logo J.G. Service

J.G. Service

Toruń

Opinie o J.G. Service

szeryf z opola 2016-02-04 18:00:13
J.G gówno albo J.G szambo firma w, której inżynier po roku może dojdzie do 2 tys zł. Nawet z kilkuletnim doświadczeniem nie ma możliwości dostać na początek 2 tys zł. Szkoda mi tylko roku zmarnowanego w tej firmie. Niestety tylko do siebie mogę mieć pretensję, że dałem się nabrać na to co pracodawca obiecywał na rozmowie kwalifikacyjnej. Potrafi omamić ludzi, jeszcze niejeden da się omamić. Liczba zadowolonych pracowników z pracy na poziomie 0 mówi sama za siebie:) Dla ciekawskich zarobków lub propozycji po 3 miesiącach śpieszę z wyjaśnieniami: Sporo czasu tutaj przesiedziałem więc mowiąc jasno PO 3 MIESIACACH DOSTAJECIE TE SAME PIENIADZE CO NA OKRESIE PROBNYM czyli bankowo ponizej 2K!! jesli myslicie ze po 3 miesiacach bedzie cos wiecej to jestescie naiwni. pensja idzie w gore po 6 miesiacach o 200zl. czyli 2 tysiace zlotych po 6 miesiacach i to raczej koniec podwyzek. W pracy nie ma opieprzania firma jest tak skonstruowana, ze jesli nie ma na obecna chwile co robic to idziesz plewic krzaki. Jednak mimo tych wszystkich wad wydaje dosc wysoka ocene dla firmy czyli niedostateczną
obojętny 2016-07-04 18:43:07
Z tego co wiem to oddział jest gdzie indziej a tak na marginesie to tak krytycznie tam nie jest skoro ludzie po tyle lat pracują
Zostaw swoją opinię o J.G. Service - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J.G. Service