Wrocławski Park Wodny

Wrocław

Opinie o Wrocławski Park Wodny

beeeeeeeeee 2014-04-29 18:09
już niedługo opiszę co się dzieję w tym burdelu
aaaaaa 2014-12-16 16:08
az sie dziwie ze tak malo komentarzy jest, no ale slyszalem ze gowork proponuje czasem usuwanie zlej opini za kase. Aquapark zrobiłby to z chęcią, bo na takie coś mają pieniądze. na pracowników oczywiście nie. ogolnie dramat. ratownictwo, obsuga klienta, gastronomia, instruktorka. jedna z najgorszych płac za te stanowiska we Wrocławiu, a wymagania ze ogromne. kończy się tak, że zapierdzielasz na wszystkich stanowiskach, bo oczywiscie same umowy zlecenie i to praktycznie bez szans na umowe o prace bo rozdają ją jako nagrodę, jedna - dwie w roku, a pracowników duuuuuuuuuuuużo. nie warto, mają całoroczną rekrutację, bo rotacja pracowników jest jak na karuzeli. jedni sami wchodzą i wychodzą, a inni wypadają.
AS 2015-04-26 01:16
Saunamistrz - 10zl / h , instruktor plywania - okolo 18zl / h ( czyli za lekcje 45 minutowa tylko 13,5zl ) bez dodatkow za lekcje anglojezyczne , animator - 14zl / h , ratownik - od 9 do max.12zl / h.

