Nova Trading S.A.

Opinie o Nova Trading S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: gowork@ntsa.pl.

Odpowiedzialny

Wszystko ładnie opisane prawnie ale kogo obraża wpis albo narusza dobra osobiste jeżeli jest prawdą o treści cytuje"Zajmijcie się polityką kadrową" Kiedyś praca w NT była prestiżem, było to bardzo dawno...

Mariusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jakiś czas temu otworzyli dział spawalni, jak tam z pracą? Warto ubiegać się o technologa? Nadal dział jest zarządzany przez dyrektora produkcji? Jak współpraca?

Axi Nowy wpis

zwolniona i szczęśliwa z tego powodu, atmosfera ciężka, występują nietykalne święte krowy, błędy w zarządzaniu kłują w oczy, nie dziwne że firma leci w dół finansowo

Zwolniony

Niestety..... firma upada nikt nie chce powiedzieć tego głośno.... początek końca.... szkoda..... ale zenujace jest to jak traktuje się pracownika po 13 latach pracy..... dowodzenia i tyle..... zwolnienia....zwolnienia.....zwolnienia.... nadal trwają i trwać będą.... zdecydowanie nie polecam

Chętny do pracy
@Zwolniony

Przecież firma cały czas dużo inwestuje, ciągle chwali się nowymi maszynami. Organizuje też różnego rodzaju akcje dla pracowników..... ciągle to jeden z większych i lepszych pracodawców w Toruniu. Więc o co chodzi?

zzz
@Chętny do pracy

Jak w każdej firmie są lepsze i gorsze momenty, ale jak słusznie zauważyłeś firma nadal stara się robić jak najwięcej dla pracowników i dalszej przyszłości. W branży jest kryzys. Dotyka każdej firmy, która zajmuje się tym samym co my. Musiały więc być podjęte trudne decyzje, które były odwlekane w czasie jak najdłużej. Stąd rozgoryczenie ludzi, którzy stracili pracę. Ale żeby przetrwać trudny czas, takie decyzje musiały być podjęte. Nikomu nie było do śmiechu - osobom zwalnianym, ale też i zwalniającym... im też ie było łatwo decydować o losach ludzi, ich rodzin... wszystkim jest przykro... tym, którzy zostali też...

Taa
@Chętny do pracy

Firma się chwali a jak są traktowani ludzie?? Podwyżki kiedy są i dla kogo?? Wiecznie pieniędzy nie ma, inwestycje zaczyna się od ludzi i od słuchania ich oraz rozmowy a nie inwestycje na byle było. Teraz boją się zwolnień Ci którzy nic prawie nie robią bo w innej formie trzeba będzie pracować. Skończcie się podlizywać.

Luck
@zzz

Masz rację jeśli chodzi o to, że to przykra sytuacja i firma podejmuje działania które być może są konieczne ( podejmowane nieco na dziko i często błędne ) , jednak nie zgodzę się z tym kryzysem, jest nieco trudniej obecnie na rynku ale konkurencja radzi sobie zdecydowanie lepiej, konkurencja lepiej przygotowała się na trudniejsze czasy, lepiej zaplanowała inwestycje ( w NT i NM mamy przeinwestowanie które ciągnie kosztami firmę w przepaść ), szkoda firmy, ludzi, szefów i ich dorobku, nie zazdroszczę tych decyzji, Toruń i okolice są na tyle duże, że sobie poradzimy bez NT ale czy NT poradzi sobie bez wielu doświadczonych ludzi.... zobaczymy

@Chętny do pracy

Jakie akcje dla pracowników.... Chyba jazdę ze zwolnieniami..... Zabrano Nam wszystko, benefity, multisporty, lekar,y, dentystów, premie, wszystko co można było Podejście do pracownika w tej chwili sięga dna bardzo to przykre

@zzz

Nie nie zgodzę się..... jest sporo firm w tej branży i nigdzie tylko w NT są takie zwolnienie i brak szacunku dla ludzi..... tylko NT wychodzi na to nie przygotowało się na tzw kryzys.... nie słuchali jak się mówiło o rozwiązaniach nie słuchali i nie słuchają ludzi bo mają ich za nic Tylko od ludzi wszystko się zaczyna bez nas NT nie istnieje tylko jak widać nie zdają sobie z tego sprawy!!! Bardzo to przykre

@Zwolniony

hmm a powiesz mi czy masz jakies podejrzenia czemu są te zwolnienia? i skąd masz w ogóle takie wnioski że "początek końca"? bo widzę że inni mają tutaj trochę inne zdanie a widze na stronie internetowej oferty pracy wiec jak myslisz w czym pies pogrzebany? I nie widze nigdzie zebys podał powodu tego zwolnienia?

