Opinie o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. w Katowice

kaspin

Profesjonalizm w najczystszej postaci. Serdecznie polecam

Adriana

Pomoc nieoceniona. Pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem

Wańka

Polecam bo naprawdę solidna firma, jesli chodzi o wyplaty nie ma zadnych opoznien i niescislosci

Maryk

W tym miejscu pracy panuje dobra atmosfera oraz można liczyć na pomoc przełożonych. Oczywiście prawo pracownika jest szanowane, w ogóle ludzi się tu szanuje

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pablo

Ekspercka wiedza - Ludzie z tej firmy naprawdę znają się na swojej branży. Ich wiedza pozwala rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane problemy.

Agacia
@Pablo

A piszesz opinie jako klient czy raczej jako pracownik? Szukam opinii z punktu widzenia pracowników. Piszesz, że pracownicy rzetelni i ze sporą wiedzą, zastanawiam się czy są duże wymagania żeby się dostać. Wiesz może jak są weryfikowani ? Firma zapewnia ciągły rozwój?

igor

Fachowa obsługa przez ludzi z wiedzą i doświadczeniem. Dobry kontakt od początku. Świetna i profesjonalna firma

Alak

Rzetelna firma godna polecenia , pełen profesjonalizm. Zdecydowanie warto skorzystać z usług.

Agbur

dawno w żadnej firmie nie zostalem tak przyjęty jak tutaj. Naprawdę pracuje się dobrze, atmosfera ma duze znaczenie w firmie

Nie mam uwag, wiem, że wybór tej firmy był dobrym wyborem. Naprawdę i na poziomie komunikacji i ogólnej wspołpracy wszystko świetnie się poukładało

Skazany Na Socjal

Witam, długo rozmyślałem czy wyrazić opinię odnośnie firmy... żartuję to była łatwa decyzja...zwyczajnie tą firmę wydmuszkę i panujące w niej zachowania trzeba opisać, aby przestrzec potencjalnych nowych pracowników. Od czego tutaj rozpocząć...można by powiedzieć, że od początku tylko że tam nic nie funkcjonowało poprawnie. Równe traktowanie i dobra atmosfera? Zapomnij... Kierownik cechował się zwłaszcza tym, że kilka razu w ciągu dnia przemieszczał się z nienaganną wyprostowaną sylwetką wśród swych poddanych, czyli kierowników działów i specjalistek (do tych grup zaraz przejdziemy, nie obawiajcie się drodzy czytelnicy) Merytorycznie nie miał zbyt wiele do dodania i przekazania. W biurze urzędowała też jakaś kobieta...nie wiem o niej zbyt wiele, nie wiem czym się trudniła poza zarabianiem łatwych pieniędzy na nic nierobieniu i plotkowaniu podczas palenia kolejnych papierosów z "pseudo specjalistkami", mówię celowo pseudo ponieważ w jakim kraju specjalistkami mogą być osoby które nie posługują się poprawną polszczyzną. Chyba tylko w Polsce. Taki sam kraj wydmuszka jak i firma. Kierownicy działów....zacznijmy od Pana XYZ. Jest to bohater niezwykle przewrotny, knujący intrygi,postać tragiczna. Przestrzegam Cię przyszły pracowniku, chociaż mam nadzieje, ze nie dostąpisz zaszczyt poznania wspomnianych osób. Będzie udawał Twojego przyjaciela, natomiast niczym giermek słucha każdego polecenia swojego Rycerza z akwarium. Zrobi dla niego wszystko, jest niezwykle oddanym uniżonym sługą. W czasie trwania pracy potrafi wysłać około kilkunastu wiadomości mailowych z natarczywymi zachętami do lepszych wyników. Tak, Twój wzrok Cię nie myli Drogi czytelniku. Praca kierowników działów spłyca się wyłącznie do wysyłaniu wiadomości milowych o treści: " Czemu tak mało?", "W tej godzinie ma być 5 umów", "Dzisiaj chcę widzieć każdego z 10 umowami". Ja zaś chciałbym widzieć Ich w roli dzwoniących, radziliby sobie tak samo marnie jak pospolity motłoch próbujący naciągnąć kolejnych seniorów na przedłużenie tych samych warunków umowy na kolejne lata z jedną małą różnicą.. 10 złotych drożej. Pozostałe dwie kierowniczki są tak nijakie jak kolor Écru. Nawet już zapomniałem jak się nazywają. Mniejsza z tym. Przechodzimy teraz do dania głównego....specjalistki. Żadna z nich nie zna poprawnej polszczyzny, każda ocenia jakość rozmów pracowników. Czy ten sam fakt nie jest już wystarczającym Roastem tych Pań? Kompletnie nie znają ofert, a mają przekazywać wiedzę. Szkolenie skraca się do przewertowania kilku stron wydruku, na których też są błędy językowe. Ale w jaki sposób mamy wymagać od nieudolnych osób czegokolwiek? Skoro dzień pracy Tych Trzech Muszkieterów to przeglądanie telefonu, oglądanie meczów CS Go na Twitchu wertowanie YT i to wszytko między przerwami na palenie papierosów. Świetna posadka, radzą trzymać się rękami i nogami bo lepszej już na pewno nie znajdziecie. W dodatku traktują niektórych pracowników z niesamowitymi ulgami. Wystarczy że pracownik XYZ przyjdzie i powie; "tej i tej rozmowy nie odsłuchuj" i tak się dzieje...magia czy zbiegi okoliczności?Myślę, że nic z powyższych. Nie potrafię rozumieć jak takie osoby mogą pracować w takiej firmie na takim stanowisku. Szczerze mówiąc potrafię zrozumieć, ponieważ ta firma to zabawa w call center. Nic poza tym...Jaki cyrk, takie małpy. Skoro mamy już przedstawioną strukturę firmy...czas na charakter pracy i wynagrodzenie. Premie? Nie zawracaj sobie nimi głowy, i tak ich nie zobaczysz. Tak samo jak pieniędzy za czas szkolenia. Jest pewna grupa osób, która otrzymuje lepsze bazy do dzwonienie i jest objęta specjalnym traktowaniem. Ty na pewno nie będziesz w tym gronie. Cele są nie do osiągnięcia dla zwykłego śmiertelnika, a gdy będziesz już blisko...i zobaczyć światełko w tunelu to Twoja baza zostanie zmieniona na gorszą i nie wyrobisz normy...tak to działa. Przygotuj się. Czas pracy jest rozliczany co do sekundy. Jednak obozy pracy wciąż istnieją w tym marnym kraju, mam nadzieję że Ty Drogi Czytelniku nie będziesz jednym z osadzonych.

