logo Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry

Poznań

Opinie o Selgros Cash&Carry

Jagna 2016-03-13 01:32:00
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć na czym polega praca na hali: mięso w Selgros- Poznań?
Jagna 2016-03-13 02:20:33
I jeszcze jedno. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tymi trzema miesiącami po zakończeniu umowy ? Czy rzeczywiście nie mogę nigdzie pracować w tym okresie? ;/
Sła 2016-03-16 23:09:23
witam
serdecznie odradzam każdemu prace w Selgrosie w Poznaniu na stanowisku kierowca/pracownik działu Horeca. Początkowa atmosfera nie ma nic wspolnego z codzienna praca. Praca w nadgodzinach niepłatnych, na koniec każdego okresu rozliczeniowego dają do podpisania „twoje oświadczenie” jako że zrzekasz się nadgodzin na poczet przyszłego okresu rozliczeniowego (mega przewał- opowiem jak ktoś chce) Z-ca kierownika działu Horeca, nie mający pojęcia o kierowaniu zespołem ludzi, którego ostatnią pracą była obsługa klienta na stacji benzynowej i tankowanie gazu „rządzi ludźmi” Pan Jakub R… to chyba mówi wszystko o tej pracy. 2200 brutto jest łatwo przeliczalne na tyranie przez 8 godzin. Po dwóch latach pracy wypowiedzenie bez podania przyczyny… tak chyba nie zachowuje się poważna firma. Jeżeli ktoś szuka prace na 2-3 miesiace i ma szeroki odbyt (bo r**nie w d*pe jest na porządku dziennym) zapraszam serdecznie. Horeca w Selgrosie nadzorowana przez Pana Kolase (bez nazwisk), który nie do końca wie co się dzieje w jego dziale i trzyma się kurczowo stołka. Każde auto wyjeżdżające spod firmy przeładowane (zapraszam inspekcję transportu drogowego, do zważenia któregokolwiek auta wyjeżdżającego w godzinach porannych spod siedziby Selgrosu w Poznaniu) Busy 3,5 tony ---- gwarantuje jak PIS 500+ tylko raczej w kilogramach. Proszę przekażcie informację dalej aby nie doszło do kolejnych bezsensownych zwolnień. Jednym słowem jeśli szukasz pracy na stałe Selgros na Zamenhoffa radzę omijać szerokim łukiem. Chętnie udziele więcej informacji osobom niezdecydowanym, chcącym podjąć pracę w tej firmie. Proszę o kontakt slawek_1234@o2 .pl. Pozdrawiam Jakuba R i Kolase którzy nie mają pojęcia o niczym…. Dzińki Panowie za wypowiedzenie bez podania przyczyny zwolnienia. Kirownika nie stać nawet żeby spojrzeć w oczy zwalnianemu pracownikowi.
alamo 2016-03-17 11:55:18
alycjo - jesteś bardzo naiwna, sama zobaczysz.
Sła - żeby być zwolnionym z tego działu, trzeba naprawdę sobie czymś zasłużyć, pochwal się, co się stało :-) Co do przenoszenia nadgodzin na kolejny okres - jeśli były Ci oddane jako czas wolny, to nie jest mega przewał, a tylko zwykłe, codzienne dy.anko. Po prostu planowanie w tej firmie leży i kwiczy, liczy się tu i teraz, nieważne co będzie za 2-3 miesiące, a tym bardziej za rok.
Niestety, nowi wartościowi pracownicy zdarzają się w ostatnich latach bardzo rzadko, po prostu płaca itd. jest za słaba, a jeśli ktoś akceptuje te warunki, to dlatego, że będzie i tak kombinował. I tak wszyscy kombinują, Sransgourmet na pracownikach, a ci na pracodawcy. Życzę sukcesów, i tak najlepiej wyjdą na tym "Mareczek" z "Jackiem"
pablo 2016-03-17 20:51:14
Witam, czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca kasjerów w selgros ? chodzi o to ,czy siedzą na kasach a klient cały towar wykłada na taśmę jak to bywa w marketach typu biedronka itp, czy może trzeba na stojąco latać wokół jakiegoś dużego wózka klienta z ręcznym skanerem ? Będę wdzięczny za odpowiedź
alamo 2016-03-17 22:39:03
alycjo - jesteś bardzo naiwna, sama zobaczysz.
ququ 2016-03-18 18:11:19
Zależy jaki klient. Detaliści wykładają na taśmę a hurtownicy raczej kasują się z wózka. Kasuje się też towar ułożony na paletach, a tam co klient potrafi upchnąć to tylko on sam wie najlepiej.
