Opinie o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. w Katowice

Skazany Na Socjal

Witam, długo rozmyślałem czy wyrazić opinię odnośnie firmy... żartuję to była łatwa decyzja...zwyczajnie tą firmę wydmuszkę i panujące w niej zachowania trzeba opisać, aby przestrzec potencjalnych nowych pracowników. Od czego tutaj rozpocząć...można by powiedzieć, że od początku tylko że tam nic nie funkcjonowało poprawnie. Równe traktowanie i dobra atmosfera? Zapomnij... Kierownik cechował się zwłaszcza tym, że kilka razu w ciągu dnia przemieszczał się z nienaganną wyprostowaną sylwetką wśród swych poddanych, czyli kierowników działów i specjalistek (do tych grup zaraz przejdziemy, nie obawiajcie się drodzy czytelnicy) Merytorycznie nie miał zbyt wiele do dodania i przekazania. W biurze urzędowała też jakaś kobieta...nie wiem o niej zbyt wiele, nie wiem czym się trudniła poza zarabianiem łatwych pieniędzy na nic nierobieniu i plotkowaniu podczas palenia kolejnych papierosów z "pseudo specjalistkami", mówię celowo pseudo ponieważ w jakim kraju specjalistkami mogą być osoby które nie posługują się poprawną polszczyzną. Chyba tylko w Polsce. Taki sam kraj wydmuszka jak i firma. Kierownicy działów....zacznijmy od Pana XYZ. Jest to bohater niezwykle przewrotny, knujący intrygi,postać tragiczna. Przestrzegam Cię przyszły pracowniku, chociaż mam nadzieje, ze nie dostąpisz zaszczyt poznania wspomnianych osób. Będzie udawał Twojego przyjaciela, natomiast niczym giermek słucha każdego polecenia swojego Rycerza z akwarium. Zrobi dla niego wszystko, jest niezwykle oddanym uniżonym sługą. W czasie trwania pracy potrafi wysłać około kilkunastu wiadomości mailowych z natarczywymi zachętami do lepszych wyników. Tak, Twój wzrok Cię nie myli Drogi czytelniku. Praca kierowników działów spłyca się wyłącznie do wysyłaniu wiadomości milowych o treści: " Czemu tak mało?", "W tej godzinie ma być 5 umów", "Dzisiaj chcę widzieć każdego z 10 umowami". Ja zaś chciałbym widzieć Ich w roli dzwoniących, radziliby sobie tak samo marnie jak pospolity motłoch próbujący naciągnąć kolejnych seniorów na przedłużenie tych samych warunków umowy na kolejne lata z jedną małą różnicą.. 10 złotych drożej. Pozostałe dwie kierowniczki są tak nijakie jak kolor Écru. Nawet już zapomniałem jak się nazywają. Mniejsza z tym. Przechodzimy teraz do dania głównego....specjalistki. Żadna z nich nie zna poprawnej polszczyzny, każda ocenia jakość rozmów pracowników. Czy ten sam fakt nie jest już wystarczającym Roastem tych Pań? Kompletnie nie znają ofert, a mają przekazywać wiedzę. Szkolenie skraca się do przewertowania kilku stron wydruku, na których też są błędy językowe. Ale w jaki sposób mamy wymagać od nieudolnych osób czegokolwiek? Skoro dzień pracy Tych Trzech Muszkieterów to przeglądanie telefonu, oglądanie meczów CS Go na Twitchu wertowanie YT i to wszytko między przerwami na palenie papierosów. Świetna posadka, radzą trzymać się rękami i nogami bo lepszej już na pewno nie znajdziecie. W dodatku traktują niektórych pracowników z niesamowitymi ulgami. Wystarczy że pracownik XYZ przyjdzie i powie; "tej i tej rozmowy nie odsłuchuj" i tak się dzieje...magia czy zbiegi okoliczności?Myślę, że nic z powyższych. Nie potrafię rozumieć jak takie osoby mogą pracować w takiej firmie na takim stanowisku. Szczerze mówiąc potrafię zrozumieć, ponieważ ta firma to zabawa w call center. Nic poza tym...Jaki cyrk, takie małpy. Skoro mamy już przedstawioną strukturę firmy...czas na charakter pracy i wynagrodzenie. Premie? Nie zawracaj sobie nimi głowy, i tak ich nie zobaczysz. Tak samo jak pieniędzy za czas szkolenia. Jest pewna grupa osób, która otrzymuje lepsze bazy do dzwonienie i jest objęta specjalnym traktowaniem. Ty na pewno nie będziesz w tym gronie. Cele są nie do osiągnięcia dla zwykłego śmiertelnika, a gdy będziesz już blisko...i zobaczyć światełko w tunelu to Twoja baza zostanie zmieniona na gorszą i nie wyrobisz normy...tak to działa. Przygotuj się. Czas pracy jest rozliczany co do sekundy. Jednak obozy pracy wciąż istnieją w tym marnym kraju, mam nadzieję że Ty Drogi Czytelniku nie będziesz jednym z osadzonych.

