Opinie o ADM Consulting Group S. A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ADM Consulting Group S. A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ADM Consulting Group S. A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADM Consulting Group S. A. w Warszawa

PracowałamADM Nowy wpis

Sama specyfika pracy uzależniona jest od działu, w którym jest się zatrudnionym - Doradczy, Analityczny lub Rozliczeniowy. Każdy dział ma swoje plusy i minusy. W moim niestety zdarzały się konflikty z kierowniczką, które doprowadziły do rotacji i wymiany całego działu - w rok odeszło 7 osób. Jeden napisze, że to wina pracowników; inny, że kadry (...). Ogólnie atmosfera pozytywna i przyjacielska. Część osób w ADM jest zatrudniona od paru dobrych lat - głównie dział analityków; W pozostałych niestety duża rotacja spowodowana brakiem wyników lub chęcią spróbowania czegoś nowego. Od samego początku umowa o pracę na okres próbny, a następnie na czas określony. Wynagrodzenia na średnim poziome i wynikają z macierzy, wedle której wypłacane są pensje i dodatki. Kwestie premii i dodatków opisane w opracowanym dokumencie.

Przyszły pracownik Nowy wpis

PROŚBA O OPINIE DOTYCZĄCĄ PRACY I JEJ WARUNKÓW W FIRMIE.

Franciszek Nowy wpis
@Przyszły pracownik

Również interesują mnie opinie o tym pracodawcy. Jak tam jest? Pracownicy, wypowiedzcie się!

Olek Nowy wpis

Czy tak trudno jest jednoznacznie napisać, że firma jest bardzo dobra? Wiadomo, że ideałów nie ma.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 20 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji przedsiębiorstwa ADM Consulting Group S. A.? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Noname

Mała firma z najgorszymi cechami średniej. Brak przepływu informacji pomiędzy biurami regionalnymi. Plusem jest pozostawienie dużej samodzielności, ale sięga ona tak głęboko, że pracownicy merytoryczni są odpowiedzialni za zakup kawy/herbaty i mleka do biura.. Mocną stroną są wykwalifikowani ludzie - spółka naprawdę skutecznie pracuje przy wnioskach dzięki wypracowanemu wieloletniemu doświadczeniu, można się od nich wiele nauczyć...jpod warunkiem, że jest na to czas i będą chcieli się z Wami podzielić wiedzą, co zdarza się bardzo rzadko. Ludzie są jednocześnie bardzo słabą stroną - to prywatne odczucia, ale były one mocno negatywne. Oczernianie, obrażanie, krytyka byłych pracowników jest tam na porządku dziennym. To strasznie smutne i pokazujące brak klasy. Integracja zespołu także jest tylko pozorna i stanowi wyłącznie wynik dobrych chęci poszczególnych pracowników- spontanicznych inicjatyw odgórnych, prócz tradycyjnego corocznego wyjazdu brak. W kwestiach finansowych trudno się wypowiadać - dla jednych za mało, dla drugich w sam raz. Wypłacalność jest natomiast bardzo problematyczna. Spóźnienia w przelewach wynagrodzenia są normą. Temat pieniędzy stanowi tabu. Zrobią wszystko, aby wypłacić Ci najmniej, jak to możliwe... za wszelką cenę. Benefity - można liczyć na podstawowe (karta multisport, prywatna opieka medyczna). Warunki pracy - w zależności od lokalizacji biura - lepsze i gorsze. Najgorzej w Warszawie, najlepiej w Gdyni. Moje ogólne odczucia są jednak bardzo negatywne. Duże oczekiwania i bardzo duże rozczarowanie atmosferą, totalnym brakiem chęci komunikacji z pracownikami i poprawy ich motywacji, chociażby dla uzyskania własnych, lepszych wyników. Zarządzanie organizacją na poziomie "odhaczone, oby do przodu i jakoś to będzie".

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy ADM Consulting Group S. A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. eCommerce? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Miron

ADM Consulting Group to znana i dobra firma. Zastanawiam się czy praca w dobrej firmie jest powodem tak długiej ciszy na forum? Może ktoś skusi się na kilka słów o aktualnej sytuacji, czy potrzeba ludzi?

Julita

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w ADM Consulting Group S. A.? Jak wygląda kwestia zatrudnienia? W sieci pojawiło się kilka nowych ofert pracy, m.in. na Doradcę ds. projektów UE - czy warto aplikować?

mss

Witam, pilnie poszukuję niezależnego konsultanta/analityka, który podjąłby się napisania wniosku o dofinansowanie w programie 2.2.1 w naborze styczniowym 2017 organizowanym przez Agencję Rozwoju Pomorza w Gdańsku. Proszę o kontakt osoby zainteresowane msskasperska@gmail.com

fsde

hej hej czy ktoś z was może pracowal u nich w firmie jako inżynier instalator w Krakowie? pamiętam ze taka oferta pracy od nich była i się zastaniwam czy jest szansa żeby się znowu pojawila tutaj od nich

on

A jak z wynagrodzeniami analityków? Też dostają jakąś premię ? Od czego jest liczona? Czy po prostu podstawa jest inna?

bez nicku

Żenująco niskie zarobki, jak na zyski jakie firma czerpie z pracowników. Upokarzające, wieczne prośby o przelanie środków na firmowe karty i brak jakichkolwiek benefitów z bycia pracownikiem tej firmy. Do tego atmosfera braku zaufania do pracowników i rywalizacja pomiędzy samymi współpracownikami. Nigdy więcej!

