starpol 2

Ehingen

Opinie o starpol 2

niezadowolony 2010-01-18 16:06:13
pijacki kontrakt, majster cham, stawka od przerobu a jak policzyc sobie to? skoro brygadzista zabiera kartki z czasem na detal? wyjazdy rzadko na 3 dni. ten kto pije z majstrem i podpierdziela to ma lepiej, przestrzegam wszystkich przed ta firma.
akiedy 2010-03-11 12:01:34
A kiedy tam byles, bo slyszalem , ze od nowego roku sie duzo zmienilo i
spawacz 2010-04-06 17:04:47
Od nowego roku zmienil sie brygadzista, jest o tyle lepiej ze nie szczuje ludzi na siebie, ale i tak na pociotkow trzeba zarobic , pieniadze jeszcze gorsze niz byly z uwagi na kryzys. Jesli uwazasz kolego ze klamie to tam jedz i powodzenia... polamania nóg hehehe
bylem tam.......... 2010-04-18 10:41:53
A jednak z odejsciem starego majstra wszystko sie zmienilo, nowy majster to byly spawacz, spokojny, wyrozumialy, spawanie ciezkie ale do nauczenia, zrobil sie tam naprawde dobry kontrakt. stawki od przerobu od 7,50 do 8.50 euro czyli niezle, firma wynajmuje mieszkanie, do pracy trzeba dojezdzac busem firmowym, do polski co 5-6 tyg na 4 dni krotko! ale jest zwrot podatku, do polski firmowym busem za grosze. kontrakt wart polecenia. tylko uwaga na pana (usunięte przez administratora), wredny i dwulicowy gosc, (usunięte przez administratora) i jego kumpla, reszta zalogi nawet spoko. po przyjezdzie jest test umiejetnosci, ale sztukancki. ogolnie polecam
Nick 2012-06-17 16:43:29
Czytając wasze wypowiedzi widzę ze pewne sprawy nadal się nie zmieniają, prawda jest ze , stawka od przerobu- ;( AKORD ); od 5,8 do 8euro, firma wynajmuje mieszkanie, do prac dojazd busem firmowym, do Polski co 5-7 tyg na 4-5 dni! Jest zwrot podatku, do polski firmowym busem- duży koszt, spawanie jest tam na wysokim poziomie. Na dzień dobry egzamin :) w Ehingen kultura dostatek, narzędzia ,porządek itp - polecam .firma ze Starachowic to raczej nie mile doświadczenia np; tak zwany kierownik\\brygadzista dawny spawacz PAN (usunięte przez administratora) to człowiek z małym wykształceniem, cwaniaczek , wygadany (usunięte przez administratora), słoma z botów..... Ima się wszystkich sposobów aby wiedzieć i kontrolować współlokatorów ! Szczuje ludzi na siebie, ale i tak na jego i firmę trzeba zarobić. Ale w sumie nie jest tak zle, sa gorsze kontrakty.
edek 2012-08-08 20:31:31
Zgadzam sie z toba kolego, kierownik (usunięte przez administratora)taki jest!
jsdjkdsl 2014-02-02 20:30:15
Trzymajcie się z daleka od tych nieodpowiedzialnych ludzi kierujących do pracy w niemczech, najpierw dają umowy do podpisania, wysyłają do lekarza na badania, oczywiście na własny koszt, a potem przesuwają termin wyjazdu w nieskończoność!!!!(usunięte przez administratora)
łysy 2016-08-03 22:15:33
jaką szkole trzeba skończyć aby pracować jako brygadzista? chyba nie trzeba mieć wyższego wykształcenia...? jeżeli chodzi o zarobki i warunki na kontrakcie oceniam dobrze w porównaniu do innych - byłem na paru. chociaż ludzie jak widać na forum nie wszyscy byli zadowoleni, a pracować trzeba jak wszędzie...
zadowolony 2016-08-28 08:07:10
Słuchaj środku od kapusty,jaki ty byłeś kierownik?!Jakie miałeś kwalifikacje na kierownika,i jakim byłeś spawaczem?Tylko Twój element był sfotografowany i wyrzucony w kontener!Gdyby nie Twoje chamstwo, szczęśliwy zbieg okoliczności i naiwność Niemców siedział byś w kiciu. P.S. Dlaczego zostały usunięte wpisy najbardziej treściwe i te opisujące szarą rzeczywistość o kontrakcie w Ehingen i o Starpolu?!
redty 2016-09-03 22:58:48
Ja to słyszałem, że miały się pojawić ostatnio jakieś premie do podstawy zarobków. To znak, że doceniają swoich pracowników teraz.
Zostaw swoją opinię o starpol 2 - Ehingen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie starpol 2