bloddymarry

Czy widzicie, że wszystkie pozytywne komentarze są do siebie podobne? Pisze je kierownictwo żeby podnieść ilość gwiazdek w opiniach. Komentarze negatywne są pisane prosto z serca a te pozytywne tak dyplomatycznie, że każdy głupi by się zorientował, że coś jest nie tak. Pracowałam i nie polecam. Wszystko źle, rób umowy a nie ma bazy klientów, zero możliwości rozwoju. Nie można szukać klientów na własną rękę. Jak pracować gdy nie ma szansy się wykazać? Nie polecam, zarobki bardzo marne a wymagania jakby tam kokosy płacili.(usunięte przez administratora)

Inni
@bloddymarry

Tak wszystkie komentarze nie dość że podobne to w dodatku od klientów, mało jest opini od pracowników, boją się ludzie że zostaną bez pracy…

KEKW

Już nie mogą mieć stażystów itp. z UE. Ale jednocześnie xD U nich informatyk sie zwolnił, bo nie chce pracować w tym (usunięte przez administratora).

W tej firmie podwyżki uświadczysz jak podnoszą place minimalna i żadnej innej podwyżki nie zobaczysz na oczy

bloddymarry

Artur
@bloddymarry

Chodziło o pracę polegającą na dzwonieniu z jakimiś ofertami i nie było przy tym bazy kontaktów? Ile więc płacili za wyszukiwanie ich na własną rękę, a później obdzwanianie i czy poza tym Panem z akwarium były też inne, bardziej sympatyczne osoby?

Inni Nowy wpis

Nowy wpis

Współpracuje ktoś z nimi na B2B? Taka opcja współpracy została podana dla specjalisty ds. ofertowania, a mi by pasowało tylko pod pewnymi warunkami. Czy firma zapewnia wam pulę płatnych dni urlopowych w przypadku pracy na kontrakcie? Do tego żadnych benefitów tam nie podali, mam rozumieć, że ich po prostu nie ma na ten moment?

Oskar

Ja jestem bardzo zadowolony i nie mam na co narzekać. najlepsza praca jaką miałem do tej pory. Nic dodać niz ująć. Ciesze się że tu trafiłem i to z polecenia

Użytkownik
@Oskar

To normalna firma

KozaPolska Nowy wpis
@Użytkownik

Normalny pracodawca nie ukrywa przed pracownikami faktu związanego z pluskwami na obiektach. Nie naraża pracowników i ich rodzin ja jako matka zastawiam czy nie uciec na L4. Robi dezynfekcję a nie każe ludzią pracować w takich warunkach. Bo to kosztuje a co jak prezes się dowie ☹️ A problem ciągnie od listopada a mamy początek kwietnia.

Znalazłem ogłoszenie o pracy dla specjalisty do spraw nieruchomości. Praca opisana jako stacjonarna, ale w opisie jest mowa o konieczności prezentacji lokali klientom - do czego oferowany jest samochód służbowy. Nie ma natomiast informacji o służbowym telefonie czy komputerze. Czy to znaczy, że trzeba je sobie zorganizowac samemu?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
KEKW

Ziuta
@KEKW

U nas kierownik robi za informatyka i też nie może mieć stażystów

@KEKW

A wiesz z jakiego konkretnie powodu się zwolnił? Firma nie próbowała go zatrzymać np. dając podwyżkę? Czyli dobrze rozumiem, że teraz szukają kogoś na stanowisko informatyka? Może wiesz jakie mają wymagania?

GD

Podobno kazali mu przynieść własny komputer i dokładać się do prądu jeśli zostaje po godzinach

Wleciało właśnie ogłoszenie, gdzie firma szuka nowej osoby jako specjalista ds. finansowo-księgowych. Napisali, że to praca stacjonarna. Ale czy jak ktoś ma doświadczenie w takim zawodzie i po zaklimatyzowaniu się tutaj, to czy jest opcja na hybrydowy tryb? Bo np. takie rzeczy jak sporządzanie prognoz finansowych można robić zdalnie. Firma dopuszcza to na prośbę pracownika?

Hejka, a specjalista ds. marketingu też ma najniższą krajową tutaj z nimi? Tak jak niżej ktoś pisał o ciut innym stanowisku, akurat wpadło mi w oko, jak czytałam ogłoszenie. Jeśli tak to jeszcze bym chciała wiedzieć, czy do tego przynajmniej dochodzą jakieś premie. Pozdrawiam :) Z góry dziękuję :)

Ziuta

Tam wszyscy najniższą. Czasem dodają niewielką premie.

Dorota
@Ziuta

A czemu tak? Wieloletni pracownicy nie mogą wynegocjować więcej? Może najniższa na umowie, a do ręki ciut więcej? Piszesz o tych niewielkich premiach, ale dla niektórych mogą być całkiem spoko, więc napisz ile można dostać i za co je przyznają.

Ewelina

Pojawiło się ogłoszenie dla specjalisty ds. nieruchomości. W ogłoszeniu, forma oferuje samochód służbowy. A jak z paliwem? Dostajecie karty paliwowe? Atrakcyjne wynagrodzenie o którym mowa to jakie kwoty?