L@rgo
@Chętny do pracy

Lepszych ? Nierosmieszaj mnie . W Toruniu jest o wiele lepszych firm . A akcje to robią dla pracowników ale ze zwolnieniami . Przez takich pucusiow jak ty też jest jak jest

Tati
@L@rgo

Ale jak ktoś otrzyma to zwolnienie, to ma jakiś okres wypowiedzenia umowy? Albo pracownik dostaje odprawę? Rozjaśnić, jeśli wiesz, bo myślę nad aplikacją...

Były
@Tati

Skoro są zwolnienia to jak chcesz się przyjąć? Znów Admini GW biją pianę.

@Zwolniony

Czyli została Wam tak naprawdę tylko goła pensja? Można prosić chociaż o widełki, w jakiej wysokości ona jest?

Zwolniony Nowy wpis

Zwolnienia to przez kryzys w branży i fatalne decyzję zarządu. Pona sto osób zwolnionych w zeszłym roku to wystarczy żeby stwierdzić że to początek końca

Irek

Sa w tej chwili dwie oferty w Nova. Na Pomocnika operatora prasy krawędziowej i ślusarza. Jakich zarobków tam można się spodziewać?

@Irek

Niestety, ale firma jest strasznie dyskretna w tych sprawach. Dowiesz się dopiero na rozmowie, no i oczywiście nie mów nikomu ze stałych pracowników ile Ci zaproponowali, jeśli zdecydujesz się dołączyć. Mogą zaproponować więcej niż to co posiada na tym samym stanowisku ktoś kto robi tam już jakiś czas co jedynie pokazuje jakie nastawienie jest do pracownika, który wykonuje swoje obowiązki. (usunięte przez administratora)Polecam składać CV, miła atmosfera.

@:)

Doprecyzuj gdzie jest ta miła atmosfera?? Obowiązków coraz więcej a pieniądze bez zmian , ludzie się sami zwalniają nadal to szukają nowych za stawkę, uwaga - większą niż obecni niektórzy pracownicy. A jak się zapytasz o podwyżkę to wiecznie nie ma, firma wiecznie słabo stoi. W marcu kolejne osoby odchodzą, nikt nie będzie się szarpał za obecne stawki z jeszcze większymi obowiązkami, obecnie jeden pracownik robi to co powinno robić 3-5 osób. A jak powiesz że coś Ci nie pasuje to masz nie narzekać i możesz się zwolnić.

Lolo Nowy wpis
@Irek

Na ślusarza? Przecież oni tylko chodzą, spacerują i NITUJĄ. TAM NIE MA SLUSARNI. Tylko czasem coś szlifują. Firma chce pokazać że będzie praca bo starzy pracownicy juz uciekają. A co do pieniędzy to nie liczyłbym na za wiele.

Witam. Widziałem ogłoszenie na magazyn. Warto składać CV ? Widząc po komentarzach to chyba średnio ? :/

@Adam

Spróbować możesz, dostaniesz się raczej bez problemu. Trzeba pracować za kilka osób - dużo osób zwolnili a kolejne mają w planach się zwolnić, benefitow nie ma jeśli liczysz na jakieś, na plus że jest autobus firmowy.

