LPP S.A. Mohito

Legnica

Opinie o LPP S.A. Mohito

mariolka 2010-02-11 09:09:12
Zgadzam się z twoja opinią w 100% na temat pracy w salonie Mohito.U nas takze dziewczyny sa[usunięte przez admina] i równiez nie dostaja zadnej premii.Szkoda ze tym problemem nie zajmie sie ktos odgórnie.Nie wiadomo do kogo można sie zwrócić z tym problemem.
bobo 2010-10-14 19:02:20
Mam pytanie 1000 zl placa za caly etat?? Z gory dziekuje za odpowiedz.
zuza 2010-11-29 22:12:41
a w jakim miescie jest tak strasznie w mohito? jestem przerazona bo jutro ide na rozmowe;/ w gdansku
l 2014-08-28 21:24:25
hejka, dzwonili do mnie z mohito. Kierownik zmiany...jak to wygląda finansowo?
anna 2015-01-23 03:34:14
Nikt nic nie wie? Chyba tak popularna siec sklepów dobrze płaci swoim pracownikom, chociaz z tego co widze, to pracuja głównie studenci, co by sobie dorobic do studiów. Możecie napisac tez jak wygląda sprawa ze zniżkami do sieci LPP, cos takiego jeszcze funkcjonuje, czy czasem dostajecie darmowy ciuch?
bylypracownik 2015-01-24 22:05:06
zwykly sprzedawca dostaje minimum, pracowalam jakis czas to wiem, sa znizki, ale trzeba za nie placic, praca masakra po 12. (usunięte przez administratora)
hania 2016-02-01 10:14:47
Rozmowa kwalifikacyjna nie jest specjalnie niczym skomplikowanym, chyba że trafisz na jakiegoś dziwnego kierownika, ale to dzięki temu już wiesz, że może nie warto dla takiej osoby pracować. Wszystko powinno przebiegać w miłej, niestresowej atmosferze, u mnie wyszła bardziej z tego pogawędka, dowiedziałam się bardzo wielu informacji o firmie w jasny sposób masz przedstawione zarobki, rodzaje umów i ścieżkę kariery. Dużo mówi się o sobie, doświadczenie nie jest istotne ważne, żeby wykazać się dobrą komunikatywnością, ale to wiadomo, że każdy wybierze do pracy osobę, z którą można nawiązać dobry kontakt.
W pracy na pewno nie można narzekać na nudę, ciągle jest co robić, więc jak ktoś nie lubi pracować to powinien sobie odpuścić. Ja zarabiam 8,7 na rękę pracując w większym mieście do tego czasem dochodzi premia 100 zł, plus są zniżki oraz można trafić dobre okazje z ubraniami, które są delikatnie uszkodzone, a przez to znacznie taniej można je kupić
karo 2016-02-23 13:26:16
nie wiem jak wyglądało to u Ciebie, ale w Mohito zdecydowanie masz więcej obowiązków niż stanie na kasie. Jest rotacja zadaniowa, każdy wykonuje swoje zadanie przez 2-3 godziny i zajmuje się czym innym. Nie wiem czy o taką zmianę zajęcia Ci chodziło. Zawsze możesz starać się awansować i wtedy zakres obowiązków jak i odpowiedzialność się zwiększa. A w lpp o awans nie jest tak trudno, np. ostatnio we Wrocławiu otworzono nową galerię, więc było sporo awansów.
paulina 2016-03-24 21:46:42
Wszystko się zgadza. Dodałabym do tego, że grafik jest bardzo elastyczny, można go dopasować do swoich innych obowiązków, chyba że ktoś takowych nie ma :) Ale jeśli np. ktoś studiuje to taka praca jest idealnym rozwiązaniem, zarówno na cały etat jak i w mniejszym wymiarze czasowym. Dzienna ilość godzin pracy jest dostosowana do Ciebie.
Ola 2016-08-15 00:29:08
Kierownik zmiany ma 1600 netto plus ewentualnie 300 zł premii o ile plan zostanie wyrobiony. Z tego co pamiętam dziewzcyny dostaja 2 komplety ubrań 2 razy w roku plus zniżki na ubrania.
ka ha 2016-08-31 00:05:58
Też mi się wydaje, że kierownik zmiany ma więcej. U mnie obstawiałabym, że ponad 2 tys zarabia. Tak by wynikało z rozmów, w których mniej więcej poruszamy temat zarobków w salonie.
ala 2016-09-29 22:56:37
praca w mohito była moją pierwszą pracą, myślałam, że przy ciuchach człowiek ma mniej na głowie, ale to raczej pozytyw, bo dzięki temu nauczyłam się wytrwale pracować, sama praca nie była męcząca tylko było jej dosyć sporo, przynajmniej czas szybciej leciał, a ja wiedziałam, że byłam produktywna i miałam realny wpływ na rozwój salonu
dam 2016-10-02 12:01:22
Hej, ale wiecie czy niedługo będzie szansa na to w ogóle, żeby znaleźć u nich zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że umowa jest w pełni respektowana, a warunki finansowe wszystkim odpowiadają.
edyta 2016-10-31 20:18:44
Najlepiej przeglądaj główną stronę lpp, tam masz zakładkę praca i są wszystkie aktualne oferty, możesz też zawsze skoczyć sobie do salonu i osobiście zostawić cv, pogadać chwilę z kierowniczką, przy okazji już w jakiś sposób się zaprezentujesz i przestaniesz być anonimem. Ja tak zrobiłam. W momencie zaniesienia cv nie było wolnych etatów, ale po kilku tygodniach zwolniło się miejsce i zostałam zaproszona na rozmowę.
Zostaw swoją opinię o LPP S.A. Mohito - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPP S.A. Mohito