znickiem
@bez nicku

Pracowałem też w tej firmie, odszedłem sam. Jak czytam ten komentarz, to mam wrażenie, że pisała go osoba, która była wiecznie niezadowolona z pracy w tej firmie, choć pracowała tam 3 lata. Przez cały okres pracy w firmie ani razu nie miałem problemu z premią za success fee. Owszem, były opóźnienia, ale nikt nigdy nie kwestionował wynagrodzenia dla mnie jako doradcy. Zgadza się, wynagrodzenia (podstawy) nie były może imponujące. Nigdy nie spotkałem się również z brakiem jakiegokolwiek zaufania - wystarczy po prostu przestać szczuć na innych, wiecznie narzekać i grać fair względem szefów, nie tylko w tej firmie. Co do atmosfery rywalizacji - w czasie kiedy pracowałem, nie wyczuwałem czegoś takiego. Pomagaliśmy sobie nawzajem jako doradcy, z działem merytorycznym czasem były spięcia, ale przy odrobinie dobrej woli z obu stron, sprawy można było szybko wyprostować. Ja też czekałem na przelewy na kartę, ale zazwyczaj było to kilka minut - telefon do jednego z szefów i było po sprawie. Jeżeli chodzi o benefity, to owszem - firma nie miała w momencie gdy pracowałem jakiegoś wielkiego socjalu, ale jako pracownik z dobrymi wynikami mogłem liczyć na szefów w wielu innych sytuacjach. Trudno też oczekiwać w tak wymagającej branży jak dotacje, gdzie sprzedaż usług doradczych jest naprawdę trudniejsza teraz, ogromnych benefitów, zwłaszcza dla pracowników którzy nie imponują wynikami a tylko wiecznym niezadowoleniem i podgrzewaniem konfliktów między innymi pracownikami.

mss
@znickiem

Warszawiak

Żenująco niskie zarobki i niewypłacanie premii z tytułu success fee to w tej firmie norma. Twierdzą, że traktują swoich pracowników równo, tylko co to za równość jeśli pracownik w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku dostaje te same nędzne 2 500 PLN. I to niezaleznie od zdobytego wcześniej doświadczenia, posiadanej wiedzy czy posiadanych umiejętności.

wiking
@Warszawiak

Warszawiaku, równościowe hasła widzę prawisz. Czyżbyś wszędzie wietrzył dyskryminację i nietolerancję :) ? Wiedza, doświadczenie, umiejętności - na pewno rzecz ważna, ale jeżeli nie przekladaja się na wyniki sprzedażowe na stanowisku doradcy, to rzeczywiście nadal będzie to 2,5 tyś. W premiach można było wyciągnąć 2-3 razy tyle, a przy klientach na samym Mazowszu nie było to niemożliwe. Premie za success fee za moich czasów były wypłacane bez dyskusji, oczywiście jeśli doradca pracował przy kliencie, a nie zrzucał robotę na analityków.

ex
@wiking

Ciekawe, ale chyba nie w obecnej perspektywie finansowej. Mazowieckie czy łódzkie to obecnie najbardziej wydrenowane przez firmy doradcze regiony, gdzie zdobycie nowego klienta jest . W związku z czym wyciągnięcie ledwie ponad 2,5 tys. było w zasadzie niemożliwe. Może praca w Gdyni czy Wrocławiu była bardziej opłacalna, porównując do tego koszty życia w tych miastach, natomiast warszawski klimat ewidentnie był niekorzystny - widać to choćby częstej rotacji pracowników.

klient
@ex

Znane są przypadki 3 letniej pracy w Warszawie. I pozyskiwanie nowych klientów dla firmy. Co by nie mówić, marka firma jest mocno rozpoznawalna i wielu klientów od tego zaczyna kontakt z firmą. Można dywagować w nieskończoność. Jeżeli ktoś widzi problem, to powinien się skupić na rozwiązaniu. Dla jednych jest to odejście z firmy, dla innych większa motywacja do pracy i jeszcze lepsze wyniki swoje i firmy. Pozdrawiam.

Gdynianin

Pracowałem w tej firmie, więcej gadają niż robią. szukają średnie i dozę firmy by od nich wyciągnąć jak najwięcej kasy. Przykładowo: firma im zleca wykonanie dokumentacji płaci 60000pln i niewiadomo czy dostanie dotacje (oczywiści oni zapewniają że dostanie). Potem pracownik to robi w miesiąc dostaje 1800pln bez premii. Widać jaka przybitka. Ich kapitał zakładowy to kupione w kredycie mieszkanie w Wawie, gdzie mieszka jeden ze wspólników.

Łukasz S.
@Gdynianin

Komentarz Gdynianina to prawdopodobnie post konkurencyjnej firmy. Pracowałem tam 6 lat i na oczy nie widziałem opłaty wstępnej na poziomie 60 tys. To jakiś żart bo 60 tys. bierze się za spory projekt tytułem succes fe. Pracowałem tam 6 lat (pozdro dla analityków ;) i nie powiedziałbym, że zarobki są żenująco niskie. Co prawda systemy premiowe niektórych pracowników są kompletnie nie przemyślane i demotywujące, ale summa summarum pieniędzy dostaje się sporo (jeśli jest się skutecznym). Jeśli natomiast ktoś zajmuje się spychaniem swoich obowiązków na innych to i nie powinien się dziwić, że jego skuteczność a co za tym idzie premie są niskie.

Zostaw merytoryczną opinię o ADM Consulting Group S. A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ADM Consulting Group S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy ADM Consulting Group S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ADM Consulting Group S. A.
3.2/5 Na podstawie 37 ocen.

ADM Consulting Group S. A.