Zofil

W przypadku jakiegokolwiek pytania jakie miałem, zawsze otrzymałem bardzo szybko szczegółową odpowiedź. Polecam

Janusz

Pracodawca naprawdę dobry, zawsze terminowe wypłaty i ogólnie dobra umowa

Ale tu sporo pozytywnych komentarzy od klientów, równie dobrze mogą wypowiedzieć się pracownicy? Na pracuj.pl znalazłam wolny etat dla księgowej i się zastanawiam czy warto aplikować. Firma pisze, że doświadczenie jest mile widziane, ale nie ma takiej konieczności? Na początek umowa jest na 3 miesiące?

Ashton

Rzetelna firma! w sposób profesjonalny wykonująca swoje usługi i wywiązująca się ze swoich zobowiązań, serdecznie polecam, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy

Malwin

Super podejście do klienta, bardzo polecam kontakt z ta firma

Bronisław

Obsługa klienta w firmie Opal zawsze stoi na najwyższym poziomie. Są przyjaźni, uprzejmi i gotowi odpowiedzieć na każde pytanie. Cenię ich elastyczność i gotowość do dostosowania się do moich wymagań.

nikolas

Firma Opal jest niezwykle profesjonalna i skrupulatna w prowadzeniu transakcji dotyczących nieruchomości. Zawsze mogę na nich polegać, że dostarczą mi rzetelne informacje i pomogą w podjęciu najlepszej decyzji.

Gutieres

Są godnym zaufania partnerem, który pomaga nam zrealizować nasze potrzeby związane z wynajmem biura

rezo

Dbają o szczegóły i załatwiają wszelkie formalności, co sprawia, że cała transakcja przebiega bezproblemowo. Także warto korzystac z ich uslug. Można im zaufać i oferta zawsze bedzie odpowiednio dopasowana, https://pl.revieweuro.com/silesian/opal-maksimum-2013767

Roman

Firma posiada szeroki zakres nieruchomości dostępnych na Śląsku, co daje nam wiele możliwości wyboru.

Zostaw merytoryczną opinię o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. - Katowice

• Jak się pracuje w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 360.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 357, z czego 296 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Kandydaci do pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.
4.1/5 Na podstawie 392 ocen.

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.