Wrocławski Park Wodny

Wrocław

Opinie o Wrocławski Park Wodny

beeeeeeeeee 2014-04-29 18:09:55
już niedługo opiszę co się dzieję w tym burdelu
aaaaaa 2014-12-16 16:08:53
az sie dziwie ze tak malo komentarzy jest, no ale slyszalem ze gowork proponuje czasem usuwanie zlej opini za kase. Aquapark zrobiłby to z chęcią, bo na takie coś mają pieniądze. na pracowników oczywiście nie. ogolnie dramat. ratownictwo, obsuga klienta, gastronomia, instruktorka. jedna z najgorszych płac za te stanowiska we Wrocławiu, a wymagania ze ogromne. kończy się tak, że zapierdzielasz na wszystkich stanowiskach, bo oczywiscie same umowy zlecenie i to praktycznie bez szans na umowe o prace bo rozdają ją jako nagrodę, jedna - dwie w roku, a pracowników duuuuuuuuuuuużo. nie warto, mają całoroczną rekrutację, bo rotacja pracowników jest jak na karuzeli. jedni sami wchodzą i wychodzą, a inni wypadają.
AS 2015-04-26 01:16:37
Saunamistrz - 10zl / h , instruktor plywania - okolo 18zl / h ( czyli za lekcje 45 minutowa tylko 13,5zl ) bez dodatkow za lekcje anglojezyczne , animator - 14zl / h , ratownik - od 9 do max.12zl / h.

Szalu z zarobkami nie ma ale co przykre atmosfera pracy do bani.
Odradzam dobrym doswiadczonym pracownikom bo za slabe stawki i mlodym bo szkoda dac sie soba pomiatac przez zakompleksiona dyrekcje.
Olejcie aquapark i pojdzcie pracowac gdzies gdzie bedziecie docenieni.
Obecnie Borowska nie oferuje kompletnie NIC.
jasmin 2015-10-30 19:54:37
Fakt.Praca tam to totalna porażka.Tak naprawdę zarządzają tym bałaganem dwie laski: nijaka ptak i nijaka (dosłownie) cola.(zainteresowani wiedzą kto to.)Totalny przerost formy nad treścią.Ostatnio ponoć zwalniają na potęgę i ludzie sami odchodzą ,więc aktualnie sporo ofert pracy.Większość to pracownicy z ukrainy,płacą im grosze i oni są grzeczni i układni bo gdzie oni znajdą pracę jak ich wyleją? Siedzą więc cicho i tyrają za grosze.Wyzysk człowieka przez człowieka.Ostatnio słyszałam,że jakiś kolo chciał iść do dyra za ich plecami,ale się nie dostał bo tam koło wzajemnej adoracji.Gościa wylali.Gratuluję dyrowi tak wspaniałej załogi a co do pracy tam to moje zdecydowane nie!!!
AS 2015-11-06 16:54:47
Praca w Aqua Parku to jedna wielka porażka... Szkoda zdrowia psychicznego i fizycznego. Nie ma szans na umowę o pracę, tylko śmieciowa zleceniówka. 8 zł na godzine na kasie, ratownik 9zł, gastronomia 9zł, animator 14 zł, sauna 10 zł, Chcesz zarobić więcej ? Idz dorobic na gastronomii na zmywaku a dostaniesz 1 zł więcej. Pracujesz prawie każdy weekend,a jak chcesz iść do szkoły w sobote to nie mozesz bo musisz przyjsc do szkoly, totalnie nie liczą się z tym,że chcesz się uczyć, gdzie na poczatku zapewniaja ze nie ma prblemu. W wakacje najlepiej zeby pracowac po 250 h, ludzie ciagle odchodza bo system zarzadazjacy to jedna wielka katastrofa. Jak sami stwierdzili - polityka McDonalda, jak Ci sie nie podoba to do widzenia, jesli juz ktos dostanie umowe po kilku latach to nagradzają to gromkimi brawami, jako nagroda, wyróźnienie.... Szkoda słów. Musisz iść pracowac tam gdzie Ci każą, masz iść na gastronomię pomóc bo jak nie to Cię zwolnimy - tak dyrektor napisal w mailu do pracowników...!!!!! Wszędzie wielki syf... tony kurzu w holu... Ludzie przychodzą i odchodzą.. bo nie wytrzymują takiego traktowania. Jedzienie w Aqua ? Stare, zeschnięte... stare mięso które zostaje zmielone i dodane do sosów... pysznie po prostu pysznie....nie polecam. Wyzysk...jeden wielki wyzysk, taktowanie pracownika jak śmiecia... Chcesz tam pracować ? Przemyśl 2 razy...
Rafał 2016-01-18 23:04:10
Park wodny to totalna porażka !! sauny z ich śmieszną kierowniczka Joanna F która umie tylko machać ścierką i wyżywać się na wszystkich pracownikach za swoje nieudane życie osobiste- żałosne, zatrudniają osoby z ulicy bez kompetencji do wykonywania obowiązków !!! OMIJAJCIE Z DALEKA !!!
Mateusz 2016-02-03 12:46:08
Miałem okazję pracować na saunach, oczywiście to jest totalna porażka co się tam dzieje z kierowniczką Joanną na czele;-) stawka 9zł i zniżyli ostatnio do 8 i biorą ludzi bez kompetencji do pracy czyli bez wiedzy na temat wpływu saun na organizm;-) Kierowniczka Joanna ledwo mieści się już w krześle;-) bo tylko siedzi, opycha sie i robi wszystkim na złość z grafikiem. Wszyscy rozsądni uciekają od tej firmy, na umowę o prace nie ma co liczyć Panią sprzątającym ostatnio chcieli zaproponować coś koło 5zł, a z braku zainteresowania Joanna sama z mopem latała po podłodze a później po saunach;-) nie ma co liczyć na podwyżki praca wyłącznie dla studentów i z dala od saun i śmiesznej małej kierowniczki;-)
sajo 2016-04-23 12:53:18
witam
czy możecie coś powiedzieć o pracy na stanowisku ogrodnika da się tam pracować ?
Nowy pracownik. 2016-07-03 20:37:36
Zaczełam dopiero prace w Parku Wodnym jako pracownik gastronomii. Obiecują umowe o prace po próbnym 1miesiacu. Na umowie zlecenia na następny miesiac dali zamało godzin tylko 120. I dobrać godzin żeby więcej zarobić niestety nie można. Niekture osoby mają po 200 i wyżej godzin. Kiedy u lidera zespołu pytasz dlaczego tak mało godzin dostajesz odpowiedź że mają zadużo ludzi i nie wiedzą co mają zrobić. Liderki też mają po 170, 180 godzin do przepracowania a praca ich wygląda tak że cały czas robią wygląd że coś robią. Lidery zespołu dziewczyny po zarządzaniu nie mające doświadczenia w gastronomii. Ale zarządzać umią ladnie... Nowy kierownik gastronomii też totalna porażka. Osoba kompletnie nie zna się na swoich obowiązkach. Dużo osób z ukrainy którzy pracują ciężko i ich praca nie jest doceniona. Poprostu tania robocza siła. W sumie pracuję dopiero mieśiąc może piersze wrażenie jest blędne... Zobaczymy jak będzie dalej.
Dumny 2016-08-29 11:18:32
dziękuję za zwolnienie.
kaja 2016-09-08 14:15:37
do boss: Atmosfera jest do bani,bo szefostwo krok po kroku zabiera wszelkie możliwe przywileje i wprowadza coraz surowsze standardy pracy nie dając w zamian nic.
Płace są niskie, o podwyżkach nie ma mowy bo celem jest wynik finansowy firmy.
Na dodatek ku zaskoczeniu pracowników dochodzi do wielu dziwnych,tajemniczych i natychmiastowych zwolnień. lipa .....
cAnDy ShOp 2016-09-10 12:35:15
ale on nie straszy,prawde mowi,przyjedz i zapytaj na boku pierwsza lepsza kasjerke o to jak slabo jest.
asdqwe 2016-09-18 13:10:38
Ja co do Aquaparku nie mam żadnych złych adnotacji , po pierwsze prace dostałem (umowe o prace bo proponowano mi umowe o zlecenie jak i o prace , miałem wybór) , grafik mogłem sb wybrać jaki mi najbardziej pasuje, kierownictwo 1010 wszystko spokojnie wyjasnia po kolei , szanuja pracownika , płaca dobra bo 12 zł netto dla ratownika ogólnie wszędzie jest to dobry zarobek (zazwyczaj na basenach krytych jest to 10 zł netto bądź 9,6 netto). Sama możliwość dostępu do atrakcji przy bardzo małej opłacie jest też super opcją . Polecam tą pracę.
LOL 2016-09-22 23:33:42
Dokładnie,sama zabawa,ciekawe dlaczego tyle osób odchodzi skoro jest tak super???Aaaaa pewnie nie doceniają tego co mają:)) lol!

