Macmillan

Opinie o Macmillan

e 2009-10-20 19:21:42
fajna praca
Nick 2013-12-20 21:13:41
Praca najlepiej to 24h na dobę. Nacisk na sprzedaż. Wyścig szczurów uprawiany przez rankingi reprezentantów. Jak ktoś lubi sprzedawać i marzy o pracy w sprzedaży - to praca dla niego. Trudno awansować. Duża rotacja wśród pracowników.
Ktoś 2014-02-18 14:38:22
Byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Prowadzili ich dwóch, prowokowali dziwnymi pytaniami, które nie mają nic wspólnego z pracą, aby przetestować granicę kandydata, na ile sobie pozwala. Jak się im da kontra, to oczywiście kończą rozmowę i odmawiają dalszego etapu rekrutacji. Ciekaw jestem jak musi u nich wyglądać EC.
Definitywnie odradzam tą firmę !!!
nowy 2014-09-26 14:16:13
Cześć, obiło mi się o uszy, że firma poszukuje handlowców/reprezentantów, zastanawiam się jednak jak się kształtują zarobi na takim stanowisku? Lubię dużo pracować, ale za adekwatne wynagrodzenie.
Pozdrawiam
Rozczarowana:( 2015-01-17 00:18:35
Praca w charakterze regional representative to w Macmillanie orka przez 24 h na dobę za nieadekwatne pieniądze i często ze sprzecznymi ze zdrowym rozsądkiem poleceniami przełożonych. Do tego cyklicznie rozsyłane rankingi, brak umiejętności motywowania i docenienia efektów pracy wypruwającego sobie żyły pracownika. Warto jeszcze wspomnieć o " cudownych" odmóżdżających szkoleniach w klimatyzowanych salkach bez okien... Stanowczo odradzam. Szkoda czasu i nerwów...
iwonkaa 2015-01-22 15:14:00
Ja nauczam,mam kontakt z tymi reprezentantami.Ci z Macmillan to najkulturalniejsi,facet z Oxfordu narzucal sie na maksa,bez zapowiedzi,zabieral kazda przerwe i meczyl zeby wybrac ich wydawnictwo.pan Kaminski z Polanglo
pojar 2016-05-20 23:22:59
Witajcie. Firma jest bardzo dobrym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z tą branżą. Nauczyć się można przede wszystkim specyfiki zawodu i podejścia do ludzi. szukają przede wszystkim reprezentantów wydawnictwa
Zostaw swoją opinię o Macmillan - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macmillan