brak logo

Nicator - Fabryka opakowań

Karczew

Opinie o Nicator - Fabryka opakowań

MAJSTER 2016-08-17 19:45
Firma jest po prostu nie kompetentna. Wystawiają ogłoszenie że szukają mechanika w dziale utrzymania ruchu. Idzie się na rozmowę kwalifikacyjną jest rozmowa wszystko pięknie. I teraz najlepsze pierwszego czekałem 2 tygodnie Przychodzi się na dzień próbny można to tak nazwać i zapoznaję się z warsztatem firmą itp... Potem mówią że jednak mają kogoś w firmie kto chce spróbować na warsztacie choć przez dwa tygodnie nikt nie chciał. I po tym pytają czy nie chce zostać POMOCNIKIEM OPERATORA. Tak przychodzisz jako mechanik a wychodzisz jako pomocnik operatora. Co najlepsze firma nie widzi w tym nic złego pierwszego dnia nie dostajesz umowy żadnej nic zero. I jak chcesz tego dnia zrezygnować to firma ci NIE PŁACI bo przecież byłeś tylko na dniu próby i rozeznaniu... Mi się udało pieniądze odzyskać ale straciłem dwa tygodnie czasu bo czekałem na pracę odmówiłem wiele ofert lepszej pracy... ZREZYGNOWAŁEM A TU NAGLE NA OLX ZNOWU TO SAMO OGŁOSZENIE ŻE POTRZEBUJĄ MECHANIKA... NIE POLECAM WCALE.
drgdrtg 2016-08-19 14:55
Gotowość do pracy zmianowej jest rozsądna, ale ciekawe jakie dają zarobki. Można liczyć u nich na odpowiednie premie, więc widać, że dbają tutaj o niezłe zatrudnienie. Ciekawe czy atmosfera dopisuje w Gdańsku.
Zostaw swoją opinię o Nicator - Fabryka opakowań - Karczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nicator - Fabryka opakowań