Opinie o Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp w Ostrów Wielkopolski

ktoś

Pracowałam tam jakiś czas na stacji, tu na Krotoszyńskiej. Masakra.... kierowniczka stacji, to jakaś porażka. Tylko kasa kasa, niedługo będzie kierowniczka wszystkich stacji itd. Palec w d... 3ma szefowej, konfidentka, dzisiaj z Tobą gada a jutro rabie Ci du... przy innych. Za dużo wiesz to wyjazd. Wypłata pożal się Boże i jeszcze idz i się proś o nią. Tobie zabierze a sobie mesia kupi. Ciekawe czy ten skup euro na stacji jest zgłoszony i opodatkowany, czy może Pani H. kolega z US załatwił sprawę ;)

ooo
@elza

niektorym po 1600 do 2000tys wyplaty poodciagali i to nie sa zarty mialam tez tam 2 osoby monitorink do (usunięte przez administratora) jak cos mialo byc do pokazania zero uczciwosci jak ludzi horyza traktuje jaki synek taka matka

Jaka jest kultura pracy w Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp?

ktoś

elza
@ktoś

zgadzam sie z pania tez tam pracowalam i na koncu udupic jak ktos sie stara totak na koncu bedzie zle potraktowany na pukcie forsy sa chorzy

ooo Nowy wpis
@elza

Jak dużo osób pracuje w Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp?

iza Nowy wpis

żałuje że tylko tam poszłam nikt na koncu nie traktuje ludzi tak zeby kierownictwo mlodych ludzi ponizało a szef cie udupil za jakies zeczy plus nie placil na czas bo dla niego forsa sie liczy nie prawdziwi i uczciwi pracownicy byłam ras na noce co taka mloda pani niska miła w brazowych włoskach miła prezkochana pani na g bodajrze cos mi tlumaczyla i zboku od drzwi wystawała renka kogos nie wiem ale mloda zapiepszala jeszcze poszla mi pomuc cos z autem a teras juz tej pani nie widze sie nie dziwie bo tez mialam kolerzanke z tamtad to ta praca wykancza ludzi zdrowotnie wtyd zeby pracodawca tak robil z mlodymi osobami juz mam wiek emerytalny ale wiem jak jest na stacjah wtyd poprostu plus te sprzedane stacje wstyd na sali.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.

Oszty

W teorii minimum 15 zmian w miesiącu po 12 h, połowa z nich to nocki. Jak się grafik posypie (ktoś weźmie urlop, ktoś zachoruje lub szefowa wpadnie na pomysł, że poprzestawia zmiany, bo tak) to możesz dostać w bonusie 2 - 3 zmiany. Rekordzistą podobno zdarzało się i 240 h w miesiącu przepracować. Nie ważne czy pracujesz w nocy, w weekend czy w święto, stawka godzinowa zawsze jest taka sama. Powinieneś mieć w grafiku co najmniej jeden cały weekend wolny, przy czym cały wygląda tak, że np w sobotę o 7:00 kończysz nockę i niedzielę masz wolną.

*rekordzistom ** powinnaś Przepraszam za błędy. Głupio mi :

rybak223
@Oszty

Rozumiem, że pracowałeś tam skoro masz takie dokładne dane

@rybak223

dokładnie tak. szczęśliwie mam to już za sobą.

ela
@Oszty

plus wlasnie nie masz prywatnego zycia bez twojej zgody cie wpisza i masz 1 dzien wolnego i (usunięte przez administratora) jak robot nie wiem jak jest na inych bp

romek

Takie zarobki dla doradcy techniczno-handlowego pewnie sa adekwatne do powierzanych obowiązków, zwłaszcza, że oprócz stałej podstawy są doliczane jeszcze odpowiednie prowizje. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie? Z góry dziękuję za odpowiedź

xxx
@romek

wypłaty nigdy nie były na czas niektórzy musieli sobie nania zbierac z paliwa chore

