Makroconcert

Toruń

Opinie o Makroconcert

widz 2014-12-17 19:16:05
witam, firma skrajnie nie profesjonalna ->(usunięte przez administratora) byłam świadkiem - bilety za 150 zł a z 3 rzedu juz nie widac baletu... taki MIKROconcert... a pracownik szanownej firmy jako organizator nie potrafi sie nawet przedstawić. domyślam się ze po takim podejściu do organizacji to i podobne mają do pracownikow.
widz 2014 2015-02-04 08:54:14
Witam, kilka uwag odnośnie organizacji baletów rosyjskich w polskich miastach. Zupełne nieprzygotowanie sal do wystawienia baletu - widoczność z rzędów usytuowanych na parterze bardzo zła lub zerowa. Widoczne jedynie połowy sylwetek tancerzy, resztę wypełniały głowy osób siedzących bliżej sceny.
Brak widoczności sceny, tancerzy i wykonywanego przez nich tańca, całkowicie dyskwalifikuje odbiór widowiska. Niemożność kontaktu z przedstawicielem organizatora nie pozwoliła na bezpośrednie złożenie uwag i reklamacji. Standardy obsługi klienta nieprofesjonalne. Reklamacje wysyłane e-mailem, telefonicznie i pisemnie pozostają bez odpowiedzi. Taka to MIKROFIRMA obliczona na ZYSKI.
fitek 2016-04-24 21:58:15
jak to czasem można usłyszeć w niektóych miejscach, o pieniądzach nie powinno się dyskutować, a chciałem wam dać znać, że w warszawie poszukują osób na stanowisko PR & Marketing Specialist oraz młodszego specjalisty do spraw księgowości i sprzedaży, obie osoby z co najmniej 3letnim doświadczeniem
Zostaw swoją opinię o Makroconcert - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makroconcert