Rosinski Packaging Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rosinski Packaging Sp. z o.o.

Bstn

Jak wygląda praca na obróbce CNC w tej firmie?

Aleksandra
@Bstn

Pytasz, bo jesteś zainteresowany podjęciem pracy w ROSINSKI PACKAGING, tak? Trzymam kciuki, aby znalazły się osoby, które będą chciały odpowiedzieć na Twoje pytanie! W sumie od jego zadania dopiero pięć dni minęło :) A może już wysłałeś swoje CV lub byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej?

Yoda

odpisał Ci ten który pracuje max pół roku i już dawno odszedł z tej pracy, a teraz w ramach nudów i hobbistycznego hejtu siedzi sobie na tej stronie i doradza :)

@Yoda

kilkunastoletni staż pracy w tej firmie pozwala mi i jednocześnie nakazuje odpowiedzieć bez retuszu rzeczywistości . Pracę rozpocząłem , kiedy ty Yodo na kupkę w pieluszce papu wołałeś , więc nie zarzucaj mi hobbistycznego hejtu .Moją intencją jest wykazanie , aby zbyt wiele nie oczekiwać od firmy , a pół roku pracy pozwala na przetestowanie tej firmy i sam dobrze o tym wiesz pozdrawiam

Yoda
@nostradamus

przykro mi iż pomimo tego, że nie przepadasz za tą firmą, dalej w niej pracujesz

@Yoda

mogę sobie na to pozwolić , gdyż mam możliwości dodatkowego źródła zarobku. Zresztą sama praca nie jest aż taka zła , jestem perfekcjonistą i daję z siebie tylko tyle , na ile ta firma mi płaci, nic ponad to . Problemem tej firmy jest grupa ludzi nie mających zielonego pojęcia o zarządzaniu i prowadzeniu firmy (pasożyty). Grupa paru takich matołków decyduje o ważkich sprawach firmy i doprawdy dziwię się , że właściciele nie potrafią rozpoznać ich płytkiej wiedzy i braku kompetencji a przecież kilkoro z nich ma już kilkunastoletni staż pozdrawiam

Orzeł

Konfitur i mend na zakładzie jest kilka sztuk.ale pamiętajcie - może jesteście kimś w pracy ale za bramą jesteście nikim

Konfident nr 1
@Orzeł

Niby kto ?

Wróbel ek
@Konfident nr 1

BRC bbm tam jest całe siedlisko

hehe
@Wróbel ek

w szczegolnosci jest tam taki jeden cygan xd

To niech się uczą języka albo wracają do siebie, tam będą rozumieć co się do nich mówi.

Jebiewdenko

Załatwcie sobie sprawy mówiąc w oczy a nie jak(usunięte przez administratora) na forum:) internetowi kowboje,Wata tak tu cisnie po lechu i innych a jak go widzi to pewnie głowe spuszcza flet na jednego strzała,nie podoba Ci sie (usunięte przez administratora)

Czy kandydat na stanowisko Operator maszyn Rosinski Packaging Sp. z o.o. w firmie ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Tt

Niektórzy robią cały tydzień siedza jak mysz pod miotla L4 to L4 dareczku niektórzy wogole nie chodzą na L4 pracują cały czas wiadomo błędy są różne ale zazdrość zawiść że ktoś ma więcej to ja tego nie rozumiem a na fejsie zdjęcie z rowerów z dzieckiem i piwo pije jaki wzór i autorytet masakra

Ponosi tu ludzi. Zakład nie jest ani lepszy ani gorszy od innych. Wszędzie się nie przelewa , wszędzie trzeba pracować, wszędzie nie wszyscy to akceptują i wszędzie jest jakiś nielubiany kierownik. Groźby karalne proponuje sobie darować bo się ktoś rozpędził. Praca jak praca. Przynajmniej wypłata w terminie

Panie Andrzeju, noworoczne postanowienie w Pana przypadku to jeszcze większe gnębienie pracowników? Bo z tego co widzimy od dłuższego czasu właśnie tak zaczyna się dziać...

NN
@Więcej

Czy to że pracownicy są gnębieni to było gdzieś to zgłoszone?? Istnieje w tej firmie mobinng?? Jeśli tak to dlaczego nie jest to zgłoszone wyżej np. Do (usunięte przez administratora) o dowody w dzisiejszych czasach nie trudno są możliwości nagrania takiego pracodawcy są telefony dyktafony czy okulary Google mikrofon można umieścić wszędzie byle nie był widoczny. Wszystko brać na piśmie np wniosek o urlop ma być wypisany na kartce a jest?? Nie ma!! Jeżeli pracownicy się tak dają traktować to nie jest dobrze. Wejście i wyjście z zakładu powinno być potwierdzone kartą magnetyczna a nie lista obecności jaka obowiązywała w czasach PRL u gdzie nie było elektroniki. Dziś idzie taka listę zrobić tak jak im pasuje. Dużo by pisać więc zacznijcie działać. Pozdrowienia

Polish Kali
@NN

robią Wam testy na umiejętność poprawnego pisania i czytania podczas rekrutacji do gowork? Twoja forma wypowiedzi, przypomina mi czat mojego siostrzeńca z 5 klasy, który ma edukacyjne problemy

Tadziu

Może warto wrócić do pomysłu z multisportem

@Tadziu

W tej firmie nie ma szans na uzyskanie karty multisport bo ta Firma nie inwestuje w pracownika wolą ściągnąć pracowników z Afryki niż zainwestować w Polaka

Waldek

Witam, jaka jest stawka dla nowego?

