SPECGROM SECURITY Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o SPECGROM SECURITY Sp. z o.o.

mich 2011-03-02 08:47:23
Firma wypłacalna i jedna z nie wielu która wprowadza na rynek prawdziwą ochronę. Większość firm to zakłady pracy chronionej , to ma być ochrona!!!!!!!!!!! Pracuje od dwóch lat i zawsze dostałem pieniążki, czasmi są poslizgi jak we wszystkich firmach ale zawsze dostałem wszystko!!!. Pracowałem w trzech firmach ochroniarskich a to jest czwarta i mogę powiedzieć jedno, nie ma porównania!!!
lysy 2011-06-06 18:56:12
Pracowałem w tej firmie na imprezach masowych , ostatnio na Top Trendy, powiem tak, miłe zaskoczenie , profesjonalizm i fajne podejście szefa do pracownika, sam szef do koca z nami na nogach, brawo. Polecam!!!!!!!!!
oszukany 2012-05-27 16:36:16
Picu picu moj dzidzicu pieniazki placa jezeli juz to z poslizgiem kilkumiesiecznym. Firma calkowicie niewiarygodna.
pawel 2012-05-30 14:14:30
Pracuje od dwóch miesięcy i kasę dostaje na czas. Do tego imprezy wypłacane w większości zaraz po. Polecam Firmę.
xxxx 2012-05-31 17:48:36
Prcuje na osiedlu, kasę dostaje w terminie, do tego na imprezach, pieniążki zaraz po skończeniu imprezy do ręki, firma oki
adrzej 2012-09-11 20:25:33
Pracuje w firmie od kilku miesięcy, kasę zawsze dostałem, a co do imprez które mają to zawsze są wypłacane. Pracowałem w gryfie i taurusie, zawsze dostawałem mniej niż zarobiłem lub mi mówiono, że zarobie. Tutaj dostaje tyle ile obiecali. Jak ktoś chce pracować to polecam.
Olka 2016-04-21 15:02:17
Witam, czy w firmie SPECGROM SECURITY Sp. z o.o. prowadzony jest obecnie proces rekrutacji?
Zostaw swoją opinię o SPECGROM SECURITY Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPECGROM SECURITY Sp. z o.o.