logo BIOTEK Agriculture Polska Sp. z o.o.

BIOTEK Agriculture Polska Sp. z o.o.

Oława

Opinie o BIOTEK Agriculture Polska Sp. z o.o.

Kulka 2015-01-28 09:26:35
Firma BIOTEK zajmuje się badaniami polowymi na środkach ochrony roślin, w strukturze firmy znajdują się dwa działy, które zajmują się badaniem skuteczności i selektywności środków, oraz badaniem pozostałości. Obecnie poszukiwane są osoby na stanowisko - technik do spraw badan polowych.
grotek 2015-09-18 09:20:23
Technicy nadal poszukiwani, swoje CV proszę przesyłać na adres contact@biotek-agriculture.pl
grotek 2015-09-24 10:34:10
Stanowisko technika jest przewidziane wyłącznie dla mężczyzn, gdyż jest to praca ze środkami ochrony roślin, a według polskiego ustawodawstwa kobiety nie mogą wykonywać zabiegów chemicznych. Niestety jest to warunek z góry narzucony.

Poniżej treść ogłoszenia:

BIOTEK Agriculture uznana firma w branży prac doświadczalnych w rolnictwie poszukuje kandydatów na stanowisko:

TECHNIK DS. PRAC POLOWYCH

Zadania:
prowadzenie prac polowych w ramach wykonywanych badań oraz oceny skuteczności środków ochrony roślin
prace agrotechniczne,
wyszukiwanie odpowiedniego stanowiska do przeprowadzenia doświadczenia,
przygotowanie i realizacja rolniczych prac polowych,
prace biurowe.

Wymagania:
praktyka w rolniczych pracach polowych,
znajomość upraw polowych i sadowniczych,
wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie: rolnictwo, ogrodnictwo, biologia, chemia, leśnictwo, technika rolnicza i leśna lub inne kierunki uważane za równoważne,
umiejętność pracy z komputerem,
prawo jazdy
westdis 2016-05-16 19:21:44
No trochę dziwne, że nie zatrudniają kobiet, no ale chyba raczej wiedzą co robią w tym wypadku @snfa @ej. Ja mam kumpla który u nich pracował długi czas i bardzo dobrze wspomina. Jest umowa o pracę, ubezpieczenie, dobra kaska.
ASTRES 2016-12-01 17:56:39
Atmosfera w pracy jest średnia w stosunkach pracownik pracownik ok. kierownik pracownik b.słabo wytworzone ścisłe podgrupy lepszych i gorszych, na początku stawka bardzo słaba przez jakieś 3 lata później można próbować wywalczyć więcej. słabe perspektywy rozwoju wręcz zerowe. trzeba uważać na dwulicowość niektórych osób
ASTRES 2016-12-01 17:56:52
Zostaw swoją opinię o BIOTEK Agriculture Polska Sp. z o.o. - Oława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIOTEK Agriculture Polska Sp. z o.o.