9 Bits Sp. z o.o.

Opinie o 9 Bits Sp. z o.o.

quikyy

Brak odpowiedzi po technicznej rozmowie rekrutacyjnej od 3 tygodni.

@quikyy

A w jakim czasie mieli się do Ciebie odezwać, podawali jakiś termin? Czy rozmowa techniczna to jedyny etap rekrutacji czy wcześniej już coś było? A jak wysłałeś swoją aplikację to po jakim czasie się do Ciebie odezwano?

@quikyy

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie w proces rekrutacyjny. Przepraszamy za brak komunikacji z naszej strony po rozmowie technicznej. Nie jest to standard, do którego dążymy. Każdy kandydat jest dla nas ważny i dokładamy wszelkich starań, aby komunikować się z potencjalnymi pracownikami na każdym etapie rekrutacji. Prosimy o przesłanie szczegółów dotyczących wspomnianej rekrutacji na contact@9bits.pl. Postaramy się wrócić z informacją najszybciej jak to możliwe.

@9 Bits Sp. z o.o.

Przesyłacie feedback nawet jak ktoś się nie dostanie do pracy? Zwykle jest to sucha regułka czy można się dowiedzieć czemu się nie udało i co warto poprawić żeby następnym razem poszło lepiej? Zdarza się że na decyzje rekrutera trzeba czekać koło miesiąca?

quikyy

kontakt był całkiem szybki po wysłaniu CV. Z tego co pamiętam to była krótka rozmowa przez telefon i potem od razu techniczna 1,5h

@9 Bits Sp. z o.o.

@Pracodawca dzięki lecz nie potrzebuje już od Was żadnej odpowiedzi. Chciałem tylko żeby kandydaci wiedzieli, że po 1,5h rozmowy technicznej mogą nigdy nie usłyszeć feedbacku :)

Rozumiemy, jak ważne jest otrzymanie konstruktywnego feedbacku, zwłaszcza gdy proces nie zakończy się zatrudnieniem. Każdy kandydat, który wyrazi takie życzenie, może otrzymać indywidualną informację zwrotną.

Nowy wpis

@quikyy

Przykro nam słyszeć, że Twoje doświadczenie nie było zgodne z naszymi standardami komunikacji i wsparcia dla kandydatów. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna i zostanie wykorzystana do ulepszenia naszych procesów rekrutacyjnych. Naszym celem jest zapewnienie, aby każdy kandydat czuł się szanowany i doceniany, niezależnie od wyniku procesu rekrutacyjnego.

@9 Bits Sp. z o.o.

To wtedy podczas rozmowy technicznej najlepiej poprosić o ten feedback, nawet gdy nie dostanie się pracy? W odpowiedzi negatywnej zawsze piszecie uzasadnienie, czego zabrakło żeby dostać pracę?

poważny Nowy wpis
@quikyy

Potwierdzam. Również nie uzyskałem informacji zwrotnej po obiecanym terminie na odpowiedź, podczas rozmowy technicznej.

@poważny

Twoja rozmowa techniczna też trwała aż 1.5 h? Chciałbym wysłać aplikację, więc wolę wiedzieć czego się spodziewać. Opowie ktoś jak dokładnie taka rozmowa przebiega? Są tylko pytania czy dają test/zadanie też?

Niestety nie widzę aktualnych ofert, tylko taki formularz na stronie, a chciałbym się dowiedzieć na jakie stanowiska jest teraz zapotrzebowanie? Długo pracuje jako developer i szukam możliwości rozwoju. Czy ta firma je gwarantuje? Można liczyć na dofinansowanie kursów i szkoleń?

Nasze aktualne, otwarte rekrutacje są dostępne na platformie justjoin.it. Prowadzimy bardzo szerokie i zróżnicowane działania w sektorze IT, co daje możliwość rozwoju w bardzo różnych obszarach. Zapotrzebowanie zmienia się w czasie dlatego zachęcamy do przesłanie CV na nasz adres contact@9bits.pl. Skontaktujemy się i odpowiemy na wszystkie pytania.

Czy poziom wynagrodzeń w 9 Bits Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 30 maja.

Staramy się na bieżąco sprostać oczekiwaniom wymagającego rynku pracowników. Zachęcamy do przesłania CV na nasz adres contact@9bits.pl. Na pewno się odezwiemy, odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w 9 Bits Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Programista Php, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 30 maja.

