Opinie o Emiter w Limanowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Emiter. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Emiter o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emiter w Limanowa

Znalazłem na stronie zakładu ifno, że potrzebują monterów rozdzielnic elektrycznych - jak oceniacie warunki na tym stanowisku, płacą dobrze, czy raczej bliżej minimalnej. Ponoć zespół jest młody i dynamiczny, niestety kojarzy mi się to jedynie z wysoką rotacją. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić:) Tak w ogóle to po jakim czasie od wysłania cv na maila się ze mną skontaktują, dajcie znac ile wy czekaliście na kontakt od kadr. Pzdr

Pytanko.. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak jest w dziale IT? Bo na limanowa in bylo ogloszenie. Pytam bo mega rzadko takie ogloszenie jest w tego typu firmach w Limanowej.

Boguśka Nowy wpis

Widzę, że jeszcze w 2022 roku pracowało się w tym miejscu na produkcji za najniższą krajową... A jak jest teraz? Czy pensja coś wzrosła? Można liczyć na jakieś premie albo benefity, które zrekompensują trud pracy? :) Rozwiejcie moje wątpliwości...

Obecny Nowy wpis

Wielkim plusem jest wypłata na czas, nigdy nie była spóźniona, a pracuję już kilka lat. Nie było takiej opcji, żeby kiedykolwiek spóźnili się chociaż o jeden dzień. Niby tak powinno być wszędzie, ale nie zawsze jest.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Emiter.
warunki_pracy

Nikt raczej nie poleca , łącznie ze mną , bo widziałem również co się dzieję tam , na własnej skórce , jeśli nie zrobicie nigdy kroka w kierunku jakiejkolwiek skargi na te skandaliczne warunki pracy , to zawsze będziecie robić na produkcji za (usunięte przez administratora)zł miesięcznie na rakowych warunkach a Pan właściciel będzie się wam śmiał w oczy , nawet gdy mu powiecie , że wam to nie odpowiada , to odpowie nie podoba to wypad , bo taki jest stosunek ich do ludzi , więc nie polecam tej firmy i nie wiem jakim trzeba być desperatem żeby zgodzić się na takie skandaliczne warunki pracy , jakie tam są.

Ilona
@warunki_pracy

Serio 1000 zł?? Jak to mozliwe? :/ Jaka wgl oni umowe proponują w takim razie, na jakąś częśc etatu?

warunki_pracy
@Ilona

przepraszam , mam na myśli najniższą krajową , to była metafora , nie płacą 1000 zł na produkcji , tylko najniższą krajową , że już niżej się nie da

Jak wygląda sytuacja na stanowisku monter rozdzielnic? Na jakie zarobki można liczyć?

doradzacz
@Marek

Poczytaj komentarze , nikt raczej nie poleca , łącznie ze mną , bo widziałem również co się dzieję tam , na własnej skórce , jeśli nie zrobicie nigdy kroka w kierunku jakiejkolwiek skargi na te skandaliczne warunki pracy , to zawsze będziecie robić na produkcji za 1000 zł miesięcznie na rakowych warunkach a Pan właściciel będzie się wam śmiał w oczy , nawet gdy mu powiecie , że wam to nie odpowiada , to odpowie nie podoba to wypad , bo taki jest stosunek ich do ludzi , więc nie polecam tej firmy i nie wiem jakim trzeba być desperatem żeby zgodzić się na takie skandaliczne warunki pracy , jakie tam są.

Jak wygląda sprawa grafiku w Emiter. Czy pracodawca idzie na rękę?

Antifa łowcy HiV-a!

