Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaja Project Sp. z o.o. w Poznań

MAGISTER

Ludzie napiszcie czy firma Kaja jeszcze ma szanse się odrodzić mam z nimi sporo problemów ale nie wiem co o tym myśleć, będą jeszcze mieli kasę?

MAGISTER

a ta nowa firma to co ma sprzedawać? wie kotoś?

witam interesuje mnie obecny stan firmy Kaja czy kto� tam jeszcze pracuje? telefony odbiera?

oszukanaprzezkaje

W jakiej gazecie ukazał się ten artykuł?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaja Project Sp. z o.o. na stanowisko Monter konstrukcji stalowych Francja bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
wrrrrr

taaaaa to oni!!

czy przypadkiem firma (usunięte przez administratora) to nie dalszy ciąg Kaji, coś mi tak pachnie, ktoś wie ?

ssssssssssss

A to dopiero początek..................

Dajcie linka na ten reportaz

Faktycznie. Też oglądałem ten reportaż. Niedługo to się skończy. "To jest już koniec, nie ma już nic...."

UWAGA

DOWIEDZIAŁAM SIE ZE KAJA MA OGŁOSIC NIE DŁUGO UPADŁOSC

Hus

ODDAJCIE MOJE PIENIĄDZE [usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora] jakich mało, firma DK niby zrzesza wszystkie firmy zajmujące się sprzedażą wyrobów wełnianych, tak nam każą mówić, co jest niezgodne z prawdą, robią anty reklamę inny firmom, myślę, że tym też ktoś powinien się zainteresować. A swoją drogą, gdzie jest moja STYCZNIOWA wypłata, [usunięte przez moderatora] ???!!!

NIE MAM PIENIEDZY ZEBY WAM WYP�ACI� ZALEGLE WYP�ATY. SORRY

aaa

Mam nadzieje, ze pan [usunięte przez moderatora] poniesie konsekwencje za takie postepowanie.ha ha ha

nieroby tłumoki parówy itp

Kasy nie ma ,firmy nie ma ,to jest [usunięte przez moderatora] ...............

HA HA HA

To ciekawe jak jest .. skoro nie jest aż tak źle :D padłem ze śmiechu przez ten komentarz!

ffff

ludzie wyluzujcie sie troche:) nie jest tak źle:)

byly niewolnik haha

[usunięte przez moderatora] !!! jak człowiek robi wyniki jest super...propozycje awansu co chwile...wyścig szczurów i nic wiecej! ZALEGAJA Z WYPŁATA 3 MIESIACE I ZERO KONTAKTU JESZCZE RAZ POWTÓRZE [usunięte przez moderatora]

mam kase

nie prawda ze Sąd nie pomoże bo ja złożyłam pozew do Sądu było posiedzenie nie jawne a ja nawet nie musiałam być obecna.Sąd podał termin i ile kasy mam dostać od Kaj. Kasę za styczeń mam już na koncie i nie jestem przegrana jak inni bo do tej pory nie mają kasy za styczeń. Radzę wam składajcie pozwy do Sądu i nie czekajcie nie wiadomo na co.

a ja dostalam we czwartek prowizje... i to nawet sporo ja na pracownika ktory juz tam nie pracuje...troche dziwne ze zaczynaj od prowizji, zamiast od podstaw

Zostaw merytoryczną opinię o Kaja Project Sp. z o.o. - Poznań

Kaja Project Sp. z o.o.