PH TARA Sp.j.Jolanta i Artur Olak

Częstochowa

Opinie o PH TARA Sp.j.Jolanta i Artur Olak

nastek88 2014-05-14 17:11:37
Witam! Pracowalem dlugi okres w tej firmie i nie polecam jej!! Jest to firma ktora wykorzystuje pracownikow!! Praca po 10-12 godzin, nocki od godziny 12stej w poludnie. Za nadgodziny nie ma zadnych premii, musisz pilnowac swoich godzin pracy (bardzo czesto oszukuja), czasem jak osoba z dzialu na ktorym pracujesz pojdzie na urlop musisz zostawac dluzej ( moze sie zdarzyć, ze bedziesz zmuszony wtedy pracowac nawet 14-16 godzin za ktore nie otrzymasz zadnej dodatkowej premi). Jadalnia bez zadnej lodowki w malutkim pomieszczeniu. W lato jest tam tak duszno, ze jedzenie po 4-5 godzinach nadaje sie do wyrzucenia!!! Na samym magazynie panuje okropny bałagan, towaru jest więcej niż miejsca. Palety trzeba recznie rozladowywac czasem w takie alejki gdzie samemu trudno przejsc ( a co dopiero z ciezkim kartonem). Na porannej zmianie brakuje ludzi, czasem samemu trzeba ciezkie kartony ladowac na gore 2 metrowego regału. Istnieje również absurdalny wewnetrzny regulamin firmy. Jest jeszcze duzo innych negatywnych cech tej hurtownii ale nie mam juz czasu na opisywanie. Jedyną zaletą sa pozytwni ludzie ktorzy tam pracuja! Pozdrawiam
rotten 2015-06-29 23:05:20
swieczka na torcie jest tylko jedna zarówka na jadalni. hahaha oszczednosci a zarówki sa ledowe.robic i jeszcze raz orac. to firma która mysli ze dobrze robi bo daje zatródnienie w drakońskich warunkach. zmiany shit kierownictwo shit szefostwo shit i reszta tez shit. ogólnie -10
były 2015-10-02 10:04:04
Nie płacą za urlopy, ludzie pozatrudniani w firmach 'córkach" a faktycznie pracują w magazynie Tara, kary finansowe wymyślane na poczekaniu, socjal poniżej krytyki. Żenada. W cywilizowanym kraju właściciele firmy prezentujący podobne podejście co w Tarze już dawno przestali by istnieć na rynku pracodawców.
były 2015-11-16 11:59:00
W każdej załodze znajduje się ktoś kto jest nieudacznikiem lub kombinatorem, który musiał odejść. Nie do końca należy traktować na serio sfrustrowanego "pracownika".
BYŁY12 2015-11-20 11:00:05
JEŚLI KOMUŚ NIE ODPOWIADA PRACA TO NIECH SOBIE ZMIENI. W PRACY NIKT NA SIŁĘ NIKOGO NIE TRZYMA. PRZYPOMINAM TEŻ, ŻE W INTERNECIE NIKT NIE JEST ANONIMOWY.
takitamjeden 2015-12-27 23:21:30
Podpisuję się pod tym co napisał były777 Firma nie ma nic do zaoferowania starym pracownikom. Woli rotacje niż utrzymanie wieloletnich współpracowników. Żadnych negocjacji. Według mnie azyl dla amerytów i ludzi bez doświadczenia, którzy po kilku miesiącach wyfruną bo nie ma tam czego szukać ani pod względem atmofery, finansowym i socjalnym.. Dno
Demony i Anioły 2016-03-09 19:28:32
zastraszanie i oszukiwanie pracowników to dobre traktowanie? Ile Ci CIOCIA J. zapłaciła za wypisywanie takich BZDUR ??? Chyba ci się ot tej dobroci z Tary w głowie poprzewracało :]
byly1234 2016-03-17 16:03:44
Na wysoką stawkę za godzinę nie masz nawet co liczyć, a jedyny papier który tam dostaniesz to szary papier toaletowy za który i tak Ci z wypłaty potrącą!! Potwierdzam komentarz wyżej, DNO BEZ DNA!!!
była 2016-06-27 16:59:25
Możesz oczekiwać 1000 zł nic więcej , zapomnij o umowie, urlopie czy jakimkolwiek wolnym .. Ale za to masz gwarantowana codzienna zjebe od Szefowej, pracowałam tam krótko Ale to i tak o cały czas za długo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zero szacunku...
erf 2016-09-09 22:39:02
Zastanawia mnie jednak to jakich średnich zarobków można się teraz spodziewąć, wiecie może? Chętnie bym znalazł zatrudnienie, bo wypłata jest pewnie u nich terminowa.
Zostaw swoją opinię o PH TARA Sp.j.Jolanta i Artur Olak - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PH TARA Sp.j.Jolanta i Artur Olak