Pracownik jeszcze

Niestety nie polecam pracy w Nova Trading ani Nova metale... Na stanowiskach kierowniczych pracują osoby, które nie mają żadnego wykształcenia związanego z zarządzaniem produkcja a jak maja to raczej nie potrafią z niej korzystać ( może niektórym nie tylko włosów brakuje)... Zwalniane są osoby z wieloletnim doświadczeniem, które oddały serce dla firmy a teraz są traktowani jak śmiecie.W ich miejsce przychodzą inne bez doświadczenia - takich zawsze łatwo obarczyć wina i dyrektor, kierownik zawsze będzie "czysty" Kto mądrzejszy to odszedł wcześniej reszta czeka na wypowiedzenia. Na wyższych stanowiskach pracują osoby po znajomości, które w każdej innej firmie mogły by jedynie sprzątać - staż pracy nie zawsze odzwierciedla wiedzę i umiejętności pracownika. Ciekawe czy w biurowcu również są zwolnienia ? Tam jest wielu odpowiedzialnych za aktualny stan firmy. Dziwi mnie tylko gdzie są te pieniądze co firma zarabiała tyle lat dzięki naszej pracy ??? Ponad 25 lat zysków gdzieś musi być... Zwalniania pracowników przed świętami nawet nie skomentuje. Firma zwalniając doświadczonych pracowników będzie mieć ciężko w przyszłości o odbudowę kadry pracowniczej.. teraz każdy młody chce 5 tys na rękę i nic nie robic powodzenia życzę. Bez urazy, ale nie polecam.

Luvety

Firma na dzień dzisiejszy wogóle nie liczy się z pracownikami. Nie zdajecie sobie sprawy ale to my szara ludność pracujemy na was całymi latami. Niektórzy z nas są w tej firmie po 5,10 i 15 lat a wy traktujecie nas jak psy. Obiecane podwyżki zakończyły się fiaskiem. Teraz te zwolnienia, po co to wszystko, robocie ludziom wodę z mózgu, jeszcze w czasie przedświątecznym. Skoro widzieliście o kryzysie firmy to czemu dopiero teraz takie szopki. Żenada, ale jesteśmy spokojni bo karma wraca jeszcze się wam czkawką odbije.

@Luvety

W styczniu mają być kolejne zwolnienia, ale też sami będą pracownicy odchodzić, nikt nie będzie się zajeżdżał za stawkę zbliżoną do najniższej krajowej.

@Tak

Zbliżoną do najniższej krajowej - jak bardzo? Jak firma nie ma problemu z tym, żeby podawać stawki, to daj znać, o jakiej kwocie mówimy konkretnie. I czy poza podstawą wypłacają jeszcze jakiekolwiek dodatki?

Czy firma Nova Trading S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Mag

Firma nie szanuje w ogóle pracowników, kierownicy nie patrzą na to kto jak pracuje, i jaki ma staż tylko patrzą kto im d.pe liże i zwalniają dobrych stażowych pracowników. Firma stała się dnem i już gorzej upaść nie może. Przyszłości ta firma już niema, wszystko co dobre to już było i przeminęło teraz będzie tylko gorzej.

Ciekawy

Dużo ludzi się zwolniło?? Podobno podwyżki nie zatrzymują ludzi . A trzeba było dbać o atmosferę i nie robić z ludzi robotów do pracy i nie (usunięte przez administratora). Karma wraca.

@Ciekawy

To były te podwyżki w końcu czy nie? chce się upewnić, bo przed tym komentarzem jedna Pani pisała tydzień wcześniej o ich braku. To teraz niedawno weszły? Jakie wysokości i na jakim dziale występuje najmniejsze rozczarowanie?

Aaa

Dostało kilka osób i najprawdopodobniej żadnych podwyżek już nie będzie. Firma zwalnia pracowników, nikt nie wie kiedy i czy dostanie wypowiedzenie. Kolejne osoby zwalniają się same, na 99% nie będą przedłużane umowy z zatrudnionymi na czas określony.

@Aaa

Ale z czym to w ogóle jest związane? Problemy branży, czy waszej konkretnie firmy? Czym się skończy to zwalnianie wg Ciebie? Ja np. widzę na stronie, że do końca października szukali spawacza. Czyli jakieś nabory bywają.

Urszula

Witam wszystkich, nie tak dawno pisaliście, że bardzo dużo pracowników rezygnuje z pracy na produkcji przez warunki, brak podwyżek itp. Firma nie szuka ludzi na ich miejsce? W internecie nie ma żadnych ofert, nawet na ich stronie. Planują jakieś przyjęcia na produkcje? Rzuci ktoś kwotą, jaką można zarobić aktualnie? Wiem tylko tyle, co tutaj było wspomniane — że nie płacą adekwatnie, ale najniższej też nie ma.

Obserwator

Jest ogłoszenie NT. Szukają specjalisty od BHP...i proponują benefity....a podobno zabrali....?

@Obserwator

Autobus firmowy, który dowozi pracowników do pracy, dofinansowanie wypoczynku letniego dla dzieci, możliwość kupienia karty Multisport w dobrej cenie, dofinansowanie startu w imprezach sportowych. Na ile firma może, to pomaga.

