centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas

Olomouc

Opinie o centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas

anonim 2011-01-07 19:48:51
Umowa na godziny ,a karza pracowac na akord nie wiadomo za jaka stawke ? bo wszystko jest na pysk ?Tylko system pokut jest rozbudowany za wszystko bo pieniadze z tego ida dla p [usunięte przez moderatora] na tuning jego auta ! Gsy by tego pana nie było to była by całkiem inna praca ,no i dodam jeszcze ze koordynatorzy [usunięte przez moderatora] oraz nowy to [usunięte przez moderatora] za to sa koordynatorami !
gość 100000 2011-02-19 20:49:08
Masz całkowitą rację. Ta firma to [usunięte przez moderatora] pieniędzy z ludzi! Kierownicy czyli pan [usunięte przez moderatora] i wcześniej Pan [usunięte przez moderatora] tylko sprowadzają swoją rodzinkę by ona zarobiła a reszte mają gdzieś!!! Wykony nigdy się nie zgadzały! a pokuty były za byle co!
Mariusz 30 2015-09-04 16:55:56
He He parodia praca na akord często system mówi nie ma pracy czas leci norma spada 170 na godzinę w Polsce 130 pracujesz na dwie zmiany np. rano od 7 do 16,30 przerwa nie jest płatana w Czeskim kodeksie pracy musisz ją odrobić w środę wolne w sobotę pracujesz po 12 lub 13 godzin 8 zbierasz zamówienia a potem sprzątasz za darmo za to nie płacą tylko od kartonu z 7gr zarobki jak będziesz jebał od 7 rano 8 jesteś cały mokry 2000tyś żyjesz na wsi pokoje po 5 lub 4 osoby potrącają za lekarza za uprawnienia który pracodawca pobiera w Polsce kasę za badania wyzysk jak huj obóz pracy i mało i mało nie polecam nikomu choć pani ładnie mówi że nawet 3,5 tyś chyba za 2 miesiące panie P.Furca
czeski kicz 2015-09-04 17:21:58
Witam
pracowalem tam 3 lata temu .. po 3 miesiacach , mialem dosyc
chcialem zabrac jak naszybciej.. ktos z biura zamknol drzwi i postawil ochroniarza ,, i dopoki zlecenia nie beda zrobione nikt nie opusci budynku Kaufland !! Olomuck
były pracownik 2015-09-04 19:07:27
Po prostu jebać Kaufland Olomouc
Mariusz 2016-01-25 15:52:59
Kolego Kaufland w olomouc to nie market wiec nie wiem po co się wypowiadasz jest to centrum logistyczne gdzie wysyłają towar na cały sieć Kauflandu Bardzo dbają o pracowników bo jak się jeździć audi to trzeba tankować i zamawia pizzę do biur jak jest tak wspaniale to dlaczego agencja eurokadra się rozpadła tak setki ludzi to ucieka idź spróbuj swoich sił w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wtedy możemy komentować pozdrawiam
tak 2016-04-24 10:56:42
skoro to centrum logistyczne to pewnie potrzebują ludzi ma magazyn, tak?
Zostaw swoją opinię o centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas - Olomouc
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centrum dystrybucji Kaufland Republika Czeskas