Tulcon S.A.

Ostrzeszów

Opinie o Tulcon S.A.

były pracownik 2013-09-24 09:52
Nie pytaj o stawke bo i tak Cię oszukają, to [usunięte przez moderatora] jak potrzebuję to obiecują a potem Cię wywalą i oszukają. biorą inwestycję po kosztach a pużniej podwykonawcy mają [usunięte przez moderatora] ...., tak jak kolega wcześniej napisał, zwlekają z odbiorami i wymyślaja jak ukarać podwykonawcę bo trzeba coś zarobić. [usunięte przez moderatora] Nie życzę nikomu tam pracować.
seba 2013-12-02 09:56
System wypracowany od lat jedno wielkie(usunięte przez administratora) przewlekanie odbiorów nie odbieranie telefonów kompletna ignorancja po skończonej robocie wszyscy podwykonawcy musza wyciągać należności sądownie,jedna wielka banda (usunięte przez administratora)
WALDEK 2013-12-05 12:10
ZGADZAM SIĘ KOLEDZY Z WAMI,(usunięte przez administratora).NIE POLECAM PRACOWAĆ(usunięte przez administratora)
podwykonawca 2014-03-31 19:48
nie polecam nikomu współpracy z tą firmą, ja już się przejechałem.
podwykonawca 2014-05-15 14:43
dziękuję za informację. Właśnie im odmówiłem
wykonawca 2014-06-26 23:38
Ta firma to wielka ściema. Kupa spraw w sądzie, na każdego szukają haka, a jak ktoś normalny to wypad bo nie kreci jak oni. Kadry nie ma, kasa z opóźnieniem miesięcy i to w częsci bo zawsze coś ukręcą dla siebie. Wstyd za roboty, potem ciąganie po naprawach i tylko straty.
bolo 2014-11-03 15:24
Chłopaki na bazie w ostrzeszowie nie mają źle.wypłata na czas świadczenia wszystkie.tylko mogliby lepiej zarabiać.
roots-georg 2014-11-24 19:28
Jeżeli chodzi o rozliczanie podwykonawców to mam swoje odrębne zdanie zdanie będąc bezpośrednio kierownikiem robót z ramienia Tulcon . Inwestorzy zlecający Tulcon-owi roboty polują tylko na wszelkie potknięcia terminowe i jakościowe . Wybrani przez nas podwykonawcy w znacznej przewadze na samym początku oferują swoje usługi z góry zakładając że " jakość to będzie " . Potem się okazuje się , że potencjał wykonawczy tych firm jest na poziomie co najmniej żenującym [ Zaczynają się problemy z brakiem płynności finansowej i kadrą ] Skutkiem jest szukanie nowych podwykonawców , gdy kończą się terminy zakończenia robót . W efekcie cały ciężar wykonania umowy [ kary za przeterminowania , usterki itp. ] spoczywa na firmie Tulcon. I jak można mówić o nieuczciwości ?
byly 2015-01-24 18:42
Z daleka od Tulconu co innego w umowie a co innego w rzeczywistosci brak madrego nadzoru
obecny pracownik 2015-05-16 10:54
Wypłate naliczaja jak chcą majac te same stawki i przepracowane godziny co pozostali pracownicy każdy miał inną
miesieczną kwote wynagrodzenia
kama 2015-06-24 13:54
Czytajac te opinie zastanawiam sie nad jednym, czy ludzie maja choc troche rozumu? Jesli cos nie pasuje w wyplacie,to pisze sie do Inspekcji Pracy a nie wylewa sie swoje zale na Forum!Zyjemy w XXI WIEKU a nie w XIX.Jestescie doroslymi ludzmi, a zachowujecie sie jak dzieci!
Miśiek 2015-07-10 23:45
Jak ktoś lubi cyrk To polecam prace W Tulcon.sa na terenie KGHM Głogów z Panem Wackiem pseudo kierownikiem(kolegą prezesa firmy) co dzień straszącym inną osobę zwolnieniem z pracy nie znającym sie kompletnie na Wykonywanych zawodach ćieśla zbrojarz i Panem Robertem ala kierownikiem nie potrafiacym Rozćiągnąć sznurka UWAGA Praca w warunkach szkodliwych Hałas( krzyk obó panów stres 200%)
Andrzej 2015-08-31 11:53
Zero szacunku do pracowników.Co z tego ze kierownik na piwko weźmie jak nie zdążysz dopić i juz jesteś zwolniony.
koranaga 2015-10-20 21:59
w Tulconie jest tak Kierownik Wacek ma non stop mokre jaja i wiecznie jest nerwowy przez to wyładowuje sie na pracownikach a to wina Roberta jego giermasa co chlapie mu torbe wiec zluzuj kolego bo ci jezor zdretwieje i zostaw tego wariata w spokoju
Podwykonawca2 2016-03-17 15:41
Witam, rowniez nie polecam tej firmy. Na podstawie formalnego zamowienia dostarczylem material i montaz zrobilismy w gratisie. Mija kolejny miesiac bez platnosci ze strony Tulcon. Oczywiscie zadanie zostalo odebrane przez inwestora. Pisze ze zostalo odebrane bo za chwile jakis pseudoinspektor napisze o potencjalach podwykonawcow i ze wszyscy robia pod gore Tulconowi. Teraz wyslalem przedsadowne wezwanie do zaplaty ale rownolegle zostanie wyslane pismo do KGMU o poczynaniach Tulconu. Bardziej niesolidnej firmy jeszcze nie spotkalem. Ozzywiscie nie dotyczy to brygad bo chlopaki z tulconu na prawde zapier... Tylko wspolczuje im takiego kierownictwa i kadry zarzadzajacej
