Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j. w Częstochowa

kokoloko

Witam! Niestety nie mogę podzielić się pozytywnymi wrażeniami z tej firmy. Pracowałem tam dłuższy okres i to co tam zobaczyłem i przeżyłem, niestety przerosło moje oczekiwania. W firmie panuje totalny bałagan, dotyczy się to wszystkich stanowisk, łącznie z samym szefostwem. Przez pierwsze parę tygodni pracowałem na czarno, bez żadnej umowy. Dopiero po jakimś czasie udało mi się doprosić o normalny papierek umożliwiający legalną pracę. Na magazynie, jak i u kierowców czy w biurze totalny chaos. ,, Ala kierownicy" nieumiejący dopilnować spraw, na pozór w porządku ludzie ale strasznie fałszywi. Szefowa nie lepsza... Sama w swojej firmie wałki robi byle tylko pokazać jaka ona ,,biedna" . Nie będę się rozpisywał, bo to nie ma sensu. Dziwię się, że tam jeszcze ktoś pracuje...

Izabela Nowy wpis

pracujesz bez umowy i się tym chwalisz? jestem ciekawa czy będziesz nadal taki zadowolony jak zobaczysz ile dostaniesz emerytury... dziwie się, że ludzie dają tak sobą pomiatać

realista Nowy wpis
@Izabela

Takie czasy teraz są a poza tym jesli dożyjemy to Zusu tez już może nie być i okaże że ta cała nasza praca nie była nic warta i emeryturka na "śmietniku"

Jerzyk

Jesteście pewni, że firma nie zasługuje na pozytywne opinie? Myślałem aplikować.

Spraiwdliwy
@Jerzyk

Ty masz coś z czapulem i brak poczucia wartości. Czy handlowiec wie że podejmuje taka decyzje ? i straszenie Tomkiem. No pewnie że wie i wszystko zawsze ustalałem i wiem co mam robić i nie potrzebuje małpy do sterowania. Co to w ogóle za (usunięte przez administratora) pytania ? Ja decyduję bo to ja (usunięte przez administratora) na trasie i wbij sobie to do pacyny.

Spraiwedliwy Nowy wpis
@Jerzyk

Na Śląsku to samo i znowu podpaski i dzwoni do mnie handlowiec i mówi weź podjedż i wymień bo znowu nie to co potrzeba. W tym dniu już zupełnie nie po drodze i musze nadrzucić ale mówię ok zawioze. Kto tu jest kim i kto w chuja wali. Kobieta była już przygotowana także tylko wymiana i mi dziekuję a jaj ją przepraszam za kolejny błąd debila

Sprawiedliwy Nowy wpis
@Jerzyk

Musisz też wiedzieć że to handlowcy i kierowcy są wizytówką firmy (usunięte przez administratora). Jedna kobieta mówi no wreszcie dali wam nowe auta a ja zaskoczony i uśmiechnąłem sie no tak nowa fura. handlowiec czy kierowca i jego auto służbowe jest wizytówką firmy.

Siwy

Ja jakiś czas temu zwalniałem się z tamtąd i ekwiwalent za niewykorzystany urlop został mi (usunięte przez administratora)co do grosza dlatego dziwi mnie że przedstawicielowi nie wypłacono , fakt Jola się krzywiła trochę bo zależało mi na rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron w trybie natychmiastowym i miała pretensje że w ciąg dwóch , trzech dni nie znajdzie pracownika na moje miejsce co w sumie jest zrozumiałe ale ostatecznie rozstaliśmy się pozytywnie .

Kronos

Kilka słów do wypowiedzi " przedstawiciela " . Pan P.B. bo takie są chyba inicjały "przedstawiciela " pracował dla "TARY " raptem kilka miesięcy i obroty które robił dla firmy pozostawiają wiele nawet bardzo wiele do życzenia o sumienności pracy nie wspomnę to najlepiej obrazuje GPS zamontowany w jego samochodzie . "Przedstawicielu " z Bożej Łaski piszesz że oddałeś sprawę do PIP-u a jak to nie pomoże to oddasz do sądu pracy (usunięte przez administratora)

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Stefano

Może zapomniał ktoś dodać ,co dochodzi do tej najniższej?

Jak wygląda podstawa w Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j.?

Przedstawiciel

Podstawa najniższa krajowa. Wieczne gadanie że się nie opłaca. I nielojalna Jola marudzi że dokłada do wypłaty. Tak tam wygląda. (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel

Jola nielojalna tak powinna wyglądać nazwa firmy. Na urlop nie można chodzić. A przy zwolnieniu urlopu od groma i nie potrafi wypłacić ekwiwalentu. Sprawę przekazałem do Pipu. A jak nie pomoże to sąd pracy. Nie polecam największe wrogowi pracować w takiej firmie. Powodzenia jak ktoś się zdecyduje.

