Opinie o ASCOPOL Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ASCOPOL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ASCOPOL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASCOPOL Sp. z o.o. w Wrocław

Mariusz Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma ma dużą konkurencję na rynku?

Dj Nowy wpis

Przeszedłem do Asco z konkurencji. Tam jako handlowiec z narzędzi służbowych miałem tylko zeszyt w kratkę. W Asco zacząłem od szkoleń handlowych, dostałem telefon, laptopa i samochód (2 letnią Fabię). Podstawa może nie była wysoka, ale premie za sprzedaż już tak, a jak się dobrze miesiąc zamknęło to 3-4 tyś było z samej premii. Gdyby nie wyjazd za granicę to na pewno bym tam nadal pracował. Szczerze polecam pracę, szczególnie w dziale handlowym z miłymi paniami z Biura Obsługi Klienta.

motomsi Nowy wpis

Nie planują masowych zwolnień @less, więc jak się pojawi to pojdyńcze

damiano Nowy wpis

pracowałem jako przedstawiciel handlowy naprawdę szczerze nie polecam nikomu, kierownik pan Marek R, nie ma o niczym pojęcia w życiu ludźmi nie kierował, zerowe kompetencje, na początku wielkie obiecywanie i co to nie Asco w rzeczywistości kpina i komuna praca tylko na przeczekanie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ASCOPOL Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
tomekquebo

Pracowałem w firmie jako przedstawiciel handlowy nie polecam masakra firma ,,drucik'' komuno wróć.

baribal

A nie spóźnianie się z wypłatą to traktujesz sedzio jako zaletę tej pracy. Bo to chyba jest obowiązek pracodawcy. Nie mnóż zalet na siłę.

sędzia

Co za bzdura! pracuję w tej firmioe od 2000r i ofszem pani prezes to [usunięte przez moderatora], ale np. nigdy nie spóźniła sie w wypłatą! Nie znam tez firmy, gdzie jest ytrzymywany fundusz socjaly a tu jest. Co masz przeciwko niepełnosprawnym? jesteś sprawny to się ciesz! a żaden z udziełowców Asco tu nie pracuje jak to rodzinna firma? [usunięte przez moderatora]

leo

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Kultura pracodawcy grubo poniżej zera. Pani prezes, dziwna osoba sama wszystkim chce rządzić. Dogodzić jej nie sposób, często miewa ataki złego humoru. Niemiła, apodyktyczna, niesympatyczna. Ludzi traktują w firmie jak jak kompletne śmieci. Biznes raczej rodzinny, możliwość awansu żadna.

kolejny zakład pracy chronionej gdzie ten co siedzy wólgarnie mówic przy korycie to ma , atmosfera kiepska , brak konkretnych ludzi do pracy najlepiej wszyscy chcieliby żądzić bałagan w dokumentach

kot

nie polecam nikomu,bardzo złe traktowanie pracowników.

Józek

w latach w którychj pracowałem najbardziej profesjonalna firma

Zostaw merytoryczną opinię o ASCOPOL Sp. z o.o. - Wrocław

ASCOPOL Sp. z o.o.