Opinie o DOSSCHE SP. Z O.O. w Maków Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DOSSCHE SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DOSSCHE SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOSSCHE SP. Z O.O. w Maków Mazowiecki

kowal

A Dossche bije rekordy w sprzedaży!!! i tak trzymać!!!

marek
@kowal

Ty sie wez za robote lajzo smierdzaca .............................................................itd

kierownik

za dużo wolnego czasu macie że na forum piszecie od jutra dokładka roboty przedstawiciele jak i produkcja

premiks

hades,franks334,olgierd to jedna osoba tylko nick zmienia i tak bardzo się denerwuje i dlaczego ubliżasz osobą którzy pracują na poczcie oni tylko uczciwie pracują a może kiedyś będę pracował na poczcie i ja sobie poradzę Ty kolego niestety NIE i na tym kończę swoje wpisy na forum bo żeby Ci wstydu nie przynosić bo i tak się nie rozumiemy a co do studiów kolego zadałeś sobie pytanie i od razu sobie odpowiadasz to poco mam się chwalić jak Ty wiesz wszystko najlepiej .najlepiej pracujesz bez Ciebie by nie było firmy bo Ty wszystko sprzedajesz na razie życze powodzenia

hadesDNA

Wyrzucić premiksa z forum bo kozak wstyd robi firmie Dossche!!!!!!!!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie DOSSCHE SP. Z O.O.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Monter - praca w delegacji
Tincors Sp. z o.o.
logo firmy Pomoc biurowa z jęz. niemieckim
MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
franx 334

premiks ty jesteś po studiach??? Jakich ??? Studiach produkcji pasz??? Gdzie takie można skończyć??? Pochwal się na forum , bo jestem ciekaw? Edukuj kolego bo spore braki w twojej łepetynce. :-)

olgierd ropid

premiks ty babolu ze wsi!!!

as2

premiks na pocztę znaczki przyklejać!!!

wieniozłodzi

premiks zwal se Qunia x 2

premiks

słuchaj wieniozłodzi palancie to TY jesteś TEMPAK i to my dla ciebie produkujemy towar żebyś go sprzedał a TY masz wszystkich w dupie rolnikom w dupe wchodzisz żeby od ciebie tą pasze kupili a reszte masz gdzieś tempaku chodzi oto żem jak byś był dobry przedstawicielm to umiałbyś przewidzieć w środku tygodnia że np. pan kowalski potrzebuje daną pasze i do niego wbijasz i dajesz cynka dalej że mają daną paszę wyprodukować a ty tepaku pasze zamawiasz w piątek o 18tej i oto tu chodzi

Każdy z nas dokłada cegiełkę aby maszyna się kręciła. Czy to produkcja czy handlowcy. Przypominam kolegom z produkcji, że bez nas nie byłoby Was i odwrotnie. Proste, to co wyprodukujecie my sprzedajemy. Gdyby Nas nie było to kolego szukałbyś sobie innej roboty, bo Twoje stanowisko byłoby zbędne. Z drugiej strony skoro tak Nam zazdrościsz to z wykształceniem możesz poszukać sobie podobnej pracy. Przekonasz się czy to łatwy kawałek chleba. Nikt Cię nie przymusza do tego co robisz i podsumowując, sam chciałeś i zdaje się, że chcesz tu pracować, skoro jeszcze się nie zwolniłeś. Pozdrawiam.

Dorian Cedrob

Jeżeli ktoś nie wie jak wygląda lub chce sobie przypomnieć jak wygląda idiota, mlun, matoł omyłkowo nazwany dyrektorem to proszę - link: (usunięte przez administratora)

wieniozłodzi

Ten premiks to jakiś tempak, z tego co tu czytam. Chłopak ma problemy z tożsamością widocznie i wierzy w pogańskie wyznania. Student z niego jak z koziej d.u.p.y trąba.

