BEDITOM - Z. Bednarczyk Sp.j.

Toruń

Opinie o BEDITOM - Z. Bednarczyk Sp.j.

mAB 2010-07-16 11:41:42
firma ma potencjal, ale wlasciciele nie rozumieja rynku. Pan Zbyszek jest jeszcze czlowiekiem z ktorym mozna porozmawiac, ale i tak jest ciezko. Od kad jest jego brat to jest coraz gorzej. Nikt nie wie co sie dzieje wokol. Ceny sie zmieniaja bezsensu i co chwila. Pracownicy nie sa szanowani, robi sie [usunięte przez moderatora].

Drodzy szefowie, zmiencie sposob myslenia, bo sami zaczniecie sprzedawac bramy. Pracownicy moga wiecej, ale trzeba ich docenic.
prorok 2014-05-02 14:08:59
ooooo to ciekawa opinia !

pójdzie w świat ... napewno
A-Pracownik 2016-02-01 10:42:22
Ja złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko było tak, jak powinno. Pieniądze na czas, praca zawsze jest, a i szef przyjdzie i porozmawia z nami. Ludzie pracujący tam są (byli) bardzo w porządku, nie wiem jak to teraz wygląda.
Sprężyna 2016-08-14 13:35:30
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.
Szkoda czasu i nerwów, typowa polska amatorka.
Sprężyna 2016-09-21 14:31:04
Potwierdzam wszystko co tu zostało napisane.

benek 2016-10-21 13:05:09
Zdecydowanie odradzam szef nie docenia pracowników którzy się starają i chcą rozwijać firmę. W firmie pracuje około 30 osób, średnio co miesiąc zwalnia się pracownik bo ma dość szefa i jego fochów. Na zebraniach szef wkręca pracownikom że to on "wymienia ludzi by innym pracowało się lepiej".
Zostaw swoją opinię o BEDITOM - Z. Bednarczyk Sp.j. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEDITOM - Z. Bednarczyk Sp.j.