KEGEL-BŁAŻUSIAK SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o KEGEL-BŁAŻUSIAK SP. Z O.O.

anonim 2011-01-04 17:35:49
Nie polecam tej firmy w żadnym wypadku, firma płaci żałosne pensje i kryzys trwa wiecznie w tej firmie, a kierownik działu pokrowców to chyba nie za wiele miał współnego ze sprzedażą
anonim 2014-04-29 19:55:10
Potwierdzam, atmosfera tragiczna same nadufane osoby kilka wyjątków, o pensji nie wspomne, cwaniaki i tyle..... omijać z dala, praca dla desperatów..
Darek 2014-09-15 11:00:37
Rzuciłem prace w tej firmie około 10 lat temu.Do dziś mam bardzo zle wspomnienia.Kierownik w Nowym Targu to cwaniak.Praca po godzinach ZA DARMO!!! Pensje marne.Nie polecam. Trzymajcie się z daleka.
python 2016-05-20 18:55:10
najbardziej cieszy że dobra atmosfera panuje również w relacji pracownik-szefostwo, to jest chyba najważniejsze w firmie
plus 2016-07-15 22:05:54
python, długo pracujesz w KB? chyba nie, skoro nie widzisz że relacje z szefostwem to ściema... Liczy się wynik, nic więcej. Zresztą jak wszędzie.
Robin 2016-09-20 18:54:00
Firma sciemnia i oszczedza na wszystkim czyli na pracownikach zarobki jak na warunki sa kiepskie,dodatkowo bardzo duze wymagania dotyczące obrotow w sklepach firmowych.Kierowniczka mysli ze zjadla.wszystkie rozumy, nie polecam tej firmy szkoda zycia
agata 2016-10-18 11:45:08
No nie wiem, niczego takiego do tej pory nie zauważyłam. A że wymagania duże? a powiedz mi gdzie nie wymagają dużo? Zresztą świadczy to też o większej dbałości i staraniach o dobre działanie firmy/sklepów. jak dla mnie normalna sprawa.
Rafu 2016-10-19 12:22:46
praca w KB całkiem spoko. jestem tu już nie tak krótko. że dużo wymagają? a w jakiej pracy nie ma wymagań. Obowiązków sporo ale daję radę, satysfakcja to dobra kasa za to.
jo 2016-10-20 10:38:06
a wiecie czy teraz są jakieś rekrutacje w KB?
ben 2016-10-21 11:28:27
Z tego co wiem firma się rozrasta, więc na pewno szukają nowych pracowników. napisz do nich albo zadzwoń. Myślę, że bez problemu dostaniesz informację
arczi 2016-11-10 14:47:54
Zaczynałem u nich pracę jakiś rok z hakiem wstecz. Do tej pory tu jestem, bo oferują całkiem spoko warunki. Jak szukasz fajnej pracy, żeby się zahaczyć, to startuj jak najbardziej.
waldek 2016-11-14 14:36:22
Dobra firma. już drugi rok tu pracuję. Może bez szału, ale mam bardzo pozytywne zdanie o k-b.
santana 2016-11-25 15:11:57
dużo się zmieniło w porównaniu z ostatnimi dwoma latami. firma coraz lepiej sobie radzi i coraz lepsze warunki może pracownikom zapewniać. dobre wynagrodzenie bardzo mnie motywuje ;)
Błażej 2016-11-29 14:04:38
Firma cały czas się rozwija, więc są coraz lepsze warunki pracy. Zarobki są całkiem dobre, na spotkaniu jest przedstawiona szczegółowa propozycja, nikt nic nie ukrywa. A atmosfera w pracy jest super.
słoniu 2016-12-05 12:43:24
W porównaniu do dwóch poprzednich firm, z którymi współpracowałem, tutaj mam zdecydowanie najlepsze warunki. no i faktycznie na atmosferę w pracy nie da się narzekać, bo zespół mam mega zgrany
Zostaw swoją opinię o KEGEL-BŁAŻUSIAK SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KEGEL-BŁAŻUSIAK SP. Z O.O.