crx

Skoro premiks żal ci poślady zaciska, bo piszesz że w weekendy musisz pracować a my na wycieczki jeździmy i tak ci źle i w ogóle masz przenajgorzej na świecie....Chłopie -czy ktoś zabrania tobie wziąć urlop i pojechać na wycieczkę??? Czegoś tu nie rozumiem...Jeśli jesteś po studiach to fajnie ale słabo się starasz albo mało w tobie wiary,że robisz to co robisz...A Dossche zamówień nie ma???? hmmm, ty nawet o tym pojęcia nie masz na bieżąco.I nie bój się, nie zobaczysz mnie na kasie - pozdrawiam studenta premiksa przez "ks."

premiks

crx ciekawe kto Ci załatwił ta robotę handlowca ale na szczęście Cargill ma swoich wyszkolonych doświadczonych przedstawicieli i WY wreszcie będziecie prawdziwymi handlowcami po szkole NA KASIE W TESCO bo jak byś przyszedł na produkcję to nawet do sprzątania się nie nadajesz tępa strzało Ty musisz być od ANTONIEGO MACIEREWICZA i jak już będziesz na kasie skanował produkty to ja człowiek z produkcji podejdę do Ciebie i powiem CI i po co było się uczyć .A propo to ja jestem po studiach a Ty zetke w rolniczej skonczyłeś taki z Ciebie handlowiec że zamówień DOSSCHE nie ma

premiks

no właśnie jak dobrze że ktoś zauważył że to ludzie z produkcji najwięcej zapieprzają a nie przedstawiciele wy sobie ładujcie baterie żeby do pośredniaka trafić wam tylko wycieczki w głowie za pieniądze firmy czy wy kiedyś przedstawiciele pomyśleliście o tym że w weekendy produkcja musiała robić bo wy nie umiecie wcześniej zamówień zrobic chipsy do coca coli do roboty a nie do pasz

dorian

Jeżeli dobrze rozumiem to Cargill kupuje zakłady produkcyjne a całe wielkie państwo z Kalisza leci na zbity pysk trzeba oddać służbowe auta i iść się zarejestrować w zatrudniaku. Benoit zobaczysz jak fajnie jest w Polsce na bezrobociu.

a może wypadałoby też podziękować pracownikom produkcji którzy pracują w każde święto żeby ta pasza była zrobiona

Przedstawiciel z Kuj-Pomorskiego.

Wybór świadomych hodowców!!!- To mówi samo za siebie. Również dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że to Wy - hodowcy jesteście zadowoleni. To właśnie Wasza satysfakcja dodatkowo mobilizuje nas przedstawicieli do jeszcze lepszej obsługi i jak nic na świecie "ładuje baterie" do dalszych działań. Obiecujemy, że nadal ędziemy robić wszystko, aby nasza współpraca wyglądała wzorowo, a może nawet jeszcze lepiej. Pozdrawiam.

Dossche

W imieniu kolegów i koleżanek dziękuję za tak miłe słowa na temat naszej pracy w terenie. Nadal będziemy się starali wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy. Oczywiście, wierzę w to, że nowy pracodawca poprze nasze działania. Dossche to przede wszystkim ludzie. Tylko doświadczenie i wiedza kadry zarządzającej pozwoliły na stworzenie firmy, która zrzesza ludzi z pasją i ludzi wierzących w to, że sukces jest w zasięgu ręki każdego z naszych klientów. W końcu dobre relacje, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa we współpracy to najważniejsze cele, które stawialiśmy i stawiamy przed sobą. Dziękuję również moim hodowcom za tyle ciepłych słów w ostatnich dniach - są tak naprawdę są bezcenne. Pozdrawiam wszystkich Przedstawicielka Dossche :)

OLEK22

Panowie macie rację.Cargill powinien być bardzo dumny że wzbogaci swój skład o personel Dossche. Przedstawiciele robią co mogą żeby nam było jak najlepiej - znajdźcie drugich takich w kraju??? marzenia ściętej głowy.

Zostaw merytoryczną opinię o DOSSCHE SP. Z O.O. - Maków Mazowiecki

DOSSCHE SP. Z O.O.