@Obserwator

Na magazynie i produkcji to nic prawie nie ma dlatego ludzie sami się zwalniają.A jak jest w biurowcu ( tam gdzie bhp-owiec ma biuro to nie wiadomo do końca.

Arni
@Tak

O to w szoku jestem po tym, co napisałeś. To co w ogóle nikt nie pracuje teraz na produkcji? Pytam o produkcję, bo szukam pracy fizycznej i nie ukrywam, że chętnie bym swoich sił spróbował. Niepokojąco tylko Twoja wiadomość zabrzmiała. Z czego to wynika, że tam się ludzie zwalniają? Podasz konkrety?

@Arni

Są ludzie na produkcji ale tam też się zwalniają. Nie ma podwyżek, kombinowanie jak oszczędzać. Zabrana opieka zdrowotna prywatna, brak dofinansowania do Multisportu. Jedyny plus to autobus firmowy który jeszcze jeździ. Atmosfera jest kiepska, kilka osób już musi dorabiać gdzieś indziej.

Werka
@Tak

Czyli wolne etaty będą w sumie, skoro pracownicy się wykruszają.. jak tu wypada podstawowe wynagrodzenie? brak benefitów mozna przeżyć. Proponuja wiecej niz minimalna chociaz?

@Werka

Ludzie odchodzą bo jest beznadziejnie. Kolejne osoby się zwalniają. Na to co trzeba robić i odpowiedzialność jaką się ma to stawki nie są za wysokie ale też najniższej się nie ma.

Stachurski.
@123

Jeżeli firma w kryzysie zarabia 90 000 000 zł to te podane benefity są śmieszne. A opieka medyczna? Zabrali a dla niektórych było to praktycznie najlepsza. formą możliwości leczenia. No i wieczne gadanie kierowników i dyrektorów ze firma traci miliony.

abc
@Stachurski.

No bo traci... Z pustego nie nalejesz... Ciesz się, ze dostajesz pensję.

Lena
@123

To całkiem fajne te benefity firma proponuje. Wiesz może, na jakich jeszcze stanowiskach (oprócz specjalisty od BHP) można je dostać? Bo z tego co tu czytałam to, że na produkcji i na magazynie nie ma takich dodatków... Jednak takie benefity przyciągają.

Stachurski
@abc

Jeżeli traci miliony to skąd wynik bilansowy na plus i to wspomniane 90mln. Sprawozdanie w krs mówi prawdę.

Anula
@Stachurski

Pytanie jak firma wypadała na przestrzeni innych lat? Może było jeszcze lepiej i stąd ich stwierdzenie, że firma traci miliony, chociaż nadal jest na plusie? Swoją droga czy wiadomo w ogóle, jaki procent z tego idzie na fundusz socjalny dla pracowników?

@Anula

Pozdrowienia dla administratora Gowork... Ciekawskie jajo.. Nic ci do naszych pieniedzy... pilnuj swoich...

Czy w Nova Trading S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

@123

Jeżeli dzięki temu czyjś etat pozostanie, to chyba nie ma nad czym się zastanawiać. Jak przez lata było dobrze, to nikt nie dostrzegał wygody, nie napisał tutaj, że jest ok. Dopiero teraz wrze jak są zabierane przywileje... Były dodatkowe bonusy, a i tak się wielu osobom nie podobało w firmie - było na tym forum dużo Niezadowolonych. Zabierają bonusy, też sarkazm... Wypadałoby w tej sytuacji jaka jest nie patrzeć tylko na swoją wygodę. Mimo wszystko doceniać to co jest. Pomóc, choćby nie zadawaniem takich pytań jak to powyżej. Martw Kapitanie Bombo o pracę, a nie o podwózkę...

Darek
@@123

Nigdy nie jest dobrze, jak firma zabiera coś pracownikowi. Te bonusy to tak naprawdę w jakiej wysokości są zabrane? Ja akurat nie wiem jakie były, bo dopiero tak się przymierzam i waham, czy jak jakaś oferta się pojawi to czy aplikować. Piszesz, aby docenić, to co jest to może z tych warunków zapytam, co takiego zostało do doceniania? Chętnie poznam konkrety.

