Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaja Project Sp. z o.o. w Poznań

wiłek Nowy wpis

rzeczywiście to już chyba ich koniec tym razem ...

Trevi Nowy wpis

Ucichło bo chyba ta firma wycofała się z rynku, a właściwie ogłosiła swoją upadłość lub też jest w trakcie likwidacji. Możecie sobie sprawdzić na KRSie. Chyba, że źle zrozumiałęm informacje przedstawione na tej stronie. Co o tym myślicie ? Z drugiej strony to szkoda, że kolejna porządna firma ogłasza swoją upadłość :(

mity Nowy wpis

ja tez chciałbym to wiedziec, ale firma cos ucichła bo na forum nikt nie pisze i w necie nic nie udalo mi sie znaleźc, nie wiem z czego to wynika...

kasia32

stukowski - 2012-02-09 19:32:03 Kto wysylal prosby do wykonawcow o zrozumienie i zapewnial uregulowanie zobowiązan platniczych do konca czerwca 2011 r ( 6 mcy zwloki )? . (usunięte przez administratora) . Jest jednak bat na czlonkow zarządu firmy , miedzy innymi na zonę (usunięte przez administratora) ktora spokojnie prowadzi dalej dzialalnosc pod szyldem (usunięte przez administratora) nieruchomosci . to kwestia czasu , (usunięte przez administratora). Gdzie honor i etyka przedsiębiorcy ? Teraz dalej jak gdyby nic się nie stalo dzialamy pod nowym szyldem ? (usunięte przez administratora). Nie ma powrotu i zaufania . 0j nie mialbym spokojnego snu . Firm można miec wiele ale nazwisko ma się jedno na cale życie .Życie w Kaji jest cool

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaja Project Sp. z o.o. na stanowisko Monter konstrukcji stalowych Francja bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
frank

To jest super firma!!

JANOMAR55

FORUM JEST TYLKO FORUM. TEN KTO PISZE, ZE JEST ON SMIETNIKIEM, SAM JEST SMIECIARZEM, BO Z NIEGO KORZYSTA. NATOMIAST NIEWATPLIWIE NAJWIEKSZYMI SMIETNIKAMI W POLSCE OPROCZ RZADU, (usunięte przez administratora). TAK JEST OD LAT I TAK BEDZIE DOPOKI TE FIRMY BEDA ISTNIEC. Z TEGO CO WIDAC, UPADAJA. I CHWALA BOGU, ILEZ MOZNA PRZYMYKAC OCZY(usunięte przez administratora)

Witam. Niedługo wybieram się do tej firmy na rozmowę kwalifikacyjną i mam pytanie, czy w Niej nadal jest aż tak źle jak było? Sugeruję się Waszymi wcześniejszymi wpisami.

os4

A ja wspominam dobrze współprace z ta firma. Moze dlatego ze w pore odeszlam, zanim rozpetala sie burza. Kiedys mozna bylo niezle tam zarobic...mialam szczescie ze trafilam akurat na okres gdzie popyt na posciel byl ogromny, nie byla to juz nowosc ale nadal dobrze sie firmie powodzilo.. to byla moja pierwsza praca i nie spodziewalam sie ze tyle mozna tutaj zarobic, na poczatku bylo to ok 2500-3000zl, to byly czasy.... ale na koncu mojej wspopracy juz tylko 1300-1400...byl czas na odejscie, szkoda ze inni nie poszli za mna, i teraz maja problemy z wyciagnieciem zaleglej kasy. Oczywiscie wiadomo ze nie mozna bylo tego przewidziec, ale ja jestem mega szczesliwa ze odeszlam w pore :)

Senova i (usunięte przez administratora) parę innych jeszcze firm :)

aaa

SENOVA Sp z o.o. w KRS ma ten sam adres co Kaja sp. z o.o. (usunięte przez administratora)

b

po prostu nas załatwili porzadnie......

