Renault Rudnik

Wołomin

Opinie o Renault Rudnik

polo 2010-01-18 11:41:59
Witam serdecznie chciałbym wszystkich przestrzec przed firma Renault rudnik jest to firma w ktorej szansa na awans jest żadna gdyż wszyskie stanowiska sa obsadzoe przez rodzinke a ludzi z zewnatrz sie [usunięte przez moderatora] wymienia jak skarpetki. co do wypłat to jest to tylko zwodzenie oraz obietnice które nigdy nie zostana dotrzymane...pracowałem tam chwile i przestrzegam wszystkich tylko strata czasu, sił i nerwów....(jedak jezeli ktos sie skusi to przestrzegam zeby wszystko podpisywal na umowie itp.
były pracownik Rudnik Renault 2016-03-14 21:31:02
Witam,
...jeżeli chcesz pracować tej firmie w Wołominie -100 razy się zastanów i przeczytaj Uważnie powyższą opinie(nie będę powielał)-Również pracowałem przez kilka miesięcy i Gorszego "Oszusta" jak sam "Wielki Szef Krzysztof R"-w życiu nie spotkałem,a "wredna kreatura,ze hej"-nie warto szkoda zdrowia i zycia-,ale obiecają Ci wszystko ,co chcesz-na początku :)...serdecznie przestrzegam przed pracą w tej firmie....
pracuś 2016-04-10 22:32:27
Jestem pracownikiem tej firmy od 10 lat. Zasada jest prosta : ile dajesz z siebie, tyle dostajesz. Mogłoby być lepiej ale nie narzekam.
Trzeba się narobić aby zarobić ale za nic nie robienie to chyba tylko w straży miejskiej płacą :)
ex 2016-04-19 22:02:31
Pracuś....to co piszesz to g....o prawda! Taką opinię napisze tylko ktoś z rodziny co tam pracuje.
Pracowałem tam przez spory okres czasu. Zasada jest prosta: ile byś z siebie nie dał to i tak nic więcej nie dostaniesz. Narobić się trzeba - to fakt...tylko że nikt tego nie doceni a tym bardziej za to nie zapłaci ale wymagania mają ogromne. Najgorszy jest brak poszanowania pracowników. Warunki socjalne też marne. Zimą temperatura w środku ma może z 5-7 stopni. Kibel śmierdzący i zapleśniały. Prysznica brak. Latem jak się z roboty wychodziło to aż się ludzie oglądali. Stołówka to chlew. Dużo by pisać...!
Wielki szef potrafi tylko wymagać nie dając nic od siebie!

Do wszystkich przyszłych zainteresowanych:
Zastanówcie się milion razy zanim się tam zatrudnicie. Ogłoszenia widzę ciągle w lokalnej gazecie ale nikt tam nie chce pracować - to chyba o czymś świadczy.
były 2016-11-23 17:15:14
Witam,
W Wołominie czy w Ostrołęce jest to samo. Szkoda czasu i nerw przede wszystkim.
Krzysztof R. to stary oszust i złotówa. Ma wszystkich za złodzieja bo sam nim jest! trzeba pilnować urlopów o i z nich cię okradną! Nie Polecam! I kasę ciężko odzyskać z ostatniej wypłaty!!!
Zostaw swoją opinię o Renault Rudnik - Wołomin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renault Rudnik