Opinie o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. w Radomierz

pracownik produkcji

Drexlmaier

tararara

Ile zarabia magazynier? Zastanawiam się nad zmianą pracy, a tu chyba najszybciej się dowiem

Pracownik doktora
@tararara

Ok 2600,jest to ciężka praca, soboty na 2 zmiany, między świętami, a czasami i w święta

Olaola
@Pracownik doktora

Nie prawda bo magazynier nie zarabia mniej niż doświadczony pracownik produkcji który przy 100% ma ok 2750 zł. Zdecydowanie więcej.

Lop
@Olaola

Możesz napisać coś konkretniej?

Ernest

Ogłaszają się w radio ze bogaty socjal, śmiechu warte. Pracownikom poobcinali urlopowki, świąteczne i gdzie tu ten bogaty socjal. Żenada

Czy zdarzają się nadgodziny w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Olaola

Nie, nadgodziny są rzadkością jeśli jest zapotrzebowanie to owszem ale transport we własnym zakresie. Częściej są soboty pracujące przy dużych zamówieniach. Lecz teraz nie ma ich w ogóle.

Tak, pracujemy w wymiarze 80% a i tak musimy przychodzić w piątki i soboty za dzień wolny do odbioru.

Tak ale do odbioru , firmę nie stać na płacenie nadgodzin. Pan dyrektor nie wyraża zgody!!!

Zenek

Tak ale do odbioru, nie płacą za nadgodziny

Magazynier

Bardzo przyjemna i konkretna rozmowa. Kierownik Magazynów bardzo szczegółowo opisał wymagania i zadania. Pozdrawiam Pana.

Same konkrety i świetna prezentacja magazynu.

Może zarząd przywrócił by swoim pracownikom 100% pensji a później ogłaszał sie w radiu że zatrudni nowych pracowników na pełen etat. Wstyd żeby długoletni pracownicy odchodzili z powodu 80% pensji za 100 % pracy a produkcja hula pełną parą. W dzisiejszych czasach gdzie wszystko drożeje każą nam robić za pół darmo.

Jack

Non stop słyszę że za 80% w soboty trzeba pracować wyzysk Znalazł sobie obcokrajowiec tanią siłę roboczą A z Polaków (usunięte przez administratora) Jak ci się nie podoba to się zwolnij Masakra taki gnój...

Polko

Nigdy nie przychodzcie tu do pracy. Ja nie posłuchałem i żałowałem. Teraz się sądzę z nimi. Po pierwsze: firma zmienia Ci warunki pracy jak się im tylko podoba. W sierpniu przez brak zamówień zrobili wolne piątki dla całego zakładu ale zabierali urlop wypoczynkowy bez żadnych wniosków bez zgody pracowników, nic nie podpisywałem, co było nie zgodne z prawem. Kiedy każdy był bez urlopu to poinformowano nas że zmieniają warunki, pracujemy 4 dni w tygodniu a wpłata będzie mniejsza o 20%. Mało tego, okazało się że pracujemy normalnie a nawet są pracujące soboty a wpłaty dalej 80% płatne! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) A ludzie boją się iść grupowo do sądu bo ich zwolnią z takiej wspaniałej pracy gdzie ich (usunięte przez administratora)

Pomogę w założeniu związków zawodowych w Dr Schneider.

@Paweł

Pomogę w założeniu związków zawodowych, oferujemy pomoc prawną i poprawę warunków pracy i płacy tel 756415912

Czy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

jak nędzny ochłap na święta i na wakacje można nazwać dodatkiem,to tak dają coś takiego

Pudeltojestrasa
@pracownik

Jak Ci tak nędznie to idź do prywaciarza - tam na bank dostaniesz więcej (hahahaha). Trzeba się nauczyć się cieszyć z tego co się ma i co dostajemy - w przeciwnym razie, ile by się nie dostało, zawsze będzie mało i ciągle będzie się oczekiwało więcej i więcej. Proste. A jak ktoś potrzebuje pomocy ze względu na jakąś trudną sytuację - to niech napisze do funduszu - wielu potrzebującym osobom firma pomogła i pomaga.

Cosik
@Pudeltojestrasa

Robisz sam czy algida ci w tym pomaga?

@Pudeltojestrasa

Poznać głupiego po śmiechu jego,jak ok 300pln robi z ciebie wiernopoddańczego sługusa to pozazdrościć spełnienia marzeń.I chcę ci unaocznić ,że to też prywaciarz tylko niemiecki

JaOna8

Pracowałam w firmie 8 lat :) i gdyby nie przeprowadzka , nie zmieniłabym miejsca pracy . Praca lekka nie jest ale kto chce pracować ten będzie . Atmosfera na linkach różna ale uważam, że z każdym można się dogadać jeśli się tylko chce . Bylam na kilku projektach i wszędzie było dobrze . Człowiek swoje zrobić musiał ale ile przy tym miłych i śmiesznych wspomnień :) . Ja osobiście Polecam :)

jestem
@JaOna8

Zgadzam się z tymi słowami.

Zoska
@jestem

Nigdy tam nie wroce to byl koszmar wole zamiatac ulice niz tam pracowac

Lolo

Dlaczego ukraincy maja lepiej od nas Polakow lzejsza praca bo poplacza do kierownika I mozna a kasa ta sama co my

Remek
@Lolo

Powinno byc odwrotnie bo oni przyjezdzaja do nas jak my jedziemy za granice do pracy to mamy najgorzej

Cosik

Może ktoś by się zajął kierownikiem Robertem od dostawców. Na pozostałych zmianach dostawcy normalnie funkcjonują i pracują, a tylko na zmianie Roberta brakuje ponad połowę dostawców bo "chorzy". Może czas na zmianę kierownika bo dorwał funkcje za kury.

Mimi

Małgorzata Rams Sałata to wspaniała osoba, miałam przyjemność z nią pracować i to jeszcze w Jeleniej Górze. Praca z nią to sama przyjemność. I nie wierzę w ani jedno złe słowo które zostało tu na nią napisane. Gosiu pozdrawiam cię kochana.

Gabriela

Hej, Dr, Schneider Automotive poszukuje obecnie pracowników na trzy stanowiska: 1. Młodszy pracownik produkcji-https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/mlodszy-pracownik-produkcyjny,praca.gov.pl7268854d65796f70bbdf9e08b8963ea5,janowice-wielkie 2.Pracownik produkcji-https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-produkcyjny,praca.gov.pl7f09f92b56afd1aa8a06ed0b71ec139f,janowice-wielkie 3.Doświadczony pracownik produkcji-https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/doswiadczony-pracownik-produkcyjny,praca.gov.plaaf39fb44acc8fd7f1f28104cbb026ad,janowice-wielkie Byłabym wdzięczna za udzielenie informacji pod moim postem w sprawie różnicy w zarobkach i zakresie obowiązków na tych stanowiskach.

@Gabriela

Z tego co wiem to przyjmując się, nie ma możliwości, żeby od razu zostać np. doświadczonym pracownikiem produkcji, bo z automatu jesteś młodszym, a później z czasem „awansujesz” i tyle. Wszystko jest napisane w tych ogłoszeniach o stażu pracy. Zakres obowiązków jest nadal taki sam, tak naprawdę to od ciebie zależy co potrafisz i na ilu stanowiskach.

Vipera

Na miejscu tej kierowniczki znalazłbym Cię głupi ośle i wytoczyła sprawę w sądzie za pomówienia i oskarżenia w temacie rasizmu a tak na marginesie pomyliłeś pojęcia rasizm nie jest nienawiścią do innych narodów prędzej podchodzi to pod ksenofobię.

...

Szkoda ze tylko połowa waszego kraju o tym wie. Dajcie info kiedy będzie o tym wiedział cały kraj .

Gabriela

Hej @Załosni ludzie, kim jest Małgorzata Rams-Sałata? Czy pracuje w Dr. Schneider Automotive? Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że nazywanie kogoś rasistą, jest bardzo poważnym oskarżeniem. Czy masz na to jakieś dowody?