Szalu z zarobkami nie ma ale co przykre atmosfera pracy do bani.
Odradzam dobrym doswiadczonym pracownikom bo za slabe stawki i mlodym bo szkoda dac sie soba pomiatac przez zakompleksiona dyrekcje.
Olejcie aquapark i pojdzcie pracowac gdzies gdzie bedziecie docenieni.
Obecnie Borowska nie oferuje kompletnie NIC.
jasmin 2015-10-30 19:54
Fakt.Praca tam to totalna porażka.Tak naprawdę zarządzają tym bałaganem dwie laski: nijaka ptak i nijaka (dosłownie) cola.(zainteresowani wiedzą kto to.)Totalny przerost formy nad treścią.Ostatnio ponoć zwalniają na potęgę i ludzie sami odchodzą ,więc aktualnie sporo ofert pracy.Większość to pracownicy z ukrainy,płacą im grosze i oni są grzeczni i układni bo gdzie oni znajdą pracę jak ich wyleją? Siedzą więc cicho i tyrają za grosze.Wyzysk człowieka przez człowieka.Ostatnio słyszałam,że jakiś kolo chciał iść do dyra za ich plecami,ale się nie dostał bo tam koło wzajemnej adoracji.Gościa wylali.Gratuluję dyrowi tak wspaniałej załogi a co do pracy tam to moje zdecydowane nie!!!
AS 2015-11-06 16:54
Praca w Aqua Parku to jedna wielka porażka... Szkoda zdrowia psychicznego i fizycznego. Nie ma szans na umowę o pracę, tylko śmieciowa zleceniówka. 8 zł na godzine na kasie, ratownik 9zł, gastronomia 9zł, animator 14 zł, sauna 10 zł, Chcesz zarobić więcej ? Idz dorobic na gastronomii na zmywaku a dostaniesz 1 zł więcej. Pracujesz prawie każdy weekend,a jak chcesz iść do szkoły w sobote to nie mozesz bo musisz przyjsc do szkoly, totalnie nie liczą się z tym,że chcesz się uczyć, gdzie na poczatku zapewniaja ze nie ma prblemu. W wakacje najlepiej zeby pracowac po 250 h, ludzie ciagle odchodza bo system zarzadazjacy to jedna wielka katastrofa. Jak sami stwierdzili - polityka McDonalda, jak Ci sie nie podoba to do widzenia, jesli juz ktos dostanie umowe po kilku latach to nagradzają to gromkimi brawami, jako nagroda, wyróźnienie.... Szkoda słów. Musisz iść pracowac tam gdzie Ci każą, masz iść na gastronomię pomóc bo jak nie to Cię zwolnimy - tak dyrektor napisal w mailu do pracowników...!!!!! Wszędzie wielki syf... tony kurzu w holu... Ludzie przychodzą i odchodzą.. bo nie wytrzymują takiego traktowania. Jedzienie w Aqua ? Stare, zeschnięte... stare mięso które zostaje zmielone i dodane do sosów... pysznie po prostu pysznie....nie polecam. Wyzysk...jeden wielki wyzysk, taktowanie pracownika jak śmiecia... Chcesz tam pracować ? Przemyśl 2 razy...
Rafał 2016-01-18 23:04
Park wodny to totalna porażka !! sauny z ich śmieszną kierowniczka Joanna F która umie tylko machać ścierką i wyżywać się na wszystkich pracownikach za swoje nieudane życie osobiste- żałosne, zatrudniają osoby z ulicy bez kompetencji do wykonywania obowiązków !!! OMIJAJCIE Z DALEKA !!!
Mateusz 2016-02-03 12:46
Miałem okazję pracować na saunach, oczywiście to jest totalna porażka co się tam dzieje z kierowniczką Joanną na czele;-) stawka 9zł i zniżyli ostatnio do 8 i biorą ludzi bez kompetencji do pracy czyli bez wiedzy na temat wpływu saun na organizm;-) Kierowniczka Joanna ledwo mieści się już w krześle;-) bo tylko siedzi, opycha sie i robi wszystkim na złość z grafikiem. Wszyscy rozsądni uciekają od tej firmy, na umowę o prace nie ma co liczyć Panią sprzątającym ostatnio chcieli zaproponować coś koło 5zł, a z braku zainteresowania Joanna sama z mopem latała po podłodze a później po saunach;-) nie ma co liczyć na podwyżki praca wyłącznie dla studentów i z dala od saun i śmiesznej małej kierowniczki;-)
sajo 2016-04-23 12:53
witam
czy możecie coś powiedzieć o pracy na stanowisku ogrodnika da się tam pracować ?
Nowy pracownik. 2016-07-03 20:37
Zaczełam dopiero prace w Parku Wodnym jako pracownik gastronomii. Obiecują umowe o prace po próbnym 1miesiacu. Na umowie zlecenia na następny miesiac dali zamało godzin tylko 120. I dobrać godzin żeby więcej zarobić niestety nie można. Niekture osoby mają po 200 i wyżej godzin. Kiedy u lidera zespołu pytasz dlaczego tak mało godzin dostajesz odpowiedź że mają zadużo ludzi i nie wiedzą co mają zrobić. Liderki też mają po 170, 180 godzin do przepracowania a praca ich wygląda tak że cały czas robią wygląd że coś robią. Lidery zespołu dziewczyny po zarządzaniu nie mające doświadczenia w gastronomii. Ale zarządzać umią ladnie... Nowy kierownik gastronomii też totalna porażka. Osoba kompletnie nie zna się na swoich obowiązkach. Dużo osób z ukrainy którzy pracują ciężko i ich praca nie jest doceniona. Poprostu tania robocza siła. W sumie pracuję dopiero mieśiąc może piersze wrażenie jest blędne... Zobaczymy jak będzie dalej.
Dumny 2016-08-29 11:18
dziękuję za zwolnienie.
kaja 2016-09-08 14:15
do boss: Atmosfera jest do bani,bo szefostwo krok po kroku zabiera wszelkie możliwe przywileje i wprowadza coraz surowsze standardy pracy nie dając w zamian nic.
Płace są niskie, o podwyżkach nie ma mowy bo celem jest wynik finansowy firmy.
Na dodatek ku zaskoczeniu pracowników dochodzi do wielu dziwnych,tajemniczych i natychmiastowych zwolnień. lipa .....
cAnDy ShOp 2016-09-10 12:35
ale on nie straszy,prawde mowi,przyjedz i zapytaj na boku pierwsza lepsza kasjerke o to jak slabo jest.
asdqwe 2016-09-18 13:10
Ja co do Aquaparku nie mam żadnych złych adnotacji , po pierwsze prace dostałem (umowe o prace bo proponowano mi umowe o zlecenie jak i o prace , miałem wybór) , grafik mogłem sb wybrać jaki mi najbardziej pasuje, kierownictwo 10\10 wszystko spokojnie wyjasnia po kolei , szanuja pracownika , płaca dobra bo 12 zł netto dla ratownika ogólnie wszędzie jest to dobry zarobek (zazwyczaj na basenach krytych jest to 10 zł netto bądź 9,6 netto). Sama możliwość dostępu do atrakcji przy bardzo małej opłacie jest też super opcją . Polecam tą pracę.
LOL 2016-09-22 23:33
Dokładnie,sama zabawa,ciekawe dlaczego tyle osób odchodzi skoro jest tak super???Aaaaa pewnie nie doceniają tego co mają:)) lol!