Hala 115 warszawa 2016-03-19 09:45:00
Witam. Odradzam wszystkim pracę w selgros nowa hala 115 ul. Marsa Warszawa. Dno kompletne. Obiecują na rozmowach same kokosy. A w rzeczywistości otrzymujesz na stanowisku kierowniczym około 2000 zł brutto plus jakieś obiecane śmieszne premie ktòrych nie ma. Kpina wyzysk i śmiech na sali.
wrocław 2016-03-19 10:55:51
Mojego postu który napisałem ovtych paniach już nie ma i nie mam pojęcia dlaczego .Mówisz ,że M nie jest prostacka ,bo nie słyszałeś jak odzywa się do kasjerów ,jedej dziewczynie powiedziała np. Że żygać jej się chce jak nią patrzy .To słowa Mirki .Czy tak powinien kierownik się do pracownika odzywać .Małgorzata w doborze słów jest nielepsza .Na szczęście ludzie na kasach zaczeli nagrywać te rozmowy żeby w razie czego w PIP mieć dowody .
Tam niestety nigdy nic się nie zmieni ,bo ogólne jest przyzwolenie na nie szanowanie pracowników
Były pracownik- wrocław 2016-03-20 00:00:36
Wiem o czym piszesz tak jak mówisz w tym sklepie nic się nie zmieni nigdy ,po pierwsze tam się liczy tylko dzienny obrót ,teraz zacierają ręce bo święta się zbliżają i wydoją od klientów ilę się da,promocje ! tylko ceny są zajebiaszcze,po drugie tam pracownik się nie będzie liczył,prosty przykład kierowniczki magazynu P.Edyta N. traktuje pracownika Przyjęcia Towaru jak materiał odpadowy !!! to jest przecież skandal jak można tak się zachowywać na takim stanowisku,i on ma się za wykształconą.Tam pracują ludzie z przypadku,a najlepsze jest to że wszyscy o tym wiedzą i nic się z tym nie robi .TO JEST CAŁY SELGROS.Zatrudnić,wykorzystać ,zniewolić ,i w.........ć na zbitą mordę.Pozdrowienia dla kierowniczków hali .
gosc 2016-03-22 12:45:47
bo zatrudniają kasjerki brudaski, oczywiście nie wszystkie, ale chyba wiadomo o kim mowa;)
gosc 2016-03-22 12:46:24
Nie powinna to fakt.
Na wrocław 2016-03-24 07:48:24
O kim ? pisz imię tylko bez nazwisk !!! bo cię zaraz usuną ... taka polityka selgrosu prawdę napiszesz to cię nie ma ....
Roberto C. 2016-03-26 16:52:05
Jestem w szoku ze cie zwolnili bo ponoć trzeba sie wyjątkowo o to postarać. Musiales srogo podpasc i byc wyjatkowo smierdzącym nygusem.
Przecież to normalne ze w każdym innym selgrosie na świecie pracownik/kierowca pierwsze co robi po przyjściu do pracy to idzie po kawke i następnie na papierosa, a po pół godzinie siada przy kompie i analizuje trasę by po kolejnej pol godzinie iść na stołówkę odebrać przerwe "ktora sie nalezy". Bo w trasie na mieście (czy to mając 2 czy 6-7 punktow) nie ma kiedy zjeść ani się na chwilę zatrzymać... A wieczne marudzenie, jęczenie i narzekanie jest na porządku dziennym.