MiszMasz 2016-06-30 14:00
Poszukuję kogoś od kogo tulcon żąda kary finansowej.
Xxxxxxxxxxx 2016-09-21 17:25
Najlepiej to teraz zaczeli nagradzac biednych kierowcow bo obcieli im delegacje o 20euro. Dzieki panu dyrektorowi A.S.
Cycuszek 2016-09-23 21:43
Święte słowa Wacek prawdziwy analny zdobywca wiecznie wściekły a Robus no co lata jak buc przy nogawce ale jest wesoło jak się widzi ten cyrk Robson zluzuj faktycznie bo ci jezorek zdretwieje he he
song 2016-09-23 23:23
a niby dlaczego tym kierowcom te delegacje obcięto? jakoś mi się wierzyć nie chce. a poza tym, Brygad ciesielsko-zbrojarskich z terenu całej Polski poszukują do pracy jak kto,s obecnie szuka zatrudnienia
starydziad 2016-11-21 17:41
Łatwo powiedzieć, że zgłoś do Inspekcji Pracy ale trudniej się zdecydować mając na uwadze konsekwencje :(
gonzo 2016-12-09 21:45
TULCON 5 lata stracone dziekuje bogu ze udalo mi sie dostac do KGHM-u na dol teraz sie smieje ze chorej firmy jak ja mogłem robic w takiej firmie pozrdo dla chlopakow z ZWR co zapierniczali dla tej dziadowskiej firmy pamietajcie rozwidajcie cie nikt za 2500 nie bedzie robil szanuj sie barborka 13 14 zyski nie w tej firmie nie ma tego Polkowice inaczej Zyja dziekuje dowidzenia
seba 2016-12-26 16:42
Odwlekają terminy odbioru, godzinami siedzą w krzakach z aparatem fotograficznym czekając na potknięcia podwykonawców, nie oddają sum gwarancyjnych nawet tych pierwszych. Trzeba gadać z Waldusiem a przedtem z Robertem- kieszenie mają już wyrobione i sporo tam można włożyć.
Jr 2017-01-13 23:28
Mam pytanie czy warto się przyjąć do firmy zaproponowano mi pracę w Szwecji jako cieśla zbrojarz z góry dziękuję
wściekły 2017-03-28 15:55
NIE POLECAM MIEĆ ŻADNYCH KONTAKTÓW Z TĄ FIRMĄ - NIE PŁACĄ I NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW.
1podwykonawca 2017-06-20 15:31
niestety, jako podwykonawca, mogę potwierdzić negatywne opinie na temat firmy Tulcon S.A.
Janek 2017-06-27 20:18
Oszuści. Jak chcecie straci zasłużoną kasę za wykonane prace to zadajcie się z firmą Tulcon. Stwarzają problemy z odbiorem, przyjęciem faktury a około 2 miesiące od wymaganego terminu dostaniecie połowę z faktury, na resztę notę za wszystko nawet za mycie rąk w innym baraku ! Złodzieje !
Swój 2017-06-27 20:26
Potwierdzam, złodzieje i oszuści. Wiedzą że przegrają proces z podwykonawca za nieterminowe zapłaty i potrącenie bezprawne na jakieś wymyślone kwoty, ale złapią następnego i będą mieli z czego. Ostrzegam wszystkich !!!!
Jan 2017-06-28 08:11
Uciekajcie wszyscy którzy chcecie wykonywać prace dla firmy Tulcon. Jeden wielki przekręt, ludzie bez godności i ludzkiego podejścia. Nie płacą, oszukują i cały czas polują na kary. PRZESTRZEGAM !!!
Zdzis 2017-06-29 19:08
Odradzam wszystkim zadawania się z firma Tulcon. Począwszy od kierowników skończywszy na księgowej i prezesie. Brak kontaktu, szacunku i współczucia. Pijawki które wyssają wszystko co masz i co powinieneś dostać za wykonana prace. Jest tyle porządnych firm i zajęć na rynku, że nie warto dla nich wykonywać czegokolwiek.
Boguś 2017-06-30 15:02
Potwierdzam negatywne wypowiedzi przy współpracy jako podwykonawca.
Nie mogę powiedzieć nic co sprzyjałoby do kolejnych usług na firmy Tulcon, chyba że to : masz mało problemów, a dużo pieniędzy ? Tulcon rozwiąże twoje problemy : gwarancja mnóstwo problemów i utraty pieniędzy z faktur, polis itd.
Igor 2017-07-04 19:20
Zgadzam się z faktem żenującego traktowania podwykonawców. Firma prędzej czy później padnie. Nikt nie chce dla nich pracować, dostarczać materiałów i wykonywać usług, wszystkich oszukują . Uwaga !!!
Adam 2017-07-07 20:31
Uciekać dalek od firmy TULCON !!! Nikt nie dostanie należności za ostatnią fakturę, to macie gwarantowane !!!
Darek 2017-07-19 09:36
Dzień dobry .
Czy mógłby ktoś napisać coś na temat budowy w Klippan / koło Malmo / w Szwecji ?
Czy tam też praktykują takie "standardy " jak w Polsce ?
Proszę o informacje .