A tak na serio to od razu widać kto z piszących tu komentarze jest z biur a kto normalnym,szeregowym pracownikiem:))))
Arkusz 2016-10-23 03:48
Szablony,szabloniki,szabloniczki zamiast normalnego grafiku pracy.....ajajajaj.....jak wszystko fajnie zaplanowane i wyliczone co do godziny na trzy miesiące do przodu.......normalnie Związek Radziecki ze swoim planem pięcioletnim się chowa........zaś Gomułka zza grobu zerka z podziwem na poczynania naszych aquaparkowych planistów.......kurde , nie wiem kto tak naprawdę za tym stoi,ale nawet Orwell na to by nie wpadł...co,och co nasi mistrzowie intelektu wymyślą jeszcze ?

JaaCie 2016-11-16 19:04
Animator więcej zarabia niż niejeden ratownik. A nie musi mieć uprawnień - żadnych!!! Byłabym się oddać dziecko pod opiekę PRZYPADKOWYCH animatorów bez kursu KPP czy karty pływackiej. :D
Były pracownik 2016-12-01 17:13
Dziękuję za zwolnienie bo nie miałem wystarczająco dużo godzin przepracowanych... hmmm o 4 za mało. Porażka co tam się dzieje. Nie polecam nikomu. haaha a niby praca dla studenta i elastyczny grafik hahahahha

Nie pozdrawiam kierownictwa z Aquaparku
dedede 2016-12-02 00:43
zwolnienie bo za mało godzin? cóż, za moich czasów było odwrotnie - dostawało si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak się zostało w pracy choćby 15 minut dłużej, bo przecież aquaparku nie stać na wypłaty nadgodzin. żałosne :) cięcie kosztów na każdym kroku.
Makuszynski 2016-12-10 22:46
Kolejne zwolnienia u ratownikow.
Tym razem swiateczna niespodzianka ; wyrzucono Sebastiana - najbardziej zaangazowanego i doswiadczonego ratownika w Aquaparku.
Z jakiego powodu ?
- "To nie my jestesmy od zadawania pytan"
Dobre,co?:-)

I znow nabor wulgarnych i roszczeniowych zoltodziobow nie majacych niestety pojecia o ratownictwie i o podejsciu do klienta.
Nie daj Boze jakiejs grubej akcji. Nie daj Boze!
Dziekujemy.

