Kaufland Polska

Kołobrzeg

Opinie o Kaufland Polska

madzialena 2010-03-11 09:34:45
może i zdarzają sie różnicew cenach, może i nazbyt często, ale widzę, że pracownicy się starają, jest ich zbyt mało by to wszystko ogarnąc, pensje marne, więc cóż tu wymagać...lubie ten market, jest duży asortyment, wszystko można dostać, niema potrzeby objeżdżania kilku marketów, w celu zrobienia konkretnych zakupów...Ludzie! tam pracują tylko ludzie, nie wymagajcie od nich cudów, odrobina wyrozumiałości...
100 2013-02-15 01:31:29
coś tam niby było ale wstyd jak nie wiem co , ciekawe jak teraz z ochroną tam jest . Kaufland dla mnie w sam raz ;)
pracownik pewnego działu. 2013-06-04 08:24:42
100 - 2013-02-15 01:31:29

Jestem oburzony/a postawą naszego P. Dyrektora !!!!!!!!!!!! czepia się byle (usunięte przez administratora)!!!!! ))szuka dziury w całym ! no ale nie na tym rzecz polega czy nie mam racji ? brawo dla dyrekcji za taką niekompetentność !!! my pracownicy również mamy jakieś prawa !!! szanuj bliźniego jak siebie samego !!!! czasami to do pracy się przychodzić nie chce jak sie słucha codziennie tego samego GDAKANIA ze strony dyrekcji no co jak co!? ale są pewne granice , (usunięte przez administratora)
pracownik pewnego działu. 2013-06-21 15:11:02
proszę nie rozśmieszaj mnie ... szkoda słów , może jak nastąpi zmiana dyrektora to może i nastąpią lepsze czasy ,oby".
zły 2013-06-22 09:03:19
a ja jestem oburzony postawą ochrony ! która bije klientów może i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale tak nie można oni też maja uczucia .
pracownik pewnego działu. 2013-06-23 12:44:47
mam nadzieje ze tak !!!!!!
taki zwykly pracownik 2014-07-31 19:53:26
Witam.. czytajac od kilku godzin wypowiedzi na forach nt firmy ( usunięte przez administratora )mam wrazenie ze wszedzie jest to samo.. pracownicy pracuja za 4 osoby za kasjerow przyjecie towaru za warzywniak nonfood itp.. zwykly pracownik musi sam wyciagnac sobie palete z samego konca magazynu wylozyc jak najwiecej.. stanac na kasy w miedzy czasie wylozyc napoje a i za 912 myc podlogi jezdzic maszyna i koszyki doniesc.. pracownicy lady tez maja sielanke.. wiecznie nerwowi klieci ze kolejki dlugie ( nie ma ludzi do pracy to dkugie) tez musza dolozyc wedlin miesa serow pokroic swieze wedliny a czasami klientom kroic.. poczym musza przyjsc na 5/6 rano by przygotowac lade do otwarcia i tak samo ja wieczorem sprzatnac.. pomyc wszystko.. pracownicy piekarni to istne szalenstwo.. bulki nie nadarzaja sie piec wystarczy ze przyjdzie 4 osoby po 10 bulek.. moment nie ma a gdzie inne pieczywo? A wylozenie pakowanych chlebow chlebkow itp? A w miedzy czasie pokroj pani 10chlebkow doloz workow rekawiczek zamiec okruchy.. i jedna osoba ma wszystko zrovic? Nie mowiac o tym ze musi z mrozni na bierzaco towar do wypieku dowozic... Tak naprawde towar terninuje sie na poklach.. nabiale wieczny smrod rozlane jogurty dziurawe smietany.. puste kartony.. dyrekcja marketow jak wszedzie calkowicie z innej bajki.. juz nie wspominajac o smiesznych grf'ach.. vbl ktorzy mysla ze sa dyrektorami i grf'ki ktorzy mysla ze kierownikami a tak napeawde to zwykle kmiotki bez ambicji i celow zyciowych. Wyzysk pracownikow kwitnie w 100% poki wszyscy nie powiedza dosc dalej tak bedzie. A i jeszcze dodam ze praciwnicy nie dosc ze musza rovic za 4 osoby to tez nie zapomnijcie oproznic gitrow:-) tylko szybko bo zs chwile rampa zamknieta badz towar i potrzebne miejsce! A jak peasokontener pelen to najlepiej jedz kartony bo po sklepie nie moga sie walac a na magazynie nie masz gdzie zostawiac. Pozdrowienia z bylego kauschwitz:-)
