Opinie o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka kabli Elpar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka kabli Elpar o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Wolni Od Knura

Witam Polna czy jest ktoś taki wyrzej stołkiem ktury morze zrobić coś z KNUREM i jego traktowanie pracowników.

Chlew
@Wolni Od Knura

Trzeba zgłosić o (usunięte przez administratora)prokurator się tym zajmie i po problemie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fabryka kabli Elpar?

Król Meltecha

Wszędzie pełno donosicieli pan z okienka docenia swoich sygnalistów. Garstka dobrych ludzi nas została, atmosfera jest taka że Ken by chciał wszystko wiedzieć co się dzieje na zakładzie to są metody ubecji dalej jak pójdzie bubel to szybkie łupanie żeby się właściciele nie dowiedzieli.

@Król Meltecha

Zabrzmiało to poniekąd jak jakaś opowiastka...To czemu tak w sumie właściciele jeszcze o czymkolwiek nie wiedzą? Bo jeśli niby byłoby na co donieść to się dziwię, że nikt tego jeszcze nie zrobił skoro niby źle jest

@Maja

Czasami właściciele dowiadują się... Między innymi z komentarzy ale nie tylko...

@Maja

Taaaa już kiedyś opisali jak bubel poszedł i na żebraniu zarządu wyszło....

Bavarro
@Lajkonik

Czy na magazynie dalej praktykuje się picie na umor? I spanie na paletach? Czy Król Adamo dał na luz?

Alkoholik
@Bavarro

Jeden pan z magazynu ma teraz mocne postanowienie poprawy zaczął się w końcu leczyć może coś z tego będzie.

@Alkoholik

Z tym alkoholem o na poważnie piszecie? Rozumiem, że firma zaingerowała i dała szansę? Jakoś ewentualnie w tym wspierają jeszcze?

Alkoholik
@Maja

No na poważnie jest tam trochę ludzi z problemem alkoholowym.

Witam. Zauważyłem, że poszukują kierownika produkcji. Czy ktoś może się konstruktywnie wypowiedzieć co się stało z poprzednikiem, jak wygląda praca i jak się kształtują zarobki na tym stanowisku?

Maria
@Zainteresowany

Cześć, i jak tam? Aplikowałeś na stanowisko pomimo braku odpowiedzi tutuaj? :)

@Maria

Nie zdecydowałem się, niestety z opinii "na mieście" wynika, że wewnątrz panuje "zamknięty układ wzajemnej adoracji", a ja mam do siebie zbyt dużo szacunku, aby brać udział w takiej maskaradzie. Tam chyba raczej potrzebują ludzi przywiezionych w przysłowiowej teczce niż ambitnych, chcących coś zmienić i zaangażować w firmę kawał swojego życia.

@Zainteresowany

Masz pan rację rozwojowo to tutaj nie jest niektórzy w tej firmie rozpoczęli karierę na skrecarkach i przez x lat dalej na nich robią firma potrzebuję robili co nie zadają pytan i o nic się nie upominają w skrócie potrzeba taniej siły roboczej.

Pracowity
@Zainteresowany

Panowie jak zarobki na magazynie? Opłaca się? Chce aplikować i nie mogę się zdecydować

Nocny Zenek
@Pracowity

Na początek ok 2500..puźniej koło 3

@Nocny Zenek

Później czyli kiedy? Po okresie próbnym? Czy po jakim czasie można liczyć na podwyżke?

Operator

Fantastyczna prosta manualnie praca. Załoga usmiecnięta ukierunkowana na wyniki. Zarobki no ba jak ktoś chce zostawać na nadgodzinach i pracować w weekendy to przynajmniej 8 tyś na konto dostanie. Atmosfera wspaniała nie czytają głupot. Prezesi dyektory fantastyczni rąsie zawsze podają Karpik ma święta paczkimdla dziecioków. Wiem nie zadowoleni to oczywiście podsumują złe. Przychodzcta ludzie do pracy bo lepiej jak w polu na głowę nie pada

M
@Operator

Karpia to od 2 lat tylko na zdjęciu mozesz oglądać:) a 8 tys to za 3 miesiące wypłata

Ktos

Ten co czytał regulamin przyznawania premi ten się w cyrku nie śmieje.