Gwoli ścisłości mniemam ze miales umowę na czas określony bo wtedy nikt nie musi podawać ci powodów zwolnienia - to wiedzą nawet dzieci :)
PS: Tylko nie mów ze nabijales punkty na swoją prywatną kartę klienta tankujac służbowe auta na stacjach :o
Roberto C. 2016-03-26 16:55:34
Job 2016-04-02 10:32:34
tylko po znajomosci
selgros łódź 2016-04-04 14:07:13
Selgros łódź - Ja tam pracuje i jestem bardzo zadowolony - tak zgranej ekipy dawno niewidziałem jeden drugiem palcem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] grzebie byle byc wyzej - wielkie pozdro 126
odp 2016-04-04 20:09:42
jak wszedzie indziej na kokosy nie licz
grrr... 2016-04-05 08:19:38
2 tys brutto + do 1 tys rocznie łacznie na swieta i dofin. do urlopu. najlepsza oferta na rynku, super socjał, przyjdz, wykorzystamy cie :P
mała 2016-04-08 13:53:53
WItam
Może mi ktoś napisać tak całkiem serio ile się zarabia w selgrosie ? Bo dostałam ofertę pracy na dziale AGD i tak do końca nie wiem jak tam jest .
126 2016-04-09 17:12:28
1,5k
Dział Kas 2016-05-14 15:34:19
Najgorszy jest selgros we WROCŁAWIU syf pierwsza l kasa. I najgorsza kierowniczka magazyny Edyta.
Pracownik 115 2016-05-18 19:43:11
Jeżeli chodzi o stawkę zastępcy kierownika na hali 115 to jest 2600 brutto + dwie premie także nie mówcie, że gołe 2000zł, bo to nieprawda. Pracuję - wiem.
Szefostwo jak na razie dobre także nie ma co narzekać.
selgrosek 2016-05-30 16:32:11
jakie 2 dodatkowe premie?
WROCŁAW -SELGROS 2016-06-11 21:19:09
Wszystkie pytania związane z fatalnym traktowaniem pracowników Wrocławskiego Selgrosu przez kierowniczkę ! prosimy o kontakt telefoniczny tel kom.(usunięte przez administratora)
J.N. 2016-07-05 19:38:28
Rafi chyba chce bzyknac kierowniczke co by pozostało wszystko w rodzinie:)
cala prawda 2016-07-05 20:59:40
tylko co lepsze? bzykać grubą obleśną mężatkę której nikt nie lubi czy się ślizgać po ciapatych obrabiających jej siostrę?
Premizlaus 2016-07-05 21:07:53
Zauważyłem w ofertach pracy, że szukają osoby na kompletację zamówień. Czy ktoś zna szczegóły na tym stanowisku? Ile można zarobić i jak mniej więcej wygląda ta praca i czy jest jej dużo? Z podanych wymagań jest informacja, że kompletatorzy pracują tylko na nocki i popołudniówki.
Pan 2016-07-08 22:23:10
Cześć . Reklama w tv masakra poniżenie pracownika cywilnie nie wiem jak tam marketing istnieje
DONA 2016-07-13 12:12:08
hej
czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca na informacji - jak ze zmianami , nadgodzinami czy są , z tego co słyszałam to płaca marna
DONA 2016-07-13 18:00:33
nie , ale na bieżąco śledzę oferty pracy i cierpliwie czekam
sam 2016-07-22 19:49:07
menager w selgrosie bierze 5 tys na renke
io 2016-08-24 20:54:33
1,5 k. praca od 5, czesto jestes sama na zmianie
bigmama 2016-08-31 19:53:34
a o ci chodzi z tym procentem ? od sprzedaży to jest czy obrotu czy jak jakiś plan się wyrobi wtf?
Ja 2016-09-03 23:17:53
Zakaz robienia zakupów w stroju służbowym w 115. Jak chcesz bułkę to przed pracą albo po pracy. Ewentualnie przebiera się w prywatne ubranie i na przerwie incocgnito kupujesz sobie zarelko.Ale musisz sie wyrobic w 35 min z czego i tak odrabiasz 20 min
wwww 2016-09-11 11:41:39
Mam pytanie, ile może zarobić kierownik działu w hali 115?
ja29 2016-09-16 14:53:07
Witam. Ile zarabia pracownik komplementacji zamówień w Warszawie? Czy wynagrodzenie przekracza 2300 zł brutto?
kawusia30 2016-10-02 10:29:13
A jak wygląda praca w centrali w Poznaniu. Jest oferta pracy na pracownika działu kontroli faktur. Zaprosili mnie na rozmowę ale nie wiem czego sie spodziewać. Czy warto? Za jakie pieniadze i jaka atmosfera?
kololo 2016-10-02 12:59:40
Napisz coś więcej o benefitach, to bardzo interesujące.
kololo 2016-10-02 13:47:00
Ja się nie muszę nastawiać :-) bo firma już o mnie (i nie tylko zadbała).
