Opinie o Galderma Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Galderma Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Galderma Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galderma Polska Sp. z o.o. w Warszawa

JJ

Niestety po paru latach pracy nie mogę polecić tej firmy. Panuje w niej bałagan, (usunięte przez administratora)oraz nie awansują wartościowych pracowników tylko tych którzy potrafią pięknie kłamać o swoich niesamowitych zdolnościach. Koleżanki w większości są wredne i nie pomocne. Pensje w porównaniu do konkurencji są dosyć niskie. Brak możliwości rozwoju. Na mobbing kadry nie reagują tylko każą się nie przejmować. Odradzam

Widzę, że niekoniecznie pojawiły się tutaj pozytywne opinie na temat firmy. Jednak chciałabym spróbować tutaj zaaplikować i chciałabym wiedzieć, z ilu etapów składa się proces rekrutacji? Poza tym, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Bo widzę, że pisaliście, że jest ono niskie. Jeśli chodzi o rozwój to ponoć jego brak.. Nie ma żadnych szkoleń/kursów? Rozwiejcie moje wątpliwości i moją dezinformację ;p

JJ Nowy wpis

Kandydat Nowy wpis

Niestety nie mam dobrego zdania, rozmowy kwalifikacyjne DM, HR, RM odbyły się na wysokim poziome, a po mimo obietnic, do dni dzisiejszego nikt nie zadzwonił z informacja zwrotna.

123 Nowy wpis
@Kandydat

A dawno miałeś tą rozmowę lub pisałeś do nich jakiegoś maila, czy dostaniesz feedback? I jeszcze jedno, ile tych rozmów miałeś i jak one przebiegały?

Jakie są warunki zatrudnienia w Galderma Polska Sp. z o.o.?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Galderma Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Jack

Witam, Czy kojarzy ktoś dział HR obsługujący zapytania pracowników globalnie? Chodzi o support pracowników w zakresie procesów administracyjno-payrollowych. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Paula

A tak z innej beczki . Czy na szkoleniach gdzie zabiegi wykonują lekarze to usługi są dobrze świadczone ??? Czy ich produkty są dobre

Anita

Szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem fantazji co niektórych osób wypowiadających się na temat pracy w Galdermie. Byłam jej pracownikiem przez dłuższy czas i naprawdę złego słowa na temat ani firmy ani nikogo " na górze" powiedzieć nie mogę. Oczywiście pracować trzeba, bo nikt za obijanie się płacił nam nie będzie, tym bardziej , że mało nie płacą, więc mają prawo wymagać. Żenujące i wyssane z palca historie ludzi, którzy nie wiedzieć czemu piszą takie głupoty, może po prostu z zazdrości, że już ich tam nie ma, że może nie potrafili wykorzystać szansy pracy w tak renomowanej firmie i teraz jedyną rzeczą jaka im pozostała to wymyślanie kolejnych kłamliwych opowieści. Swoją drogą uważam, że jeżeli ktoś jest normalnym człowiekiem, to samo dostaje w zamian od tak zwanej "góry". Ja gdybym była przyszłym pracodawcą, którejkolwiek z tych osób, które piszą te wszystkie "pochlebne" opinie na temat firmy,kilka razy zastanowiła bym się nad zatrudnieniem kogoś takiego- bo to świadczy o poziomie kultury tych ludzi, a raczej o jej kompletnym braku. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, iż te wszystkie oszczerstwa piszą byli pracownicy firmy, ludzie którzy pracowali tu przez lata i tak się teraz odwdzięczają, zapominając gdzie zdobyli doświadczenie i kto dał im szansę na jego zdobycie...PRZYKRE

xxx
@Anita

Przykre jest to , ze firmie Galderma pracownicy nie ma się własnego zdania. Przykre jest to ,że firmie Galderma uważa się iż praca jest zaszczytem i nagrodą i wszyscy powinni zrzec się wynagrodzenia dla dobra firmy. Przykre jest to że GM mając humory czepia się bzdur takich jak zły klips , kolor spinacza na dokumentach Przykre jest to ,że GM uważa się za BOGA - a to choroba psychiczna.

AdamZ
@Anita

Oczywiscie,że byli pracownicy. Aktualni nie są w stanie oddychać ze strachu lub z otumanienia.

Brea
@xxx

Oj tak. Na temat GM to można by napisać całkiem spory i niezłej jakości doktorat na temat mobbingu i złych zachowań, złośliwości, kąśliwych uwag co do pracownika. A o tych szkoleniach to przesada bo uczyć to się trzeba samemu i samemu sobie radzić. wszak GM ciagle powtarzał,że Galderma nie jest akademią, ale firmą co ma zyski przynosić. Kiedyś może była tutaj fajna atmosfera "wzajemnosci" bo sami znajomi pracowali, nikt z ulicy nie mógł się dostać. A to ,ze klienci firmę kochali to kwestia kasy przeznaczanej na marketing i na nich, a nie uwielbienia dla produktu. Nie oszukujmy się, produkty to już zaczynają wypoadać jak "trupy z szafy" , są tak stare. Ważny jednak jest przekaz i to ile kasy firma płaci za niego.