ipp 2014-12-19 18:38:41
Firma kaufland opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Firma Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osób z Bielska-Białej i okolic na stanowisko koordynat...
maja 2015-02-28 15:44:57
Uwazajcie na praca w kolobrzegu w kauflandzie,wszyscy rzadza a nikt nie placi,szkoda czasu. UWAZAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
. 2015-03-16 14:40:52
Tadeusz 2015-03-28 12:13:33
Co się dzieje z tym Kauflandem? Ludzie, stałem dziś w kolejce na mięsnym tyle czasu.....Panie zamiast obsługiwać sprawnie i szybko, to towar nakładają widelcami, horror. Mając tyle ludzi w kolejce wypadałoby nakładać towar ręcznie w rękawiczce jak to było do tej pory a nie widelcem!!! Gdzie tu szybka i sprawna obsługa? na prawdę nie ma tam nikogo kto by to zmienił? zawsze były kolejki ale teraz przekracza to ludzki pojęcie, chyba zmienię sklep, a szkoda bo lubiłem tam robić zakupy...
. 2015-03-29 14:04:25
Podziekowania dla dyrekcji. Ile działów tyle pracowników, czyli po jednej osobie. Polecam pracę w Kauflandzie. Poprostu: "Ogry do lasu, szukać gumisie".
Dobre motto, lecz nie realne do wykonania.
Elżbieta 2015-03-30 00:05:03
Na święta kupiłam podziurawiony schab i podziurawioną biała kiełbasę,jak ktoś lubi dziurkowane mięso i jego wyroby polecam Kaufland ;(, ja już dziękuję.
jola1 2015-07-17 09:02:11
We Wrocławiu ,Kaufland przy ul. Legnickiej,fatalna obsługa klienta na stoisku
mięsnym,arogancja i chamstwo. Kierownictwo nie panuje nad personelem.
talib 2015-08-31 07:54:09
Witam sama praca w kauflandzie nie jest taka zła zresztą jak w innych marketach .No ale atmosfera jaka tam panuje to już przesada ciągłe wizyty przełożonych czekanie stanie na baczność no i uśmiechanie sie .I żadnego słowa dziękuje tylko ciągle krytyki.Przełożeni często wykorzystują fakt iż jesteśmy tylko pracownikami dasz palec chcą rękę ,pracuje się tu za innych i obrywa doyć często też za innych ..............Praca bardzo stresująca wiele osób nie wytrzymuje nerwowo niestety no ale cóż to jest Polska
gadzio 2016-03-10 16:56:34
Dziekuje za wpis, pracuje i niestety tak jest klienci sie skarza ,a gora co chwile cos nowego wymysla.Za mało na dziale obsługi pań .Towar jak przyjezdza to sa 4 do 7 palet
mimixel 2016-08-30 11:13:24
Ja pracowałam w kauflandzie czy robiłam za innych - owszem. Znikalimi z działu chodzili sobie gdzieś a mnie uziemili w jednym miejscu . Płaca taka sama jakinnych i 0 słowa dziękuję tylko jak coś było nie tak ja jeszcze słuchałem. Jak zkimś rozmawiam odradzam wszelkiego rodzaju markety, najgorsza praca jaka może być.
inne 2016-09-01 13:51:07
w Tarnowskich Górach jest od nich ogłoszenie o pracę na stanowisko Koordynator roznosicieli gazet reklamowych, da mi taka praca jakieś możliwości rozwoju zawodowego?
Zostaw swoją opinię o Kaufland Polska - Kołobrzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska