EURO-PACK WIESŁAW M. RYNKOWSKI

Toruń

Opinie o EURO-PACK WIESŁAW M. RYNKOWSKI

..... 2011-02-15 16:49:05
nie polecam!!! masakra, slabe zarobki, (usunięte przez administratora)
on 2011-05-27 13:01:59
Na jakim stanowisku pracowałaś/pracowałeś i za jakie pieniądze?
pracownik 2012-11-01 17:29:23
dokładnie nie polecam, słaby pracodawca
anonim 2016-04-24 18:46:48
słabo z kasą i gości krętacz
W 2016-08-19 11:04:22
Dostałam propozycję pracy w Gdyni i obietnice na kierownicze stanowisko i wszystko Pan Wiesław który każe mówić na siebie Michał bo nie lubi swojego imienia przedstawiał w różowych kolorach.
Naciskał abym szybko złożyła wypowiedzenie u dotychczasowego pracodawcy i zaczęła pracę w jego firmie. Kiedy zadzwoniłam ponownie potwierdzić złożenie wypowiedzenia już zaczęło się kręcenie miałam wrażenie że coś jest nie tak. Umówiłam się na kolejną wizytę i jak się okazało Wiesław zaczął kręcić. Przyszłam do pracy przeprowadzono tzw szkolenie (3 kartki z informacją o produkcie ) wszystko trwało ok 30 min dano telefon i kazano dzwonić. Atmosfera pracy dość sztywna Pracownicy zachowywali się jakby byli na podsłuchu. Wiesiek okazał się krętaczem i skąpym osobą. Z opinii innych pracowników obiecuje różne rzeczy i nic z nich nie wychodzi. Płaci mało a jego dewizą jest że pracownikowi powinno tak zależeć na pracy że budowanie bazy klientów powinien przygotowywać po godzinach pracy. Auto służbowe stoi tylko pod firmą bo pracownicy czują dziwny dyskomfort gdy proszą o zgodę na wyjazd do klienta dodatkowo nie można jechać tylko do jednego klienta z jaką sprawą (szkoda paliowa) trzeba sobie załatwić parę spraw w tyn terenie. Oczekiwania wielkie a Wiesław nic specjalnego nie ma do zaoferowania mało płaci. Toksyczna atmosfera z winy właściciela NIE POLECAM. Nie popełnijcie mojego błędu jest bardzo duża rotacja więc jest szansa że Wiesław was zaprosi. Żałuje że zostawiłam mojego poprzedniego pracodawcę bo teraz zostałam na lodzie.
POTWIERDZAM KRĘTACZ LEPIEJ TRZYMAĆ SIĘ Z DALA
były pracownik 2016-08-21 18:44:57
Nie polecam, właściciel firmy obiecuje złote góry a jak przyszedłem do pracy to w pierwszej kolejności dziwne szkolenie i praca bez umowy. Jest na tyle bohaterski że rezygnuje z pracownika za pomocą swojej prawej ręki.
To pracodawca który uprawia rekrutację ukrytą więc mocno przestrzegam przed współpracą.
Zostaw swoją opinię o EURO-PACK WIESŁAW M. RYNKOWSKI - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO-PACK WIESŁAW M. RYNKOWSKI