi problemów

Agata

Rozumiem emocję, jednak proszę unikaj słów powszechnie uważanych za obraźliwe. Jeśli miałaś zastrzeżenia, co do zachowania kierownika, próbowałaś przekazać je szefostwu? Być może poprawiłoby to sytuacje w konkretnym salonie Mohito? Podpowiesz nam, co musiałoby się w firmie zmienić, prócz wspomnianej zmiany na stanowisku kierowniczym, by praca w firmie stała się przyjemniejsza? Uważasz, że jest na to szansa?

calineczkaxddd

Witam, czy jest tu ktoś kto pracuje bądź pracował w salonie odzieżowym Mohito w Płocku i mógłby się podzielić swoją opinią na temat firmy?

@calineczkaxddd

Jak rozumiem zamierzasz podjąć pracę w firmie? Jesteś już na etapie rekrutacji czy może nadal się wahasz czy złożyć swoje CV? Co skłoniło Cię do tego by szukać pracy właśnie w Mohito? Czy jest to elastyczny grafik pracy? A może dostępne benefity pozapłacowe? Powiedz nam coś więcej na ten temat.

Agata

@monix dzięki za informację. Czyli jak najbardziej wewnętrzna rekrutacja panuje w LPP S.A. Mohito. @kamila muszę Ci przypomnieć, że wątek dotyczy sklepu w Legnicy, a nie we Wrocławiu i tylko o tamtym mieście tu piszemy. A drugą sprawą jest przestrzeganie regulaminu, w którym jasno jest podkreślone, że nikogo nie można obrażać, nawet jeżeli jesteś zła na tą osobę.

Agata

@monix czyli firma LPP S.A. Mohito prowadzi raczej rekrutację wewnętrzną na wyższe stanowiska? Co trzeba zrobić, żeby ze zwykłego sprzedawcy awansować na kierownika salonu? A czy jest możliwe przejście na wyższe stanowisko do innej marki firmy LPP czy pracownicy marki zostają zawsze awansowani w tej samej marce? To bardzo ciekawe kwestie, które warto dopowiedzieć.

monix
@Agata

Żeby awansować trzeba być dobrym pracownikiem zauważanym przez kierowniczkę i RKS , wiadomo stanowisk wyższego szczebla jest znacznie mniej niż sprzedawców, więc każdego docenić się nie da. Tak awans do innej marki jest możliwy. Z awansami najłatwiej jest gdy otwierany jest nowy salon wtedy zwykle ktoś kto staje się kierownikiem proponuje awans osobą z którymi się dobrze wcześniej pracowało, tworząc własny zespół.

monix

Oczywiście, że jest możliwość umowy o pracę na stanowisku sprzedawcy. Nie każdy pracownik też chce taką umowę. Ja dostałam propozycję takiej umowy po kilku miesiącach, ale nie dałam rady pracować na cały etat więc zostałam na umowie zlecenie. Awans też jest możliwy jest jasno określona droga awansu od sprzedawcy do kierownika. Wiadomo na dane stanowisko musi się zwolnić miejsce albo np. zostać otwarty nowy salon.

Ewka

Ja dostałam pracę w mohito i na początek podpisuję umowę zlecenie na 3/4 etatu. Czy ktoś się orientuje jak wyglądają wtedy zarobki?

Agata

@kamila rozumiem Twoją złość, jednak ona nie może usprawiedliwiać nieprzestrzegania regulaminu forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Forum służy do opiniowania firm w sposób merytoryczny. Pracowników też nie można na forum opisywać i to dodatku w obraźliwy sposób. Rozumiem Twoją opinię, ale taki post jak napisałaś administrator forum ma prawo usunąć.

Agata

@Madzka czyli nie jest potrzebne jakieś duże przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej? A możesz coś więcej powiedzieć o pracy sprzedawcy w Mohito? Czy można dostać umowę o pracę? Czy możliwy jest awans? Każda informacja może kogoś zainteresować.

Madzka

Cv można składać bezpośrednio do salonu albo przez ogłoszenia na portalach czy stronę lpp, tam chyba najlepiej bo są zebrane wszystkie oferty pracy. Sama rozmowa kwalifikacyjna to niestresujące spotkanie, przynajmniej tak było w moim przypadku, taka luźna pogadanka. Najważniejsze to wykazanie się komunikatywnością, bo to wg. mnie najważniejsze w tej pracy, doświadczenie zawodowe nie jest istotne. Po prostu trzeba być taką osobą, która sami chętnie byśmy zatrudnili po takiej rozmowie. Naprawdę nie warto się stresować.

Agata

Do sklepów w okresie wyprzedaży zawsze poszukiwani są pracownicy. Czy ktoś pracuje aktualnie w Mohito? W okresie wakacji dużo studentów szuka pracy, by zdobyć doświadczenie i chętnie będą chcieli więcej się dowiedzieć o samej firmie i procesie rekrutacji.

Sandrix

Tydzień temu robiłam zakupy w sklepie Mohito w Legnicy, kierowniczka sklepu jest bardzo nie miła wobec klienta, zarozumiała i chamska. Również jestem młodą osobą jak ta Pani aczkolwiek nie potrafię zrozumieć jej wyniosłości i zachowania, ona i jej zdanie jest ważniejsze od klienta. Pierwszy raz miałam taką nieprzyjemną sytuację w sklepie, dlatego postanowiłam o tym napisać.

beti

czytając komentarze na różnych stronach raczej więcej pozytywnych ocen, w takim razie wysłanie cv to nie stracony czas

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. Mohito - Legnica

• Jak się pracuje w LPP S.A. Mohito?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. Mohito tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A. Mohito?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. Mohito napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A. Mohito