Opinie o Piotr i Paweł w Gdańsk

Polska firma o ugruntowanej pozycji w Wielkopolsce z siedzib

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł w Gdańsk

uu Nowy wpis

Piotr i Paweł w Alfa centrum - kierownik niby obecny, ale chyba nieprzytomny. Kilka dzwonków z kasy dla niego to nie powód, zeby podejść i obsluzyc klienta przy zwrocie towaru. Do kasy kolejka druga, ale drugiej nie otworzą. Nie polecam. Atmosfera sklepy prawieze grobowa. Energia upadłego sklepu w sumie to aż sie prosi, zeby tam nie wchodzic.

Jasiek Nowy wpis

To w Gdańsku funkcjonuje firma? Jak się pracuje i czy warto starać się o pracę?

Cezary

Czy kłopoty firmy dotyczą wszystkich placówek?

@Cezary

Tak .nie wiem jak z franczyza

Jola Nowy wpis
@Karolina

Z franczyza jest tez nie fajnie

Zainteresowany Nowy wpis

Czy firma poradzi sobie z ta sytuacją?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Piotr i Paweł odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Waldi

Może ktoś podpowie jaka jest aktualnie sytuacja w firmie? Warto aplikować?

ffff
@Waldi

Sytuacja w firmie jest tragiczna, zabrali premie kwartalne

To jest dobry sklep ale troche drogi

grzes
@anonymous

prosze o opinie o pracodawcy

Gorek

Pyszne bulki tam maja

Julita

@Karolina miałaś może do czynienia z Piotr i Paweł? Pracowałaś tam lub ktoś z Twoich znajomych? Daj znać, co wiesz na ich temat, wielu użytkowników szuka opinii na temat tej firmy, a każdy merytoryczny komentarz jest na wagę złota. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach warunki pracy dynamicznie ulegają zmianie.

Pracuje w Pip dwa lata. Jestem studentka wiec ciagle jestem na zleceniu,robie duzo rzeczy tak naprawde pozza moimi obowiazkami w umowie,umieem wieke rzeczy ale niee ma opcji awansu, bo sklep ma problemy,bo to bo tamto,ale zeby zalatwic komus znajomemu dobra umowwe to nie ma sprawy. Wlasciwie nie ma opcji zeby awans dostac za zaangazowanie w prace jesli nie masz dobrych układów,z tego co wiemza nadgodziny nie wyplacaja tylko daja wolne. Socjal?bardzo slaby. Ogolnie nie polecam,atmosfera ciężka,pracownicy przychodza ,zostaja na krotko i odchodza.

Daniel

Czy faktycznie jest trudna sytuacja w firmie?

Również nie polecam pracy w tej firmie, świeżaki dostają większe pieniądze od doświadczonych pracowników, nie płacą za nadgodziny, odbiór nadgodzin niemal niemożliwy. Totalna lipa szczególnie jak zaczęli sprzedawać sklepy pod franczyzę, zaczęło sie kolesiostwo i zwalnianie pracowników za jakieś głupoty

rita

W Kryptonim Szef cuda na kiju pokazane a ludziom 12,50zł za godzinę płacą i jeszcze w programie pracownik mówi że czasami po 17h pracuje.pytam się gdzie jest qźwa PIP!!!!! niewolnictwo i szukanie frajera. jak standardy mają być utrzymywane jak za tę stawkę to rotacja ludzi większa niż w domu publicznym. polaska żenada

Polka
@rita

głupoty piszesz pracuję w PiP i nie zdarzyło mi się,żebym kiedyś robiła nadgodziny,wypłata zawsze na czas jestem zadowolona.

abc

Piotr i Paweł upada. Będzie to samo co z Almą. Już nie płacą dostawcom. Braki towaru są coraz bardziej widoczne. Dostawcy nie chcą już z nimi handlować........

Filip

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Tak dobrze się pracuje i nie macie ochoty na pisanie?

Julita

Zachęcam wszystkich do przeczytania wywiadu z Anną Kowalską Kierownik działu HR i Komunikacji Piotr i Paweł, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,55,wywiad-anna-kowalska @llllczy powiesz dlaczego konkretniej nie polecasz pracy w Piotr i Paweł? Czy byłeś jeszcze z czegoś niezadowolony oprócz atmosfery?

llll

Odradzam pracę w tej firmie, nigdy więcej w Piotrze i Pawle. Sklepy w całej Polsce to kompletne dno. Byłem w sklepach w Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy,Toruniu i Grudziądzu.Pracownicy bardzo nie mili. Brud, smród

Julita

Poszukują pracownika na stanowisko Kierownik zmiany / Kierownik sklepu (Franczyzobiorca). Czy ktoś ma doświadczenia z takim stanowiskiem i podzieliłby się nimi na forum? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

maniek

no i jest nowa oferta pracy jako Pracownik magazynu ds. kontroli jakości produktów świeżych.

jdsufdcsx

bob39@onet.eu zapraszam po informacje z Grudziądza

Katrina

Nie trzeba mieć książeczki, przed rozpoczęciem pracy skieruja do lekarzy i będziesz miał badania w prywatnej klinice, ja bardzo chwalę prace w pip a sklep to rewelacja

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł - Gdańsk

Piotr i Paweł