Opinie o API Market w Kobyłka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie API Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie API Market o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o API Market w Kobyłka

Czy nowo zatrudnione osoby w API Market otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Svetlana Nowy wpis

Tak, jak się kadry wyrobią z wystawianiem umów to ją dostaniesz. A że kadrowa jest tylko z nazwy to zapewne trochę sobie poczekasz :)

Kamil Nowy wpis
@Svetlana

To ile to średnio trwa? Zakładając, że mnie zatrudnią na początku roku to do kiedy trzeba czekać na umowę? Oby nie jakoś długo hehe ;)

Svetlana Nowy wpis
@Kamil

Zależy od humoru. Czasami dostajesz od razu a czasami mija dwa tygodnie i jeszcze nie masz :) Oczywiście dostajesz umowę z datą od kiedy faktycznie pracujesz, łącznie ze szkoleniem BHP do podpisania które nigdy się nie odbywa :)

Klientka Nowy wpis

Witam nie polecam tego sklepu ponieważ pani z działu mięsnego wczoraj po południu sprzedała mi śmierdząca wędlinę i mięso dla dziecka.

abcdefg

Jaka jest miesięczna pensja pracownika sklepu (kasjer/ekspedient/osoba rozkładająca towar)?

...

Poprostu skandal 12 dzień miesiąca pieniądze dla pracowników dalej nie są wypłacone i do tego nie wiedomo kiedy wyślą moze po weekendzie a może nie. Powinni pozamykać te sklepy jeśli tak traktują pracowników muszą pracować w każdą niedzielę za darmo poprostu paranoja nie polecam.

Kierownik Sklepu

Najbardziej nieprofesjonalna firma w jakiej kiedykolwiek byłam na rozmowie.

Rozmowa przeprowadzona przez pana, który nawet się nie przedstawił, zakładam, że to mógł być właściciel. Pan siedział rozwalony na fotelu, zadowolony sam z siebie. 90% czasu z 15 minutowej rozmowy to były pytania o dostawców, od których towar zamawiały poprzednie firmy w których pracowałam!!! Brak jakiejkolwiek odpowiedzi, bo to nie była rozmowa tylko wywiad gospodarczy. Zmarnowałam tylko czas i pieniądze żeby pojechać do Wołomina na tą żenującą rozmowę.

logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Kobyłka
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Drukarni Kobyłka
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Jakie godziny pracy obowiązują w API Market?

Misia

Godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 22 a w kazda niedziele od9 do 21

...

Prezes chamski krzyczy na kierownictwo. Kierownicy muszą pracować na wszystkich stanowiskach i bez dni wolnych za marne pieniądze. 12 dzień miesiąca a dalej nie jest wypłacona wypłata poprostu skandal. Nie polecam.

Mika
@...

Szczera prawda. Potwierdzam ,że tak się pracuje w tym...(usunięte przez administratora)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w API Market?

Fh

Żadne. Kierownicy to rodzina i znajomi prezesow. Ogólnie firma żałosna.

PW

Beszczelna obsługa na stoisku monopolowym, młody sprzedawca zwraca się do klienta na "TY" mimo dużej różnicy wieku, upomniany przez klienta, na pożegnanie po odejściu klienta krzyczy na cały sklep, że to klient ma się pożegnać ze sprzedawcą, to skrajna beszczelność i brak profesjonalizmu w dzisiejszych czasach dbałości o każdego klienta.

michalina

Czy ktos wie na jakie zarobki można teraz liczyć ?

Olaf
@michalina

Najniższa krajowa i jakieś marne pranie

@michalina

Czy ja wiem czy 300zł jest takie marne.. ????

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w API Market- Kobyłka? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak dokładnie. Nie rozumiem co to za polityka że ceny widoczne na półkach A na kasie są dużo wyższe. Kasjer wzrusza tylko ramionami O co on może. To podchodzi pod wydział do ochrony praw konsumentów.