@Ktos

A co z tym regulaminem jest nie tak?

Dar-Mar

Ile wyciągnie kierownik produkcji, bo chcę tam kandydować?

@Dar-Mar

Czarka trzeba by zapytać.

Jaskrovy

Witam. Chciałbym zacząć pracę ma stanowisku Kontroler jakości. Ktoś się może wypowiedzieć jak tam jest?

@Jaskrovy

Praca jest taka sobie. Brakuje pracowników i jedna osoba ma tysiąc spraw na głowie. Do tego trzeba uważać na sygnalistów bo lubią kogoś podwalić do przełożonego etc no i niestety za dużo jest tam bab :X

@Jaskrovy

Praca nie jest ciążka na tym stanowisku... problem w tym że w tym dziale są bardzo słabe pieniądze najlepiej składaj papiery na Meltecha na tym stanowisku jest bajecznie wręcz cudownie.

Kivi
@Król Meltecha

Jaka praca taka praca :) Praca w sam raz dla otyłych ameb.

@Jaskrovy

Nie ma sensu. Sam robisz 10 rzeczy na raz, brak decyzyjnych osób, Środa czwartek piątek tylko by na spotkania chodzili które nic nie dają, premi brak czy to za frekwencję czy jakiejkolwiek innej.. Zobaczymy co będzie jak średnie napięcia ruszą ???? Kto tam będzie robił? Już teraz widzę że ludzie tam robią a gadałem to nawet im umów nie pozmieniali, śmiech na sali. Na Laskach tylko te baby chodzą, niby to coś robią a tak to zero decyzyjności jeśli coś nam trzeba.

courage

Pozdrawiam właścicieli firmy za odwagę i pełne zaufanie do kadry dyrektorów i kierowników.Pirewszy raz się spotykam z takim czymś ze właściciel się nie interesuje co się dzieje w jego firmie że nie rozmawia osobiście z pracownikami o problemach z którymi się ludzie borykają a potem zdziwienie że ludzie uciekają.Ci wasi peudo dyrektorzy i kierownicy w połowie wam nie mówią co jest grane na dole.Brawo Wy.

@courage

Dokładnie od lat jest tak że kadra wysokiego szczebla zataja wiele spraw przed właścicielami

Chudy byk
@Król Meltecha

A na wiosnę robią wszystko żeby jak najwięcej ludzi poszło z firmy że niby sami odchodzą mają sposoby to wielo letnie szkolenia pana wszech mogoncego wszystko zaplanowane jak na produkcji i w mesie (usunięte przez administratora) na każdym kroku .

@Chudy byk

A czego tu można oczekiwać od takiej pozal się Boże firmy . To tylko ładnie wygląda z opowieści . Człowieka mają za nikogo , dla nich jesteś nikim , (usunięte przez administratora) Za marne grosze po weekendach mają Cię za nikogo , tylko więcej i więcej a później protensja że buble i szajs wychodzi . To nie fabryka kabli ,tylko bubli z polecenia dyrektora itp . Już

Myśliwy

Jakiś czas temu taki łysy mistrz na Laskowskiej na nocnej zmianie jak właściciel spał to kabel naprawiał opalarka łatał dziury szpachelką i zacierał papierem ściernym ale miał przy tym frajdę że ktoś bubla dostanie jak by co to i tak na operatora będzie a sam kazał operatorowi kilka dni wcześniej robić powłokę z tworzywa które było cofnięte z produkcji chciał się wykazać że on potrafi . Takich bubli to masę już poszło i metrów brakuje ale na końcu odcinka jest zgodność kadra kierownicza o tym wie tylko właściciel nic nie wie trzeba umieć zarządzać ludźmi z produkcji kolesiostwio i układy premie za milczenie każdy weźmie tak działa cała produkcja brak nadzoru nad zarządzaniem robią co chcą bo mają zaufanie jak jakiś problem to osiołka znajdą i wina operatora zawsze tak było.

Jeblemstolemoryj
@courage

To prawda ludzie tyrają jak woły jeden z(usunięte przez administratora) resztą siedzi. Brak szacunku jakiego kolwiek .Zero pomocy innych.

