Esprit Renoma

Wrocław

Opinie o Esprit Renoma

anonim 2011-03-29 13:54:11
W sprawach personalnych organem zarządzającym jest biuro administracji w warszawie które nie ma nic wspólnego z pracownikami, kierownik sklepu jest organem tylko wykonawczym. W sklepie są rotacje pracowników np w ramach \"wiosennych porządków\" nie można długo popracować. Padają pytania typu \"czy pani chce zajść w ciaże\" co jest równoważne z końcem etatu w niedalekiej przyszłości. zarobki są mizerne - najniższa krajowa. Początkowo czaruje sie pensją (brutto-ubruttowioniona). Pracowałam tam pare miesięcy temu chciałam zajść w ciażę no i doczekałam się ale biura dla bezrobotnych, może to ze skończyłam studia niedawno (licencjat) jest dla mnie moją pomoca i nażeczony który dobrze zarabia jako informatyk.
aninomus 2011-05-25 16:41:31
co znaczy brutto-ubruttowiona? jesli ktos podaje Ci kwote brutto, ktora bedziesz zarabic, to tak musi byc. nie ma innej mozliwosci
asia 2011-08-18 19:30:17
Pracowałam w Esprit Renoma i była bardzo zadowolona z atmosfery jaka panowała w zespole. Wszyscy bardzo pomocni,a kierownik bardzo wymagający, ale to chyba normalne.Wynagrodzenie może nie należy do najwyższych w tej branży,lecz dla mnie miłe podejście do pracownika naprawdę bardzo dużo znaczy. Pozdrawiam zespół (usunięte przez administratora)
nono 2013-04-27 10:56:50
Zespół genialny! Tylko kierownik... Nigdy nie powie niczego wprost... Jak dla mnie wypaliła się zawodowo... Ciągłe parcie na "sukces" co odbija się na pracy... Wszyscy świetnie sobie radzą, ale to i tak "za mało". Rozumiem że wyniki są ważne, ale nie tędy droga... Wieczne nastroje i złe humory... No cóż... Współczuję zespołowi...
der 2013-05-19 18:54:08
A zarobki? wiecej niz 1300zl mozna zarobic?
syryyyy 2013-07-05 16:36:53
Mi praca w espricie się na początku podobała. Była super atmosfera, zgrana ekipa. Trochę od nas wymagano, ale zawsze było warto i widziało się efekt. Teraz nagle dali nam nowego zastępce, przenieśli kierowniczkę, wywalili kolesia i wszyscy robią po gaciach, bo każdy może być następny , jak się nie posłucha. Każdy u nas w dni wolne roznosi cv i idąc na rozmiankę pyta czy byłaby praca. Porąbane totalnie. W wawie to w jednej galerii normalnie w plakietce sklepu się pytają o prace. Ja sobie odejdę w sierpniu jakoś i innym radzę tak samo. Wszystko jest śmieszne, ale do czesu
hfkhsgfiuwejroiqeaj 2014-01-26 20:23:40
nie polecam, wynagrodzenie chyba jedno z najnizszych w sieciówkach. wymagania duze, kontrola budzetów indywidualnych a premii od sprzedazy brak. kontrola sprzedazy indywidualnej jest chyba tylko po to, zeby wywolywac presje na sprzedawcach i miec ew. powod do szybkiego zwolnienia. przepytywanki z materiałow, cen itp. warunki pracy tez pozostawiaja wiele do zyczenia. nadgodziny nieplatne, mozna tylko sobie odebrac w kolejnych miesiacach ale i tak slyszy sie jedynie ze nie ma czasu na to zeby je odebrac.
mozna by bylo jeszcze tak wiele wymieniac, moze tak bardzo by to nie koiło w oczy gdyby chociaz wynagrodzenie było sensowne.
ps. pakiet socjalny o ktorym mowa w ogloszeniach o prace to tylko lekarz pierwszego kontaktu.
kaska 2014-06-10 13:51:53
oreintacyjnie - około 1300 zł. a wymagania wielkie.
uyt 2015-01-14 17:36:19
możesz rozwinąć ten wątek, bo dla niektórych mogą okazac sie nie takie wielkie.... a poza tym 1300zł i jaka umowa? A napiszcie jak wyglada proces rekrutacji bo ja złożyłam cv i jeżeli mogę to chciałabym uniknąć niemiłych przeżyć; rozmowa o pracę to egzamin z życia, zatem chcę się przygotować dobrze- możecie mi przytoczyć najczęstrze zadawane pytania i udzielić jakichs porad?
zona 2015-03-22 14:18:51
a czy przy tym 1300 złotych robi Ci to jeszcze różnice na jakiej to jest umowie ? bo mi się wydaje , że za takie pieniądze raczej nawet nie warto zastanawiać się nad pracą w Espricie. Znajomy pracował jako sprzedawca w sklepie tej marki we Wrocławiu i narzekał głównie na kasę. Na szczęscie znalazł coś innego
poog 2016-05-13 16:20:50
Najniższa krajowa, no ale @alfredi dolicz do tego premię
Zostaw swoją opinię o Esprit Renoma - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esprit Renoma