RMD Romerike Media Distribution

Kjeller

Opinie o RMD Romerike Media Distribution

gall 2010-01-18 16:51:49
praca dosc ciezka, bo w nocy i jest duzo blokow.
Obiecuja 20000 koron netto a zarabia sie 16000 max. Byli ludzie co zarobili 12000!
od tego trzeba odliczyc paliwo-3000koron co najmniej w zime, 4500nok akademik,
jedzenie 3000 i wychodzi ze mozemy odlozyc4000-5000koron, pod warunkiem ze nie
zepsuje nam sie auto, a zima to jest bardzo czeste i naprawy tu sa
wielokrotnie drozsze niz w polsce.
Ceny z kosmosu i do tego brak wyboru w sklepach, np. najtansze mleko-13koron, piers kurczaka swieza- 100koron za kg, paliwo 12,5 benzyna i 11,5 diesel.
No i nuda , nie ma co robic ani wyjsc. Wjazd do Oslo platny 25 koron, parkingi nawet w niedziele przed kosciolem platne!!!
CZY WCIAZ CHCECIE JECHAC DO TEGO "RAJU" ?
Krzysiek 2010-02-11 19:46:35
Byłem, pracowałem i nie było tak źle. Kasy można zarobic jak masz lepsze trasy, że nuda,i drogo to fakt, a co do ciężko to można się przyzwyczaić po jakimś czasie.
Pozdrawiam
anonim 2010-03-08 18:11:32
Nikomu nie polecam. Małe zarobki, praca ciężka. Odradzam.
anonimus 2010-04-11 22:21:40
slabe pieniadze, niewiele zostaje, odradzam. jest coraz slabiejj
buszujacy_w_brzoskwiniach 2010-06-04 09:24:54
o tej pracy już dużo było pisane.. na forum norwegia, [usunięte przez moderatora].Dużo Polaków ściągnęła polka z palestyńczykiem Ismailem, okłamując ludzi co do warunków pracy, ale dostawali kase od kazdej głowy, po krótce:
1. Co 3 miesiące remont auta, zawieszenie, sprzęgło i klocki + blacha, nie ma takiej możliwości żebyś nie porysował/a samochodu. +czasem paczka jest umorusana w farbie drukarskiej ...
2. w zime masz pół metra śniegu w samochodzie
3. przegrzewa sie silnik bo jedziesz 5m i hamulec i tak 6-7h
4. po paru miesiącach pracy siadają kolana
5. podobno : zabrali dodatkowo płatne reklamy i teraz biegają z nimi litwini za połowe kasy,
6. RMD nie obchodzi że ci się samochód zepsuł, masz obowiązek( zapis w umowie o prace) wynająć z wypożyczalni i jeździć
Ogólnie warunki były już złe 2 lata temu, Norwedzy przestali tam już pracować jako zwylki dostarczyciele prasy
7. nie chcą dawać stałej umowy o prace
8. ta praca to ukryty akord
dfre 2010-06-05 19:32:46
calkowicie sie z tym zgadzam. nie ma po co tam jechac, chyba tylko zeby stracic troche czasu..
trewq 2010-11-27 22:18:48
strata czasu! poza tym jest tak nudno i nijako ze mozna sie nabawic depresji, serio.
Pracownik 2011-05-31 01:13:45
Mam dziwne wrazenie ze czesc negatywnych komentarzy pisze jedna osoba :)
mors 2014-02-25 11:56:19
sporo informacji masz w poprzednich postach. Po za tym nie sądzę, aby po nich ktoś jeszcze wyjeżdżał z firmą RMD
piko 2014-04-05 14:15:29
Czyli nic się nie zmieniło w warunkach jakie oferuje RMD, nadal jest tak samo, czy może jeszcze gorzej?
rutelider 2014-04-08 14:29:52
Gorzej...
siema 2014-08-01 18:57:11
faktycznie jest gorzej bo w tym roku poprzeliczali trasy. W tamtym roku jak bylem to byly trasy liczone na powiedzmy 2,5h, które robiło się w 1,5h i przynajmniej mozna bylo dostac takie 2 na noc. W tym roku jest jedna trasa na glowe liczona na 3h ktorej nie da sie zrobic w krocej niz 3h i tyle. Ja tam ogolnie nie narzekam lubie ta robote no i zarobic tez troche mozna, na pewno wiecej niz w Polsce dlatego tu jestem. Dla ciekawskich w tamtym roku za lipiec i sierpien zarobilem jakies 26tys NOK. Jedno jest pewne, da sie w tej firmie troche odlozyc pod warunkiem ze ktos przyjezdza na minimum rok.
jerry 2015-01-13 12:53:39
bardzo zachęcająco brzmią te Wasze komentarze na temat zarobków. Ciekawi mnie czy właściwie ta firma poszukuje obecnie nowych pracowników czy też nie szykują póki co żadnych kadrowych roszad. Czy ktoś z Was ma jakieś info na ten temat ? będę bardzo wdzięczny za wszelkie info. Jak jest jeszcze z rozmową tutaj?
bruno 2015-03-18 03:34:49
hej, czy ktoś z Wa w tym roku planuje wyjazd do Norwegii z RMD czy też praca w tym strasznie drogim kraju nie jest już tak opłacalna jak miało to miejsce jeszcze jakiś czasu. Pomyślcie jednak zastanawiając się nad taką ofertą czy rzeczywiście w Polsce zarobilbyście większą kasę niż wyjeżdżając za granicę
Songokan 2015-04-01 22:31:12
@bruno Ty zadajesz pytania czy na nie odpowiadasz bo już sam nie wiem. Niby pytania ale znaków pytających brak. Z tego co mi wiadomo to wyjazdy za granice, w tym przypadku do Norwegii nadal są bardzo opłacalne. Może i życie jest drogie ale za to ile hajsu można przywieźć. Już byłem z jedną agencją i na plus oceniam. Ale może mi powiecie jak jest tutaj ?
Avi 2015-09-09 10:54:17
W wiekszosci tresci musze sie zgodzic z gall'em ale ceny paliwa czy najtanszych produktow sklepowych to chyba grubo przesadzone. Przeliczanie na zl nie ma sensu!!! W Polsce zarobisz 1,500, a paliwo jest powiedzmy po 5zl Tutaj masz te zaluzmy 16,000 i Paliwo po 12 nok. Wlaczcie sobie klakulatory i sprawdzcie gdzie wyjdzie taniej pracowac i tankowac.
Pracuje tu juz 6 rok. Fakt jest ciezko. Wrecz ciezej niz na poczatku. Ale to ludzkie i bardzo Polskie narzekac na wszystko. Ale prawda jest taka ze "Gazety" to latwy punkt zaczepienia na poczatek. Nikt wam przeciez nie broni szukac innej pracy w miedzyczasie.
Robert 2016-05-11 22:56:03
Witam, czy firma RMD Romerike Media Distribution prowadzi obecnie rekrutację, bo chciałbym podjąć współpracę, a z tego co szukałem nie ma aktualnych ofert.
Zostaw swoją opinię o RMD Romerike Media Distribution - Kjeller
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RMD Romerike Media Distribution