Emiter

Limanowa

Opinie o Emiter

anonim 2011-05-27 19:07:29
Ale dyskusja widze jest, co do komenta wyzej to potwierdzam, pani (usunięte przez administratora)to byla firma,super osoba,oby takich ludzi bylo wiecej.
anonim 2011-11-26 21:18:16
EMITTER SJ is a very bad company that exploits employees, the owner of (usunięte przez administratora)
employees mentally and financially, the worst situation is in the factory Pisarzowa \"blond\"manager behaves like a (usunięte przez administratora)thug to its employees.\"blond\" manager is responsible for the harassment of employees and throws the blame on the owners of the company.
byly pracownik ze Zgierza 2012-01-10 14:24:05
Pracowałem w Zgierzu i tak jak ktos juz napsal pani (usunięte przez administratora)byla na prawde w porzadku szkoda ze odeszla byla by dobrym prezesem czy dyrektorem w firmie.wiem ze zajmuje sie prawem teraz i ludzie ja chwalą.
Były pracownik ze Zgierza 2012-03-30 17:01:39
Fajna praca ale płaca moglabyć lepsza fajny kierownik ale reszta biurowych do kitu zwlaszcza panienki pare lat temu byla bradzo madra kobieta niepamietam jak sie nazywala ale miala dlugie wlosy zadko takie kobitki sie spotyka.
gram 2012-04-09 17:11:33
spoko,byłem tam i było ok.najmilej wspominam panią (usunięte przez administratora)z Dąbrowki ,super szefowa byla
to były czasy 2012-04-23 06:37:25
Zgadzam się to były dobre czasy i babka miała jaja i duzo wiedziala ,bardzo inteligentna byla .jak pani to czyta to pozdrawiam
pracownik z lat 2002
ja 2012-04-24 12:06:52
A ja pochwalę panią (usunięte przez administratora)za dobrą współpracę, pracowałem w firmie,gdzie zamawiałem towar od Emitera, firma ok.,ale zapewne odbiór pozytywny tej firmy (usunięte przez administratora)w tamtym czasie pani (usunięte przez administratora)z Łodzi,potem z Dąbrówki, pamiętam jak twardo pilnowała tego,by były faktury zapłacone:).Dobra wizytówka firmy Emiter.
Pracownik - obserwator 2012-04-26 12:05:10
Jest ok.,ale dyrektor marketingu to porazka.Szefowie! Apel do Was!! - nie oddawajcie steru w ręce człowieka,który o marketingu wie tyle,co większość z nas o gwiazdach.
Pracownik 2012-04-26 16:05:13
Ja uwazam ze jest na 4,szkoda ze nie ma juz kilku naprawde dobrych ludzi w tej firmie.Potwierdzam komentarz poprzedni.Dyrektor marketingu to jest totalnie źle obsadzone stanowisko. Dziwię się ze ten czlowiek w ogole awansował,ale moze ma jakies ukryte talenty, napewno nie jest to marketing i pokrewne.
Pracowalem pracowalem 2012-05-25 20:11:37
Ja w Zgierzu pracowale fajna atmosfera ale zarobki powinny byc lepsze.Pani (usunięte przez administratora)byla pamietam wtedy to byla konkretna i madra kobieta pan (usunięte przez administratora)tez byl w porzadku
pracownik 2013-07-17 03:15:20
nie wiem jak w Limanowej ale w Zgierzu trzeba siedzieć po 15 czasem, troche to slabe jest i lamie prawo pracy bo w regulaminie mamy ze 8 godzin dziennie ale no tak czasem jest
pracownik 2013-07-29 00:56:57
atmosfera różna, zawsze są podlizusy i kapusie czasem tylko nie wiadomo kto jest kto bo sie usmiecha a za plecami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabia.ja powiem ze w dabrowce fajni sa kolesie, kolezanki,zwlaszcza z biura malo znaja sie na elektryce mozna je zagiąć :)
kora 2013-08-11 11:11:44
Firma na wysokim poziomie, pracodawcy bardzo uczciwi, wynagrodzenia dobre, a nawet bardzo dobre i zawsze wypłata w terminie.
goryl 2013-09-28 17:51:21
Uważajcie na (usunięte przez administratora)to największy (usunięte przez administratora). na firmie
cały czas robi zdjęcia i wszystko do szefa
nikt go nie lubi
dyktafon podsłuchy za to mu płacą
modzo 2013-10-02 09:04:07
Układy wszystko po znajomości na tym opiera się zakład

NIE MASZ UKŁADÓW PRACY NIE DOSTANIESZ

Trzeba umieć lizać by tam pracować

pracownik 2013-10-07 10:32:57
Faktycznie nie jest łatwo otrzymać pracę w Emiterze, gdyż firma stawia na kadrę pracowników kompetentnych, o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach,, ciężko przejść przez rozmowy kwalifikacyjne. Tak, że znajomości chyba nic nie pomogą.