Stary
@Waldek

4k za 31 dni pracy

Xxx
@Waldek

Chyba że pójdziesz na l4 w tedy 2k

Wiecznie szukają

Firma wiecznie szuka technologa, napewno dlatego, że więcznie dynamicznie sie rozwija jak wszystkie firmy, które od miesięcy/lat mają te same ogłoszenia. Oczywiście jak sie ich pyta o wynagrodzenie, to przez telefon nie podają takich informacji. Odradzam każdemu kto nie jest świeżo po studiach, prawdopodobnie januszowa firma, która może dać max 4k brutto

Krzyś

Uwielbiam zapach przemiału o poranku.........

Leon

I jak tam wypłaty?

@Leon

super , lepszych już nie chcemy, żądamy tylko pracujących niedziel

Zakrzewski

Minimalna poszla do góry. Ile dostaniemy na plus od stycznia?

Minus 400
@Zakrzewski

Nic, utną premie tylko.

@Minus 400

Dokładnie płaca minimalna w górę o 350 zł a premie mniejsze o 350 zł bilans musi być na zero ewentualnie na plus dla LYSEGO

epsilon

Kolega z którym pracuję mówił, że ekipa spoko.... Chyba źle trafiłem.... Na wtryskarkach taki łysy ino dre jape, ciągle wąty, telefonu nie wolno dotknąć... Zero szkoleń od razu na maszyny. Taśmiarki na początek nie dostaniesz i albo (usunięte przez administratora)albo taśmę targaj zębami... Jak chcecie zarobić na wakacje czy konsole to w sam raz...

Łysy z produkcji
@epsilon

"łysy z produkcji ino dre japę" bo jest jedną z osób odpowiedzialnych za to czy wykonujesz swoją pracę, i musi zwracać uwagę jeżeli jeździsz na paleciaku jak na hulajnodze zamiast pilnować swojej maszyny. Szkolenie miałeś przez pierwszy tydzień kiedy nie musiałeś drukować na siebie etykiet. Ale poświęciłeś ten czas na sprawdzanie Facebooka zamiast naukę a twój szkolący sprzątał za ciebie. Chcesz tu pracować to zapraszamy, ale jak chcesz stać na środku i psuć morale, to może czas poszukać innego miejsca. To jak? Bierzemy się do roboty czy żegnamy? Więcej ruchu a mniej pier..lenia o poczuciu krzywdy ;)

@Łysy z produkcji

Czy "darciem japy" lub zabraniem premi zmobilizuje pracownika do tego aby lepiej się starał?? Moim zdaniem nie... Zarzadzaniem przez konflikt w dzisiejszych czasach juz nie działa komuna dawno temu minęła. Pilnować maszyny?? No chyba minimum dwóch bo tyle jest minimum maszyn na nowej hali. Wiec jak już piszesz to pisz prawdę!!! Morale firmy już dawno są zepsute przez zarządzających wiec już bardziej sie zepsuć chyba nie da. A jak ktoś potrzebuje wiecej ruchu to zaczyna uprawiać sport a nie idzie do pracy. No chyba ze potrzebuje zarobic na nową konsole to idzie do Rosinskiego na miesiac lub dwa bo wiecej nikt z nowych nie wytrzymuje. Szkolenie przez tydzień?? Żadna szanująca się firma nie pozwoli sobie po tygodniu pracy dopuścić nowego pracownika do produkcji samodzielnej. Do tego jest okres próbny trzy miesiące i to jest okres szkolenia gdzie nowy pracownik nie ponosi odpowiedzialności za produkcje bo jest na szkoleniu i po szkoleniu albo sie nadaje albo sie żegnamy. Na szkoleniu zamiast uczyć obsługi maszyn to trzeba sparzatac bo nie ma firmy sprzatajacej?? Jak w normalnej firmie?? Pozdrawiam

Lepsza praca

Czy wasze plucie jadem coś zmieni ? Nic. Co robisz aby zmienić swoje życie ? Jak długo będziesz się męczyć i narzekać ? Zmień pracę,idź do szkoły itp.bo się wykończysz z zawiści . Ty się zwolnisz lub Ciebie zwolnią a karawana ROSIŃSKI PACKAGING pojedzie dalej i za 2 dni nikt nie będzie pamiętał o Tobie.