Kelnerka doris
@Jeblemstolemoryj

Bo trzeba umieć się ustawić i mieć stołek

Prezes dostaje podwyżki po 200 tys , a my tyramy za marne grosze

Dzesika
@Wiesiek

Wiesio to kumpel Władzia. WUJA się zna a kasiore trzepie;) dla ludzi nie ma na podwyżki a Jemu cyk + 200 tys. Powinniśmy strajkować! Gdyby były związki już dawno ludzie byli b y zadowoleni...... A tak ...robimy za śmieszne dwa pińćset.....

@Wiesiek

Dla Pana z okienka jest fucha na myjni.A Wiesiek to pozer.

@Król Meltecha

Temu panu z okienka to powinni kraty zamontować w oknie i założyć ubranko z rękawami z tyłu , aż dziwne że tacy ludzie nie są jeszcze w psychiatryku

@Król Meltecha

Na myjni nie mają okienka ,więc co on by tam robił

Judasz
@Dzesika

A wiecho dalej ten teges z Grażynką?

@Judasz

A to ma coś do pracy tutaj?

Byly

Jak dobrze ze juz tam nie pracuje! Najgorsza praca w moim życiu, nigdy więcej

Andre
@Byly

Ja idę na twoje miejsce

Gips
@Andre

Tu to dobrze złapać umowę i ciągnąć zwolnienie.

@Gips

Dlaczego?

Dzień dobry zwracam się z ogromną prośbą do pracowników zakładu na Polnej. Czy prawdą jest że dyrektor stosuje ogromne naciski na swoich podwładnych,a mianowicie chodzi o to żeby operatorzy maszyn przyezpieszali proces produkcji gdzie jest to bardzo niebezpieczne dla życia i zdrowia pracowników?? Proszę o konstruktywną odpowiedź. Nie pozwólmy żeby przez chciwość Pana Z Okienka stała się tragedia .

Plokulatula
@997

Od dawna tak było , więcej szybciej a kasy mniej . A jak coś poszło nie tak to pełne zadowolenie bo już mogą obciążyć

Łośka
@Plokulatula

Będziesz gonił wsadzisz łapy w niesprawne maszyny albo jakaś klapa lub osłona na głowę ci spadnie a kamery mają i będzie twoja wina robolu wykazują się jak będzie wtopa to cię zwolnią i po sprawie tak jest od zawsze maszyny nie sprawne brak zabezpieczeń robisz nie zgłaszasz to jest twoja wina żądaj od przełożonych na piśmie ciekawe czy ci podpisze a ty jesteś kryty jak masz papier bo i o mobbingu możesz wspomnieć oczywiście jak kolega poświadczy ale go postraszą i (usunięte przez administratora) zrobi i po sprawie tak to działa zawsze można zagadać się z kierownikiem albo innym wałem ale tak robią miękkie faje a takich jest większość i nic na to nie poradzisz w (usunięte przez administratora)trzeba włazić tylko trzeba to potrafić a jeden drugiego to i tak sprzedaje bo chce być lepszy tak to działa bo ja to się dogadałem(usunięte przez administratora)

@997

Jasne że to prawda nie raz byłem świadkiem że pan z okienka przychodził i pytal operatora dlaczego tak wolno jedzie i kazał przyspieszać niema dnia żeby nie łamało się przepisów bhp a co dyrektotzyno mało było wypadków?? Jeszcze dzwoniłeś do ludzi żeby nie zglaszali wypadku że to niby nie w pracy... na to tylko prokurator.

Czarek
@997

Na samym sampie ile było wypadków bo nie mało. A dlaczego tak się dzieje bo pan z okienka żeby nie przeszkoleni pracownicy stawali sami. Tak zwane szybkie szkolenie a później palce latają ot filozofia.

Ubolewający nad stratą
@Łośka

A temu co palec urwało to coś go jeszcze nie widać w robocie pewnie umarł a na wianek nie było zrzutki szkoda dobry robotnik był przodowi teraz Ukraińców przyjęli dobre garze dostali 15 lat trzeba robić i tyle nie dadzą no ale to są ludzie bardziej poszkodowani niż my . My mamy wolność i elparu a oni tego nie mają .

Lodziarka
@Ubolewający nad stratą

Ktoś coś słyszał że mają zatrudniać Ukrainki do pracy w biurach będą pomału wygryzać kobitki z biura?? Jakie mają argumenty?? Mają więcej sexapilu czy o co chodzi??