2013-10-08 19:17:29
Przestań człowieku pisać takie pierdoły jałowe kwalifikacje szkoła średnią zadzi kwalifikacje (usunięte przez administratora) dobre
Hahaha 2013-10-11 02:50:34
Nie przesadzajmy z tymi kwalifikacjami wysokimi, dyrektor marketingu nie jest orłem w marketingu, a takie stanowiko piastuje, są ludzie w firmie , którzy świetnie by go zastąpili,tyle,że albo nie są dotrzegani , albo za mało wokół siebie szumu robią.
mały 2013-11-19 17:31:36
Co wy wiecie życie jak w Madrycie wystarczy kierownikowi czas od czasu pomóc tak jak wszędzie załatwi i tobie pomorze (usunięte przez administratora)
Takie czasy taki wasz los kto ma życie ten ma
Były 2013-12-11 12:56:26
W Zgierzu było dobrze za czasów pani, która miała długie ciemne włosy, taka ładna pani i bardzo mądra, wszystko wtedy grało a i ludzie się szanowaki bardziej.
ramures 2014-04-28 13:37:39
Firma bez perspektyw, dla osób spoza rodziny lub osób bez znajomości mających wpływ na kadrę zarządzającą (i/lub przeważnie właścicieli). Kadra zarządzająca to przeważnie jakaś rodzina lub bliscy znajomi rodziny właścicieli, ogólnie mówiąc interes rodzinny, jak sama nazwa firmy wskazuje (sp.j. ...). Przeciętny pracownik traktowany jest zazwyczaj jak narzędzie. Płaca uzależniona od umiejętności i przydatności w firmie, choć z tym bywa na prawdę różnie (jak chodzi o znajomków). Lizusostwo i bezpodstawne donosy to codzienność. Wykształcenie w większości przypadków nie ma znaczenia, chyba że jest to wymóg. Ogólnie 50/50 tyle samo wad co zalet.
xxx 2014-05-08 14:31:01
Zgadzam się z tą wypowiedzią, wykształcenie nie ma znaczenia, bo nawet stanowiska tzw.lepsze były obsadzane ludźmi bez dobrych kwalifikacji, nie tylko tych na papierze,ale i praktycznych, a takie posunięcia bardzo zaniżają morale w firmie i ludzie naprawdę dobrzy czują się bez perspektyw na jakikolwiek awans.
Gimbus 2014-05-08 18:52:40
Tak sobie czytam i czytam. I oczom nie wierzę. Jakie hejterstwo. Coś mi stuka i puka, że wy wszyscy chcielibyście nic nie robić i brać hajs za czy się stoi czy się leży się należy parę tysi jeszcze pewnie w OJRO. Sam szukam pracy i nie boję się pracować. Zrobić co mam zrobić i cześć. Odnoszę wrażenie iż sporo z was zostało usuniętych z pracy za lenistwo opird...nie się lub ignorowanie poleceń przełożonych.
ja 2014-05-22 23:04:35
Gimbusie! - bardzo słabo dedukujesz, te posty ostatnie dobitnie wskazują, że osoby je piszące miały czy tez mają chęć pracy, tyle, że nie czuły/czują się komfortowo w atmosferze o jakiej wspominały! Ja od siebie dodam, bo miałem styczność z tą firmą, że sporo racji w tych wpisach jest!, było wielu pracowników niedocenionych, wielu zbyt wysoko awansowanych za nie jakieś oszałamiające rezultaty pracy.
kolic 2014-06-05 14:27:45
zozol- zgoda, nie o szkołe chodzi,ale co powiedzieć jak ktoś ani szkoły ani umiejętności wielkich nie ma?!!
123 2014-07-24 10:54:40
Ponad 10 lat pracuje w EMITER Pisarzowa wszystkie soboty na dwie zmiany robocze i niema że wesele,chore dziecko czy coś innego ci wypadnie.Nie przyjdziesz kierownik zabiera premie,na urlop idziesz wtedy kiedy pasuje szefowi a nie tobie jednorazowo max 2 dni.Ostatnia podwyżka była przed 7 laty o całe 4%.Premia to 37% wypłaty,żle spojrzysz na kierownika to można ją stracic.
123 2014-07-24 22:35:48
1600-1800+37% a te pocenty to stażowe max 10% dodatek za nocki i uciążliwe warunki pracy (temperatura,zapylenie,hałas,styren)
kupidyn 2014-08-30 13:24:02
zostaje kierownikiem :D
pracuś 2014-10-02 14:49:30
Zgierz marnieje w oczach, przedstawiciel handlowy, a wczesniej pracownik biurowy A.A.nie umie zdania poprawnie gramatycznie zbudować, robi błędy ortograficzne w słowach, na to klienci też patrzą, niestety nie zawsze awansowanie człowieka z hali produkcyjnej jest dobre, a był kiedyś pan M.S. w biurze, może małomówny, może zdawał się być niedostępny, ale miał i wiedzę z dziedziny elektryki i potrafił się wysłowić, to był inteligentny człowiek, nadający się do pracy w biurze właśnie i z klientem.