Majk
@epsilon

Jak by na mnie trafił odrazy w gębę by dostał tak żeby poskarżyć się nie mógł tyle w temacie

Kris
@epsilon

Atmosfera (usunięte przez administratora) zwlaszcza na nockach w weekend popijesz troche mozesz przyjsc nafurany bylebys ogarnial maszyny za ustawiaczy porobisz mlynkowego i rotacyjnego chyba ze sie nie wkupisz to (usunięte przez administratora)

honest

Average earnings in the company Rosinski as a production worker and it's 2500 PLN. Take care of yourself

Karp

Będzie w tym roku na karpia? Czy znowu tylko pana?

@Karp

Dostaniesz 200 zł to może starczy na karpia za 9,99 w Lidlu czy Biedrze.

-10%
@Karp

Kolego zapraszamy do pracy w weekendy to pensja trochę wzrośnie i wtedy nawet na dorsza starczy :-D

Wszystkie wekendy moje
@-10%

Weekendy są zaklepane do końca przyszłego roku.

Karp
@Wszystkie wekendy moje

Na butelkach, słyszałem, że grafik na weekend mają 5 lat w przód.

-10%

To kolego dorsz zjesz za lat 6 jak sie juz zapiszesz na weekend :-D

Kocmołuch
@-10%

Chyba, że trafisz na lesiomata i mu podpadniesz to w weekendy nie porobisz bo poleci do kierownika, żeby cię nie zapisywal

Tomi

Na Mlyny.

@-10%

Opinia typowego przy_du_pasa z Rosa - rób 7 dni w tygodniu to będzie Cię stać wykarmić rodzinę, świetna opinia dla firmy, hmmm... Może spytać dzieci, co wolą - tatusia w domu czy prezent na święta i obrać jakieś priorytety.

Szczery

Byłem na rozmowie niedawno oferowali mi 2650 netto ale jak powiedziała że będę musiał ogarnąć od 2-4 maszyn to stwierdziłem że to nie ma sensu i jak tu czytam wasze opinie to cieszę się że ominąłem tą firmę . Z tego co babka na rozmowie mowila dostaje się oceny za pracę od 1-3 za 1 jakoś 150 brutto za ocenę 3 300 brutto na początku wczasy pod grusza i premie świąteczne dla nowego pracownika to 200-300 zł a niby później 1200 ....... Na przerwę musisz znaleźć zmiennika rotacyjnego który zostawia Ci wszystko na taśmie to odrazu wiedziałem że po przerwie będzie zapieprz niesamowity . Jak rozumiem że firma chce zarobić ale kosztem człowieka fizycznego?

Anastazja
@Szczery

z ogarnianiem maszyn jest jak z gotowaniem - możesz ogarniać 1 albo 4 garnki na kuchence to zależy od twoich predyspozycji ja nie narzekam, bywało gorzej

Pracownica
@Anastazja

Anastazja Nie każdy ma takie maszyny jak Ty...masz szczęście że są wolniejsze i bez większego pośpiechu na nich pracujesz , nie zasuwasz jak co poniektóre dziewczyny TAKA PRAWDA

Anastazja
@Pracownica

Trzeba się było uczyć a nie na smartfonie siedzieć

Szogun
@Anastazja

Święte słowa, trzeba się było uczyć to by się miało fajne bryki

@Szczery

Skoro byłeś na rozmowie, to może mógłbyś podpowiedzieć na jakie pytania ewentualnie się przygotować? Jak cała rekrutacja przebiega?

Produkcyjna
@Anastazja

Anastazja Czy widziałaś kogoś w czasie pracy siedzącego i korzystającego z telefonu zamiast pracującego?

@Produkcyjna

Widzę, ze udzielasz się na forum, więc może mógłbyś napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia ze swojego punktu widzenia. Interesuje mnie rodzaj umów proponowany nowym pracownikom. Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Piotr

Umowy o pracę są pod firmę, nie ma już agencji, tylko wynagrodzenie jest minimalna krajowa plus premie, a premię mogą ci zabrać np za L4, albo jeśli kontrolerowi jakości z nastepnej zmiany nie spodoba się co spakujesz. Oczywiście chodzi o produkcję.

Produkcyjna
@Piotr

W Firmie dostaje sie umowe o pracę. Moim zdaniem zarobki powinny być wyzsze na ten rodzaj wykonywanej pracy... Ciężka praca- mała płaca. O szczegóły pytaj w kadrach. Pozdrawiam

Czy w obrębie jednego działu w ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Nie ma czegoś takiego.

Były

Robiłem tam ,chyba w 2008 trzy miesiące. Po okresie próbnym pacjentka w kadrach mówi ,że niestety nie przedłużają umowy( opinia kierownika), a ja na to " to się dobrze składa bo i tak bym drugiej nie podpisał"... I zatkało kakało

Mistrz rejonu
@Były

O kurde toś jej dowalił, pewnie biedaczka do dziś ma traume.......

Tomi
@Mistrz rejonu

Ktory mistrz rejonu ?

Mistrz rejonu
@Tomi

Magister

Kierownik drucików ma fajnie, wyśpi się w pracy, reszta odwali robotę za niego a hajs się napewno zgadza.

Zostaw merytoryczną opinię o Rosinski Packaging Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rosinski Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosinski Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosinski Packaging Sp. z o.o.