Klient 2017-01-24 11:58
W saunarium tez czystki. Nie dlugo ceremonie beda prowadzic ludzie bez doswiadczenia. wyleja dwa wiadra wody machna dwa razy i dowidzenia. Spada na psy to saunarium
muszelka 2017-02-26 20:15
Dajcie sobie spokój z tym aquaparkiem.no chyba ze juz naprawde nie macie zaco rachunkow oplacic.moj narzeczony został tam zatrudniony i dosłownie zwolniony po kilku dniach !!kolezanka która tam pracuje na sprzataniu mowi ze wogole jest kwas bo szefowie nie mowia pracownikowi w twarz ze cos robi zle i zeby to poprawic tylko nic nie mowia i potem pisza raport do ich kierownika bbo chca sie wykazac.robota dla głupków albo dla tych co niemaja wyjscia.
Zniszczona 2017-03-23 11:53
Pracowalam tam jako ratownik i nie polecam. Psychicznie cie zmecza. Przyjdzie kierownik zjebie cie od gory do dolu o nic. Prosisz o wolne na swieta pol roku wczesniej wwszstko ci obiecuja nawet dadza po czym odbiora kilka dni przed swietami. Owszem dadza ci umowe o prace ale tylko po to zeby ci jeszcze mniej placic i zatrzymac z dluzszym wypowiedzeniem. Obiecuja nie wiadomo jakie szkolenia, stanowiska i duzo innych rzeczy co i tak pozniej nie dostaniesz. Lepiej isc za ta sama stawke na maly basen a miec spokoj od tych tyranow..
Agnieszka 2017-03-30 13:13
@Zniszczona, długo pracowałaś w tym miejscu?
Ryske 2017-04-05 01:04
Błąd! Moje holenderskie wynagrodzenie - pracownika bez kwalifikacji to nie 2,4 ale 3,4 razy tyle co w Aquaparku!! Żyje się tylko raz. Ja wolontariuszem ani chłopem pańszczyźnianym nie będę. Uważam ze ekonomicznie i mentalnie Polska stoi na równi z Ukraina czy Namibia ( w której byłem na wakacjach po roku pracy we Vlissingen ) =
Liczy się zysk pana a nie człowiek. I na dodatek ten brak uprzejmości i kwas. Gorzej niż w okresie socjalizmu. Dramat! Każdy kto uczciwie pracuje nawet bez języka i wykształcenia będzie miał dużo lepiej np. W Holandii. Mówię to wam z mojego doświadczenia. Oni się tu z wami w ogóle nie liczą. Mam tez żal do tych liderów zmian bo są gownojadami a za kilka złotych zachowują się jak........szkoda słów.
Trololo 2017-04-06 19:47
Byłam na "dniu próbnym" na kasjerkę, oto może wrażenia:
- na pierwszy rzut oka wszystko fajnie, ludzie mili, ale wrzucają na głęboką wodą (pozwolę sobie na sucharek) jeśli chodzi o obsługę kasy: wszystko szybko tłumaczą, ledwo się nadąża, ale ceny są jak najbardziej do wkucia w wolnej chwili
- trzeba brać grafik "takim jakim jest" a nawet nie wiesz jak będzie wyglądał
- powiedziałam coś jednej z pracownic a ona... doniosła szefowej. A nie było to coś strasznego, zwykła rzecz :D donosicielstwo pełną gębą
- z tego, co zrozumiałam to praca nie byłaby tylko na kasie, ale też na gastro... A na rozmowie kwalifikacyjnej tak chętnie powtarzano, że każdy wykonuje konkretne obowiązki i nic ponad to... Hahaha...
- i najlepsze, creme de la creme: dopiero po wyjściu zdałam sobie sprawę, że kazano mi się przebrać w aquaparkową koszulkę w... pomieszczeniu Z KAMERĄ. Ale ochrona nie obejrzała sobie za wiele, bo miałam podkoszulkę, także takiego wała.
Bertone 2017-05-16 18:41