Ja 2014-11-13 23:18:14
Potwierdzam, pan M.S. były już pracwonik Emitera był bardzo rzetelny i miał wiedzę, dlaczego firma pozbyła się tak dobrego fachowca?, nie rozumiem!
ZZZ 2014-12-09 05:03:19
do ja:sądzę ,że dlatego, bo Pan M.S. miał swoje zdanie i potrafił dbać i o pracę i o swoje życie osobiste, a "wzorem" niedoścignionym w poświęcaniu swojego czasu prywatnego na pracę był Pan I.P.
rekrut 2015-02-04 12:23:27
Oddział Emitera w Dąbrówce Wielkiej to prawdziwa telenowela, tam kopulacja jest na wysokim poziomie i proszę tu nie srać na A.A jest dużo lepszym przedstawicielem niż M.S który został spuszczony przez "górę" gdyż poczuł się zbyt pewnie i zaczął puszczać brzydkie bąki w kierunku niedoścignionego wzorca kierowniczego, Gorąco polecam na pierwszą pracę super zabawa!
obserwator 2015-02-14 00:04:00
Do rekrut:
A jaki jest ten wzorzec kierowniczy, bo może przeszczepimy go do naszej firmy? :)
xxx 2015-02-19 07:12:04
rekrut, bardzo brzydko piszesz, bardzo, widać więc jak mało wiesz o pracy w tej firmie i ludziach w niej pracujących, trzeba umieć oddzielić żarty czynione na tzw. imprezach integracyjnych ( brzmi dumnie, prawda?)i plotki tzw. zakładowe ( obrzydlistwo!),od stanu faktycznego i prawdziwego podejścia danej osoby do pracy, mam tu na myśli pana M.S., który nie był w pracy człowiekiem zadzierającym nosa, wymagał a to co innego, a to jak wiadomo nigdy się podwładnym podobać nie będzie, takie jest już życie, szkoda, że pan M.S. został obcesowo potraktowany a i jeszcze tu wylewa się na niego błoto. Pracowity, mądry facet, kulturalny, a to, że nie typ wiecznego śmieszka, to już kwestia cech charakteru.
Q 2015-02-19 17:22:22
Generalnie jest/było w tej firmie tak, że ludzie z wiedzą pracują jako podwładni człowieka z mniejszą wiedzą od ich wiedzy, mam na myśli konkretną osobę, której nie chcę tu przytaczać, ktoś to już wspominał- w każdym razie kierunek - marketingowy.
prawda 2015-03-18 19:29:37
@mastodont nie wiem o który oddział pytasz ale w Limanowej warunki pracy jak najbardziej ok szefowie i kierownicy wyrozumiali. Obiad jest gdzie odgrzać a nawet mnóstwo czasu aby go zjeść. Co do zarobków to podjedź na parking firmowy,trudno rozróżnić który samochód szefa a który pracownika.
prawda 2015-03-21 15:52:20
Zdecydowanie jest
pracowity 2015-04-12 00:25:14
Kobieto, pani M.P., wróć, trzymałaś tę firmę,jej oddział w ładzie.
Już anglik 2015-04-12 16:54:28
Ciągle tu czytam pani ta.... pani G. pani M i jakaś tam. Autoreklama czy napad wygórowanej swojej bezkrytyczności. Pracowałem w Firmie i nie znałem jakiejś wybitnej osobowości w stylu pani M lub G lub też P bo i taka się tu pojawia we wpisach. Być może nie za moich czasów. Uogólniając z pracy byłem zadowolony wynagrodzenie na poziomie może nie było kokosów ale godziwie jak na polskie realia. Przełożeni wymagający ale nie krzykacze z wygórowanym własnym ego. Mieli szacunek do ludzi. Owszem pracować trzeba było nie było leniuchowania.
