Opinie o Emtel System Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Emtel System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Emtel System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emtel System Sp. z o.o. w Poznań

BP Nowy wpis

Niewielka satysfakcja z pracy jest rekompensowana przez olbrzymie ego Prezesa.

Administrator Nowy wpis

Czy kwota 7500 to dobra stawka w firmie Emtel System Sp. z o.o.?

Dzień dobry, czy coś w kwestii zarobków się zmieniło? Jakie są aktualne stawki i co znaczy, że wcześniej określane były jako "żart"?

Grzegorz Nowy wpis
@Piotr

Nie wiem na jakiej postawienie "aabba" powiedział, że zarobki to żart, bo byłem na rozmowie i to ja byłem zapytany o oczekiwania finansowe a nie odwrotnie. Ostatecznie nie poszedłem tan pracować, bo dostałem wcześniej inną ofertę. Robiłem jednak rozeznanie i jest tam bardzo mała rotacja pracowników co raczej świadczy o tym, że jest OK.

Kandytat Nowy wpis
@Grzegorz

Fajnie

Ewelina

Napiszcie ile dostaje się na start, i po jakim czasie można liczyć na podwyżkę?

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń oferowane przez firmę Emtel System Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
Iwo

Fajna firma, natomiast zarobki na starcie może nie są wysokie ale tak jest w wielu firmach

Były
@Iwo

Taaa ... o ile ten start można uznać za pierwsze 7 lat pracy, to sie zgodzę.

aabba

Byłem na rozmowie do działu serwisu. Firma mała. Prawie w centrum miasta. Atmosfera w firmie wydaj sie luźna, ale zaproponowane zarobki, to chyba jakiś żart.

aabba

Byłem na rozmowie. Firma mała. Prawie w centrum miasta. Atmosfera w firmie wydaj sie luźna, ale zaproponowane zarobki, to chyba jakiś żart.

Seba

Odradzam, właściciel potrafi pięknie opowiadać mity z wybujałego EGO o firmie

klemens

Cześć Wam. Powiedzcie mi czy jeśli chodzi o pracę tutaj to można liczyć tylko na gołą pensję czy też jakiegoś typu dodatki też są tu częścią wynagrodzenia?

Szkoda czasu na tą firemke. Byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Zaprosili naraz 10 osób i kazali wypełniać jakieś testy z kwadracikami przez całą godzine. Zero rozmowy tylko sam test. Firma mała w jakimś domku jednorodzinnym przerobionym na biuro.

Ja tam pracuje, i powiem Wam jedno - chodźcie tu pracować bo warto :).

Zostaw merytoryczną opinię o Emtel System Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Emtel System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emtel System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Emtel System Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Promienista 11
    60-288 Poznań