ADM Consulting Group

Opinie o ADM Consulting Group

Gdynianin 2015-11-17 12:23:58
Pracowałem w tej firmie, więcej gadają niż robią. szukają średnie i dozę firmy by od nich wyciągnąć jak najwięcej kasy.
Przykładowo: firma im zleca wykonanie dokumentacji płaci 60000pln i niewiadomo czy dostanie dotacje (oczywiści oni zapewniają że dostanie).
Potem pracownik to robi w miesiąc dostaje 1800pln bez premii.
Widać jaka przybitka.
Ich kapitał zakładowy to kupione w kredycie mieszkanie w Wawie, gdzie mieszka jeden ze wspólników.
Warszawiak 2016-06-29 13:26:06
Żenująco niskie zarobki i niewypłacanie premii z tytułu success fee to w tej firmie norma. Twierdzą, że traktują swoich pracowników równo, tylko co to za równość jeśli pracownik w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku dostaje te same nędzne 2 500 PLN. I to niezaleznie od zdobytego wcześniej doświadczenia, posiadanej wiedzy czy posiadanych umiejętności.
bez nicku 2016-07-04 13:37:32
Żenująco niskie zarobki, jak na zyski jakie firma czerpie z pracowników. Upokarzające, wieczne prośby o przelanie środków na firmowe karty i brak jakichkolwiek benefitów z bycia pracownikiem tej firmy. Do tego atmosfera braku zaufania do pracowników i rywalizacja pomiędzy samymi współpracownikami. Nigdy więcej!
znickiem 2016-08-03 14:09:22
Pracowałem też w tej firmie, odszedłem sam. Jak czytam ten komentarz, to mam wrażenie, że pisała go osoba, która była wiecznie niezadowolona z pracy w tej firmie, choć pracowała tam 3 lata.

Przez cały okres pracy w firmie ani razu nie miałem problemu z premią za success fee. Owszem, były opóźnienia, ale nikt nigdy nie kwestionował wynagrodzenia dla mnie jako doradcy. Zgadza się, wynagrodzenia (podstawy) nie były może imponujące.

Nigdy nie spotkałem się również z brakiem jakiegokolwiek zaufania - wystarczy po prostu przestać szczuć na innych, wiecznie narzekać i grać fair względem szefów, nie tylko w tej firmie. Co do atmosfery rywalizacji - w czasie kiedy pracowałem, nie wyczuwałem czegoś takiego. Pomagaliśmy sobie nawzajem jako doradcy, z działem merytorycznym czasem były spięcia, ale przy odrobinie dobrej woli z obu stron, sprawy można było szybko wyprostować.

Ja też czekałem na przelewy na kartę, ale zazwyczaj było to kilka minut - telefon do jednego z szefów i było po sprawie. Jeżeli chodzi o benefity, to owszem - firma nie miała w momencie gdy pracowałem jakiegoś wielkiego socjalu, ale jako pracownik z dobrymi wynikami mogłem liczyć na szefów w wielu innych sytuacjach. Trudno też oczekiwać w tak wymagającej branży jak dotacje, gdzie sprzedaż usług doradczych jest naprawdę trudniejsza teraz, ogromnych benefitów, zwłaszcza dla pracowników którzy nie imponują wynikami a tylko wiecznym niezadowoleniem i podgrzewaniem konfliktów między innymi pracownikami.
Łukasz S. 2016-08-08 22:14:54
Komentarz Gdynianina to prawdopodobnie post konkurencyjnej firmy. Pracowałem tam 6 lat i na oczy nie widziałem opłaty wstępnej na poziomie 60 tys. To jakiś żart bo 60 tys. bierze się za spory projekt tytułem succes fe.
Pracowałem tam 6 lat (pozdro dla analityków ;) i nie powiedziałbym, że zarobki są żenująco niskie. Co prawda systemy premiowe niektórych pracowników są kompletnie nie przemyślane i demotywujące, ale summa summarum pieniędzy dostaje się sporo (jeśli jest się skutecznym). Jeśli natomiast ktoś zajmuje się spychaniem swoich obowiązków na innych to i nie powinien się dziwić, że jego skuteczność a co za tym idzie premie są niskie.
wiking 2016-08-10 12:05:00
Warszawiaku, równościowe hasła widzę prawisz. Czyżbyś wszędzie wietrzył dyskryminację i nietolerancję :) ? Wiedza, doświadczenie, umiejętności - na pewno rzecz ważna, ale jeżeli nie przekladaja się na wyniki sprzedażowe na stanowisku doradcy, to rzeczywiście nadal będzie to 2,5 tyś. W premiach można było wyciągnąć 2-3 razy tyle, a przy klientach na samym Mazowszu nie było to niemożliwe. Premie za success fee za moich czasów były wypłacane bez dyskusji, oczywiście jeśli doradca pracował przy kliencie, a nie zrzucał robotę na analityków.
ex 2016-08-12 13:00:38
Ciekawe, ale chyba nie w obecnej perspektywie finansowej. Mazowieckie czy łódzkie to obecnie najbardziej wydrenowane przez firmy doradcze regiony, gdzie zdobycie nowego klienta jest . W związku z czym wyciągnięcie ledwie ponad 2,5 tys. było w zasadzie niemożliwe. Może praca w Gdyni czy Wrocławiu była bardziej opłacalna, porównując do tego koszty życia w tych miastach, natomiast warszawski klimat ewidentnie był niekorzystny - widać to choćby częstej rotacji pracowników.
klient 2016-08-12 13:34:10
Znane są przypadki 3 letniej pracy w Warszawie. I pozyskiwanie nowych klientów dla firmy. Co by nie mówić, marka firma jest mocno rozpoznawalna i wielu klientów od tego zaczyna kontakt z firmą. Można dywagować w nieskończoność. Jeżeli ktoś widzi problem, to powinien się skupić na rozwiązaniu. Dla jednych jest to odejście z firmy, dla innych większa motywacja do pracy i jeszcze lepsze wyniki swoje i firmy. Pozdrawiam.
on 2016-09-27 14:28:25
A jak z wynagrodzeniami analityków? Też dostają jakąś premię ? Od czego jest liczona? Czy po prostu podstawa jest inna?
fsde 2016-10-03 13:13:27
hej hej czy ktoś z was może pracowal u nich w firmie jako inżynier instalator w Krakowie? pamiętam ze taka oferta pracy od nich była i się zastaniwam czy jest szansa żeby się znowu pojawila tutaj od nich
mss 2016-11-29 11:25:28
Witam, pilnie poszukuję niezależnego konsultanta/analityka, który podjąłby się napisania wniosku o dofinansowanie w programie 2.2.1 w naborze styczniowym 2017 organizowanym przez Agencję Rozwoju Pomorza w Gdańsku. Proszę o kontakt osoby zainteresowane msskasperska@gmail.com
mss 2016-11-29 11:27:10
Zostaw swoją opinię o ADM Consulting Group - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADM Consulting Group