Może czas najwyższy przyjrzeć się pracy "kierowniczki" z Audi Q8, a raczej Audi A3, bo oprócz tego projektu niczym innym się nie interesuje. ciągle spaceruje z koleżankami na papieroska, a jak już łaskawie przyjdzie do biurka to nigdy nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie. Potrafimy przez tydzień czasu nawet nie widzieć swojego kierownika, mimo tego że jet w pracy. Ostatnio tak nakrzyczała na pracownika" na starsza pania" że biedna nie mogła się uspokoic, a przez ponad godzinę płakała na lince. Dopiero jak ją pracownica postraszyła że pójdzie do prezesa na skargę to potrafiła dwa razy przepraszać żeby tylko nie mieć żadnych konsekwencji. Ogarnij się kobieto, kierownikiem jesteś już od jakiegoś czasu i powinnaś wiedzieć jak rozmawiać z pracownikiem. Może czas najwyższy zrezygnować z tej funkcji a nie ośmieszać cały montaż ciągłymi wpadkami.

Pracownik były

Nie pracuję już w tym zakładzie ale przez długi czas pracowałam. Znam osobę którą się oczernia w tym artykule i wiem na pewno że nie zasłużyła sobie na coś takiego i nie wieżę w ani jedno słowo napisane w tym komentarzu!!! Złośliwość ludzka nie zna granic!!!

A3

Każdemu zdarzy się krzyknąć, każdy jest tylko człowiekiem nie maszyną, nie znam ludzi nieomylnych i idealnych, taka praca. Ale w ten sposób wbić komuś nóż w plecy, jeszcze teraz, kiedy dziewczyna jest podłamana, kiedy dopiero co pochowała własną mamusie, to trzeba być kanalią nie człowiekiem. Mam tylko nadzieję że to szybko wyjdzie co to za (usunięte przez administratora) Ci tak dobrze życzy. Nie martw się rób swoje. Wydaje mi się że to właśnie Ty jesteś najbardziej spokojną kierowniczką w tym zakładzie.

DS
@A3

Wszystkie te komentarze jak i odpowiedzi na nie są żenujące, dorośli ludzie powinni zdawać sobie sprawę z tego, że takimi metodami nic się nie osiąga. Anonimowo obrażając siebie nawzajem. Napisanie komentarza o "złej kierowniczce" nie sprawi, że ona się zmieni...Wprowadza się tylko ogólny chaos i szukanie potencjalnego sprawcy, który to napisal, przy okazji krzywdząc kogoś. Czy łatwo być kierownikiem?? Myślę, że nie czasami ciężko sprawić żeby wszyscy byli zadowoleni i szef i pracownicy,ale trzeba się starać, nie odpuszac, ktoś kiedyś dał Ci to stanowisko bo Ci zaufał i priorytetem powinno być to żeby tej osoby nie zawieść Sprawy prywatne nie mogą mieć wpływu na to jak wykonujemy swoje obowiązki.. A jeśli już tak jest to nie trzeba się bać i wstydzić prosić o pomoc. Czy wolno krzyczeć na pracownika??? Nie..., wiadomo tak jak napisane było wyżej nikt nie jest maszyna.... Ale nie zapominajmy o szacunku do drugiej osoby i o czymś co nazywa się " profesjonalizm"

Ech

Tak czytam czytam i jak dla mnie to takie trochę naciągane. To się idzie gdzie trzeba, melduję wyżej i tyle! A nie żale , oczernianie, płacz i skowyt na forach. Przecież nikt nikogo w dzisiejszych czasach na siłę nie trzyma, jest tyle pracy że po co tam się męczyć. Jak wam tam tak źle, podanie na biurko o zwolnienie i do mercedesa lub do Czech! Tylko jest jedno stare powiedzenie które mam wpojone od kąd pamiętam i zawsze się sprawdzało: "Szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego"