Pracowałem tam trochę i nie polecam! Z resztą ogólnie nie polecam żadnej pracy na produkcji a szczególnie przy różnych tworzywach sztucznych! Jest teraz tyle różnych prac że każdy znajdzie coś ciekawego. Osobiście wolałbym iść do pracy na budowę bo o wiele lepsza kasa, zdrowsze warunki a nawet jak nic nie umiesz to teraz wszystkiego Cię nauczą bo nie ma kto robić :) A jak budowa za ciężka to np. jakis sklep. Zarobisz tyle samo co w Emiterze a praca dużo lżejsza i w towarzystwie na ogół młodych dziewczyn! Więc samo zdrowie! ;)

Student

Jestem zainteresowany ofertą pracy na stanowisku konstruktora. Jakie warunki i atmosfera w firmie ? Jak z umową ? Czy warto aplikować ? Dziękuję za opinię.

@Student

Warto, zapraszamy. Z konstruktorami z Emitara mam styczność codziennie ( dostaję od nich projekty do wykonania na dziale narzędzia) i nie narzekają na warunki i atmosferę w pracy.

Prawda

Przymykają oko na takie firmy i traktowanie tych ludzi , na ciężkie warunki pracy , niskie płace itp. z powodu takiego , że jak firma to to jest jak Pan Bóg (likwidacja bezrobocia), dlatego nikt nigdy nie zrobi porządku z tego typu firmami , żeby pracownicy mieli normalne warunki pracy, jak najmniej szkodliwe , za godziwe wynagrodzenie . W Wiśniowskim na produkcji myślicie , że jest lekko ? Właśnie nie za bardzo :) Fakro to samo, produkcja okien , czy firmy typu OknoPlast , produkcja zawsze była jest i będzie ciężką odmóżdżającą pracą za kilka groszy miesięcznie , niestety to się nie zmieni.

Witam Podzielę się z wami tym jak traktuje się pracownika w Emiterze k/o Zgierza. Otóż za pobyt 9 dni na zwolnieniu według moich wyliczeń (może błędnych) zapłacono mi 50% pensji, a powinno być 80%. Moja dwukrotna prośba o pasek płacowy została zignorowana, a wystarczyło mi go przesłać na e-mail. Pracownik ma prawo wiedzieć ile zarobił, jakie były odtrącenia i ewentualnie za co został ukarany niższym wynagrodzeniem. Kierownictwo oddziału w Dąbrówce Wlk. k/o Zgierza niestety nie rozmawia z pracownikami i nie wyjaśnia takich spraw, po prostu mija miesiąc, każdy udaje, że zapomniał, zero wyjaśnień. Przychodzi kolejna pensja (raczej bez wyrównania). Pracownik ma robić swoje, nie powinien myśleć, czy umieć liczyć.

Przemek217

Jak tak czytam komentarze to nie wiem jak ja w tak trudnych warunkach za tak marne pieniądze wytrzymałem w tej firmie 14 lat:/, ludzie nie pier...lcie za przeproszeniem!! Jak ktoś chce pracować i ma coś w ,, bani" nie % tylko jakąkolwiek wiedzę bądź chęci do nabierania doświadczenia to może dużo w Emiterze! sam przechodziłem 4 działy, zaczynałem jako pakowacz na eksporcie a dziś jestem mistrzem zmiany na narzędziowni i nie narzekam. Atmosfera przynajmniej u mnie w oddziale jak również dziale jest taka że idziesz do pracy z chęciami a nie z przymusu. A co do zarobków to każdy ma na ile sobie zapracuje! nikt za dormo nic nie dostaje. Pracę w Emiterze polecam.

abc
@Przemek217

ale bzdury wypisujesz,idz popracuj na prasach w pisarzowej z 16 lat i dopiero się wypowiadaj wazyliniarzu

@abc

@abc trzeba było się uczyć:P a wazeliniarza w rodzinie szukaj od mojej osoby wara prostaku!

Przemek217

Widzę że mamy tu niezadowolonego ex pracownika który niestety nie został doceniony i trochę tyły mu ściska że ktoś sobie lepiej w pracy radzi i ma możliwość w czasie pracy na fb posiedzieć, tak między innymi na fb mogę posiedzieć i nawet wiochę poogladać, wiadomości przeczytać w czasie pracy tak mogę bo szef nie zabrania jak swoją pracę mam ogarniętą.

