Opinie o MODI Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MODI Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MODI Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODI Sp. z o.o. w Konstantynów Łódzki

Jak długo trwa proces awansu w MODI Sp. z o.o.?

Były Nowy wpis

W ogóle nie trwa, bo tej firmy już niema :)

Czy można liczyć w MODI Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Lekarz Nowy wpis

Oczywiście

Muzk Nowy wpis

Jaką opiekę medyczn? to jakiś żart .Pan D. na wszystkim oszczędza a najbardziej na wypłatach. Jest tez wiele firm ktore próbuja odzyskac od Modi lub obecnie od 4Cup Sp. z o.o. ,lub BOOGIES(najnowszy twór prawny) swoje pieniądze.Wiem że toczy sie przeciwko niemu postępowanie o zakaz prowadzenia działalności gospodarczej (przed SR Łódź-najbliższy termin rozprawy 10 czerwiec 2021r).

Basia

Swietnie

@Basia

Ale co świetnie? Szukam aktualnych info o warunkach zatrudnienia w MODI. Pomożesz?

On

prawda

@On

To niestety nie jest odpowiedź na moje pytanie o warunki pracy. Współpracujesz z Modi? Proszę o poważne odp.

Ona

Fajnie

Bartosz

Czy był ktoś zatrudniony w Modi? Jak wygląda sama rozmowa i jakie warunki pracy oferują? Komentarze o tym będą cenne.

Zofia

Skąd masz takie informacje? W KRS nadal ta firma widnieje, strona internetowa również funkcjonuje, choć rzeczywiście prezes jest ten sam. Firma MODI według Twojej wiedzy została zamknięta?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w MODI Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Natal

Firma działa bez zmian? Tak cicho na forum z jakiegoś powodu?

Kata

Zabawna jesteś, pozdrawiam!

Grubo czyli ile?

Riki

Ile te wyplaty sa po terminie? Szef jakos to tlumaczy? Przeprasza?

wira
@Riki

w tym miesiącu 3 dni po terminie ale inni dłużej

@wira

No 3 dni to nie dramat. Inni dluzej czyli ile?

ayukgfv
@Kata

Nie mniej niż ty. Nie pozdrawiam.

Riki

Ale co ten szef o tym Wam mówi? Przeciez musi to tłumaczyć

Praca

Potrzebni pracownicy

auefg

Jest znowu ogłoszenie o pracę

PPIK

Dlaczego kochany administratorze posty sa tak porozrzucane? na górze z lipca, w srodku z grudnia, wiele jest usunietych, mimo, ze spelniaja warunki ich zamieszczania. Pracodawca Was prosil

Agata

@niezadowolona, proszę Cię o przestrzeganie regulaminu serwisu gowork, komentarze obraźliwe i wulgarne są niedopuszczalne na forum i będą usuwane przez administratora! Dla przypomnienia innym wklejam regulamin goworka https://www.gowork.pl/regulamin @Kate15, czy Twoja sprawa w dalszym ciągu oczekuję na rozwiązanie? A może już otrzymałaś wszystkie zaległości? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu w temacie firmy Modi.

@Agata

Czy coś się zmieniło w tej sprawie? Czy zobowiązanie zostało uregulowane?

rrr

Kubki idą z 3maszyn, wypłata w punkt reszta wygląda dobrze

PiY
@rrr

Za chwilę przestaną iść, bo zabraknie papieru, ate co zeszły też dobrzebyłoby sprzedać.

@rrr

Ooo ooo. Widać, że i pan właściciel napisał coś na forum. Ale żeby tak sam i o swojej firmie pisać? A niech Pan napisze o braku wyplal dla byłych pracowników. Albo o pustych obietnicach. Można też nadmienić o milionowych długach. Życzę Panu aby papier Panu nie wyszedł. I żeby pan poszedł do pracy do takiego człowieka jak pan. Do niepłacącego wypłat i zobowiązań. To by było!

Justyna i Ewelina

Serdeczne życzenia świąteczne dla odwiedzających portal. Dziękujemy za ciepłe słowa i troskę o pomyślność projektu. Szczęśliwego Nowego Roku

alem

No pewnie lepiej pracować za 1500zł gdzie atmosfera pod psem , ale pensja na czas , ludzie wybierają pracę z różnych powodów , ale to inteligentna osoba może tylko rozumieć

doel

odp do PN 1500 widać że nie znasz reali rynku , pensje są niskie nawet dziś pracodawca zamiast zapłacić więcej zatrudnia obcokrajowca , więc te czasy niby pracownika to bajka , bo normalnych płac nie ma chyba dla ciebie wszystko powyżej 1500zł to szczyt marzeń wskarz normalna prace bez sobót , bez nadgodzin , bez dodatku nocnego ,gdzie zarobisz ponad 2000zł

Praca
@doel

Praca jest słaba na Olechowie a tak zlecenie za 1500 max

Jaki kontakt ?

SĘ radzę.

SĘ radzę. Zgodzić się na transport, załadować, wyjechać za bramę i zażądać zapłaty za dotychczasowe transporty, zarekwirować towar - śednio 1 karton da sięsprzedać za 50 zł - nie taki problem. A komu to też nie problem. Trzeba ruszyć głową i działac.

anty g

w jaki sposób chcesz stworzyć te grupę ? daj jakoś znać

Wkr
@anty g

Chętnie bym dopisał się do tego projektu

anty g

no i coś się dzieje w temacie ?