AAA

Przedstawianie takich niesprawdzonych i niepewnych informacji na forum publicznym świadczyć może tylko i wyłącznie o jednym, o czyjejś nienawiści do innej osoby, a to już choroba. Znam osobę którą ktoś tak złośliwie oczernia i wiem na pewno że nie była by zdolna do zarzucanych jej czynów, prędzej sama stanie na lince i pomoże pracownikowi co nie jednokrotnie widziałam. Ludzie! Co z Wami??? Rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać ze sobą a nie wrzucać takie ohydne oszczerstwa w media publiczne. To jeszcze nikomu nie pomogło a wręcz przeciwnie, rozpętuje się piekło które prędzej czy później uderzy także w pozostałe osoby. Kij ma zawsze dwa końce.

@ montaż
@A3

Kierownik to funkcja która powinna mieć w oczach pracownika autorytet więc raczej nie powinna krzyczeć . Jeżeli podwładny coś zrobił niezgodnego z obowiązkami to należałoby na osobności przeprowadzić rozmowe dyscyplinującą.

@AAA

Informacje jak najbardziej prawdziwe. W tym zakładzie niestety nie szanuje się pracowników.Podobny paskudny klimat panuje na montażu A.

Ciągle to samo

Jak wszyscy zajmą się swoją pracą, i będą ją wykonywać rzetelnie to nie będzie czasu na ploty i problemy małej wagi ,które sobie stwarzamy sami .

Żaneta

Faktycznie, na Audi A3 kierowniczka osmiesza się. Nie potrafi poprowadzic projektu i nie umie zarzadzac ludzmi. Nawet malo co ogarnia...

Jestem

nie tylko na A.

Pracownik ze stażem

Co ty za bzdury wypisujesz człowieku ???? Ty chyba pomyliłeś firmy.

Vipera

Brednie Pan tu wypisuje, pracowałam 5 lat u tego kierownika i mogę jedno napisać, że jest to jedyny kierownik który dba o pracownice, dobrą atmosfere na liniach. Jeżeli ktoś ma ochotę zatrudnić się w naszym zakładzie to polecam z czystym sumieniem montaż A

Wstrząsnięta

Bzdura , wierutna bzdura. Pan Artur od ponad 3 lat jest zastępcą Kierownika montażu C i nie ma swojej zmiany w związku z czym nie ma kompletnie nic wspólnego z organizacją przerw pracowników. Przerwy nadzoruje każdy kierownik zmiany podległej mu grupie pracowników. Gdy by w firmie było więcej osób z takim podejściem do ludzi jak Pan Artur rzeczowych, wyrozumiałych i pomocnych pracowało by się przyjemniej.Nie piszcie takich głupot o porządnych ludziach.

Szukam pracy

A ktoś konkretnie napisze na jakie zarobki można liczyć na start czy to tajemnica jakaś ????

@Szukam pracy

2300-2400, w najlepszym razie 2600 - złamie ci kręgosłup.

Szukam pracy

To tak powiem szału nie ma

Inżynier

Witam jak warunki, zarobki na stanowisku automatyk w waszej firmie?

Zuzka

Dlaczego pracownicy z Ukrainy są traktowani bardziej ulgowo w przeciwieństwie do nas Polaków tzn najlzejsze stanowiska pracy a zarabiają tyle co my o co tu chodzi niech wezmą się za prace a nie jak gorsze stanowisko to już płacz i kierownictwo godzi się na to

Tomasz

Ile zarabia serwisant urządzeń montażowych?

@Tomasz

Nie idź tam, bo ludzie (kierownictwo i ich przyd...sy) i atmosfera to totalna katastrofa

Abc

Co ty za bzdury piszesz.?. Wszędzie trzeba pracować tak samo, wszędzie leniuszkom będzie źle.

@Abc

Widzę że jeden z układu już się tutaj wypowiedział. Pracuję tutaj wiele lat i dobrze wykonuję swoje obowiązki, ale że nie potrafię i nie chcę lizać wiadomej części ciała, to nadal jestem tu gdzie jestem.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. - Radomierz

• Jak się pracuje w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.