Kasiaka1

To jest jakaś porażka....Ciągle problemy z cenami(nie zgadzają sie te dla klienta z ceną na kasie)...obsluga fatalna, towar często przeterminowany i jeszcze kierowniczka,ktora ciągle chodzi obrażona, gdy klient zwraca uwagę....tak się dzieje na Pl. Vogla w Wilanowie....moze w końcu ktoś zareaguje....???? Moje sugestie dla API Market: Poprawa zarządzania.... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kierownika i pilnować porządku...pracownicy z działu miesnego ,nie zminiaja rękawiczek i przechodzą na dział z pieczywem....masakra

p

Czy ktoś wie jak teraz wyglądają zarobki fakturzystki? Warszawa/Wołomin

Agata

@Michał czy powiesz coś więcej na ten temat, dlaczego tak uważasz? Jak pracuje się w firmie API Market- Kobyłka? I na jakie warunki pracy można liczyć?

Jako handlowiec który tam dostarcza towar i musi się z nimi dogadować.Nuż się w kieszen otwiera.Wymuszenia towaru , wieczna łaska.Rozbestwione towarzystwo.

-mila

ruda z ząbek czas najwyzszy odejsc.

4edsa

@aaa no wlasnie to dobrze prawda? ja uważam ze taka atmosfera w firmie jest jednak potrzebna żeby moc na spokojnie z kierownictwem się dogadać jak człowiek z człowiekiem a wiadomo przecież jak to bywa

zagubiony

kto jest teraz kierownikiem w Api w kobyłce?

ex-kierownik Api

Api Market to klasyczny przykład jak właściciel przez własną chciwość sam niszczy swój własny biznes. Począwszy od zarządu ( klanu rodzinnego) jak i również dyrektora i wszystkich jego pomagierów. Udało mi się wymiksować z tego biznesu ,a byłem kierownikiem sklepu i co nie co wiem. Pracy nie polecam w żadnym wydaniu i na żadnym stanowisku w tej firmie. Radzę omijać z daleka

xyz
@ex-kierownik Api

Dokładnie tak jest chciwość, wyzysk, brak szacunku. Ludziom się obiecuje premie a potem się nie płaci miesiącami ważne tylko żeby plany były zrobione. Marnie to wygląda, że polak polakowi jest wilkiem. Szefowie każdy ma inne wymagania i tak na prawdę to gryzą się o władzę jak zwierzęta w stadzie. Czy na sklepie czy w biurze jest masakrycznie. Odradzam chyba, że ktoś pragnie poczuć jak tam jest na własnej skórze. Szkoda słów na takich ludzi, którzy nie potrafią docenić ani pracy ani zaangażowania innych. Wierzę, że któregoś dnia to oni sami odczują to wszystko co dali tym wszystkim ludziom, którzy ciężko pracowali lub wciąż pracuję dla tej chorej rodziny, która nie widzi człowieka tylko pieniądze, któregoś dnia ta ich pycha doprowadzi ich do upadku i to bardzo bolesnego.

straszne.rzeczy

Ogólnie nie polecam. Firma w której nie szanuje się pracownika (niezależnie od stanowiska). Brak jednoznacznych wytycznych, zaprzeczanie swoim decyzjom, ciągły pośpiech to jedne z niewielu rzeczy z jakimi przychodzi się nam mierzyć za niewielkie pieniądze. Zamiast tworzyć kolejne sklepy warto było by pomyśleć jak usprawnić te które już są, bo mogą mieć naprawdę potencjał, ale nie można się o nic doprosić. Przepływ informacji zero. Możliwość rozwoju/awansu zero. Atmosfera zła i nerwowa. Socjal- zero.

aaa

hmmm... zarobki Biedronka zarabia więcej, atmosfera zła, traktują Cię jak kogoś kto wynosi co najmniej pół sklepu, szef Jurek przychodzi i myśli że jest nie wiadomo kim, jakby zapierdzielał tak jak inni pracownicy to może by znaczył, że pracownicy pracują ciężko..niskie wynagrodzenie, nie miłe szefostwo, brak zaufania do pracownika, brak możliwości awansu, brak premii,,

Zostaw merytoryczną opinię o API Market - Kobyłka

• Jak wygląda rekrutacja do firmy API Market?

Kandydaci do pracy w API Market napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

API Market