NPA SKAWINA Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o NPA SKAWINA Sp. z o.o.

pracownik 2010-10-08 16:09:50
W końcu ktos napisał konkretnie w jaki sposób funkcjonuje firma npa a przedewszystkim zarząd wazeliniarze prezesa piszcie co macie do powiedzenia w tej sprawie
Ciekawski 2010-10-09 18:40:35
Kto niby jest tym najwiekszym wazeliniarzem w NPA ?
Proponuje ogłosić konkurs na tytuł Super wazalina NPA.
Każdy może zgłosić swojego kandydata .
Na końcu roku zobaczymy kto dostanie najwięcej głosów.
taki sobie gość.. 2010-10-15 14:12:40
Szanowny Niezadowolony.. Ty ktróremu się wydaje, że pozjadał wszystkie rozumki.!!!!!! Jak praca w NPA ci nie pasuje ..to fora ze dwora.
Szukaj szczęscia w innym miejscu, może tam docenią twój geniusz...Wyrażanie niegatywnych opinii o Prezesie firmy jest goryczą jak pozostała ci w żołądku bo w główce to chyba poza sianem i przepitym mózgiem, nic już nie masz.
Zadowolony 2010-10-20 22:14:15
Ja jestem z pracy w Npa zadowolony .Mam już umowę o pracę.Dostałem ubranie i buty na wibramie z podnoskiem.Zbliża się sezon zimowy to pobiorę nowe skarpety z magazynu i czapkę .
Nie narzekajcie tylko tak jak ja weźcie się do roboty
Pracownik. 2010-10-21 13:45:56
kolega zapomniał jeszcze że co miesiąc dostaje 4 mydełka i paste do prania komfort automat,ale tak ogólnie jest super .........
Pan Wilbłąd 2010-10-22 19:34:14
A co koledzy zapomnieliście o wodzie mineralnej co jast za darmo i to można wypić jej ile się chce .
Operator 2010-11-05 15:38:50
Podobno były podwyżki na Linkach czy to prawda ? Ktoś może dostał lepszą kasę ?. Bo ja garuję wciąż za tyle samo.Będzie jakaś kasa w grudniu w zeszłym roku co niektórzy dostali extra .
Wolny 2010-11-08 21:41:16
Pracowałem w NPA przez 7 miesiecy, i nigdy nie spotkałem się z tak niesamowicie chorą sytuacją która panuje na wydziale linek. Pani kierowniczka , niesamowcie inteligentna, światowa, wykształcona kobieta, ale tylko i wyłącznie w jej mniemaniu. A w rzeczywistości kobieta z wątpliwym podstawowym wykształceniem , która wybiła sie dzieki walecznym pyskowaniu w solidarnosci , a nastepnie, po dostaniu sie na upragnione stanowisko kierownicze, sprzedała ludzi o których niby kiedyś walczyła. I oczywiscie jej mistrzowie - bliscy przyjaciele, pierwszy rolnik, który po tym jak załozył rodzinę, w dziwnych okolicznosciach został zwolniony dyscyplinarnie, kolejny - piekarz, awans na mistrza po paru miesiacach pracy i przejazdzkach z panią [usunięte przez administratora]Sumienna praca, nie ma znaczenia ani przełożenia na jakąkolwiek pozycje w firmie, liczy sie tylko wazeliniarstwo które serwuja pani Kierownik "najlepsi" pracownicy. Nie ma tutaj miejsca na własne zdanie, odmienne od zdania szefostwa, taka postwą mozemy jedynie ściągnąć na siebie gniew [usunięte przez administratora] Generalnie firma bez mozliwosci zadnego rozwoju
, z marnymi zarobkami
. NIE POLECAM !
skw 2010-11-30 21:15:02
Jakieś ploty się pojawiły o zamknięciu odlewni.
Odlewak -Olewak 2010-12-05 12:13:46
Słyszałem że każdy pracownik dostanie karpia i koszyk grzybów suszonych czy to prawda .
prac 2010-12-05 20:08:46
żebyś czasem nie dostał wieloryba i grzyba pod piętami od npa
fizyczny 2010-12-23 06:48:12
Panowie jest jak jest w naszym zakładzie ale gest prezesa związany z dodatkowymi pieniązkami na świeta był pozytywnym zaskoczeniem chyba dla wszystkich jak by nie patrzył pieniążki te wystarczą na godziwe święta oby tak dalej dzieki prezesie
marta 2015-01-20 16:45:33
Każdy pracownik NPA Skawina posiada nakreśloną indywidualną ścieżkę rozwoju w taki sposób, aby zapewnić ciągły rozwój, spełnienie własnych aspiracji a także spełnienie oczekiwań firmy. Pracownikom oferuje się swobodę w realizowaniu własnych pomysłów, przyjazną atmosferę pracy oraz duże możliwości rozwoju.
zdziś 2015-03-24 03:38:59
Czy to co napisała Marta odnośnie pracy w NPA w Toruniu ma jakiekolwiek zastosowanie w rzeczywistości, bo to wszystko ładnie wygląda na papierze. Jeżeli tak jest to rozumiem, że pracownicy normalnie uczestniczą w różnych kursach, szkoleniach i dodatkowych kształceniach zawodowych... w ten sposób naprawdę można wiele osiągnąć w samej firmie i w życiu.
zanzib 2016-05-14 18:59:26
ar, A nie wiecie czy dają od razu umowę o pracę na czas nieokreślony czy ttrzeba wcześniej udowodnić swoją wartość ?
Zostaw swoją opinię o NPA SKAWINA Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NPA SKAWINA Sp. z o.o.