ASCOPOL sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o ASCOPOL sp. z o.o.

Józek 2009-04-24 10:04:41
w latach w którychj pracowałem najbardziej profesjonalna firma
kot 2009-11-13 18:43:32
nie polecam nikomu,bardzo złe traktowanie pracowników.
anonim 2009-12-19 19:50:50
kolejny zakład pracy chronionej gdzie ten co siedzy wólgarnie mówic przy korycie to ma , atmosfera kiepska , brak konkretnych ludzi do pracy najlepiej wszyscy chcieliby żądzić bałagan w dokumentach
leo 2009-12-27 22:50:38
Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Kultura pracodawcy grubo poniżej zera. Pani prezes, dziwna osoba sama wszystkim chce rządzić. Dogodzić jej nie sposób, często miewa ataki złego humoru. Niemiła, apodyktyczna, niesympatyczna. Ludzi traktują w firmie jak jak kompletne śmieci. Biznes raczej rodzinny, możliwość awansu żadna.
sędzia 2010-04-08 11:34:40
Co za bzdura! pracuję w tej firmioe od 2000r i ofszem pani prezes to [usunięte przez moderatora], ale np. nigdy nie spóźniła sie w wypłatą! Nie znam tez firmy, gdzie jest ytrzymywany fundusz socjaly a tu jest. Co masz przeciwko niepełnosprawnym? jesteś sprawny to się ciesz! a żaden z udziełowców Asco tu nie pracuje jak to rodzinna firma? [usunięte przez moderatora]
baribal 2012-03-01 11:29:27
A nie spóźnianie się z wypłatą to traktujesz sedzio jako zaletę tej pracy. Bo to chyba jest obowiązek pracodawcy. Nie mnóż zalet na siłę.
tomekquebo 2015-12-09 20:56:00
Pracowałem w firmie jako przedstawiciel handlowy nie polecam masakra firma ,,drucik'' komuno wróć.
damiano 2016-01-26 21:57:47
pracowałem jako przedstawiciel handlowy naprawdę szczerze nie polecam nikomu, kierownik pan Marek R, nie ma o niczym pojęcia w życiu ludźmi nie kierował, zerowe kompetencje, na początku wielkie obiecywanie i co to nie Asco w rzeczywistości kpina i komuna praca tylko na przeczekanie.
motomsi 2016-05-11 18:42:10
Nie planują masowych zwolnień @less, więc jak się pojawi to pojdyńcze
Zostaw swoją opinię o ASCOPOL sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASCOPOL sp. z o.o.