Mistrz Skrecarek
@Ubolewający nad stratą

Ja tu już pracuję tyle lat i całe G z tego mam nowi przychodzą to dostają większe stawki jak ja co pracuję tu już tyle lat żenada nie szanują ludzi co budowali tą firmę starych pracowników mają w dup.. już mało kto został wiele starego składu odeszło marnie to wszystko wygląda szok i niedowierzanie że tak nas robią w balona.

@Lodziarka

Jarek bierze dwie pod swe skrzydła Tania i Natasza - będą biegać na magazyn i roznosić wodę

Czarna magazyn
@Lodziarka

Będą połowa stawki do zapłaty i te wymiary 90 60 90 blondyneczki 180 50 kg i do każdego działu na stołek

Dorota-kucharka
@Mistrz Skrecarek

to co tu jeszcze robisz ?

Mistrz Skrecarek
@Dorota-kucharka

Obecnie wypoczywam haha

@Czarna magazyn

Dyrektorzy też będą mieli takie asystentki??A to pan z okienka umie mówić po Rosyjsku??

Dorota-kucharka
@Mistrz Skrecarek

Gratuluje my 8 godzin odpoczywamy kawa ciasteczko, klima i leci

@997

Co przez to rozumiesz? Więcej konkretów! Na czym ta praca w ogóle polega ja niestety szukam dopiero i właśnie niezbyt mi to idzie

Zly

Ludzie tam pracujący tworzą (usunięte przez administratora)klimat. Wyzsi szczeblem jakby mogli stali by z batem nad operatorem. Nie szanują ludzi niech sam stanie jeden z drugim zobaczy jaki miód pracować w ukropie Zaduch na halach nie da się pracować, gdzie bhp ja się pytam, szukają oszczędności nawet światło w łazienkach na czujkach gdzie zmniejszaja czas swieceniela, chcesz się (usunięte przez administratora)to w ciemności haha i za jakie pieniądze. , robisz nadgodziny wypłaca ci albo i NIE. Nie dziwne ze nikt nie chce pracować NIE POLECAM

KRÓL MELTECHA
@Zly

Faktycznie na mieście Ta firma ma bardzo zła opinie jest wyzysk pracownika upał jak cholera straszne naciski żeby przyspieszać proces produkcji momentami robi się niebezpiecznie.

Zadowolony Kolega z pracy
@KRÓL MELTECHA

@król Meltecha, Przejrzałem komentarze na Gowork. Nie chce cię obrażać, LE Ty od tylu lat nic nie robisz, tylko komentujesz i się żalisz. Za co ty chcesz brać pieniądze brać? Taki typowy kanapowiec, co nic nie robi ale wszystko komentuje i wszystko negatywnie. Zmień coś w swoim życiu. Rzuć tą nędzną pracę. Wszystkie firmy w powiecie czekają na twoje cv.

@Zadowolony Kolega z pracy

Najwięcej panie robię to najwięcej komentuję a praca jest boska wręcz wspaniała haha najcudowniejszy to jest Pan z okienka

Czupakabra2137

Sauna pełną parą na halach niczym ziemniaczki w mundurkach

@Czupakabra2137

Nie ma żadnej wentylacji? Ile jest stopni? Jestem ciekawa czy temperatura jest zgodna z zasadami BHP

proboszcz
@Teresa

zawsze zgodna jak kasa na koncie :))))))))) albo fajeczka za narzędziownia

@proboszcz

To sarkazm? Czyli z kasą też są jakieś problemy?

Koko Dak

Siemano nie wiecie po ile chodzą jajka na polnej?? Główny dostawcza jest z Koczerg??czy może są jakieś nowe rynki??

Poszukiwano osoby na stanowisko Specjalista Ds. Handlu Zagranicznego. Czy ktoś był w firmie Fabryka kabli Elpar na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 4000 ?

Można

Drozda

Dostaniesz żeton na kielnie i beton

@Drozda

A do czego taki benefit może się przydać? Dają też inne? ;)

Yyy

4 tys brutto to można zarobić , w tej firmie potrafią tylko chwalić się tylko zyskami a ludzi traktują jak zło konieczne. Otoczka i reklamy super a w środku (usunięte przez administratora) i wszystko robione po taniości.

