Opinie o mBank w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie mBank. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w mBank o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBank w Warszawa

Klaudia Nowy wpis

Są praktyki w mbanku?

Odp Nowy wpis
@Klaudia

Cześć, są, rekrutacja trwa cały rok. Więcej info i konkretne ogłoszenia znajdziesz tutaj: https://www.bankowetalenty.pl/

Wiecie czy mBank udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

mira Nowy wpis

tak :) i to bardzo dobry sprzęt

? Nowy wpis

Przerwy są tu płacone czy odliczane od czasu pracy?

Czy praca jako specjalista w mkiosku różni się czymś od pracy jako opiekun klienta?

Benek

Co słychać w firmie? Zupełna cisza.

pikun

arsen, mi niestety ich połączenie tj. multibank i mbank nie pasował. Szkoda, że nie biorą do serca uwag swoich klientów to wiele by ich nie odeszło. Jaka w ogóle teraz polityka kadrowa panuje ?

marko

Gdzie niby wszyscy pisza, że BRE bank jest wspaniały? Wiadomo, że zależy od produktu, nie każdy jest dobry dla studentów, ale pewnie niektóre produkty są lepsze dla innych osób, każdy ma przecież inną sytuację życiowa. to też portal pracy, także napiszcie może lepiej co takiego oni proponują nowym pracownikom, bo dawno nikt nic takiego nie napisał.

roomek

ale to nie jest typowy bank dla studentów, chyba chodzi o to, ze nie ma w nim opłat za posiadanie konta albo jakieś inne zniżki dają tam, bo nie sądze, żeby było tak, że to tylko jest napierowane na studentó, osobiście znam wiele innych banków i zastnawiam się dlaczego wszyscy pisza, że akurat ten jest taki wspaniały..

takitamten

hahaha, atmosfera? Wynagrodzenie? Tego drugiego nie ma w ogole, pracujesz za miske ryzu conajwyzej (czytaj: placa ponizej kosztow utrzymania czyli gorsze niz niewolnictwo). O atmosferze juz wszystko napisane wyzej. Sama prawda

takitamten

pozdro

Znam bank z autopsji. Bank iluzji i złudzeń o prestiżu. Bank frustratów i wiecznie powtarzanej mantry: mamy kryzys i podwyżek nie będzie (tylko o dziwo znajdują się środki kiedy przychodzi się wręczać wypowiedzenie i wówczas pada magiczne i tradycyjne zdanie: Co mogę zrobić by Cię zatrzymać?)Niestety, większość ludzi za cenę spokoju i stabilności zatrudnienia siedzi po naście lat za tą samą pensję, kisząc się we frustracji niskich zarobków i braku perspektyw na szkolenia i rozwój (brak takowych, nie ma nawet działu który się tym zajmuje). Większość ludzi tam zatrudnionych żyje życiem innych tylko nie swoim. Czytaj: plotkarus pospolitus. Jak słusznie napisali wyżej poprzednicy, jeśli ktoś ma ambicję, to nie jest to miejsce do rozwoju ani myślenia o karierze, jako że i tak większość zewnętrznych i wewnętrznych rekrutacji jest ustawiona (i niby to jest na nasz kraj absolutnie standardem, szkoda tylko że robi się pod to przykrywką w postaci zapraszania ludzi, którzy później zastanawiają się czemu są odrzucani). Jeśli ktoś może sobie pozwolić na luksus marnowania czasu za marne pieniądze to polecam o ile się przejdzie ustawiane rekrutacje. pozdro

fiflifi

Popieram przedmowcow. Wroze temu baneczkowi bankructwo w ciagu najblizszej dekady. Kawunia, ciasteczko, obiadek byle dalej od roboty i zgrywanie wielkiego specjalisty(ki) wielce zajetego tajemniczymi projektami o ktorych "nie bede ci mowic, bo i tak nie zrozumiesz" - to styl bycia tych najbardziej cenionych i najlepiej zarabiajacych. Sprobuj sie czegos dowiedziec z obszaru kompetencji tych 'specjalistow' to sie napewno wiele dowiesz. Mianowicie, ze jasnie pani albo pan jest na kawie/herbacie/sniadaniu/obiedzie/kolacji i to wszystko w ciagu 8 godzin pracy, w ciagu ktorych ty czasem nie bedziesz miec czasu na zaden posilek. Jak jakms cudem sie dodzwonisz to na dziendobry uslyszysz jak to jasnie specjalista jest zarobiony a ty powinienes przeciez sam wszystko wiedziec i nie marnowac cennego czasu specjalisty, ktory moglby w tym czasie sie dowiedziec kto z kim, kto utyl, kto schudl a kto kupil nowe auto. W rzeczywistosci roi sie tam od totalnie niekompetentnych wybrykow natury, wsrod ktorych sa np. panie "derektorki ds.strasznie waznych", ktorym trzeba tlumaczyc jak znalezc jakies dane w pliku i inne rownie ciekawe indywidua. Niewazne o ktorej sie przyszlo do pracy. O 16 urrraaaaa do drzwi!!!! Reasumujac: kumoterstwo, kolesiostwo, lizusostwo, niesprawiedliwosc, brak szacunku do pracy i umiejetnosci, kradzież cudzej pracy, powszechne i nawet w niektorych przypadkach nieukrywane "czy sie stoi czy sie leży". Ludzie, omijajcie ten bank!