Patrycja

@xxx no rozumiem, że kolor spinacza jest absurdalnym problemem i takie sytuacje psują atmosferę w firmie Galderma Polska. Ale czy Twoim zdaniem nie da się znaleźć żadnych plusów pracy tam? Może możliwość awansu czy benefity? Istnieje taka możliwość czy nie?

Euzebia
@Patrycja

Nie. Chyba, że L4 na nerwicę i zasiłek.

Stach

Firma ma opinie dobrego pracodawcy ale do tego potrzebni są dobrzy pracownicy!!

Marcin X

Wreszcie Wyrzucono (usunięte przez administratora)z jego prywatnego folwarku.

czerwona róża
@Marcin X

hehehe ło kurde nieźle, napewno krzywda mu się nie stanie bo już pewnie jest ustawiony ale upokorzenie jest mega duże a to jest o wiele wiecej warte niż pieniądze

L.
@czerwona róża

Czyżby guru sekty wylali?????????

Łozo

„Miales chamie zloty róg, ostał ci sie jeno sznur”. Tak sie konczy bochen gdy w miejsce wykształconych, lojalnych, profesjonalnych pracowników otaczasz sie fałszywcami i prymitywami, ktorzy za doraźne korzyści sprzedali by ojca i matkę.

niepokorny
@Łozo

wreszcie ludzie odetchneli a szczury i wazeliny juz świetuja służbe u nowego Pana. Dzieki Ci Panie ze nie musiałem toczyc wazeliny - mam satysfakcje osobista no mnie prezes wyrzucil :)

Patrycja

Aktualnie firma Galderma Polska poszukuje reprezentanta medycznego http://www.gowork.pl/praca/inne;b/wroclaw;l?oferta_opinie=pracuj.pl5436112, czy @Julia właśnie na tym stanowisku interesowały Cie zarobki? Czy może sama się już zdecydowałaś na aplikację i chciałabyś się wypowiedzieć na ten temat? Pewnie są tu osoby, które chcą pracować jako reprezentant medyczny i by chętnie przeczytały taką wypowiedź.

Julia

Witam,jakie jest wynagrodzenie ?? Ile wizyt dziennie ?

pytanie

Witam czy ktoś się orientuje czy do medycyny estetycznej jest vacat na łódzkie jeszcze ? Czy już kogoś przyjeli może bo ta rekrutacja trwa od chyba roku .

Witam serdecznie, czy mógłby ktoś napisać o sytuacji w firmie na chwile obencą?? Zastanawiam sie nad uczestnictwem w dalszej rekrutacji i nie wiem czy warto zmieniać firmę. Będę wdzięczny za każde info.

Ellee

Witam do firmy trwa rekrutacja do medycyny estetycznej czy ktoś coś może o tej rekrutacji wie , czy produkty są rozpoznawalne i jakie warunki pracy ( auto , pensja itd) ??

osa
@Ellee

na jaki teren? kiedys sie staralam tam dostac

Grzegorz

A ja pracowałem kupe lat w tej firmie i powiem tak: ... jak ktos chce się dowiedzieć jak tu jest niech spróbuje sie tu dostać i będzie sam wiedział :) Pozdrawiam Grzegorz

Mark
@Grzegorz

Grzegorz, no uchyl rąbka tajemnicy :)

Grzegorz
@Mark

Panie "mark" tajemnica jest po to aby nie miała rąbków

yt

@wer chyba juz nie..wydaje mi sie ze rekrtuacja sie skonczyla

Zosia

Zastanawiam się , z której firmy konkurencyjnej są Ci wszyscy ,którzy wypisują takie brednie na temat Galdermy i samego Dyrektora???????

Seba
@Zosia

Zosia i Anita-nigdy osoby o takich imionach nie pracowaly w Galdermie :) rozumiem, że to nicki tych niewiast, o których wspomniała ewelina, tych w rankingu 3/10 :) więc wiadomo czemu bronią psychopaty i schizofrenika przy sterach władzy, jeszcze chwilę, niestety :(

ewelina

Galderma to była fajną firmą kiedyś. Dziś główny szef akceptuje tylko lizodupców-nie akceptuje samodzielnie myślących i mających odmienne zdanie. Ale to już jego ostatnie podrygi, może ta firma po jego zwolnieniu wróci do elity bo dziś to dno i odcinanie kuponów z czasów, gdy w firmie pracowali zdolni i mądrzy ludzie, którzy, jeśli sami nie odeszli to zostali zniszczeni pod byle pretekstem i w wyniku intryg. Współpracownicy? Żenada-donisicielstwo, nicnierobienie a przekonanie o swojej swietności. Niektórzy w firmie biora pensję nie za pracę a za donoszenie o każdej rozmowie, co kto powiedział, na kogo, kiedy itp.serdecznie odradzam każdemu kto myśli samodzielnie-tu kariere zrobisz tylko za lizodupstwo lub dajstwo gdy jesteś kobietą i doświadczenie uczy, że nie musisz być lepsza niż 3/10 :) Ci którzy awansowali za umiejętności byli zbyt mądrzy i stanowili zagrożenie dla schizofrenicznego zarządzającego.

Zostaw merytoryczną opinię o Galderma Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Galderma Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galderma Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Galderma Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 13 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Galderma Polska Sp. z o.o.