hstl

Totalny bałagan w magazynie, kierowcy co wyjazd walczą z magazynem, a magazyn zgania na kierowców :) Później pozostaje szukanie winnego gdy klient dostaje nie swój towar, za mało towaru, albo co ciekawe za dużo... Starsza stażem część kadry ogarnia wszystko na bieżąco i gdyby nie oni to firma by pewnie upadła, bo reszta to chyba jakaś łapanka. Jeździ się po stałych trasach, sporadycznie zabiera się coś dodatkowo. Czas pracy w miarę elastyczny - wyrobisz się wcześniej, więcej dnia dla Ciebie. Zdarzają się zjazdy z trasy o 10-11, zdarzają się o 17-18. Stan samochodów - serwisowane w miarę na bieżąco, ale nie ma co liczyć na cuda, bo zdarzają się też auta totalnie zgnite, z rozwalonym zawieszeniem i bez hamulców - takie auta też są wypuszczane w trasę, bo przecież co może się stać... Oczywiście każdy kierowca dorzuca swoje 3 grosze do ich stanu, ale jak ma być inaczej, jak każdy goni za czasem, żeby skończyć w miarę sprawnie i się wyrobić. O warunkach zatrudnienia formalnego szkoda gadać... Warunki finansowe mocno kiepskie, trudno zadowolić się wypłatą, która była wysoka może w 2005 roku. W ogólnym rozrachunku brakuje ludzi na magazynie, jest za duża rozbieżność obowiązków, przez co wiele rzeczy funkcjonuje chaotycznie. Na pewno byłoby też prościej znaleźć rzetelnych pracowników, gdyby zaoferowano im atrakcyjniejsze warunki. A tak - większość ludzi przechodzi przez tę firmę pracując pewnie po kilka miesięcy i dalej sobie odpuszcza.

@hstl

A możesz powiedzieć, na jakim stanowisku Ty pracujesz? Opisujesz dział magazynowy oraz pracę kierowców, dlatego interesuje mnie, czy jesteś zatrudniony w którymś z tych właśnie działów. Wspominasz, że nie odpowiada Ci wysokość wynagrodzenia, a czy dodatkowo są jeszcze jakieś premie? Jaka atmosfera panuje między pracownikami?

hstl
@Karolina

Karolino - byłem "zatrudniony" ;) Nie pamiętam nic na temat premii, ani wzmiankach o nich. Może coś jest, za krótko się przewinąłem przez to miejsce żeby się wypowiadać w tym temacie.

@Jak najdalej od, nie do końca rozumiem, co masz na myśli, pisząc, że nie ma ograniczeń godzinowych i brak nadgodzin. Możesz to wyjaśnić? System pracy jest zmianowy, czy tak? Jak wygląda kwestia umowy, czy oferowana jest umowa o pracę?

Jak najdalej od

Witam wszystkich tych którzy przewineli się przez ten (usunięte przez administratora). Napisze info przydatne dla zainteresowanych tą firmą tak jak poprzednicy już pisali to magazyn tyra ile potrzeba czyli bez ograniczeń godzinowych bez nad godzin oraz bez szans na zamienników. Teraz to nie wiem ale jeszcze 1rok temu były 4 sekcje magazynowe gdzie przy urlopach rano wchodziles to 6 to wychodziles po 18 lub przychodziles na 12 i do oporu 2w nocy to tragedia system godzinowy. Nie wspominając że urlop to max 1tydz.bo tak to mega pretensje. Kierowcy trochę lepiej ale nie wiele co do przedstawicieli to kwestia rejonu jak sprzedaż ponad 100tys obr. to może dostaniesz pow 2tys.wyplate. Pozdrawiam

@duzy napisałeś, że firma nie ma przyszłości. Dlaczego tak twierdzisz i co mogłoby zmienić się w tej firmie, aby stworzyć dla pracowników lepsze miejsce pracy?

@Nie polecam a możesz powiedzieć czy przed podpisaniem umowy z PH TARA Sp.j.Jolanta i Artur Olak wiedziałeś ile godzin tygodniowo będziesz pracował? @Robson zarobki to zazwyczaj kwestia indywidualna i pracodawca ustala je w stosunku do Twojego doświadczenia, kwalifikacji i konkretnego stanowiska. Może jeżeli jesteś zainteresowany pracą to wyślij zgłoszenie do pracodawcy i na spotkaniu wypytaj o szczegóły?

duzy
@Karolina

na początku informują cie, ze bedzie to maksymalnie 10 godzin, po czym okazuje sie, ze pracowalem nawet 18 godzin... Czy to jest normalne? Jeszcze jak nie dopilnujesz swoich godzin to cie oszukaja... Dobrze, ze juz tam nie pracuje...

duzy
@Karolina

zarobki to kwestia indywidualna ? Chyba nie w tej firmie... Ta firma nie ma przyszlosci...

Nie polecam

Pracowałem w tej firmie parę miesięcy. Niestety to co tam spotkałem zmusiło mnie do szukania innej roboty. (usunięte przez administratora) to najtrafniejsze słowa które mogę napisać. Pomijając nieład na magazynie, warunki w jakim są przechowywane towary, utylizacja produktów i wiele, wiele innych rzeczy, to najbardziej odepchnęły mnie ilość godzin przepracowanych w ciągu tygodnia a o dodatkowych premiach za nadgodziny można zapomnieć. NIE POLECAM

Robson
@Nie polecam

A jakie były zarobki i po ile godzin?

@Janosik a czemu nie polecasz firmy PH TARA jako pracodawcy? Czy powodem jest szefowa? Warto swoje wypowiedzi argumentować, ponieważ mogą na forum zaglądać osoby, które przed rekrutacją chcą poznać opinię o pracodawcy, a tak krótka wypowiedź nic im nie mówi.

Janosik

Nie polecam pracodawcy... Chytra baba z Radomia przy szefowej Tary to mały pikuś !!!

jk

ooo chyba ktoś usunął setki negatywnych komentarzy o firmie. Ktoś próbuje zataić prawdziwe oblicze Tary. NIE POLECAM !!!

erf

Zastanawia mnie jednak to jakich średnich zarobków można się teraz spodziewąć, wiecie może? Chętnie bym znalazł zatrudnienie, bo wypłata jest pewnie u nich terminowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j. - Częstochowa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j.
1.1/5 Na podstawie 18 ocen.

Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j.