ZbytInteligentnyPracownik

Ryzykant, PWT, Dort mają rację. Erwin - wynagrodzenia nikt Ci nie poda, bo poza firmą obowiązuje klauzula poufności. Kierownictwo wciska kit, że wewnątrz firmy też obowiązuje, więc mogą bezkarnie płacić grosze komuś, kto zaiwania jak dziki osioł + ma nieporównywalnie wyższe kwalifikacje do jakiegośtam (usunięte przez administratora)czy innej miernoty, która z tytułu protekcji dostanie 2 razy więcej. Ogólnie mało kto dostaje się tam poprzez zwykłą rekrutacje - w większości to koleżanki koleżanek, synkowie mamuś i tatusiów względnie kolega syna szwagra chomika córki kierownika działu. Jak przychodzisz zewnątrz to możesz spokojnie liczyć na głodową pensję, brak perspektyw podwyżki i traktowanie jak kozła ofiarnego. Słowo awans najlepiej wykreśl od razu ze swojego słownika. Słowem - kwalifikacje i zaangażowanie się kompletnie nie liczą. Broń Cię Panie Boże zrobić kiedyś coś więcej niż musisz! To, co Cię za to spotka to rozczarowanie i jakieśtam zdawkowe dzięki. Oczywiście nie ma mowy o dodatkowej kasie. Jeżeli protegowany zrobi to samo 5000 razy gorzej otrzyma owacje na stojąco i zapewne podwyżkę. Kadra zarządzająca mogłaby chociaż pobieżnie zapoznać się z jakąś lekturą typu "Management for dummies". Styl zarządzania pt. "zamknij mordę i dawaj zwalać na siebie robotę i odpowiedzialność za błędy kierowników i protegowanych" może zdaje egzamin w zespołach niewykwalifikowanych i wyjątkowo leniwych robotników, a nie wśród ludzi wykształconych i reprezentujących jakiś poziom inteligencji. Generalnie - jeżeli ktoś ma choćby minimalne ambicje to niech omija tę firmę szerokim łukiem. Jeżeli jest nadnaturalnie uległy, niezbyt inteligentny i zależy mu tylko na stabilnym zatrudnieniu za grosze - może aplikować.

loli

jeśli nie chcesz wylądować w psychuszce to lepiej nie idź do tej firmy, szczególnie do IT i innych działów w pionie zarządzanym przez pewnego wiceprezesa o "wyjątkowych" zdolnościach managerskich - no chyba,że lubisz [usunięte przez administratora], klimat zastraszenia i zagrożenia

Jak wygląda praca w dziale IT w BRE? Na stanowisku programisty, admina, konsultanta, whatever. Jak jest z zarobkami, rozwojem, ciekawymi projektami (lub ich brakiem), socjalem, godzinami pracy, atmosferą

Firmy które szermują hasełkami typu: "Wyróżniają nas ludzie", "Po prostu Fair" itp chyba w najmniejszym stopniu kierują się tymi zasadami. Lep na naiwnych.

dort...

jasne 15 min na śniadanie w pracy na 8:00 zero zwolnień ,premie marne jak nigdy nie widziałam..... na fajeczce dowiesz się wszystkiego ,kto z kim ....czemu....jak to.....itp... Bre Bank szkoda że już nie będzie .....tylko jakieś Mbank..... życie prywatne ważniejsze jak praca,uwierz .. to taka mala korporacja...... zapieprzasz i zapieprzasz a pensja jak była tak jest.......... ale dawaj jak najwięcej.... bo takich ludzi szukamy........ ŚMIESZNE SŁOWA TYCH NA NA 3 P........... pozdrawiam:))))))))) ....

bp

PWC - 2012-11-17 15:54:19 Niestety jest to firma (w zasadzie ludzie na górze) skupiająca się wyłącznie na menedżerach. Szeregowy pracownik (nie menedżer) nie jest w kręgu zainteresowania (zwłaszcza \"Zarządu\"). Skutki są oczywiste. Mimo dużego wkładu i zaangażowania w pracę ludzie piastują te same stanowiska (przy tych samych wynagrodzeniach) przez lata. Przeprowadzone są badania zaangażowania wśród pracowników. Proszę porównać ich wyniki dla kadry kierowniczej i pracowników. Wnioski są klarowne, ale działań żadnych. Nie polecam na dłuższą metę (zresztą nie można powiedzieć by firmie zależało specjalnie na zatrzymywaniu wartościowych ludzi). PS. Wszechobecna polityka i chińskie mury wokół departamentów to norma.typowe cechy korporacji

ja - 2012-09-23 12:41:48 brak rozwoju, stale to samo, bank który juz kiedyś zwolnił ludzi z dnia na dzien,korporacyjnosc, szukam czegoś innego wrzesień 2002... pamiętam, byłam w gronie zwolnionych :( 15 minut na spakowanie rzeczy i opuszczenie budynku! Ale mimo wszystko wspominam dobrze...

PWC

Zostaw merytoryczną opinię o mBank - Warszawa

• Jak się pracuje w mBank?

Zobacz opinie na temat firmy mBank tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mBank?

Kandydaci do pracy w mBank napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mBank