Dziękuję
Darek
Oszukany 2017-07-21 16:19
Darek spierniczaj i to szybko.
Mało jest firm rzetelnych, uczciwych i nie traktujących innych jak śmieci ???
Samo sobie odpowiedz, a w TULCONIE nie ma nic co mogłoby przekonać do współpracy !!!

Jeszcze trochę i tej firmy nie będzie, ponieważ największym kapitał firmy są nie pieniądze a ludzie, a oni będą sami bez pracowników fizycznych i bez podwykonawców - ZOBACZYCIE.
Bartek 2017-07-26 18:38
Niestety wszystkie negatywy to prawda, a pozytywny piszą podstawione osoby.
Banda oszustów, złodziei i naciągaczy !!!
Każda inna firma w która współpracowałem przez 14 lat prowadzenia firmy jest lepsza niż Tulcon i jego załoga !!!
Dominika 2017-08-03 11:58
@Bartek, a może każdy ma własne i inne zdanie, może tą kwestię trzeba wziąć pod uwagę ? Wypowiadasz się negatywnie a jednak pracowałeś w niej 14 lat , to bardzo długo, więc coś jednak musiało Cię w niej trzymać, może wypłata?
Bartek 2017-08-08 21:50
Dominika ty idiotko czytaj ze zrozumieniem. Naszczescie nie pracowałem u nich 14lat, a proawdze firmę od 14 lat i przez cały ten czas nie spotkałem większej zakały jak Tulcon. Pijawki, chamy i złodzieje !!!
Teraz rozumiesz, pustaku !?
Zostaw swoją opinię o Tulcon S.A. - Ostrzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tulcon S.A.