Sylwek z Polnej

Płacą całe G. Ta firma płaci bardzo słabo,chodzi się jak w kieracie. Człowiek chodzi przemęczony, kadra ludzi nie szanuję, pan z okienka robi dobrą minę do złej gry normalnie to jest jakaś porażka już mam tego wszystkiego dość!!!!!

Krompachy
@Sylwek z Polnej

Agatka odeszła...Dorotka spuchła to teraz szukają...płacą około 3000 :)

Krakus

Dyrektory lubią figlować??

Obserwator
@Krakus

Czy prezesom nie wstyd że paliwo nalewa im dziewczyna?

Andre
@Obserwator

Jołopy wstydu niemają

Koń Rafał
@Obserwator

A gdzie tam im wstyd oni wstydu nie mają...

Taaa Pan z Okienka to kiedyś tak nadawał stawki godzinowe - wzywał pojedynczo pracowników i dawał do zrozumienia że jak będzie się mu donosić to stawka będzie ok. Ie sugerował się umiejętnościami tylko zwykłym kolesiostwem dziwne ze tak nie utrzciwy człowiek tam pracuję.O swoim chlebodawcy wyraża się cytuje ,Stary ' bardzo nie ładnie ciekawe czy miałby odwagę tak powiedzieć mu prosto w oczy.

@112

Tak dokładnie tak to prawda

Sylwek z Polnej
@112

Ja myślę że za całe zło w tym zakładzie odpowiedzialny jest dyrektor produkcji tak zwany pan z okienka dopóki ten pan będzie piastował te stanowisko to niczego dobrego nie będzie

Baśka
@Sylwek z Polnej

Też tak myślę ale dopóki ten człowiek tu pracuję to trzeba robić zła minę do złej gry...Napewno przyjdzie taki dzień że przyjedzie do pracy ludzki człowiek a zło pójdzie w zapomnienie.

@Sylwek z Polnej

Dokładnie kiedyś światło nastanie. Dyktator odejdzie i elpar będzie krainą miodem i mlekiem płynącą.

Jarek

Ja też tak myślę

Młody
@112

Ten tchórz nigdy w życiu on na sam widok Szczygielskiego robi pod siebie. On do podwładnych ma odwagę. Kompletne dno moralne

@Młody

Taaaa Władysław by go wciągną nosem.

Koń Trojański

Krakusy lubią Parczewskie szparki??

Szukam pracy

Witam Chciałabym się dowiedzieć który dział polecacie? Dział handlu, zakupów, kontroler jakości, biuro- faktury itp? W którym panuje przystępna atmosfera i w miarę zarobki?

@Szukam pracy

Ja polecam dział strzelania z ucha tam najlepiej płacą.... i atmosfera jest boska....

@Król Meltecha

I po co taki komentarz? Dziewczyna zadała konkretne pytania a tu taka (usunięte przez administratora) odpowiedzieć.... też bym chciała wiedzieć więc proszę o kulturalną opinię. Ja chyba będę celować w biuro!

Zmysłowa
@Paulina

Koleżanko jeżeli nie musisz to nie polecam pracy w biurze tam jest sporo uciech cielesnych i później rozpady małżeńskie...nie wygląda to tak korowo

@Zmysłowa

Czemu usuwacie posty o dyrektorze logistyki? Przecież to prawda że(usunięte przez administratora)czy ! Nie ma wstydu koleś i w dodatku gra dobrze że Kasia nic nie wie....nie polecam firmy....wyzysk w biały dzień!

Gerart

Jak tam sylwester mordeczki? Popsocone?

Poirytowany

Usuwają nie tylko o derektorach ale te w których ludzie piszą prawdę

@Poirytowany

Siedzi Dyrektor i tam im piszę skargi A portal ulega jego wypocinom

@Zmysłowa

Na prawdę tak jest w biurze? Ale mnie to nie interesuje, ja chce pracować a nie romansować...

@Poirytowany

a to można tak usuwać? bo ja zauważyłam że niektóre słowa są ukrywane, bo np zawierają nazwiska albo wyzwiska...