Staramy się spełnić oczekiwania naszych pracowników w wielu obszarach. Zachęcamy do przesłania CV na nasz adres contact@9bits.pl, odezwiemy się, odpowiemy na wszystkie kwestie i przedstawimy szczegóły.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie 9 Bits Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Pytanie o pracę

Czy w Państwa firmie jest miejsce dla osób bardziej technicznych, sieciowych z doświadczeniem 2-3 letnim oraz jak wyglądają początki i warunki zatrudnienia. Pierwsza umowa na jaki okres czasu jest zawierana i w jakim czasie przed końcem pierwszej umowy pracownik dostaje informację o przedłużeniu umowy lub braku przedłużenia ? Pozdrawiam

@Pytanie o pracę

Zachęcamy do przesłania CV na nasz adres contact@9bits.pl, odezwiemy się i odpowiemy na wszystkie powyższe kwestie.

Sylwia

Jest możliwość zatrudnienia się nadal jako php Developer? Wiem, że kiedyś prowadzili rekrutacje, a teraz nie mam pojęcia. I czy ewentualnie istnieje opcja pracy na home office na takim lub zbliżonym stanowisku pracy?

@Sylwia

Umożliwiamy pracę zdalną/ hybrydową. Zachęcamy do przesłania CV z informacją, na jakie stanowisko aplikujesz na adres contact@9bits.pl a my się odezwiemy. :)

Krystyna
@Pracodawca

A jak wygląda rekrutacja? Jest na miejscu czy możliwa jest w pełni zdalna? Czy osoby, które nie mieszkają w Warszawie mają szanse na pracę w pełni zdalna?

@Krystyna

Dzień dobry, rekrutacja na stanowiska deweloperskie jest możliwa w trybie zdalnym. Podobnie sama organizacja pracy - część naszych pracowników pracuje zdalnie, część hybrydowo, są także tacy, którzy decydują się na pracę w pełni stacjonarną. Są to kwestie indywidualne i omawiane z pracownikiem podczas rekrutacji. Natomiast siedziby firmy posiadamy także poza Warszawą - w Białymstoku, Lublinie i Krośnie, dokładnie informacje dostępne są w zakładce "Kontakt". :)

Dorota
@9 Bits Sp. z o.o.

Można pracować z dowolnej lokalizacji? Nie ma problemu, że pracownik zostanie zatrudniony w jednej, a wygodniej mu pracować w zupełnie innej?

@Dorota

Nierzadko ze względu na projekt czy zespół specjalistów pracownicy są dobierani pod kątem lokalizacji. Jesteśmy jednak w tym zakresie elastyczni i finalnie jest to kwestia indywidualnych ustaleń.

Paulina
@9 Bits Sp. z o.o.

A czy jest taka opcja, że ze względu na projekt pracownicy są delegowani do innych miast czy pracują raczej w jednym miejscu? Wtedy firma zapewnia auto służbowe i nocleg? Jestem też bardzo ciekawa ile zarabia na początek php Developer, bo wole wiedzieć na co się pisze i czy warto?

@Paulina

Jeśli nad jednym projektem pracują osoby z różnych lokalizacji, to komunikują się zdalnie. Mogą zdarzyć się pojedyncze wyjazdy np. warsztatowe, jednak są to sytuacje sporadyczne i ustalane w miarę potrzeb. Zarobki na stanowisku PHP Developera zależą od kilku czynników, tj. poziom doświadczenia czy staż pracy. Zachęcamy do przesłania CV na nasz adres contact@9bits.pl, odpowiemy na indywidualne zgłoszenie. :)

Czy w firmie 9 Bits Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Programista Php?

W 9bits pracujemy w standardowych godzinach pracy, a więc 8-16/ 9-17. W wyjątkowych przypadkach, np. podczas wdrożeń, potrzebna jest praca programisty poza tymi godzinami.

Sylwia

Czy tutaj widełki płacowe to jakaś tajemnica? Bo nic nie mogę znaleźć. Tylko ktoś tu napisał, że "normalnych pieniędzy nie płacą". Miło by było gdyby ktoś mi pomógł się czegoś dowiedzieć, bo patrzę po firmach względem zmiany pracy, a zarobki to kluczowa dla mnie kwestia. No i też pytanie jak oceniacie tu rozwój w branży IT?

@Sylwia

Widełki płacowe są zróżnicowane w zależności od umiejętności/doświadczenia i są dość rozpięte z uwagi na te właśnie czynniki. Jednak zawsze doceniamy naszych pracowników i jesteśmy otwarci na negocjacje. Jeśli jesteś zainteresowana pracą w 9bits to zachęcamy do przesłania CV z informacją, na jakie stanowisko aplikujesz na adres contact@9bits.pl a my skontaktujemy się z Tobą. :)

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie 9 Bits Sp. z o.o.? 30 maja na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Php Developer. Ktoś z Was aplikował?

Pehapowiec

Akurat jeżeli chodzi o zarobki to nigdy nie płacili normalnych pieniędzy. Pewnie dlatego nie podają widełek.