Patrz na mnie

Należy również zwrócić uwagę na fakt zatrudniania przez prezesa pracowników z Urzędu Pracy. Z tego co WIEM z pewnych źródeł BARDZO walczył o możliwość pozyskiwanie pracowników w ten sposób. Przychodził delikwent do pracy, pracował przez miesiąc oczekując wypłaty. Po 10tym zazwyczaj rezygnowal z braku wynagrodzenia. Jako, że część z tych osób nie szukała rozwiązania tej sytuacji z różnych względów prezes miał przez miesiąc niewolnika za free. Osoby te udawały się ze skarga na Modi do UP, które je tam skierował.(usunięte przez administratora)Dlatego to bardzo dobra myśl, aby sprawę nagłośnić. Może w rachubę wchodziły dofinansowania? Kto wie... Temat może zostać podchwycony przez media w związku z dyrektywa UE zakazujacej produkcji opakowań ze styropianu. A jak wiadomo prezes rozpoczyna na Traktorowej produkcję kubków i opakowań z papieru. (usunięte przez administratora)

JA

Ja mam.

Bartosz

Czy byłeś pracownikiem firmy? Mógłbyś napisać, jaka jest obecna kondycja Modi? Firma zmieniła nazwę, czy zaprzestała działalności? Czy pracodawca rekrutuje nowych pracowników, bo nie znalazłem żadnych ogłoszeń o pracę. Proszę o jakieś informację, bo to istotne sprawy dla osób, które były zainteresowane zatrudnieniem.

Frank

Co myślisz o zorganizowaniu pozwu zbiorowego? Aby firma zapłaciła odsetki od pensji niewypłaconej o czasie ?

Frank

Firma ma okropne warunki pracy, (usunięte przez administratora) w terminie, na pensje czekałem 2 miesiące. Nie są przestrzegane normy na hali produkcyjnej, ludzie mdleją, temperatura przy maszynach sięga nawet ponad 40 stopni. Brak wentylacji częste braki podstawowych mediów z powodu nieopłacania faktur przez kierownictwo. Nawet jeśli nie masz innej możliwości to i tak omijaj szerokim łukiem. Moje sugestie dla Modi Sp. z o.o.: Zacząć szanować pracowników i traktować ich jak ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacać pensje na czas

marianna

nie polecam pracy w tej firmie nikomu, wynagrodzenie za sierpień nadal nie wypłacone - widoki na przelew w ciągu najbliższych dni marne, a jutro termin wypłaty wynagrodzenia za wrzesień... porażka ciekawe kto obecnie jest "ważny" dla Wielkiego Pana Prezesa, a kto nie, jedno jest pewne ci co odeszli są na całkowicie straconej pozycji, nawet jeśli uczciwie pracowali, nawet jeśli nie odeszli z dnia na dzień mogą liczyć tylko na wielkie zero... (usunięte przez administratora)

anty g

poza tym jak (usunięte przez administratora)lub inne osoby w podobnej sytuacji odejdą to o swoje pieniądze będą się upominać miesiącami. Wypłaty wloką się miesiącami i nigdy nie jest tak, że jest się na czysto bo już wchodzi termin kolejnej pensji. prezes uważa że nie musi płacić za nic bo taki ma styl i już Niestety ale polskie instytucje państwowe powołane do egzekwowania prawa są słabe i nie potrafią skutecznie pomagać pracownikom. Widać to na przykładzie tej firmy, gdzie sytuacja trwa od lat, a kolejne kontrole niczego nie przynoszą. (usunięte przez administratora)

Rio Grande
@marianna

Zapytajcie proszę Prezesa, dlaczego na stronie internetowej Modi po kliknięciu zakładki Kontakt wyświetla się biały kwadrat? Przypadek, błąd, czy świadome działanie?

Greg
@marianna

To niestety prawda. Firma się likwiduje. Z końcem roku już jej nie będzie. Część ludzi już dostała wypowiedzenia

bożennab@gmail.com

22 lipca 2018 r złożyłam zamówienie na wybrane produkty.Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ,ani zamówionych rzeczy.ani zwrotu gotówki.Pisałam maile i 3 krotnie otrzymałam informacje,że nastąpił chwilowy poślizg i ostateczny termin dostawy to 18 września.Niestety firma nie wywiązała się z obietnicy.Na ostatniego maila z dnia 20.09.2018 roku nie mam nawet odpowiedzi.POSZUKUJĘ OSÓB ,KTÓRE TEŻ ZOSTAŁY BEZCZELNIE OSZUKANE.W TYM TYGODNIU ODDAJĘ SPRAWĘ DO ORGANÓW ŚCIGANIA.IM NAS BĘDZIE WIĘCEJ TYM LEPIEJ.POZDRAWIAM WSZYSTKICH OSZUKANYCH.

@bożennab@gmail.com

Witam,ja zamawiałam 01 07 2018r i też upominałam się przez meila,i do dzis nie mam towaru ani zwrotu kasy tak jak to zapowiadali w odp. meila

rikitiki

A co pani zamawiała?

Agata

@anonymous, bożennab@gmail.com, oboje wypowiadacie się z pozycji klienta. Rozumiem, że jesteście rozczarowani transakcją, ale nie jest to miejsce na tego typu wypowiedzi. To forum zajmuje się opiniami pracowników firmy, a nie klientów firmy. Osoby pracujące w Modi mogą zamieszczać tu informacje dotyczące zatrudnienia, warunków pracy, rekrutacji i kwalifikacji jakich pracodawca wymaga na danym stanowisku. Może, ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać jak wygląda aktualna kondycja firmy? Czy sytuacja dotycząca płynności finansowej i terminowo wypłacanych wynagrodzeń się poprawiła? Jak wygląda atmosfera w firmie? Czy relacje z pracodawcą są satysfakcjonujące? Każda informacja na ten temat będzie bardzo cenna dla osób zainteresowanych tą pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o MODI Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

MODI Sp. z o.o.