Opinie o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. w Warszawa

abel

Tak jest nowa linia OTC i oferty na kilka regionow. Moze ktos podac jakie warunki finansowe (netto) szsnowna firma oferuje?

Ciekawa

Pojawilo sie wlasnie kilka ogloszen na Przedstawiciela ds. rynku OTC. Czy moze jakas osoba zorientowana w temacie napisac jak wyglada to na terenie kujawsko-pomorskim? Tzn czy osoba z tego rynku pozegnala sie z firma czy faktycznie, jak pisza w ogloszeniu cyt. "Poszukujemy ambitnych osób, które wezmą udział w tworzeniu dynamicznego Zespołu nowej linii OTC w Polsce na stanowisku PH" czyli tworza nowy zespol? Dodam, ze pojawily sie ogloszenia na wiele regionow.

Zorientiwany
@Ciekawa

Czytamy ogłoszenia ze zrozumieniem....słowo klucz nowa linia.

Ciekawa

Obrońca

Czy przedstawiciel medyczny może zarobić a firmie godziwe pieniądze? Piszę tu gdyż liczę na pomoc forumowiczów , którzy bardzo dobrze orientują się w realiach firmy.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Obrońca

@diana125p BERLIN CHEMIE/MENARINI POLSKA zatrudnia ok. 400 osób i myślę, że te 500 wpisów w żaden sposób nie są reprezentatywne. Tym bardziej, że większość wpisów robią te same osoby, którym coś w życiu nie wychodzi i w ten sposób dają upust swojej frustracji.

Hmmm

PM idź, a później dołączysz do grona niezadowolonych wg. "Obrońcy" A swoją drogą "Obrońca" i "X" to pewnie p. B od szkoleń. Obrońca, prawda jest taka że pisze tu mnóstwo osób, które pracują. Piszą z nadzieją, że ktoś zauważy z "góry" jakie nieprawidłowości dzieją się poniżej.....niestety to tylko nadzieja. A dla wiadomości X to właśnie osoby, które już skończyły tutaj pracować, zajmują się pracą w innej już firmie, rodziną itp i nie mają czasu na pisanie tutaj opinii.

Obrońca

@diana125p Generalnie na forum piszą opinie ludzie z różnych powodów niezadowoleni. Bardzo rzadko robią wpisy pracownicy , którym firma odpowiada. Takie są fakty, niemniej jednak podziwiam, że chciało Ci się liczyć w jakim procencie się zawierają.

PM

Zarobki dla doświadczonego PM na rękę to jakie mogą być ? Zastanawiam się czy iść na rozmowę bo mnie zaprosili .

mia
@PM

To nie idz

Obrońca

@X W pełni popieram Twoją opinię na temat wypowiedzi pisanych na forum. Często mają miejsce sytuacje o których piszesz. Ludzie szukający pracy nie wiedzą co mysleć a najważniejsze nie wiedzą jak postępować, czy brać pod uwagę wpisy z forum? Więcej odpowiedzialności.

diana125p__
@Obrońca

czy uważasz że z 500 opinii wpisanych na go work z których 90 % jest negatywnych a 10 % jest wpisanych przez pracowników zarządzających kadrą można brać pod uwagę ? bądźmy poważny ... rzadko kiedy firma ma tyle negatywnych opinii ... zawsze w takich opiniach jest ziarenko prawdy ... zawsze z takich opinii trzeba wyciągać wnioski co jest naciągane ( chodzi tu o opinie osób które wypowiadają się negatywnie o firmie bo rzeczywiście mogli być potocznymi leniuchami którym się nie chciało pracować a ktoś od nich zaczął wymagać )... dlatego uważam, że jeśli chodzi o opinie które się tu pokazują trzeba brać zawsze poprawkę że część może być naciągana , zaś pozostałe które świadczą o ogólnych warunkach pracy można uważać za prawdziwą . Portal służy za opiniowanie wg swoich doświadczeń - nie oznacza to że ktoś musi być tak traktowany ( np. mobbingowany - jak niektórzy się wypowiadają ). portal jest po to aby nam ułatwić wybór (nie nakazuje co należy zrobić ). Jeśli chodzi o opinie ludzi którzy pracują wiadomo że ludzie których wiąże stosunek pracy będą się obawiać wypowiadać negatywnie o firmie a co za tym idzie ich prawdziwy obraz o pracy zostanie ograniczony do minimum ( to co należy powiedzieć aby nikt nie pociągnął do odpowiedzialności ).

mia 27

na rozmowie kwalifikacyjnej otrzymałam informacje, że firma nie zajmuje się sprzedażą tylko promowaniem i podnoszeniem wiedzy o produkcie u lekarzy ...a czytając opinie widzę że jednak jest chyba trochę inaczej , że są jakieś rankingi sprzedażowe , rankingi intymne (z tego co przeczytałam i zrozumiałam) ...proszę o informacje odnośnie pracy w tej firmie , wczoraj byłam na rozmowie i nie chciałabym zmieniać pracy na gorszą ...

