Agencja Artystyczna Punkt

Sieradz

Opinie o Agencja Artystyczna Punkt

anonim 2010-04-26 13:52:05
NIE POLECAM!!!!![usuniętet przez moderatora] PIENIĘDZY NIE WYPŁACAJĄ TYLKO JESZCZE KARZĄ KARY PŁACIĆ OSTRZEGAM PRZED NIMI
Monika 2010-11-26 11:28:25
Zgadzam się z przedmówczynią. Agencja warta polecenia. Pracuję u nich uczciwie i nigdy nie miałam problemów. Problemów z płatnościami nigdy nie było. Osoba, która nie dotrzymuje warunków umowy i "nawala" musi płacić za swoją nieodpowiedzialność i to nie w Punkcie, ale wszędzie. Pozdrawiam serdecznie Agencję Punkt !
Tak trzymajcie!
Katia_92 2012-02-13 16:37:32
Pracowałam dla nich kilkanaście razy w zeszłym roku na akcjach na śląsku. Kasa była po dwóch tygodniach. Profesjonalna obsługa. Polecam!!
monika 2016-04-19 19:46:56
Śietnie trafiłam :) Chiałąbym się zgłosić do nich na praktykę lub jakiś wolontariat, zalezy mi na tym by nabrac doświadczenia oraz doszkolić się, chciałąbym pojsc na studia artystyczne.
Zostaw swoją opinię o Agencja Artystyczna Punkt - Sieradz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Artystyczna Punkt