Wyjechałem bo mi się trafiła lepsza fuszka:)) znaczy za dużo lepszą kaskę, z pewnością bym do tej pory pracował w Emiterze. Pozdrawiam wszystkich
ja 2015-05-13 11:35:23
Pracowałem w tej firmie jako specjalista do spraw sprzedaży , zarobki to śmiech minimalna plus procent od sprzedanych skrzynek , oczywiście tobie dadzą tylko oferty do robienia i skrzynki do wykonania biorą na swoje konto (bo tylko za to jest kasa) nikt cie nie chce na uczyć , wychodzą z założenia żę ludzie którzy przychodzą za minimalną ( wykorzystują lukę w prawie ze przez pierwszy rok możesz być ubezpieczony od 1500zł czyli na rękę jakiś 1000zł) muszą wszystko umieć , Pan Grzegorz to kawał dzia....a nic nie pomoże ma najprostsze zlecenia i sie potrafi na wszystkich wydzierać tylko szuka na każdego żeby donieść do właścicieli. Skandal ale w powiecie limanowskim dla elektryków czy inz elektryków niema innych opcji i to wykorzystują.
x2 2015-05-13 21:28:29
ja- A Ty chciałeś dobrze zarabiać tylko dlatego, że miałeś stanowisko jako specjalista do spraw sprzedaży?, gdybyś się dobrze starał, to ten procent od sprzedaży plus zasadnicza daje bardzo dobre zarobki, wiem bo mój znajomy tam pracuje i w żadnym zakładzie na terenie Limanowej, czy chociażby Krakowa tego by nie zarobił. Ale jak Ty przyszedłeś dopiero się uczyć, to i tak Ci dobrze płacili, bo zapamiętaj, iż nikt na Ciebie pracował nie będzie i to w żadnej firmie.
Ale jak Ty
bigicola 2015-05-19 17:18:38
Jak mi się podoba jak zarządzający lub przełożeni bronią "dobrego imienia firmy" na forum zwalając winę na innych. Wstyd!!! Specjaliście płacicie rację głodową, a co stało się z inwestowaniem w człowieka, taki poziom wynagrodzenia uwłacza ludzkiej godności. Nikt nie będzie się starał lepiej pracować jeżeli dostanie takie wynagrodzenie, raczej będzie się starał znaleźć coś innego, co będzie odzwierciedleniem jego wyobrażenia o życiu (wynagrodzeniu). Panie kierowniczku lub inny człowieku z establishmentu emitera, lepiej powiedz, że ten znajomy, to ty lub ktoś z twojej grupy!!! Nie mydlcie ludziom oczu na forum, praca w emiterze wygląda dokładnie tak jak napisał twój poprzednik i tego też oczekuje pion zarządzający.
Ja 2015-06-04 21:41:01
A jednak były dobre osoby panie "już anglik", tylko może warto się zastanowić dlaczego ich nie ma? czyżby też wyjechały jak ty????, a może ty nie już anglik a osoba, która zazdrości tym ludziom, że były dobre???
Fak ti i o 2015-09-04 21:49:02
Witam'
Firma zoo ma do zaoferowanianowe zwierzęta w zagrodach: kustosz w Limanowej (własna chodowla Limanowa lub Pisarzowa) lub fotototo (Szlizezn) konstrukszon manager frei bauer (lub inna zmora i ułuda) lub CNC properator i organizator... lub dupo włazowator i penetrotor... buach... ach... eliminator... Po co te wysiłki z tym nazewnictwem... ta fira tam nie bywa, gdzie te nazwy :DDD
kimono 2015-09-10 00:59:23
Firma jak firma, nie jest źle, ale też nie jest genialnie, plus to wypłata w terminie, minus- za mało szkoleń, za mała motywacja pracowników, czasem chaos organizacyjny i samokontrola na poszczególnych stanowiskach.
zorietowany 2016-03-16 14:20:30
chyba jakaś pomyłka, Emiter Limanowa zajmuje się produkcją rozdzielnic i obudów elektrycznych, a nie artykułami audio video
Były 2016-06-25 18:43:48
Pracowałem w firmie, gdzie pracodawca wymagał od nowego pracownika opinii z poprzedniej pracy. Poza tym jeśli ktoś ma 35 lat i nigdzie nie zagrzał miejsca dłużej, nie miał przedłużanych umów, to o czymś świadczy.
Nowy 2016-10-12 11:05:36
Czy ktoś byłby w stanie dodać jedną rzeczową opinię a raczej opisać warunki pracy, płacy, atmosferę w Emiter Limanowa? Z tych 2 stron waszych wypowiedzi nie wywnioskowałem niczego co pomogłoby mi w podjęciu decyzji o podjęciu pracy. Pozdro
Jm 2016-10-13 15:51:49
No jesli ktoś zna się na języku rosyjskim, to jest potrzebny w tym momencie jakiś człowiek, który nim dobrze operuje
Jola 2016-11-14 09:13:46
Polecam firmę Emiter - wystarczy zobaczyć jaki odsetek osób pracuje dłużej niż 5-10 lat. Ja jestem zadowolona z warunków i z atmosfery. Wiadomo - nie da się wszystkich ludzi uszczęśliwić. Wszystko zależy od tego czy ktoś rzeczywiście chce pracować czy obijać się. Jesteś dobry to pracujesz i będziesz pracować. Limanowa nie ma wiele do zaoferowania - mały wybór pracodawców ale jak jesteś specjalistą to zostaniesz doceniony.
Zostaw swoją opinię o Emiter - Limanowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emiter