Malina
@Ewelina

Wynagrodzenie to podstawa. Kart paliwowych nie dostaje, ale jest miejsce parkingowe.

@Malina

Ale w jakiej wysokości jest ta podstawa? Nie można liczyć na żadne premie/dodatki? Podaj widełki. Poza tym, skoro nie ma kart paliwowych, to czy można w ogóle korzystać z auta do celów prywatnych? Czy samochód po godzinach pracy zostaje w firmie?

Lady

Podstawa to najnizsza krajowa niezaleznie ile lat pracujesz i jaki wynik robisz.

Jakie wartości są cenione w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

XD

Śmieszna firma, cyrk taki, że sami nie wiedzą co sie u nich dzieje, kierownictwo to żart, 20 maili ,,motywacyjnych” w ciagu dnia, zachęcających żeby poprawiać wyniki, jedynym celem pracy specjalistek jest wyjscie na papierosa i ploteczki, nie polecam, najlepszy dzien to uwolnić sie od tego cyrku

Perzival

Potwierdzam co pisali poprzednicy, dzwoni się do roczników 30/40 a najlepsze że większość osób ma należności co za tym idzie choćbyś nie wiesz jak był zdeterminowany i tak im nic nie sprzedasz. Co do kierownictwa to widać jak działają, taka moja obserwacja że gdy jednej osoby nie ma to dziwnym trafem wszystko działa a gdy jest to nie… . Co do baz to widać jak też wybierają, osoba obok miała dobry dzień i 2 umowy z rzędu? „Nie ma tak dobrze” zmiana bazy i przez parę dni nic nie podpisał + ginęły mu wszystkie rozmowy z słowem kluczowym w komentarzu „finalizacja”. Jeśli potrzebujesz doświadczenia w callcenter by potem iść w np. Techniczny helpdesk, warto się przemęczyć tą chwilę, jeśli chcesz na dłużej to nie warto, jedynie nerwów się narobisz nie od klientów bo tych toksycznych jest stosunkowo mało ale od góry która będzie Cię stresować.

Angelllo

Praca dobra.... na przeczekanie żeby znaleźć coś lepszego. 90% nowych pracowników odchodzi w ciągu maksymalnie 2 miesięcy, a pracownicy z większym stażem też już uciekają z tej firmy. Warunki pracy to minimalna krajowa + premia która no właśnie... mówią że za umowę płatne jest około 8/9zł cóż... przy spełnieniu 100% celu, a kontaktu które dostajemy to same poczty głosowe i osoby z rocznika 1930/40. Jest premia też za przejście zgodnie z grafikiem ale ona jest wypłacana jedynie w przypadku przepracowania 0.76 etatu czyli jest to 3/4 etatu +2 godziny, gdzie w firma poobcinała etaty właśnie na równe 3/4 i mniej więc premia widmo, nie do wyrobienia. Nie liczą się z człowiekiem, interesuje ich tylko wynik gdzie przy takich warunkach jakie mamy jest on nie to wypełnienia, ale jak to zadufany w sobie kierownik powiedział jesteśmy tylko tabelka w exelu. Pomijając już fakt że przy rozmowie z klientem mamy im w mawiać i straszyć że jak nie przedłuża (co za tym idzie nie podniosą opłaty za abonament) to operator sam to zrobi i to będzie opłata znacznie wyższa. Praca ma potencjał ale nie przy takich warunkach jakie oferują i nie tak jak traktują ludzi.

Aga
@Angelllo

Czyli rozumiem, że nie możecie pracować na cały etat? Razem z taką premia ile wychodzi wynagrodzenia? Podasz widełki? W zakładce firmowej pracodawca jak najbardziej zachęca do składania CV ale nie ma info na jakie stanowisko ani jakie warunki.

#niedlamaksimum

Absolutnie nie polecam tej firmy. Omijać szerokim łukiem, zresztą, opinie mówią same za siebie. Firma/kierownictwo ma absolutnie (usunięte przez administratora) pracownika.

Jan L

Profesjonalna obsługa. Terminowe wykonanie zlecenia. Bardzo dobry kontakt. Polecam :)

Darko

Pełen profesjonalizm i pełna kultura Polecam w 100%. Cena najlepsza

Borans

Bardzo polecam, solidna firma, z naprawdę atrakcyjną ofertą

Antosia

Współpracę oceniam bardzo dobrze, profesjonalizm, sprawne działanie. Polecam

Daria

Indywidualne podejście do każdego zlecenia, wiedzą jak rozmawiać z klientem i dostosować się do jego potrzeb!

Lurek

bardzo dobra i mila atmosfera. Ogolnie to jest mozliwosc rozwoju,prace oceniam na bardzo dobrym poziomie

kaspin

Profesjonalizm w najczystszej postaci. Serdecznie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. - Katowice

• Jak się pracuje w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 360.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 357, z czego 296 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Kandydaci do pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.
4.1/5 Na podstawie 392 ocen.

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.