Opinie o Plum - Web Solutions w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Plum - Web Solutions. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Plum - Web Solutions o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plum - Web Solutions w Toruń

michu Nowy wpis

Testy rekrutacyjne trwały kilka godzin i niestety dostałem się. Pierwszego dnia przywitał mnie rozwalony stary pecet, którego próbowałem postawić na nogi (stanowisko dotyczyło marketingu). Właściciel przywitał mnie pytaniem jaki "jaki jest mój próg bólu" jeśli chodzi o wynagrodzenie. Dostałem najniższe. Brak szacunku do pracownika ze strony "Prezesa" przez P wielkie jak pałac kultury

Zuzanna Nowy wpis

Jak obecnie wygląda praca w Plum - Web Solutions? Co oceniacie na plus w pracy w firmie?

maniek Nowy wpis

Idealnie, że oprócz dobrych zarobków można jeszcze liczyć na jakieś premie.

sceptyczny Nowy wpis

aż nie chce się czytać tego trolowania, @.kjn, może wyjawisz kim jesteś?

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Poldek

Ludzie, nie podniecajcie się tymi ogłoszeniami o pracę :) Wiszą na stronie ponad półtora roku. Nie wiem czy zauważyliście po twarzach na stronie, że wymienili starą, doświadczoną ekipę na młodych i tańszych w utrzymaniu(usunięte przez administratora) Ale jak ktoś chce lub nie ma wyboru - niech ryzykuje :)

Paweł W.

Za mojej kadencji było tego całkiem sporo: szkolenia zewn. (np. Prince2, negocjacje, kominikacja) i trochę wewn. np. SEO. Miałem sfinansowane w 100% studia podyplomowe na SGH. Myślę, że wszystko zależy od Ciebie i Twojej chęci rozwoju. Ja sam bardzo dbałem o to, wyszukiwałem szkolenia dofinansowane z UE. W sumie przez ponad 4 lata byłem na kilkunastu szkoleniach zewn. i kilku konferencjach.

byly pracownik

@feo, prawdopodobnie masz rację, ale pamiętaj tylko że w Internecie łatwiej o lawinę hejtu od jednego rozgoryczonego pracownika który pisze pod wieloma aliasami niż o kilka szczerych i rzetelnych opinii. Poczytaj sobie opinie o innych pracodawcach na gowork :)

były_pracownik

Może i widzi problem ale nie wie jak go zmienić, bo wychodzi z założenia że "moja prawda jest najmojsza" i choćbyś stawał na głowie to nie przekonasz do zmiany zdania. A jeśli, z biegiem czasu, okaże się że miałeś rację to przyzna Ci to, ale nie przy reszcie zespołu tylko łapiąc "przypadkiem" (usunięte przez administratora)

Czemu niepoważni?

Macko

Niepoważni ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Plum - Web Solutions - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plum - Web Solutions?

Kandydaci do pracy w Plum - Web Solutions napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plum - Web Solutions
3.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wiśniowa 48 lok. 16
    02-520 Toruń