@Przemek217

@Wazelina to twoje 2 imię, @abc trzeba potrafić rozróżnić wazeliniarstwo od normalnych stosunków międzyludzkich ale do tego trzeba posiadać minimum inteligencji i kultury!

Antifa łowcy HiV-a!

Popracowałem tam w końcu trochę i odczułem na własnej skórze że wszystkie negatywne opinie o tej firmie są PRAWDZIWE!! Nie polecam!!

Antifa ma HiV-a!

Podobno Emiter rekrutuje w Pisarzowej. Mam pytanie: Jakie są tam warunki pracy i płacy? Pozdrawiam!

Limka
@Antifa ma HiV-a!

Podobno niezbyt przyjemne ale można sprawdzić

Przemek
@Antifa ma HiV-a!

Warunki a tak naprawdę ich brak... Rakotwórcza masa z tworzywa wypełniona włóknem szklanym .... Same zalety takiej pracy że na własne życzenie za parę groszy idziesz wielkim krokiem na drugi świat :) Płaca haha najniższa krajowa ok 2200 na 3 zmiany.

Stach

@do Tymona Emiter to bardzo dobra firma i chyba nie sądziłeś, że będą płacić za leżenie?

doTymona
@Stach

Twierdzisz że dobra nie podając żadnej argumentacji tylko subiektywną ocenę. Ja wiem jak u Was wygląda praca na produkcji i jak się rąbie tam ludzi. (usunięte przez administratora)jest gorszy niż na budowie i nikt mi nie powie że tam jest fajnie. Żadna firma nie płaci za leżenie ale też nie każda na produkcji w ten sposób rąbię pracowników. Zapierdol na maxa w dzień i w nocy, praca w ciężkich warunkach przy wdychaniu lakieru, farb i Bóg jeden wie co tam jeszcze jest. Nie ma korzystanie z masek, a rękawicę są stare i zużyte, kazują wkładać ręcę do NITRO gdy czyszczą elementy z maszyn (tak nazywają rozpuszczalnik) i później przychodzisz do domu z popękanymi rękami z krwi w bąblach. Ręcę , kręgosłup wszystko po czasie tam wysiądzie , nie mówiąc już o układzie oddechowym jak wdycha się ten (usunięte przez administratora) Nie wiem w jakiej desperacji trzeba być żeby tam pracować. Nie polecam nikomu, nawet najgorszemu wrogowi. Ci co są w biurze w tej frimie siedzą wygodnie na (usunięte przez administratora) i nie mają pojęcia jak pracownicy produkcyjni ciężko tyrają.

doStacha
@Stach

Twierdzisz że dobra nie podając żadnej argumentacji tylko subiektywną ocenę. Ja wiem jak u Was wygląda praca na produkcji i jak się rąbie tam ludzi. (usunięte przez administratora)jest gorszy niż na budowie i nikt mi nie powie że tam jest fajnie. Żadna firma (usunięte przez administratora)e ale też nie każda na produkcji w ten sposób rąbię pracowników. (usunięte przez administratora)na maxa w dzień i w nocy, praca w ciężkich warunkach przy wdychaniu lakieru, farb i Bóg jeden wie co tam jeszcze jest. Nie ma korzystania z masek, a rękawicę są stare i zużyte, kazują wkładać ręcę do NITRO gdy czyszczą elementy z maszyn (tak nazywają rozpuszczalnik) i później przychodzisz do domu z popękanymi rękami z krwi w bąblach. Ręcę , kręgosłup wszystko po czasie tam wysiądzie , nie mówiąc już o układzie oddechowym jak wdycha się ten (usunięte przez administratora) Nie wiem w jakiej desperacji trzeba być żeby tam pracować. Nie polecam nikomu, nawet najgorszemu wrogowi. Ci co są w biurze w tej firmie siedzą wygodnie na (usunięte przez administratora) i nie mają pojęcia jak pracownicy produkcyjni ciężko tyrają.