witam w gronie tych ktorzy odpuscili sobie przygode z aquaparkiem.mam w domu zabezpieczenie finansowe ale nie chcialem sepic od rodzicow i chociaz te pare groszy zarobic bedac na studiach.w aquaparku w ogole nie wyjawilem mojego bardzo dobrej sytuacji finansowej i staralem sie naprawde sumiennie pracowac.niestety,tam chyba nie da sie byc normalnym.serio.celowo nie wskaze dzialu w ktorym bylem,ale takiej dawki chamstwa ze strony przelozonych jeszcze nie doswiadczylem.I to zarowno od szefowej ktora ponoc pracuje tu od poczatku jak i szefa ktory z racji swojego wieku powinien byc wzorem dawnego dobrego wychowania.ludzie jako tako nie sa zli,ale caly ten system sprawia wrazenie jakiegos kolchozu.dorosli ludzie chodza zastraszeni i struci,nawet mlodzi ludzie sa dla siebie niekolezenscy przez dziwne sytuacje na linii pracownik-szef.ja po kilku zepsutych popoludniach przemyslalem sprawe i odpuscilem sobie prace w tym dziwnym miejscu.wspolczuje Ukraincom,ktorzy nie maja wyjscia i musza sie tam meczyc.odradzam,nigdy wiecej Borowskiej!
Katya 2017-05-21 10:19
Potwierdzam to co pisze sie o aquaparku wroclaw.Pracownicy w obrebie tego samego szczebla sa fajni bo to przeciez normalni ludzie tak jak wszedzie,ale sposob w jaki tzw. liderzy czyli tacy mali,twoi bezposredni kierownicy wydaja polecenia nadaje sie na material do tvn.No i straszna obluda.Kolega puscil mi kiedys pare nagran z podlozonej u takiego kierownika komorki z wlaczonym nagrywaniem glosu.W twarz mowia jedno,tzn. rozmawiaja spokojnie , nic nie zarzucaja i czlowiek mysli ze wszystko jest ok a po twoim wyjsciu za plecami wulgarnie obrabiaja ci du*e tak,ze az przykro.Jak z kims takim mozna w ogole pozniej sie witac?Splunac na nich sie chce!Nie wszyscy tacy sa,ale jednak!Bez wzgledu na dzial(z wyjatkiem it i ksiegowosci) praca tu jest najprostsza z mozliwych,nie wymagajaca za bardzo uzywania mozgu czy jakiejs inteligencji ( bo na borowskiej przyjma cie jako instruktora plywania nawet po miesiecznym kursie :-)) ) a gadania i zamieszania wokol tej pracy jest tyle jakby to bylo nie wiadomo co.Tak jak napisala powyzej muszelka : jesli nie masz jakiejs dramatycznej sytuacji zyciowej i masz wybor to odradzam,odradzam i jeszcze raz odradzam tylko ze wzgledu na brak szacunku do pracownika,chamstwo i oblude.Jak trafisz na zly dzien to po paru godzinach pracy wracasz do domu wypompowana skandalami,nagonkami,aferami i szczuciem,ze masz dosc aquaparku na kolejny miesiac.
Katya 2017-05-21 10:19
Katya 2017-05-21 10:20
Katya 2017-05-21 10:22
Trendy 2017-05-28 20:09
Hoho,slyszalam ostatnio od zatrudnionych w aquaparku bardzo duzo bardzo zlych opinii ,ale z tego co tu widze,to ten basen juz zupelnie juz zszedl na psy.Ja ta bylam od samego poczatku,nie powiem,bylo naprawde fajnie...niezla placa,fajne dodatki...ale to bylo prawie 10 lat temu.Pozniej zmienil sie zarzad i stery przejeli inni. Kolega fajnie to opisal,ze dzis nie ma tam juz prawdziwych gospodarzy;sa za to ksiegowi,ktorzy tylko licza zyski.W kazdym razie wtedy wszyscy moi szefowie byli naprawde super....bo ludzie smieja sie,ze ponoc z obecnymi mozna dogadac sie tylko na Wigilie. Pozdrawiam moja stara ekipe ; Adama,Bartka I Lukasza!
Zostaw swoją opinię o Wrocławski Park Wodny - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wrocławski Park Wodny