A tak na serio to od razu widać kto z piszących tu komentarze jest z biur a kto normalnym,szeregowym pracownikiem:))))
Arkusz 2016-10-23 03:48:31
Szablony,szabloniki,szabloniczki zamiast normalnego grafiku pracy.....ajajajaj.....jak wszystko fajnie zaplanowane i wyliczone co do godziny na trzy miesiące do przodu.......normalnie Związek Radziecki ze swoim planem pięcioletnim się chowa........zaś Gomułka zza grobu zerka z podziwem na poczynania naszych aquaparkowych planistów.......kurde , nie wiem kto tak naprawdę za tym stoi,ale nawet Orwell na to by nie wpadł...co,och co nasi mistrzowie intelektu wymyślą jeszcze ?

JaaCie 2016-11-16 19:04:24
Animator więcej zarabia niż niejeden ratownik. A nie musi mieć uprawnień - żadnych!!! Byłabym się oddać dziecko pod opiekę PRZYPADKOWYCH animatorów bez kursu KPP czy karty pływackiej. :D
Były pracownik 2016-12-01 17:13:12
Dziękuję za zwolnienie bo nie miałem wystarczająco dużo godzin przepracowanych... hmmm o 4 za mało. Porażka co tam się dzieje. Nie polecam nikomu. haaha a niby praca dla studenta i elastyczny grafik hahahahha

Nie pozdrawiam kierownictwa z Aquaparku
dedede 2016-12-02 00:43:04
zwolnienie bo za mało godzin? cóż, za moich czasów było odwrotnie - dostawało si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak się zostało w pracy choćby 15 minut dłużej, bo przecież aquaparku nie stać na wypłaty nadgodzin. żałosne :) cięcie kosztów na każdym kroku.
Zostaw swoją opinię o Wrocławski Park Wodny - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wrocławski Park Wodny