Wrocławski Park Wodny

Wrocław

Opinie o Wrocławski Park Wodny

sajo 2016-04-23 12:53
witam
czy możecie coś powiedzieć o pracy na stanowisku ogrodnika da się tam pracować ?
Nowy pracownik. 2016-07-03 20:37
Zaczełam dopiero prace w Parku Wodnym jako pracownik gastronomii. Obiecują umowe o prace po próbnym 1miesiacu. Na umowie zlecenia na następny miesiac dali zamało godzin tylko 120. I dobrać godzin żeby więcej zarobić niestety nie można. Niekture osoby mają po 200 i wyżej godzin. Kiedy u lidera zespołu pytasz dlaczego tak mało godzin dostajesz odpowiedź że mają zadużo ludzi i nie wiedzą co mają zrobić. Liderki też mają po 170, 180 godzin do przepracowania a praca ich wygląda tak że cały czas robią wygląd że coś robią. Lidery zespołu dziewczyny po zarządzaniu nie mające doświadczenia w gastronomii. Ale zarządzać umią ladnie... Nowy kierownik gastronomii też totalna porażka. Osoba kompletnie nie zna się na swoich obowiązkach. Dużo osób z ukrainy którzy pracują ciężko i ich praca nie jest doceniona. Poprostu tania robocza siła. W sumie pracuję dopiero mieśiąc może piersze wrażenie jest blędne... Zobaczymy jak będzie dalej.
Dumny 2016-08-29 11:18
dziękuję za zwolnienie.
asdqwe 2016-09-18 13:10
Ja co do Aquaparku nie mam żadnych złych adnotacji , po pierwsze prace dostałem (umowe o prace bo proponowano mi umowe o zlecenie jak i o prace , miałem wybór) , grafik mogłem sb wybrać jaki mi najbardziej pasuje, kierownictwo 10\10 wszystko spokojnie wyjasnia po kolei , szanuja pracownika , płaca dobra bo 12 zł netto dla ratownika ogólnie wszędzie jest to dobry zarobek (zazwyczaj na basenach krytych jest to 10 zł netto bądź 9,6 netto). Sama możliwość dostępu do atrakcji przy bardzo małej opłacie jest też super opcją . Polecam tą pracę.
LOL 2016-09-22 23:33
Dokładnie,sama zabawa,ciekawe dlaczego tyle osób odchodzi skoro jest tak super???Aaaaa pewnie nie doceniają tego co mają:)) lol!

A tak na serio to od razu widać kto z piszących tu komentarze jest z biur a kto normalnym,szeregowym pracownikiem:))))
Agnieszka 2017-03-30 13:13
@Zniszczona, długo pracowałaś w tym miejscu?
Speedo 2017-07-08 19:30
dramat zenada chamstwo i zuchwalosc wyrachowanych i bezczelnych szefow,patrzac na ich stosunek do podwladnych to chyba bylych klawiszy wieziennych.sprobowalem i po miesiacu podziekowalem.trzeba byc rowno szurnietym albo nie miec w zyciu perspektyw zeby tam siedziec.zycze wszystkiego najgorszego.buraki.
Wodnik szuwarek 2017-07-10 16:30
plusy:
bony na święta,
możliwość korzystania z całego obiektu
fajni ludzie na tym samym szczeblu

MINUSY:
_Bardzo duża rotacja pracowników i ogromne braki personalne, a co za tym idzie zasuwasz za dwoje lub troje za tą samą kasę. Zdarza się, że na obsługę klienta przyjmowane są osoby bez znajomości języka polskiego ! (warto zapytać o staż pracy poszczególnych pracowników-nikt tu długo nie pracuje)
_ Niskie płace - na tak dużym obiekcie , przynoszącym milionowe zyski wysokość wynagrodzeń to jakaś kpina, zwłaszcza w wakacje kiedy ruch jest ogromny
_grafik- jakieś chore szablony z góry na trzy miesiące, przy czym nie można zgłaszać niedyspozycji ani życzeń grafikowych. zamieniać też się nie wolno pod żadnym pozorem , bo od razu jesteś do zwolnienia.
obowiązkowo pracuje się trzy weekendy w miesiącu i niestety z powodu notorycznych braków personalnych również prawie wszystkie święta i dni ustawowo wolne od pracy i to bez żadnej dodatkowej premii !!
_ chaos i brak dobrej organizacji pracy.
pracownicy szkoleni na szybko i byle jak i od razu rzucani na samodzielne stanowiska
_ brak szacunku i doceniania pracownika- jeśli masz jakiś dobry pomysł jak np zwiększyć obroty, coś ulepszyć, zmienić..to zachowaj to dla siebie, bo będziesz mieć po prostu jeszcze więcej pracy i obowiązków, a chytry zarząd tylko zaciera ręce i liczy zyski.
_pracowników dzieli się na lepszych i gorszych- przykład : ekspres z kawą tylko dla pracowników biurowych, jak kros się ośmieli zrobić sobie z niego kawę to będzie miał spore nieprzyjemności. Również w dniu kobiet piękny gest w stronę pań z biura, bo mogły pójść wcześniej do domu..a reszta pań pracujących na obiekcie?????
_ Atmosfera- Wśród rządzących panuje dziwne przeświadczenie , że robią pracownikom wielką łaskę i zaszczyt pozwalając im pracować w Aqua, a prawda jest taka , że nie tylko nie robią ŻADNEJ !!! łaski, a wręcz powinni całować po rękach tych którzy zgodzili się pracować w takich warunkach za tak śmieszną kasę.
PODSUMOWANIE:
Praca dla desperatów , nie szanujących samych siebie.