@Darek

Multisport zlikwidowany, niedługo znika prywatna opieka zdrowotna. Zwolnili część pracowników. We wrześniu mają dalej zwalniać. Obecnie kto może to ucieka z tej firmy. Coraz więcej osób rozgląda się za inna pracą. Ogólnie jest coraz gorzej.

@Slabo

Ale dlaczego tak się dzieje? Czy w jakiś sposób usprawiedliwili te zabieranie benefitów pracownikom? Powiesz w takim razie ile już pracowników zwolnili od początku roku?

@Darek

Jest ogłoszenie. Szukają pracownika BHP i proponują benefity.....a podobno nie ma....?

Starszy magazynier

Dobre czasy tej firmy minęły, jest coraz gorzej. Najwyższa pora uciekać z tej firmy bo przyszłości tutaj niema. Ludzi do biura przyjmują,nowe auta służbowe kupują a cały czas szukają oszczędności na zwykłych pracownikach którzy pracują na wszystkich! Podwyżek wgl niema o wszystko trzeba się prosić! Zero motywacji dla Dobrego pracownika żeby z chęcią do pracy się przychodziło.

@Starszy magazynier

Wstępnie o jakichkolwiek podwyżkach mamy zapomnieć do końca połowy przyszłego roku. Nieroby nadal mają lepiej od pracujących. Zero inwestycji w pracowników na magazynie. Mam nadzieję, że po urlopach kilka osób nie wróci.

Aneta
@Starszy magazynier

Czy ja dobrze zrozumiałam, że są różnice w traktowaniu pracowników biurowych i pracowników produkcji? A którzy więcej zarabiają? Przeważnie w innych firmach więcej zarabiają jednak pracownicy produkcji od biurowych, no może za wyjątkiem księgowej :) A jak to jest w tej firmie?

Tak

Najpierw życzenia na Facebooku a chwilę później zwalniają. Ile osób w Ostaszewie zwolnili na chwilę obecną nie wiadomo. Zobaczymy czy w poniedziałek u nas na magazynie będą zwolnienia. Sypie się coraz bardziej firma. Większość szuka innej pracy. Dziwne, że przed urlopami dużo osób ma być zwolnionych. Jedyny plus to taki,że przez sytuację w firmie jest motywacja do szukania lepszej pracy. Dobre czasy się tutaj skończyły.

L@RGO

Yhm . Niezła firma stała się CORPO . Nic i nikt się nie liczy . Liczy się kasa w kieszeni, podwyżek nie , nadgodzin nie . Ci co mogą uciekają z tej firmy ,inni tylko czekają na telefon .

Mag
@L@RGO

Budynek mieszkalny - obiekt roku , nowe auta, Nowi Dyrektorzy wszystko kosztuje.po co dawać jak i tak znajdzie się multum osób na twoje miejsce

Beata

Myślę, czy aplikować na magazyniera, bo widzę że poszukują. Oferują jak to napisali ciekawy system benefitów, możecie powiedzieć czy w całości opłacają opiekę medyczną? Bo jeśli coś jest dla mnie atrakcyjne to w dużej większości to :P Czy praca u nich na magazynie jest jednozmianowa czy dwuzmianowa? W jakich w ogóle godzinach pracuje magazyn?

@Beata

Dwie zmiany, magazyn pracuje w godzinach 6-22. Benefity można powiedzieć, że nie istnieją - autobus pracowniczy, premia niska. Opieka zdrowotna do kwoty 500zl płaci firma, resztę pracownik. I to na tyle.

Ile jest procent premii?

Slabo

Podobno 10%. A ostatecznie każdy ma inną liczoną nie wiadomo od jakiej stawki.

zadowolony
@Beata

ja pracuje na magazynie i jestem zadowolony, co do benefitów to przyjdź na rozmowę to się dowiesz :)

reks
@zadowolony

Ile może zarobić wózkowy z nadgodzinami na rękę??

Aneta
@Slabo

Hmmm...ciekawa jestem od czego zależy ten procent? Od stanowiska, stażu pracy? No i z tymi benefitami. Rzeczywiście nic nie ma?

@Aneta

Nie wiadomo od czego premia zależna, raz więcej raz mniej. Benefit to autobus firmowy, multisport i jakieś kluby sportowe na które chodzą lizusy i Ci co mają dobre stawki. Ale czego oczekiwać od firmy ,która wiecznie jest w "kryzysie". Nie dziwię się, że większość szuka innej pracy.