X
@mia 27

Jeżeli swoją opinię o danej firmie (nie tylko Berlin-Chemie) chcesz budować na podstawie informacji wyczytanych na forum, gdzie jak wiadomo piszą głównie ci, którzy czują się poturbowani, bo ktoś kazał im pracować albo nie pozwalał na leserkę i nieuczciwość lub kandydaci, którzy nie dostali się do firmy mimo, iż "przecież są świetni", to lepiej poszukać innego źródła. Zapytaj bezpośrednio tych, którzy tam pracują. Zadowoleni nie wypisują na forum, nie mają na to czasu. Pracują, a potem albo zajmują się rodziną, albo robią inne ciekawsze rzeczy niż wylewanie żółci w internecie :-)

jolka31

witam, czy może ktoś mi coś więcej napisać o pracy w BC na podlasiu ?czy w dalszym ciągu ten Pan posądzony o pobicie tam pracuje ?

JG
@jolka31

Tak, pracuje i będzie pracował. To jest słowo przeciw słowu. Ona już nie pracuje.

Obrońca

Dla mnie zupełnie normalnym jest fakt, że ludzie mają odmienne opinie na temat pracodawcy. Obrażanie i wykpiwanie wszystkich to chyba nie jest w porządku.

Chuck Norris

Uwielbiam tą firmę! Jestem byłym pracownikiem i nie mogę się z nią rozstać! Istny kabaret :P tyle co tam się dzieje, zdrady, rozwody, pobicia, mobing, cały kalejdoskop! Do wyboru do koloru :D A mimo to ludzie nadal się tam pchają :P MAGIA BERLIN CHEMIE! Kocham was!

Czarek

Jak pracujecie w międzynarodowej firmie to nie zachowujcie się jak dzieci w piaskownicy. Taka firma musi trzymać wysokie standardy i dyscyplinę. Jak ktoś narozrabiał to niech to piwo wypije sam i będzie ok.

Karol

BERLIN CHEMIE/MENARINI POLSKA to jeszcze jedna z tej branży dobra firma, i jeśli ktoś narzeka to musiał zawinić.

Hmmmm
@Karol

Taka dobra, że na pracuj.pl aktualnie jest 12 ogłoszeń na PM !!! Karol, wszyscy zawinili????? Ogłoszenia Berlin Chemie pojawiają się jak Tactica co tydzień, obiektywnie sądzę, że przy takiej ilości ogłoszeń to musi być niezła rotacja i co ciekawe (wiem od osób z firmy) to ludzie odchodzą sami.

exrepbc

"Bez limitu, ile człowiek zdoła wypić, wariantów kawy nawet kilka, smaków herbaty kilkanaście" Zmieńcie PR-owca w biurze, bo ten widać jakiś niedorozwinięty:-) Czy ja dobrze rozumiem, że jakiś asm z Podlasia uderzył przedstawicielkę i nadal pracuje? Mógłby to ktoś szerzej wytłumaczyć. Za moich czasów jak jednemu kierownikowi się wydawało, że jest bogiem, to poszedł list podpisany przez wszystkich repów i tyle go widziano. Oczywiście nigdy nikogo nie uderzył, ale i tak się doigrał, bo tolerancja na głupotę też ma swoje granice.

Hmmm

X i Sie ma, tak krytykujecie gm, a mówicie kandydatom o notorycznym mobbingu????? Pochwalcie się nowym pozwem z podlasia przeciwko JG !!! Napiszcie co zrobił kobiecie (swojej PH) ????

O
@Hmmm

Podlasie tez? co zrobił? To kolejny bo zaraz kierowniczek od siedmiu boleści RT też się zdziwi, tochyba firmowe kumplostwo.

gn

Rozmowa o prace-o ile lubisz robić z siebie malpe w cyrku to zapraszamy... Metody sprzed 10 lat bo chyba nikomu nie chce sie poczytać co się zmieniło w tej kwestii. Pytania przewidywalne a ludzie odpowiedzi recytuja na pamięć. Nie szanują ludzi od 8-16 bez jedzenia,nawet kawy... Moze jak jesteś studenciakiem to ok,ale trochę to slabe i pokazuje kim jestes. Obleśny rudy-ma sie za boga a ciebie odrzuca od patrzenia na niego. Takze teges Nara dzieki...