Pan uj
@Szukam pracy

Planista cię wykończy podły zawistny (usunięte przez administratora) fałszywy miał trudne dzieciństwo i do dziś ma traumę jeszcze żona go trzyma przy nodze na bardzo krótkiej smyczy a w pracy odreagowuje i właściciela też podobno stuknil na nie mała kasę wykańcz ludzi że się zwalniają bo nikt z głupim nie chce walczyć jak to się mówi , mądry głupiemu ustępuje a głupek się z tego raduje każdy ma go dosyć jak by go zwolnili to zakład by odrzyl i zaczął by funkcjonować ale urabia kogoś co go trzyma terroryzuje wszystkich i się modli a diabeł nim zarządza stracony człowiek

Ass
@Pan uj

Chory człowiek leki powinien brać i pod stałą obserwacją psychologa powinien być , wypalony zawodowo pracoholik nawet w nocy nie śpi tylko plan zmienia robi to na złość . Był już i na magazynie i rządził produkcja teraz planuje mnóstwo ludzi przez niego się zwolniło nigdzie się nie wykazał bo (usunięte przez administratora) z ludźmi nie potrafi rozmawiać z resztą ludzie też go omijają bo fałszywy i złośliwy jest . Z planowanie teraz nie wyrabia ale sam chce ogarnąć a ten dział to powinien być na dwie zmiany bo asortyment jest duży i dwie hale do ogarnięcia a ten pcha pazury i chce jeszcze innymi działami rządzić doradza wszystkim jak to by on zrobił i szczuje wszystkich przeciwko sobie głowa zryta co rok to gorzej.

dr. Zięba
@Ass

Czy mowa o tym wariacie pianiście śrubie?

Były Operator
@dr. Zięba

Ten człowiek to prosty ham i bydle . Przepraszam wszelakie bydło rogate bo jest o wiele bardziej rozumne od tego kmotka

Zły

Cały magazyn dziękuje kadrze kierowniczej za 1 zł brutto podwyżki do stawki godzinowej . Jesteście " najlepsi" , miłosierni dawcy chleba! Napluliscie taka podwyżka ludziom w twarz i te chamskie teksty " jak wam się nie podoba to możecie iść na produkcję" . Jesteście fałszywi i chleb będzie wam oddany bo wszytko działa dwie strony . A te wasze chwalenie się dochodami firmy i pomocą Ukraińcom jest żałosne . Kto ma ten się nie chwali , kto pomaga ten się nie chwali sztucznie że pomaga tylko po prostu pomaga !!!

@Zły

Jasne że to wszystko robione pod publikę, a podwyżki są żenujące.Na mieście jest mocny chichot z tej firmy wstyd sie przyznawać że tutaj sie pracuję.

@Zły

Ten PSEUDO dyrektor magazynu to prześmieszny chłopak....głupio- mądry! Niby się zna na logistyce a szkoły w tym kierunku zero! Gratuluję pomysłu SUOWR podwyżek i mydlenia oczy ze będzie LEPIEJ..Otwieram sezon na liczne wypowiedzenia...myślę że po tegorocznych zwolnieniach ktoś tam na górze PUKBIE się w łeb i da ludziom normalnie zarabiać....w dzisiejszych czasach 2500 to śmiech na sali ...Jaruś P O Z D R A W I A M Y :)

Król Meltecha

Najśmieszniejszy to jest Pan z Okienka ten z magazynu to chyba jeszcze ujdzie.

Znany
@Zły

Ty Zły a nie myślałeś że bycie niby brygadzista to nie za te pieniądze. Uważanie się za brygadzistę jest chore bo sam i tak o niczym nie decydujesz

Znany

Następny pewnie z tej samej zmiany co Zły. Fakt faktów że tych aneksów nie powinien rozdawać pan Pa.....c no ale cóż on myśli że jest kompetentny.

Eeee
@Zły

Na ludziach z UA to oni będą zarabiać ????

Spragniony
@Eeee

Czy koleżanki z Kolana dalej ssą dyrektorem banana?

@Spragniony

A która to ? Ssa :-(*_*)

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka kabli Elpar - Parczew

• Jak się pracuje w Fabryka kabli Elpar?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka kabli Elpar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka kabli Elpar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 12 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka kabli Elpar?

Kandydaci do pracy w Fabryka kabli Elpar napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka kabli Elpar