Staszek

Nie polecam banda złodziei dobrze że padło na plecy bo traktowanie pracowników brak aby kasa kasa kasa a miliony długów hahaha

iza
@Staszek

zgadza sie nawet pracownika nie umia szanowac a jak ktos sie zwalnia albo jego chca wywalic pomimo ze sie starał był miły dla klijenta to byle udupic chcesz wolne nie urlop to mlodym daja bo oni najwazniejsi nie polecam wogule pracy zle traktowanie pracownika i wyplaty kierownictwo tak samo skandal w taki sposób nawet pracowników wykanczacie

Czy stacja paliw ma dwie zmiany czy więcej? Ilu godzinne?

ela
@Marcin

12h i rane zmiany do 19 i nocki od 19 do 7słabe wynagrodzenie i złe potraktowanie i słaba stawka nie polecam pracowały tam moje 3 bliskie osoby

Czy w Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp?

TOM

Umowy nie dostaniesz w ogóle. Firma od 2 lat nie istnieje z powodu śmierci jej właściciela więc takie wpisy są niezbyt smaczne.

Byly

Wcale

Ryszard

Szanowni klienci to forum dla pracowników natomiast uwagi klientów lepiej kierować do firmy!

Klient

Obsluga w nocy DRAMAT!!Nie polecam!!pracują bo muszą, zero kultury...

Renata

Jaka zdobyć awans?

Przemo

Super stacje na ul Grabowskiej bardzo mila obsluga nie ma lepszej stacji w Ostrowie bardzo polecam

Lidia

Czy ktoś może opowiedzieć o aktualnej sytuacji w firmie? Czy zdarzają się nowe rekrutacje, a jeśli tak - jakich warunków zatrudnienia można się spodziewać? To najważniejszy aspekt zatrudnienia, który bardzo często decyduje o aplikowaniu nadaną ofertę pracy.

oszty

pracowałam na stacji. problemy z wypłatami w terminie, zwrotu kosztów badań nie uświadczysz, przy wypłacie do podpisania stworzona przez księgową lista obecności i plac, żeby tylko nadgodzin nie wykazać. no i nadgodziny trzaskasz obowiązkowo, przy stałej stawce godzinowej. brak dodatku za pracę w godzinach nocnych.

Naucz sie glabie pisac po polsku bo z tych wypocin co napisales to tylko -cytat- pedał moze zrozumiec twoje wywody,potracenia za tel.brak del.krajowej.zagranicznej.brak funduszu socjalnego napisalibysmy tu 20 pozycji,popierasz to co sam ukradniesz i trzymasz pysk by cie nie zwolnili,ot i cala prawda o tobie gamoniu za zlotówke.

KIEROWCA

PEDALY JAK CHCECIE SIE UCZYC JEZDZIC TO NIE NASZYM KOSZTEM BO PODLAPIECIE TEMAT I SPIER....CIE DLAMNIE NIEMA LEPSZEJ PRACY WYPLATY NA CZAS I BEZ PROBLEMOWO SZEF I SZEFOWA DOBRZY LUDZIE TYLKO JAK KTOS LECI W KULKI LUB KOMBINUJE TO TO MA PRZE....NE

byly ....

juz agent tomek spr.ta pania H z US OSTROW WLKP i to spr.i poda nazwisko tej pani czy pana ,jak macie info ciekawe o tej firmie to piszcie ,bo trzeba z ta patalogia walczyc,i wszystkie sprawy ujawniac,mamy juz ich sporo i niebawem opiszemy to wszystko///

byly ....

a za co maja sam v8 za 150tys euro mesia to tez podajcie do fiskusa by spr,to sa krocie ,cosik mi mowi ze z tum podatkiem trza spr.to jest b.dobry gwózdz do t?????? za tydz.wam odp.

Zostaw merytoryczną opinię o Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp?

Zobacz opinie na temat firmy Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp?

Stacja Paliw i Agencja Handlu i Usług St.Horyza-Ostrów Wlkp
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Krotoszyńska 179
    63-400 Ostrów Wielkopolski