Ubezpieczenie - składkę Ci odciągają od wynagrodzenia, szkolenia - tylko za zgodą przełożonego, ale nawet wtedy możesz dowiedzieć się, że jesteś nieuprawniony. Zapomniałeś o bonach na święta i dofinansowaniu urlopów, to w zależności od zarobków, ale w porównaniu do innych sieci wychodzi bardzo słabo (z grubsza 1/3). Bierzesz?
kololo 2016-10-02 15:39:21
PH i horeca to inna firma, my tu o Selgrosie piszemy :-/
kololo 2016-10-02 17:53:48
No to podsumujmy, ponieważ skaczecie po różnych ofertach itd. Umowa o pracę nie jest niczym wyjątkowym, w Selgrosie/Transgourmet jest to standard. Ze wzgl. na niemożność obsadzenia niektórych stanowisk, co dotyczy przede wszystkim hal sprzedaży, zatrudnia się ludzi przez firmy zewnętrzne, a te już umów o pracę nie dają, jednak wtedy to nie Selgros jest pracodawcą, jedynie zleceniodawcą.
Wzmianka, że ph/horeca to inna firma, była ironiczna. Rzeczywistość jest taka, że firma skupia się bardzo na horece, za wszelką cenę, zlewając resztę.
Jako pracodawca Selgros był kiedyś wyróżniającą się firmą, jednak od kilku lat to, co oferuje swoim pracownikom, odstaje coraz bardziej od rynkowej średniej, schodząc coraz niżej. Płaci mniej niż inni, chociaż robi to w terminie. Są poważne problemy z rekrutacją jakichkolwiek pracowników w halach, zatrudnienie normalnej osoby graniczy z cudem. Podnosi się próg tolerancji dla różnych zachowań w pracy, ponowne zatrudnienie pracownika wcześniej zwalnianego nie jest niczym wyjątkowym. Często ważniejsze jest prawidłowe odbijanie karty zegarowej niż jakość pracy. Są jeszcze jacyś pracownicy z długim stażem, bo kiedyś ich wynagrodzenie osiągnęło przyzwoity poziom, dający jakiś spokój nawet dzisiaj, skoro jednak od lat pensja stoi w miejscu, a pracować trzeba więcej, odchodzą przy pierwszej lepszej okazji. Jest wyraźna różnica między wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem "starych" i "nowych" pracowników, ale firma bardzo się stara "spłaszczyć" poziom wynagrodzeń na tych samych stanowiskach, pewnie w tabelkach świetnie to wygląda. Jak ktoś nie mieści się w ustalonych kiedyś widełkach, to nie ma na co liczyć. Krótko mówiąc, atmosfera gęstnieje, ale rewolucji nie będzie, bo nie ma z kim rozmawiać, łatwiej odejść. Kurs na mieliznę.
Jak myślicie, jakie są reakcje na info o podwyżkach w Lidlu, albo drugą w tym roku akcję podwyżek w Biedronce? A jak do tego dochodzą przecieki, że w jakiejś hali dyrektor daje tylko szeregowym pracownikom dodatkowe pieniądze, to co, wszystko ok?
Moja insajderska rekomendacja outsajdera :-) - nie wiązać się z Selgrosem tak długo, jak nie wróci na właściwe tory. Bo choć firma na pierwszy rzut oka jest warta zainteresowania, to szybko okazuje się, że nie jest dobrze, gdzieś się tu pogubili. Jest potencjał, ale szwankuje organizacja i podział pieniędzy.
Jest październik, inne firmy przygotowują sobie zaplecze na świąteczne żniwa, a co robi Selgros? Wypuści serię reklam w tv, da ogłoszenia o pracy (których nawet na własnej stronie www nie ogarnia, bo część jest przeterminowana) i tyle. No, wystarczy na dzisiaj.
kololo 2016-10-02 18:13:21
Nie zakładam.
Zarówno BL jak i GL, z którymi się rozmawiało, nie mają już chęci na dalsze dyskusje, mimo okazywanego zrozumienia.
hercules 2016-10-08 22:50:42
w łodzi kierownictwo zal tylek sciska pieniadze marne nie polecam
stary 2016-10-22 20:57:34
Oficjalnie to możesz potwierdzić, że KILKA lat temu dobrze płacili TOBIE.