aaa

DOKLADNIE NAWET W KSR JEST PODANY DAWNY ADRES FIRMY KAJA A PREZESEM TEJ FIRMY SENOVA JEST OSOBA KTORA ZNA SIE Z BYŁYM PREZEM FIRMY KAJA. NA DODATEK PREZESEM FIRMY Earth Power Europe JEST TA SAMA OSOBA CO FIRMY SENOVA. FIRMA Earth Power Europe ZAJMUJE SIE SPRZEDAZA TEGO TONIKU KTORY BYŁ NA POKAZACH FIRMY KAJA

to może podziel się z nami tą prostotą rozwiązania ? rozumiem, że Ty już kasę odzyskałeś/łaś ?

Ludzie czy wam naprawdę na kasie nie zależy??????????? wiecie że jeśli nie będzie upadłości lub odrzucenia przez sąd wniosku o upadłości to możecie sobie (usunięte przez administratora)?!!! czy nikt nie jest tego świadomy? My walczymy - zbieramy się i działamy, a wy????(usunięte przez administratora) dlaczego jak potrzebna jest kasa to nikogo nie ma ale jak będzie można iść do funduszu po kasę to wszyscy polecą!!!!!!!!!!! przyłączcie się do nas - byli pracownicy mail: (usunięte przez administratora)

kk

ha ha ha ha ha - 2010-06-09 23:05:05 kasy nie odzyskacie od kaj już a to dlaczego ?

ha ha ha ha ha

kasy nie odzyskacie od kaj już

poszkodowani

który sąd masz na myśli???

ha ha ha

a co my mozemy zrobic nic. to zalezy od sadu

xxxxxx

kto wie? możesz masz rację

d

W razie niewypłacalności pracodawcy nie zaspokojone roszczenia pracownicze podlegają zaspokojeniu ze środków Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Zaspokojeniu ze środków Funduszu podlegają należności główne z tytułu min.: 1) wynagrodzenia za pracę, 2) wynagrodzenia za czas nie zawinionego przez pracownika przestoju, 3) zasiłku chorobowego finansowanego ze środków na wynagrodzenia, 4) wynagrodzenia za czas urlopu wypoczynkowego, 5) ekwiwalentu pieniężnego za urlop wypoczynkowy należny za rok kalendarzowy, w którym ustał stosunek pracy, 6) odprawy pieniężnej przysługującej w razie rozwiązania stosunku pracy z przyczyn dotyczących pracodawcy. A tryb postępowania w takim przypadku jest następujący. W ciągu jednego miesiąca od dnia wystąpienia niewypłacalności pracodawcy, pracodawca, syndyk, likwidator lub inna osoba sprawująca zarząd majątkiem pracodawcy sporządza zbiorczy wykaz nie zaspokojonych roszczeń pracowniczych, określając osoby uprawnione oraz rodzaje i wysokość należnych im świadczeń podlegających zaspokojeniu ze środków Funduszu. Wykaz obejmuje świadczenia podlegające zaspokojeniu ze środków Funduszu z okresów poprzedzających dzień wystąpienia niewypłacalności pracodawcy. Wykaz ten przekazuje się kierownikowi wojewódzkiej jednostki organizacyjnej właściwej w sprawach zatrudnienia i przeciwdziałania bezrobociu. Kierownik wojewódzkiej jednostki organizacyjnej właściwej w sprawach zatrudnienia i przeciwdziałania bezrobociu właściwego ze względu na siedzibę niewypłacalnego pracodawcy, po stwierdzeniu zgodności wykazu lub wykazu uzupełniającego z przepisami ustawy, przekazuje niezwłocznie odpowiednie środki finansowe zarządzającemu zakładem pracy, który wypłaca uprawnionym osobom świadczenia przewidziane w ustawie

Zostaw merytoryczną opinię o Kaja Project Sp. z o.o. - Poznań

Kaja Project Sp. z o.o.