Duszek

Ogólnie to kiedyś słyszałem same dobre rzeczy o tej firmie i marzyłem żeby wejść tam ale od czasu mej kadencji nie widzę tego co słyszałem 0 organizacji pracy wszystko na dziko podwyżki to jedynie jak się podlizuje i szczerze bardzo się zastanawiam nadtym czy czasem nie uciec Szczerze jak na taką firmę to lepsze zarobki można,zrobić w biedronce na kasie

@Duszek

Większość magazynu szuka czegoś innego, wliczając w to chłopaków z produkcji i spawalni więc o czymś to świadczy. Dziwię się, że nadal na stanowiskach dyrektorów są osoby, które nie powinny takich stanowisk zajmować. Ciekawe ile informacji dociera do prezesów o sytuacji na magazynach.

@Duszek

A co słyszałeś i nie pokryło się z rzeczywistością? Masz tu głównie na myśli to co wyżej wspomniane te zarobki i brak organizacji, czy coś jeszcze? To czyli ile dokładnie można u nich zarobić?

Starszy magazynier

W tamtym roku rzucili parę groszy podwyżki,bo wiedzieli dobrze jak inflacja pójdzie do góry. W tym roku jest jeszcze drożej,a o podwyżce ani słowa. Żyje się coraz gorzej bo firma nie daje regularnej podwyżki wyrównującej inflację.

Magazynier
@Starszy magazynier

Pieniądze są w firmie ale skąpstwo wygrywa. Coraz więcej osób rozgląda się za inna pracą, a z tego co wiem to już wysyłają CV do innych firm.

@Starszy magazynier

Możesz powiedzieć na jakim stanowisku lub w jakim dziale są tak słabe podwyżki? :( widzę u nich na stronie ofertę pracy na specjalistę do spraw marketingu i chciałam aplikować, ale teraz mam mieszane uczucia...

Harnold
@Starszy magazynier

Firma ma bardzo złe podejście do podwyżek wynagrodzeń. Jak na takiego "potentata" stali nierdzewnej, nie oferuje nic żeby cokolwiek więcej dawać od siebie... a wymagania względem pracownika rosną. Zwiększanie pensji raz na bardzo długi okres czasu, to nie sposób by zwiększyć motywację pracownika, która defacto w wyniku braku działań pracodawcy w tym temacie, spada praktycznie do zera a dochodząca sytuacja związana z rekordową inflacją dodatkowo to pogłębia. Liczenie na to, że pracownik będzie przychodził do pracy, zmotywowany i z uśmiechem na ustach wykonywał swoje obowiązki za tak lichą wypłatę.... to się nie może udać. Ja już jestem zmotywowany przez innego dużego gracza na rynku i odchodzę, bo ile można czekać aż ktoś wreszcie coś tu zmieni.

Magazynier
@Harnold

Niestety na lepsze nic się nie zmieni, firma kupuje nowe maszyny ,wózki ale pieniędzy nie ma, wieczny kryzys. Wszystko ładnie wygląda z zewnątrz. Zdjęcia na pokaz robione w biurowcu jak to święta z pracownikami obchodzą - może niech się pochwalą z magazynów zdjęciami jak się nic nie robi dla pracowników. Pieniądze są ale tylko dla osób w biurowcu i lizusów. Obowiązków dokładają, pretensje o nic, handlowcy za co biorą pieniądze to nie wiem - częste chodzenie i wyjaśnianie bo coś jest nie tak na WZ. Powodzenia jak odejdą ceniący się pracownicy a zostaną przygłupy których nie brakuje w firmie. Kiedyś praca tutaj to był zaszczyt, obecnie kto może to ucieka stąd.

Zaczęło się
@Magazynier

Już się ludzie zwalniają, coraz więcej osób szuka innej pracy, wysyła CV. Pracowników nie traktuje się poważnie, motywacji nie ma żadnej. Zmiany cały czas na gorsze. Zero panowania nad tym co się dzieje. Urlopy już niedługo, będzie płacz, że nie ma kto pracować. Nikt tu nie chce do pracy przychodzić . Gratulacje, firma się sypie.

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Trading S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Nova Trading S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nova Trading S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nova Trading S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nova Trading S.A.?

Kandydaci do pracy w Nova Trading S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nova Trading S.A.