Teraz też niektórym płacą dobrze, ale nie tak jak kiedyś. Niejednemu też nadal płacą tak, jak przed laty :-)
Kasjer Wrocław krakowska 2016-10-31 22:19:13
zależy od dyrektora hali bo np we wrocławiu byl taki okres ze jesli wózek gleboki to cały towar mial byc wloziny na taśmę a platformowy do pierwszej warstwy . Jednak odeszli od tego i teraz kasjer sam ocenia czy wózek jest przejzysty. Co do skanowania dużych wózków to latasz wokół wózka z ręcznym skanerem. Jeśli chodzi o siedzenie to zależy od hali bo np. u nas we wrocławiu na krakowskiej jak w każdej hali są stołki tylko tak ustawione ze nie jest za wygodnie skanować bo albo jest tak niski ze masz wrażenie że siedzisz na krześle dla dziecka albo tak wysokie jakby każdy kasjer byl w druzynie koszykarskiej
niezadowolony 2016-11-29 21:16:58
Od razu mówię że nie polecam pracy w selgrosie głównie przez atmosferę i stosunek kierownictwa do pracowników oraz zarobki, zwykły pracownik zarabia jakies 1800 zł i to jest juz z premią. Premia może być odebrana i wynosi ok 200 zł. Jeśli jezdzisz na wózku widłowym to masz tylko dodatakowy obowiązek i żadnych profitów z tego, musisz robić to wszytko co zwykły pracownik plus obsługiwać wózek, czesto nie tylko na swoim dziale . Pracujesz 8h 20min , pierwsza zmiana zaczyna sie o 4:40 druga o 13:20. Pierwsza umowę o prace dają na 3 miesiące a później na 2 lata pożniej chyba na 5. Najgorsze tam jest kierownictwo które widzi w tobie tylko bezmózgie narzędzie do wykonywania ich zadań, codzienne pretensje albo nawet wyżywanie sie na Tobie jak trafi się jakiś świr kierownik o którego wcale nie trudno bo sporo ich w selgrosie. Jak ktos napisał wyżej jesli masz wyższe wykształcenie to dla nich i tak jesteś tylko wykładaczem towaru i masz marne szanse żeby osiągnąć coś wiecej, nie wiem czym jest spowodowane takie podejscie może ogólnym brakiem pracowników. Spora roszada pracowników hali, kierownictwa z resztą też a kogo nei spytasz kto tam pracuje to szuka jakiejś innnej "normalnej" roboty, myślę , że to mówi samo za siebie.
Julka 2016-12-03 08:10:14
Ja nie moge.. Zatrudniałeś się jako pracownik działu? Zostałeś poinformowany o tym że Twoja praca to "wykładacz towaru"? Wiec o co Ci chodzi.
Studia to nie wszystko aby moc awansować - trzeba tez miec cos w głowie..

Mi sie podoba. 1800? To niezle Cie wykorzystują skoro kazdy ma juz ponad 2000... Pracujesz 8:20 to wspomnij ze dlatego ze jest przerwa 35min a nie 15..

Chcesz odejść? To w końcu odejdź w piździec daleko a nie tylko gadasz. Duzo osob takich jest ze szuka niby czegoś innego a szuka tak od 5 lat i narzeka i tylko psuje każdego humor. Dziwni ludzie z Was, nie podoba sie? To idźcie do innej pracy!!! Bo nie wiarygodne ze od 5 czy 7 lat nie potraficie niczego innego znaleźć.
#selgro.katastrofa. 2016-12-03 22:05:59
Za 4 msc pracy bierze 5 tysięcy
powiernik 2016-12-04 20:39:22
Solidarność nie robi nic, dostało podwyżki na rzecz zejścia z oczekiwań jakie mieli. Czy wy tego jeszcze nie zauważyliscie? Jedyna co się ma to jakieś mierne paczki za 100 pln i to, ze jak jesteś do zwolnienia a masz umowę na czas nieokreślony na 100% do ciebie zadzwonią.
Zostaw swoją opinię o Selgros Cash&Carry - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selgros Cash&Carry