MEASURE LABORATORIUM BADAWCZE EWA FABISZEWSKA

Toruń

Opinie o MEASURE LABORATORIUM BADAWCZE EWA FABISZEWSKA

Fizyk pomiarowy 2010-08-31 16:10:47
Praca Fizyka skierowna do osob nie mających stalego miejsca zmaieszkania - caly czas w delegacji. Niestety za zarabiane w tej firmie pieniadze nie ma najmniejszych szans dostac kredytu na mieszkanie.

Tylko dla desperatow, badz ludzi, ktorzy nie chca miec czasu na sprawy prywatne.
fizyk 2010-11-23 16:51:25
Byłem związany z tą firmą przez pewien okres, całe szczęście w porę zrezygnowałem. Szkoda czasu, zdrowia i nerwów. J. w. praca dla desperatów....
ktoś 2012-12-18 12:13:51
Nie polecam.
Fizyk 2013-01-22 19:54:55
Zdecydowanie nie polecam. Proponują śmiesznie niskie pieniądze w zamian za pełną dyspozycyjność i praktycznie brak czasu dla siebie. Praca jak wyżej wspomniano jedynie dla desperatów.
FIZYK 2 2013-02-16 12:30:14
Kolegom piszącym powyżej serdecznie polecam pracę na poczcie: zero wyjazdów, mnóstwo czasu na życie prywatne, no i fascynujące pomiary ciężaru przesyłek pocztowych...
lawendowa 2013-08-14 10:06:19
Podobno firmę prowadzi bardzo skąpe[usunięte przez moderatora]
miła 2015-09-02 10:33:42
Nie polecam firmy, zarobki żałośnie niskie, firma krzak, nikt normalny nie będzie tam chciał pracować
Ata 2016-04-13 17:32:47
Teraz zamieszczają ogłoszenia ukryte
Rep 2016-05-03 16:01:52
Umowa o pracę, prowizja średnio ponad 1000 miesięcznie, pensja powyżej średniej ale musisz być szybki, dokładny i musisz w pracy myśleć do robisz i po co. Obsługa klienta przez telefon ale nie ma nic wspólnego z wciskaniem ludziom kitu i czego nie chcą. Firma znana i ma duży portfel stałych klientów więc ze sprzedażą nie ma problemu.
io 2016-05-08 21:55:31
wiesz, ale prowizja chyba nie jest jakoś regulowana odgórnie np. na stanowisku Specjalista telesprzedaży, przecież wiadomo że jak się postarasz i masz tal;ebnt to na pewno więcej wyciągniesz z prowizji
Zostaw swoją opinię o MEASURE LABORATORIUM BADAWCZE EWA FABISZEWSKA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEASURE LABORATORIUM BADAWCZE EWA FABISZEWSKA