X
@gn

Droga (bo mam wrażenie, że jesteś kobietą) gn! Firma w czasie rekrutacji zapewnia kawę, herbatę, wodę gazowaną i niegazowaną, ciasteczka w 2 rodzajach, suszone owoce oraz orzeszki. Ciepłe napoje były w kuchni, tylko należało się po nie pofatygować (jakieś max 15 kroków). Bez limitu, ile człowiek zdoła wypić, wariantów kawy nawet kilka, smaków herbaty kilkanaście, cukier i słodzik. Nie wiem dlaczego akurat Ty nie skorzystałaś. Dodatkowo firma zwraca koszty dojazdu do biura na rekrutację, a z tego co wiem, mało która firma coś takiego proponuje. Skoro metody sprzed 10 lat i pytania przewidywalne, to zakładam, że bez trudu zdołałaś się doskonale przygotować i dostałaś tę pracę? :-))

Sie ma
@gn

To se opinie zrobiłeś, nawet nie potrafisz poradzić sobie z zadaniami sprzed 10 lat to co dopiero mówić o pracy tu i teraz hhhhhhaaaaa Zabawny z ciebie typ. Z rady nie skorzystam i jednak aplikuje do firmy :-) opinie wśród lekarzy są bardzo pozytywne

@X

Chyba nie piszesz o tej firmie. Zadania tak jak w innych firmach przyzwoite i rozsądne nawet była bardzo fajna atmosfera. U nas była pizza a napoje w standardzie. I pracuje się też tak jak w firmie farmaceutycznej Za dużo, za szybko Fajnie ze mamy leki oryginalne

Iza

Co nowego słychać w firmie? Może coś więcej dowiem się ?

Patrycja

Jolu, dziękuję za odpowiedź. Może wiesz, jak wygląda praca na ww przeze mnie stanowisku?

Entrepreneur
@Patrycja

Ja wiem jak wygląda praca. Otóż robisz z siebie idiotę 14 razy dziennie. 10 razy u lekarza i 4 razy u aptekarza. Aby nabrać pewnej ostrości w ocenie tego zawodu należy z niego zrezygnować i zająć się czymś sensownym. Pracując jako rep wydaje Ci się, że praca nie jest taka zła masz samochód, dobrą pensję i powiększające się grono znajomych wśród lekarzy i farmaceutów. Pułapka tego zawodu polega na tym, że im dłużej pracujesz (ja pracowałem prawie 10 lat) tym mniej musisz pracować a zarabiasz paradoksalnie więcej. Jakże więc rezygnować? Ja zrezygnowałem z kilku powodów: praca robi się coraz mniej prestiżowa: kiedyś za repa robił lekarz i farmaceuta teraz mistrzowie w sprzedaży mydła i powidła. Odwiedziny lekarzy są niezgodne z prawem ponieważ rozporządzenie wyraźnie mówi, że nie można odwiedzać lekarz w godzinach pracy. Praca jest coraz mniej merytoryczna, duża część biznesu to switchowanie w sieciówkach. Odpowiedziałem sobie na pytanie: czy chciałbym aby moje dziecko wykonywało taką pracę. Stanowcze "nie", wskazywało, że nie jest to również praca moich marzeń. Last but not least- jeżeli jesteś kiepski i nie za bardzo nadajesz się na repa to będziesz się mordował i wcześniej (przy dobrym szefie) lub później (przy szefie gamoniu) i tak cię zwolnią. Natomiast jeżeli jesteś obrotny i na repa się nadajesz, robisz wynik szefostwo cię ceni, to lepiej załóż własną firmę i na sto procent wkrótce twój biznes będzie rósł jak na drożdżach. Za 2, 3 lata (a czasem dużo szybciej) będziesz więcej zarabiał niż jako rep, będziesz jeździł lepszym samochodem niż twój szef, nikt ci nie będzie mówił co masz robić i uwolnisz się od postawy służalczości w biznesowych kontaktach. Będziesz po prostu wolnym człowiekiem. Jak to, jak to? - zapyta zagubiony rep z drugim zagubionym repem. Bardzo prosto. Jeżeli jesteś na tyle dobry, żeby dostać się do firmy jako rep-czyli wygrywasz z ok. 100-500 innym kandydatami, a później na tyle dobry, żeby radzić sobie w terenie z innymi wybranymi na podobnych zasadach jak ty repami, to uwierz mi jeżeli założysz własny biznes nobody can't stop you i sky is the limit. Te hasła wbijane repom do łba na każdej cyklówce, nabierają prawdziwego sensu dopiero przy rozwijaniu własnego biznesu. Jak już przy cyklówkach jesteśmy, stawiam dolary przeciwko orzechom, że wśród przedstawicieli medycznych jest największy odsetek rozwodów w porównaniu z innymi branżami.

entre.... :)
@Entrepreneur

Jestem w sytuacji gdy muszę wybierać między pracą dla firmy , albo dla siebie. Jestem ciekaw czym się zajmujesz :)

Entrepreneur
@entre.... :)

entre, nie ma znaczenia czym się zajmuję. Z grubsza rzecz ujmując, wyznaję zasadę Jakubiaka (tego od piw), który na pytanie reporterki w jakim biznesie można teraz zarobić pieniądze, gdzie jest nisza, odpowiedział, że w każdym biznesie można zarobić, trzeba być tylko lepszym od konkurencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.