POL-FRANS

Toruń

Opinie o POL-FRANS

GD 2010-09-16 16:19:49
BRAK ZASAD W FIRMIE. ,W TEJ CHWILI TO WYŚCIG SZCZURÓW.
OP 2010-09-23 15:56:30
PRACA NIE ZAPEWNIAJĄCA FINASOWEJ STABILNŚCI.
OPOLE 2010-09-29 13:31:28
ZASADY W TEJ FIRMIE SĄ NA POZIOMIE PRZEDSZKOLNYM.
GD 2010-09-29 13:45:44
PRACA DLA NAIWNYCH.
DL 2010-09-29 13:50:12
Dobry produkt ale ceny zaporowe.
GDAŃSK 2012-11-28 12:17:38
Tą firmę najlepiej omijać szerokim kręgiem.Wielkie objietnice a na koniec zostajesz na lodzie.
pracujący 2013-05-21 13:44:35
Pracuje już kilka lat wybudowałem dom(zaczynałem od zera) zmieniłem 3 samochody ale pracuje i mam wyniki(pieniądze to nie deszcz z nieba nie spadają) , faktycznie dla leni to praca bez przyszłości lepiej zatrudnić się w Biedronce na kasie lu wyjechać do Anglii i pracować na zmywaku
pozdrawiam wszystkich bez przyszłości, dalej szukajcie idealnej pracy jak Ferdek K. życzę powodzenia
pracownik firmy dzieki bogu juz były 2013-11-12 18:39:34
Generalnie zarobki... heh no sa jakieś ale głównym czynnikiem sprzedaży niemilosiernie drogich produktów (konkurencja ma takie same i o wiele tańsze ) to jest dawanie w łapę.... jak znajdziesz jeleni którzy biorą to sprzedajesz.. a w firmach które patrzą co kupują i czy warte jest to ceny to niestety zapomnij...
Jedyne wsparcie to przyjazd Pana z wawy lub Kielc na spotkania u klientów aby mogli ustalic ile moż dostać zaopatrzenie itp. lub wypłacenie im "należnego"... nie polecam
paweł 2014-11-19 21:55:41
Do pracownika"dzięki Bogu już były".Kolego prawdopodobnie Cię znam i razem współpracowaliśmy.Ja mam sie jak najlepiej.Pracuję dalej dla firmy ORAPI i nie wyobrażam sobie zakończenia tej wsółpracy gdyz ta współpraca to jak najuczciwsza sprawa i jak najlepsze wynagrodzenia.Już wiem kto Ty jesteś.Dostałes super samochód słuzbowy,stałe wynagrodzenia na czas okreslony,swój budżet.Niestety po 6-ciu miesiącach nie małes wyników w handlu więc straciłes prace.Kolego,po tej sytuacji zostałes na lodzie więc się mścisz gdyz takich warunków pracy nikt Ci nie da.Życze Ci powodzenia
paweł 2014-11-19 21:56:12
mmmmm 2015-02-18 14:11:15
Irku, czy masz już może odpowiedzi na postawione przez Ciebie pytania? Bo ja własnie jestem na etapie poszukiwania pracy i też chciałbym wiedzieć jak to u nich z tym jest. Polfrans to wyłączny importer produktów "ORAPI" do konserwacji, ochrony, czyszczenia, smarowania, klejenia, uszczelniania i regeneracji w przemyśle- pracowałem w podobnej firmie więc wiem już trochę jak jest w praktyce.
kamil 2016-05-18 09:27:22
wczesniej poszukiwali Przedstawicieli Handlowych do roznych miast w kraju, ale od dawna nie widzialam zadnych nowych ofert pracy, wiec masz racje pewnie kto sie zatrudnil ma stabilne zatrudnienie i pewnie oni tez szukaja ludzi na stale co miesiac nie beda wymienaic
Zostaw swoją opinię o POL-FRANS - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POL-FRANS