JSW S.A. "Kwk Budryk"

Ornontowice

Opinie o JSW S.A. "Kwk Budryk"

admin 2015-07-03 09:58
Masz coś do powiedzenia na temat firmy JSW S.A. "Kwk Budryk"? Zachęcamy do dzielenia się informacjami o niej w naszym dziale opinii.
? 2015-11-11 14:05
podobno maja byc przyjecia...?
wera 2016-10-18 20:27
witam czy jest jakaś szansa dostatnia się do biura bądź magazynu? Wiem, że osoby które tam pracują dostały się "po koleżeńsku" ale jest szansa dla kogoś kto nie ma znajomości?
onaja 2016-10-26 01:25
Żenada kopalnia,dozór i traktowanie ludzi jak śmieci.Sig to nieporozumienie przymusowa praca w soboty za wolny dzien nie za pieniadze.Ludzie dojeżdżają kawal drogi z Jastrzębia.Brak szacunku nie tylko do ludzi ale dla ciężkiej pracy i zawodu jakim jest górnictwo.Oszustwo na dniówkach.Panowie z dozoru szanujcie ludzi to ludzie będą szanować was!Mam nadzieje ze ktos w końcu ogarnie ten syf na tej kopalni bo myślałam ze niewolnictwo to przeszłość ale się chyba myliłam bo moim mężem doświadczonym górnikiem z kwalifikacjami z 20 letnim starzem pomiata jakiś malo doświadczony szczeniak który [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wie o pracy górnika.Za wyrażenie swojego zdania na temat kopalni lub dozoru ludzie sa przenoszeni na płuczki lub md-4.Pogratulować podejścia do pracownika!co to sa za czasy?ludzie róbcie cos z tym nie dajcie sie tak traktować Wasz zawód powinien byc doceniany i szanowany!
E-100 2017-03-28 08:37
Kierownik lampowni to karierowicz kretyn debi i idiota w jednym nie potrafi zarządzać ludźmi. Łamanie przepisów prawa pracy jest na porzątku dziennym przydałaby się kontrola z pipu ale i tak to nic nie da koperta pod stolem i pozamiatane
Podgladacz 2017-05-24 22:36
Dozór to banda idiotów a zwłaszcza ten z BHP nadsztygar J.J ten z nosem jak klamka z zakrysti facet odbija lewe zjazdy a w tym czasie ogląda filmy w biurze na DVD zróbcie z tym porządek to zflustrowany imbecyl
Zostaw swoją opinię o JSW S.A. "Kwk Budryk" - Ornontowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JSW S.A. "Kwk Budryk"