Coco 2017-08-04 21:56
Hmmm.....a co stało się z kilkudziesięcioma komentarzami opisującymi co dzieje się w aquaparku ?
Zostało tylko kilka.
Przestrzegam przed pracą tam - wyzysk i upodlenie!
Życzliwa 2017-08-09 19:17
Oo proszę, prawie 50 opinii usuniętych. Ciekawe czemu? To ja wklejam swoją raz jeszcze, ku przestrodze ;)
Mogłabym tu dużo złego napisać o pracy w aquaparku, ale ogólnie praca sama w sobie jest naprawdę ok jak dla studentów. Pracownicy na podobnym szczeblu (ratownicy, gastronomia, obsługa klienta) są snaprawde fajni, atmosfera też jest spoko jak już się zapoznasz z wszystkimi. Najgorsze jest kierownictwo które siedzi sobie na tyłkach w administracji i wydaje rozkazy. Obecna kierowniczka stref obsługii klienta, gastronomii i saunarium Ola Ł. jest chyba niezrównoważona psychicznie. Prace załatwił jej po znajomości dyrektor i tyle się zna na zarządzaniu ludźmi. Totalnie sobie nie radzi i jest strasznie dwulicowa. Nawet nie potrafi rozmawiać z pracownikami i tylko chodzi i wydaje polecenia. Nikt z nią nie potrafi się dogadać i pracować. Obecnie praca tam jest tylko dla wytrwałych bo atmosfera zrobiła się straszna. Ja zostałam zwolniona (nie dostałam grafiku bez żadnej informacji dwa dni przed nowym miesiącem) bo wzięłam tydzień wolnego (a miałam umowę zlecenie). Jestem zniesmaczona tym jak się traktuje tam ludzi, zero szacunku. Rozumiem, że brak dyspozycyjności mógł być powodem do zwolnienia, ale nie w taki sposób. Przepływ informacji w ogóle nie funkcjonuje, a kierowniczka nawet nie zna swoich pracowników i gdyby nie to, że upomnialam się o mój grafik nawet by nie raczyła poinformować, że nie pracuje. Żałosne. Ola unika rozmów i tylko chodzi do prezesa i dyrektora "lizać tyłki". Przypuszczam że nie skończyła żadnych studiów, ponieważ w ogóle nie potrafi zarządzać ludźmi. Nie ma sensu tam pracowac, bo nieważne jak się starasz i tak tego nie docenią. Jestem bardzo ciekawa kiedy się zorientują, że na takie stanowiska i do takiego obiektu nie zatrudnia się po znajomości tylko ludzi którzy się na tym znają. Karma wraca.
Wizz 2017-08-09 22:45
Popieram!
Ja straciłem tam prawie dwa lata życia.
Nie chodzi o słabe zarobki,nie chodzi o trudy pracy lecz o chamstwo i brak kultury osobistej przełożonych i o atmosferę pracy jak w jakimś zakładzie karnym czy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla trudnej młodzieży.
To co się tam wyrabia jest po prostu nie do opisania.
Odradzam,przestrzegam i nie polecam.
Agnieszka 2017-08-29 11:01
@Wizz a możesz właśnie zdradzić "co tam się wyrabia"? Takie informacje o Wrocławskim Parku Wodnym jako pracodawcy będą ważne dla osób, które myślały o pracy tam.
szczerze odradzam 2017-09-20 23:17
Potwierdzam i nie polecam! Również mam przykre doświadczenie z tą firmą. Apeluję do wszystkich, którzy chcieliby tam podjąć pracę, aby szanowała siebie i swoje zdrowie! Szkoda życia w stresie i zjedzonych nerwów. Faktycznie jest to praca tylko dla desperata albo dla osoby o silnych nerwach. Zastanówcie się 100 razy zanim tam pójdziecie. Wszystko pięknie przedstawiają w Internecie i na rozmowie kwalifikacyjnej, później zaczynają się już tylko schody... Nie rozumieją, że wina może leżeć po ich stronie. Zwyczajnie nie szanują pracownika i to jest najgorsze! Wiecznie jest coś nie tak, wieczne fochy, brak motywacji, podcinanie skrzydeł, ciągły stres, że ktoś na mnie patrzy a ja prawdopodobnie nie wykonuję tego zadania tak jak ta osoba wymyśliła to sobie w swojej główce... Masa ludzi odchodzi sama lub zostaje zwolniona bez podania konkretnej przyczyny, bo ktoś ma takie widzi mi się. Powinno być brak akceptacji na żenujące zachowania kierownictwa ale niestety. To jak walka z wiatrakami. Ten kto ma układy jest w stanie tam pracować ;)
Agnieszka 2017-09-21 09:16
@szczerze odradzam a nadal pracujesz w Wrocławskim Park Wodnym? Myślisz, że jest szansa na zmianę sytuacji? Robicie coś z tym?
Zostaw swoją opinię o Wrocławski Park Wodny - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wrocławski Park Wodny