Limka
@doTymona

Dokładnie tak

Emm
@doTymona

Całkowita zgoda. Tak tam jest na produkcji i kto tylko może niech się tylko trzyma z daleka od tej kiepskiej firmy

Tomasz

Jak kształtują się w tej firmie zarobki "pomocnika montera rozdzielnic"?

Janu

Opiszę trochę warunki. Wypłata na czas bo tak powinno być, wynagrodzenie na produkcji ponad 2 tys. na rękę, może być często lepiej przy akordzie, nadgodzinach. Warto nadmienić co się wyprawia w tej firmie, co może zaskoczyć niejednego pracownika to ogromny chaos, zmiany charakteru zadań nawet kilka razy dziennie, przerzucanie na inne stanowiska, rzucanie od zadania do zadania bez porządnego przeszkolenia na wstępie, ogólna ciasnota na hali i bałagan organizacyjny. Do tego na niektórych działach brak odpowiednich warunków BHP, wdychanie oparów rozpuszczalników, farb, lub żywic, słaby nadzór nad zabezpieczaniem dróg oddechowych, szkodliwy pył z tworzyw podobno rakotwórczy, ciągła presja, pośpiech bez wytłumaczenia szczegółów, przydział pracy od widzimisię brygadzistów bez odpowiedniego przygotowania niektórych rzeczy na stanowiskach. Jak na firmę notującą corocznie miliony zysków ( i dobrze) to organizacja pracy powinna się zdecydowanie poprawić. Mam porównanie do innego przedsiębiorstwa więc tutaj jest na minus, a kto chce niech próbuje.

ten zły

oddział pisarzowa! to jaki w tej firmie panuje wyzysk jest niemożliwe do opisania używając tylko słów cenzuralnych.(usunięte przez administratora)na 3 zmiany w huku, gorącu i nie do opisania pyle powstałym z masy/włókna szklanego. Starasz się jak możesz ale na wypłatę i tak dostaniesz 2000 z groszem, max 2300, ponadto jesteś zmuszany do wypisywania urlopu w pobliżu świat czy końcem tygodnia jak jest mało zleceń 'bo takie tu mają zasady' - nie wiem ku%#a z skąd wzięte te zasady... Są tu równi i równiejsi. Ale co najlepsze co tydzień zmieniasz stanowisko pracy - wykonujesz inne elementy i niema szans żeby ktoś Ci pomógł, pokazał w jaki sposób powinieneś to 'wyczyścić' czyli w zasadzie wykonać swój obowiązek.... wszystkiego musisz się domyślić, a po jakimś czasie mówią Ci, że źle robisz.... (to trzeba było K.... wytłumaczyć)!! pracując w tej firmie nie licz na zarobek, albo na spokojną pracę.... to jest typ pracy do której na samą myśl o niej rzygać się chce.... Nie wspomnę już o świądzie całego ciała w wyniku kontaktu z pyłem z włókna.... swędzi całe ciało, bez przerwy 24/7 i to (usunięte przez administratora) dostaje się nawet do ekhemm jajek i pośladków.... strach pomyśleć co jest w płucach bo przy tej temp nie sposób robić w masce, której nawet nie dostaniesz....

Inspekcja pracy
@ten zły

Im powinna wpasować inspekcja pracy i (usunięte przez administratora) kare , bo przecież Tak jak napisałeś oni nie przestrzegają przepisów BHP , nie dają masek itp.

Emm
@ten zły

Tam inspekcja pracy powinna często przyjeżdżać i kontrolować bo to co się dzieje na niektórych stanowiskach z przepisami BHP nie powinno się dziać.

Jaką macie w firmie ścieżkę awansu?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Emiter?

lionelmesi

Czy to prawda ze jak jest dobry miesiąc to można zarobić nawet 5 tyś złotych?

@ten zły a masz jakieś info o oddziale w Limanowej ?

Zostaw merytoryczną opinię o Emiter - Limanowa

• Jak się pracuje w Emiter?

Zobacz opinie na temat firmy Emiter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emiter?

Emiter