QuickNick

Podzielić ktoś się opinią o rozmowie rekrutacyjnej i pracy na froncie w tej firmie?

Olga
@QuickNick

A co konkretnie oznacza ta praca na froncie? Jakieś konkretne stanowisko?

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 30 maja kilka aktualnych ofert pracy do firmy 9 Bits Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Php Developer. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Są super :)

Ile jest zmian w 9 Bits Sp. z o.o.?

Pracujemy w systemie jednozmianowym.

Czy firma 9 Bits Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak, a o co chodzi? :D

pytanie

Na jakie szkolenia mogą liczyć pracownicy?

te

Jakie szkolenia? Jedyne szkolenie na jakie można liczyć to BHP i to za sam podpis.

I pietro
@pytanie

BHP.

Czy w 9 Bits Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wynagrodzenie wypłacane jest raz w miesiącu.

Jan

Brałem udział w rekrutacji na starszego programistę. Rozmowa przebiegła dobrze. Zadanie rekrutacyjne wykonałem. Po tym kontakt się urwał. Żadnej odpowiedzi na temat ostatecznej decyzji. Nawet przy próbie kontaktu. Całkowite zero poszanowania dla kandydata. Stracony czas nie polecam.

bitrunner

Świetna atmosfera

@bitrunner

Dziękujemy, bardzo nam miło! :)

Pracuję w 9bits już wiele lat. Tak, trawa jest zawsze bardziej zielona u sąsiada, ale... Jeśli chodzi o 9bits to firma wciąż się rozwija, nie tylko biorąc pod uwagę wielkość i mnogość oddziałów, ale i projekty, podejście do ich prowadzenia czy podejście do pracowników. Atmosfera w biurze jest najlepsza. Szefowie wyrozumiali, zawsze współpracujący z zespołami. Tacy ludzcy, wsłuchujący się w potrzeby pracowników (a potrzeb naprawdę jest sporo i pewnie nie zawsze da się na wszystkie odpowiedzieć). W 9bits nigdy nikt nie jest zostawiany sam z problemem. Owszem, inicjatywa i umiejętność samodzielnej pracy jest bardzo doceniana, ale w przypadku jakichkolwiek potknięć zawsze można liczyć na pomoc i mam na myśli tutaj również pomoc osób najwyżej postawionych w organizacji. Benefity, możliwość pracy z biura, możliwość pracy zdalnej - czym chata bogata :)

Dziękujemy za miłe słowa!

Pracuję w 9bits od roku i jestem naprawdę zadowolona. Atmosfera w biurze jest bardzo dobra, współpraca między oddziałami układa się wzorowo. W firmie nie czuć podziałów i hierarchii. Projekty są ciekawe, w pracy nie ma monotonii, jest za to miejsce na własną inicjatywę. Na plus zdecydowanie podejście Szefów do pracownika: wyrozumiałe i motywujące. Zdecydowanie polecam, szczególnie Białostocki oddział :)

Bardzo nam miło - dziękujemy!

X

Było mi dane pracować w Białymstoku w oddziale. Atmosfera kozacka. Ludzie świetni. A dział PM najlepszy chyba z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Ps. A. to fajna dziewczyna.

@X

Dziękujemy za miłe słowa :)

Niepolecam kilka oddziałów, duża rotacja , nierówne traktowanie oddziałów, wszystko sterowane ręcznie z warszawy bez pomysłu. (usunięte przez administratora)

@Tomek

Skoro w Twojej ocenie rotacja jest duża, to przypuszczam, że jest to związane z jakimiś konkretnymi powodami. Mógłbyś na podstawie swoich doświadczeń ocenić, dlaczego pracownicy odchodzą z firmy 9 Bits? Nie ukrywam, że ciekawi mnie to.

@Marek

Bo sa ludzie po znajomosci zatrudniani. W Warszawie Head of IT tylko lubil sie obracac wsrod swoich... Moze czas skonczyc z zatrudnianien zon znajomych, braci itp

@Tomek

@Tomek, masz na myśli, że osoby ze znajomościami zastępują stałych pracowników? Co masz na myśli mówiąc o nierównym traktowaniu oddziałów. Powiedz proszę coś więcej.

prawda
@Marek

1. Płacicie tyle co w stokrotce, 2. Konkurencja płaci 2x więcej jak wy, nawet na start, co trzech miesiącach wychodzi 3x więcej jak wy, 3.TLowie blokuję rozwój pracownika i projektu, 4. starsi stażem TLowie to księżniczki i książęta obracający się w spychologii pracy na pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o 9 Bits Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 9 Bits Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 9 Bits Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 9 Bits Sp. z o.o.?

9 Bits Sp. z o.o.