Axel Springer Polska

Opinie o Axel Springer Polska

anonim 2009-02-20 21:58:27
Słowa kojarzące się z Axel Springer Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaby .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ciężcy .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 5500 netto
Najbardziej podobało mi się w Axel Springer Polska:
Najbardziej nie podobało mi się w Axel Springer Polska:
anonim 2011-08-06 20:52:11
ogólnie w tej firmie pracuje się tylko dla pieniędzy (niestety nie ma standardowych stawek, wszystko trzeb indywidualnie wynegocjować); problemem jest totalny brak szacunku dla pracownika ze strony kadry kierowniczej - ryba psuje się od głowy, poza tym zwalniają zawsze od dołów nigdy nie obcinając wynagrodzeń szefostwu
Paniena 2013-02-22 10:58:42
Witam

mam pytanie.
czy mogłaby się wypowiedzieć osoba która ma doświadczenie w dziale telemarketingu w tej firmie? najlepiej z poznania.
mam okazję rozważyć pracę właśnie w tym dziale i zastanawiam się jak z warunkami pracy zarówno jeśli chodzi o same obowiązki jak i atmosferę.
Nie chodzi mi o charakter pracy bo akurat rzetelna sprzedaż telefoniczna mi odpowiada.
Będę wdzięczna za odpowiedź.

pozdrawiam
Elka 2014-09-13 14:55:26
Dno. Przecież oni wyzyskują pracowników. Plany sprzedażowe są naprawdę ogromne, po 120.000 zł na kwartał, a prowizja przy takiej realizacji to około 10 tys. na kwartał. Gdzie pozostałe 100 kawałków??? Uciekajcie do konkurencji, oni przynajmniej lepiej dbają o pracowników
Ax 2014-09-17 20:43:49
5500 zł ? Czy Ty się dobrze czujesz? :) Byłeś/łaś kierownikiem?
Ajbah 2014-12-04 13:33:24
hey, jak pracuje sie obecnie w Gdansku na stanowisku sprzedawcy telefonicznego lub przedst handl? na jakie zarobki mozna liczyc i jakie sa premie (prowizje)? dzieki za odp
mewa ewa 2016-05-06 08:48:43
oczwyiście, nawet studenci dostają szansę by u nich w windykacji pracować, to wielka szansa moim zdaniem
leon0007 2016-11-24 14:24:28
tragedia, reklama na najniższym poziomie, zero skuteczności, stracone pieniądze!!!
Zostaw swoją opinię o Axel Springer Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axel Springer Polska